Seksualna redukcija

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

surajaa

Seksualna redukcija

Post by surajaa » 11/01/2007 03:05

Bas nesto razmisljam i zanima me koliko smo mi zene ustvari prepredene i lukave, koliko smo takticne u situacijima koje to traze, a u kojima se ipak to od nas ne ocekuje ili bar ne bi trebalo...ovdje mislim na odnos medju partnerima...

Zali se meni moja komsinica na svog muza, inace oboje su legende ljudi, imaju oko nekih 35-36 godina, imaju jedno dijete, zive preko puta mene i pocesto pijem kafu s njima.

No sve to nije bitno, bitan je problem koji im se javio ( samo da se zna,nije nikakvo mahalanje, cijela zgrada, a mozda i sire zna za to i svi to prate ko onomad "Esmeraldu" i svima to zabavno i smijesno)

Naime, vec neko vrijeme, njen muz obicava sjesti za poker aparat i uz kafu potezati rucicu ili dugmic aparata. Nikad prije nije nista slicno cinio, cak ne igra ni sportsku kladionicu, ali sad je nasao nacin da uludo baca novac i ujedno nju dovede do stanja u kom bi ga ona najradije zalijepila za tu masinu.

Nakon sto je ona shvatila sta cini i radi i nakon silnih razgovora, a i svadja, rasprava, psovki, ona skonta da je tu bitku izgubila i primjeni taktiku "Seksualne redukcije", tj. svaki put kad ga uhvati da je igrao pokera ili joj konobar iz kafica, gdje on obicno pije kafu, a odnedavno igra pokera, javi da je on za aparatom, ona mu uvede "redukciju" od nekoliko dana i ako ga u tom periodu opet skonta, redukcija raste na njegovu stetu, a ona se mudro smijesi i prepusti uzivanju u plodovima smisljene taktike.

Nakon par dana, muz joj valjda odvalio, sto od bijesa sto mu ona nece "dati" ako opet stane za poker masinu, sto od prozivki od strane komsiluka, prijatelja, a najvise pobjesnio sto ga je nadmudrila i umjesto dugih i ispraznih svadja koje mu je priredjivala i na koje ja bio navikao, kojim se mogao oduprijeti i koje mu nisu smetale da nastavi sa svojim hobijem, udarila tamo gdje je najslabiji i gdje ga jako "boli".
:lol: :lol: :lol:

Boga mi, sretnem ja komsiju, vidim da je nikakav, nekako mi snuzden, potisten, ko da je s ratista pobjego, kontam ja: mora da redukcija traje :lol: :D

Ne znam koliko ce joj metoda biti uspjesna, ali kaze da osjeti da se komso primirio. Nadam se da ce se okrenuti na bolje.

Uglavnom, pricu sam spomenula usput. Zanima me kako vi rjesavate sporove sa svojim partnerima??? Koje metode i taktike primjenjujete kada shvatite da od rijeci i svadje nemate velike koristi i da on/ona, upravo rijeci, a nikakvu drugu reakciju ne ocekuje od vas??? Rado uvazavam i primam sve savjete i vase isprobane metode :lol: :D :D :D

Unaprijed zahvalna... :-) :)

encian

Post by encian » 11/01/2007 03:49

svadje pale samo ako se svadjate vrlo vrlo rijetko. onda on skonta da mora da ti je nesto bitno dok dizes pompu.
najefikasnije je govorit usput, sa poduzim vremenskim intervalima izmedju prigovora. ko ima zivaca da tako taktizira.
seksualna redukcija, vazda pali. za zene koje mogu izdrzat :lol: ja ne mogu, ali imam jaranicu koja s vremena na vrijeme uvede redukciju samo radi opomene :lol: .

Black swan

Post by Black swan » 11/01/2007 10:14

ona mu ne daje???

a šta je s njojzi

trpi li ona išta??? :roll:

debela

Post by debela » 11/01/2007 10:58

a da joj se ne obije o glavu ta redukcija :? mislim, naci ljubavnicu ne vjerujem da bi mu bio problem.

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 11/01/2007 11:15

debela wrote:a da joj se ne obije o glavu ta redukcija :? mislim, naci ljubavnicu ne vjerujem da bi mu bio problem.

Ja, mogao bi poceti pucati po drugom poker aparatu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Santos

Post by Santos » 11/01/2007 11:19

Ja bi vama uveo redukciju.Cuj kaznila ga.Ja joj ga nebi vise prislonio minimala mjesec pa makar zagorio ko kaubojski loncic.

shin

Post by shin » 11/01/2007 11:25

Ma samo je sebe redukovala ko kamion, on desanku opali haman isto :-D

vryzas
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Post by vryzas » 11/01/2007 11:25

Santos wrote:Ja bi vama uveo redukciju.Cuj kaznila ga.Ja joj ga nebi vise prislonio minimala mjesec pa makar zagorio ko kaubojski loncic.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vryzas
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Post by vryzas » 11/01/2007 11:25

vryzas wrote:
Santos wrote:Ja bi vama uveo redukciju.Cuj kaznila ga.Ja joj ga nebi vise prislonio minimala mjesec pa makar zagorio ko kaubojski loncic.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

oplakah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

debela

Post by debela » 11/01/2007 11:26

DobroJutroKolumbo wrote:
debela wrote:a da joj se ne obije o glavu ta redukcija :? mislim, naci ljubavnicu ne vjerujem da bi mu bio problem.

Ja, mogao bi poceti pucati po drugom poker aparatu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

je li ovo priznanje da je problem naci ljubavnicu? :lol:

cigo

Post by cigo » 11/01/2007 11:30

encian wrote:svadje pale samo ako se svadjate vrlo vrlo rijetko. onda on skonta da mora da ti je nesto bitno dok dizes pompu.
najefikasnije je govorit usput, sa poduzim vremenskim intervalima izmedju prigovora. ko ima zivaca da tako taktizira.
seksualna redukcija, vazda pali. za zene koje mogu izdrzat :lol: ja ne mogu, ali imam jaranicu koja s vremena na vrijeme uvede redukciju samo radi opomene :lol: .

Izgleda da ti zalis svog komsiju pa ako ti ba izgleda jadan snuzden pa usreci ga ti malo ba podaj mu ti ba ,nek mu mrak padne s ociju,kad mu njegova hanuma da seksualnu redukciju pa ti tu pomozi ba podaj mu ba :P.S(nemoj da se ljutis rekla si da prohvatas sve komentare i savjete)

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 11/01/2007 11:30

debela wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:

Ne to je prilog tvojoj konstataciji, da je najmanji problem naci ljubavnicu, zato sam i rekao da bi mogao "pucati po drugom poker aparatu"...! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

shin

Post by shin » 11/01/2007 11:31

debela wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:

Debela ko god moze naci ljubavnicu i ima je :D

doli_bell

Post by doli_bell » 11/01/2007 11:31

shin wrote:Ma samo je sebe redukovala ko kamion, on desanku opali haman isto :-D

Ima i ona desanku :lol:

uozo

Post by uozo » 11/01/2007 11:32

:shock:
Haman cu i ja pocet' tog poker aparata igrat'! Ne bil' me se ona moja makar koji dan okanila! :D

pirmin

Post by pirmin » 11/01/2007 11:33

A sto mu ti nisi dala k`o prava komsinica?

Kad je "Esmeralda" nek` je prava "Esmeralda" u mahali. :D

debela

Post by debela » 11/01/2007 11:33

shin wrote:
debela wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:

Debela ko god moze naci ljubavnicu i ima je :D

kako da ne :shock: :lol:

cigo

seksualna redukcija

Post by cigo » 11/01/2007 11:34

Ja samo mogu reci nije jedina ono sto se kaze jedna se otegla a druga protegla,a neka ga da izvinete i handri kad je papak ko ga hebe nije ga za zaliti,cuj seksualna redukcija ,a sta ona to je meni sumnjivo e vala nijeni ona zamrznuta pa da moze bez sexa to mi je malo sumnjivo, mozda je uvela svom muzu seksualnu redukciju a komsije je ukinula sta vi velite

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 11/01/2007 11:35

encian wrote:svadje pale samo ako se svadjate vrlo vrlo rijetko. onda on skonta da mora da ti je nesto bitno dok dizes pompu.

Obicno muzevi takvih zena su "papucari" , pa dozvoljavaju kojekakve redukcije...
Ja bi na takve stvari odgovorio onom starom "iz tvoje pa u svaciju"... i pocnes primati energiju sa druge strane... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

shin

Post by shin » 11/01/2007 11:37

DobroJutroKolumbo wrote:

Obicno muzevi takvih zena su "papucari" , pa dozvoljavaju kojekakve redukcije...
Ja bi na takve stvari odgovorio onom starom "iz tvoje pa u svaciju"... i pocnes primati energiju sa druge strane... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cuj ovog ko vampir :lol: primanje energije wahaha :lol:

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 11/01/2007 11:37

pirmin wrote:A sto mu ti nisi dala k`o prava komsinica?

Kad je "Esmeralda" nek` je prava "Esmeralda" u mahali. :D

Tako je...ja sam uvjeren da bi prestao onda da igra na poker aparatu...Idi brzo predlozi svojoj prijateljici, spasi joj brak!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 11/01/2007 11:39

shin wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:

Cuj ovog ko vampir :lol: primanje energije wahaha :lol:

Pa prica se o redukciji, zato sam i rekao energija... :D :D :D :D :lol: Pocnes trositi energente na drugoj strani... :lol: :lol: :lol: :lol:

car-x

Post by car-x » 11/01/2007 12:35

ovo me podsjeti na onaj vic, kad je haso kreno u vecernju skolu..

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 11/01/2007 12:47

A wrote:Ta metoda je, koliko se ja sjecam iz stampe, primjenjena u dva slucaja sa uspjehom:
1 - U nekoj turskoj zabiti decenijama nije bilo tekuce vode. Zene su morale ici po vodu svaki dan na izvor. Eh kad im je pukao film, nakon sto su im godinama pucala ledja, gospodje su se dogovorile da proglase strajk stisnutim koljenima - podace muzevima tek kad se izbore kod regionalnih vlasti da se u selo uvede vodovod. Ova simpaticna prica je imala sretan ishod - ubrzo je uvedena voda, te su gospodje bile odmornije, samim tim rade da prekinu strajk, a kao bonus - poslije ispunjavanja bracnih obaveza, mogle su da se istusiraju u toploti doma.
2 - U nekoj juznoamerickoj drzavi, u nekom od onih plehanih gradova gdje ima bijede, kriminala, ubistava, zene su se dogovorile sa vlastima, te proglasile slican strajk, dokle god muzevi i mladici ne predaju svoje oruzje policiji. Ne poznajem ishod ove price. Nadam se da je bio sretan, te da sada izraz "opaliti metak" u njihovom gradu ima isto znacenje kao u nasem.

Cuo sam za ovaj slucaj broj 2...prema posljednjim informacijama njihovi muzevi i momci su odlucili da vise vole da ratuju... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DobroJutroKolumbo

Post by DobroJutroKolumbo » 11/01/2007 12:49

car-x wrote:ovo me podsjeti na onaj vic, kad je haso kreno u vecernju skolu..

Pa ispricaj nam taj vic!? :roll:

Post Reply