Seksualna energija

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

martiniq
Posts: 18
Joined: 03/12/2009 11:12

#1 Seksualna energija

Post by martiniq »

Za moju energiju kazu da je toliko snazna i fascinantna da mijenja sve ljude koji me okruzuju.
Mnogi kazu da je ta energija seksualna te da siri duboki mir.
Mislim da sam upoznala samo jednog covjeka koji pomalo slici tom opisu.
Inace, ja ne znam o cemu ljudi govore.
Trenutno sam na Tajlandu gdje je prostitucija legalna i ima prekrasnih djevojaka.
Moj ulazak u disko ili nocni klub, predstavlja jedan sok. Nemojte misliti da sam super lijepa, mozda neklasicno lijepa,
vitka, elegantna. Nista vise od toga.
Ljudi postaju uvuceni u moju energiju, i pocinje tiha komunikacija. Naravno, muskarci zele spavati sa mnom,
a sve ostale zene, (osim lezbejki) me zele ubiti. Zele da nestanem. Pa im ja to i udovoljim.
Kada vidim da pobudjujem negativne emocije u ljudi, iako nenamjerno, povlacim se.
Mislim da nije u redu da svim tim djevojkama i njihovim deckima pokvarim vecer.
Meni je lijepo i samoj na plazi. Nema u tome nista tuzno. Samocu treba prigrliti, jednako kao sto se treba
predati ljubavniku.

Tko sam ja?

Pita se svako ljudsko bice.
Oh... toliko je toga. A mozda je samo jedno.

Moje misljenje tko sam ja sada kada imam 26 godina i iako ne vjerujem u postojanje vremena, dolazi do prosvijetljenja.
Napustila sam sve sisteme zivljenja, svo porobljavanje ove Igre koju Svijet naziva zivotom.
Moje otisnuce u nepoznato bio je izraz bunta. Ploveci skoro dvije godine po istocnoj I zapadnoj americkoj obali, vidjela sam neka mjesta u Kanadi te Meksiko. Posjetili smo I Havaje(prekrasni su)Tahiti (spiritualna, carobna mjesta), okruzili cijelu Australiju I novi Zeland, Fiji, Vanuatu I drzave ne znam cijeg protektorata I kolonizacije. Bilo je to putovanje za sirenje vidika, upoznavanja sebe same kroz odnose sa drugima. Spoznaja mojeg unutarnjeg bica, prepoznavanje svojega ega, te njegovu Manipulaciju i njegovo sakacenje duha I duse. Shvativsi njegovu razornost, ostavila sam ga, otisnula sam se od njega kao od najruznije, najprljavije luke koju vise ne zelim posjetiti a jos manje u nju se ponovno usidriti.

Sada zivim kao bjegunac(jer ne zelim biti dio sistema koji tlaci) na Tajlandu, pokusavajuci se sjetiti dana kada sam poznavala Stvoritelja.
Bila sam i bosanska izbjeglica i zavoljela taj zivot. Jer upoznala sam sebe kao bice Svemira.

Ne dolazim sa ovog planeta. Na Zemlji sam u gostima, i znam zasto me ljudi tako dozivljavaju.
Zasto su opcinjeni mojom energijom. Seksualna energija kako to ljudi kazu, je
zapravo energija Stvaranja.
Moje pojavljivanje u prostorima je poput sunceve energije. Ima dvojak ucinak, ovisno o promatracu.
Zanima me dali prepoznajete druge "Goste" na Zemlji, dali ste jedan od njih i kako to vidite?


M.
User avatar
Edinz
Posts: 376
Joined: 03/11/2008 15:03

#2 Re: Seksualna energija

Post by Edinz »

Sto bi Borat rekao WOOOEEEEWWWWWAAAAWEEEEWWWAAAAAA
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#3 Re: Seksualna energija

Post by tech10 »

jebote sta je ovo!
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#4 Re: Seksualna energija

Post by atko »

martiniq
Posts: 18
Joined: 03/12/2009 11:12

#5 Re: Seksualna energija

Post by martiniq »

Jedna od glavnih osobina koje svi mi "Gosti" djelimo je ta snazna, cista energija koja nam je dana
da i ostalima "pomognemo".

Kroz povijest ih je bilo dovoljno da Zemlja napreduje, u svakom pogledu.
Znanstvenom a posebno duhovnom.

Svi veliki plemeniti znanstvenici, politicari koji su marljivo radili iz pozadine, umjetnici skromnog
duha, te veliki duhovni vodje, Isus Krist, Muhamed, i Buddha bili su poslani kako bi pomogli.

Svi oni dolaze iz svijeta gdje postoji samo Kreator.

A Kreator je Ljubav.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#6 Re: Seksualna energija

Post by arzuhal »

Spram ovog, moje neko razmišljanje o seksualnoj energiji je fakat primitivno :-D
harisson
Posts: 40
Joined: 09/10/2009 20:21

#7 Re: Seksualna energija

Post by harisson »

A sa koje planete dolazis ? Jesu na toj planeti svi na horsu ?? ili na necemu jacem ??
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#8 Re: Seksualna energija

Post by BSn »

Znam kako ti je. Mnogi te ovdje nece ozbiljno shvatiti, jer su Zemljani takvi - povrsni i ismijavaju ono sto im je nepoznato. Ipak, ima nekoliko cinjenica u tvom izlaganju na koje bih se posebno osvrn'o.

Samo da prije toga kazem da sam ja levelov'o u odnosu na tebe, tj. ja mijenjam funkciju - nekada sam gost, a nekada domacin.
Naravno, muskarci zele spavati sa mnom,
a sve ostale zene, (osim lezbejki) me zele ubiti. Zele da nestanem. Pa im ja to i udovoljim.
Kada vidim da pobudjujem negativne emocije u ljudi, iako nenamjerno, povlacim se.
Mislim da nije u redu da svim tim djevojkama i njihovim deckima pokvarim vecer.
Meni je lijepo i samoj na plazi.
Ovo je uredu, za muskarce i lezbejke, nego ne spomenu sta je s gejevima. Je li i oni zele spavati s tobom, tj. da li ti njih svojim prisustvom lijecis "od zabluda im divnih"?

I da, zasto odlazis sama na plazu? Povedi sa sobom kojeg muskarca i djevojku i ponesite kameru - fine su tu pare mogu zaraditi.



Moje misljenje tko sam ja sada kada imam 26 godina i iako ne vjerujem u postojanje vremena, dolazi do prosvijetljenja.
Ovdje se vracamo samom pocetku moga izlaganja. Ti si gost i to je jedini razlog zasto ti ne vjerujes u postojanje vremena. Pokusaj jednom biti domcin, pa ces vidjeti sta znaci kad ti neko dodje u goste, a ne obraca paznju na vrijeme. Dakle, ti sa svojih 26 godina nisi jos dovoljno evoluirala i prilagodila se zivotu na Zemlji.
. Ploveci skoro dvije godine po istocnoj I zapadnoj americkoj obali, vidjela sam neka mjesta u Kanadi te Meksiko. Posjetili smo I Havaje(prekrasni su)Tahiti (spiritualna, carobna mjesta), okruzili cijelu Australiju I novi Zeland, Fiji, Vanuatu I drzave ne znam cijeg protektorata I kolonizacije. Bilo je to putovanje za sirenje vidika, upoznavanja sebe same kroz odnose sa drugima. Spoznaja mojeg unutarnjeg bica, prepoznavanje svojega ega, te njegovu Manipulaciju i njegovo sakacenje duha I duse. Shvativsi njegovu razornost, ostavila sam ga, otisnula sam se od njega kao od najruznije, najprljavije luke koju vise ne zelim posjetiti a jos manje u nju se ponovno usidriti.

Sada zivim kao bjegunac(jer ne zelim biti dio sistema koji tlaci) na Tajlandu, pokusavajuci se sjetiti dana kada sam poznavala Stvoritelja.
Bila sam i bosanska izbjeglica i zavoljela taj zivot. Jer upoznala sam sebe kao bice Svemira
Kao nekoga ko je prosao put od bosanske izbjeglice do nekoga ko je oplovio Ameriku i sada zivi na Tajlandu, da te pitam: Da ti mozda muz ne radi u BH Telecomu, jer "ima se, moze se"?
Ne dolazim sa ovog planeta. Na Zemlji sam u gostima, i znam zasto me ljudi tako dozivljavaju.
Zasto su opcinjeni mojom energijom. Seksualna energija kako to ljudi kazu, je
zapravo energija Stvaranja.
Moje pojavljivanje u prostorima je poput sunceve energije. Ima dvojak ucinak, ovisno o promatracu.
Zanima me dali prepoznajete druge "Goste" na Zemlji, dali ste jedan od njih i kako to vidite?

Energiju o kojoj ti pricas ljudi su uspjeli spakovati u tabletu. Otidji do najblize ljekarne i pitaj za viagru. Vidjeti ces - to je cudo jedno koje ce tvoj hairlija iz Telecoma da popije, pa ces da vidis sta je energija.

Naravno, znam za druge goste. Oni se najcesce pojavljuju u vrijeme vjerskih blagdana.
Vertigo
Posts: 1188
Joined: 04/12/2005 12:06
Location: Sarajevo

#9 Re: Seksualna energija

Post by Vertigo »

da, da, seksualna energija je mocna stvar...
samo ja mislim da je ovo za pdf Zdravlje :(
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#10 Re: Seksualna energija

Post by vratnik »

:roll:
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#11 Re: Seksualna energija

Post by vratnik »

Postavljacu teme besplatan savjet: Staviti sex u naslov, bez obzira o cemu tema govorila je mac sa dvije ostrice, s jedne strane ces pokrenuti ljude da istu vide (sex sells) a s druge strane je moguce da ces ostati bez ozbiljnih komentara. Isto tako si uvodne recenice trebala malo opsirnije postaviti posto onda vjerovatno vecina ne bi iste htjela da cita i razvio bi se neki razgovor, a to je vjerovatno ono sto ti hoces.
A drugovi forumasi koji zajedljivo komentarisu, pa cak i vrijedjaju: ima na podforumu filozofija puno nebuloznijih tema, ali posto fali SEX u naslovu, a i ima se malo vise citati, postavljace istih jos niko nije nazvao narkomanima.
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#12 Re: Seksualna energija

Post by PalaSa Marsa »

Jos da si dodala ono "Hau ic gud tu bi mi" ugodjaj bi tek onda bio potpun. :roll: :mrgreen:
begicf
Posts: 3
Joined: 16/01/2007 20:39

#13 Re: Seksualna energija

Post by begicf »

Mani se supljem, prihvati se posla...
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#14 Re: Seksualna energija

Post by BSn »

begicf wrote:Mani se supljem, prihvati se posla...
Njena sexualna energija, ipak (u sta je ni sam ni sumnjao), djeluje.
Covjek je registrovan prije dvije godine, a tek sada se odlucio na prvi post.

:dance: :dance:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#15 Re: Seksualna energija

Post by arzuhal »

BSn wrote:
begicf wrote:Mani se supljem, prihvati se posla...
Njena sexualna energija, ipak (u sta je ni sam ni sumnjao), djeluje.
Covjek je registrovan prije dvije godine, a tek sada se odlucio na prvi post.

:dance: :dance:
:lol:
martiniq
Posts: 18
Joined: 03/12/2009 11:12

#16 Re: Seksualna energija

Post by martiniq »

Netko je rekao kako je njegovo shvacanje seksualne energije primitivno.
Primitivno shvacanje je prirodno shvacanje.

Zasto su se ljudi u pecinsko doba, okupljali oko vatre i plesali?

Zbog upoznavanja, prepoznavanja i udruzivanja radi Stvaranja.
To se danas zove druzenje, socijalizacija.
Svi plesovi su namjenjeni kako bi se muskarac i zena lakse spojili. U ustogljenim visokim drustvima, ples
je bio jedini nacin da se muskarac i zena, dotaknu. Seksualna energija je ziva vatra, i ljudi zele
biti blizu onoga cija ga energija napaja ili ga oslobadja.

Umjesto vatre pod vedrim nebom, mi sada imamo diskoteque i tzv. lightshow (vatra)
A ples, pa... ostali smo na istoj razini. House glazba, r'n'b, rock'n'roll, heavy metal imaju prizvuke divljine, dzungle
i budi u covjeku ono primitivno. Prirodno. Seks.
Ljudi precesto rabe rijec primitivno kao nesto negativno.
"Prime" znaci osnovno, najvaznije, glavno, a znaci i najbolje doba, jutro, pocetak.
"Primitivan" kao izraz za nekulturnog covjeka, dolazi od Kulture koja se suprotstavlja nasoj prirodi, slobodi.
Kultura je kalup.
begicf
Posts: 3
Joined: 16/01/2007 20:39

#17 Re: Seksualna energija

Post by begicf »

BSn wrote:
Njena sexualna energija, ipak (u sta je ni sam ni sumnjao), djeluje.
Covjek je registrovan prije dvije godine, a tek sada se odlucio na prvi post.

:dance: :dance:
hehe zvuci fino jos da je istinito, imam ja staza samo sam zaboravio password od starog acc, pa kad sam ukuco email poslo mi je s ovog acc tako da sam novi. :sax:
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#18 Re: Seksualna energija

Post by Soul_Sista »

Meni se ova tema svidja...samo da je jos manje podrugivanja i ismijavanja mozda bi se neko usudio i reci koju iz iskustva. :)
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#19 Re: Seksualna energija

Post by vratnik »

martiniq wrote:Netko je rekao kako je njegovo shvacanje seksualne energije primitivno.
Primitivno shvacanje je prirodno shvacanje.

Zasto su se ljudi u pecinsko doba, okupljali oko vatre i plesali?

Zbog upoznavanja, prepoznavanja i udruzivanja radi Stvaranja.
To se danas zove druzenje, socijalizacija.
Svi plesovi su namjenjeni kako bi se muskarac i zena lakse spojili. U ustogljenim visokim drustvima, ples
je bio jedini nacin da se muskarac i zena, dotaknu. Seksualna energija je ziva vatra, i ljudi zele
biti blizu onoga cija ga energija napaja ili ga oslobadja.

Umjesto vatre pod vedrim nebom, mi sada imamo diskoteque i tzv. lightshow (vatra)
A ples, pa... ostali smo na istoj razini. House glazba, r'n'b, rock'n'roll, heavy metal imaju prizvuke divljine, dzungle
i budi u covjeku ono primitivno. Prirodno. Seks.
Ljudi precesto rabe rijec primitivno kao nesto negativno.
"Prime" znaci osnovno, najvaznije, glavno, a znaci i najbolje doba, jutro, pocetak.
"Primitivan" kao izraz za nekulturnog covjeka, dolazi od Kulture koja se suprotstavlja nasoj prirodi, slobodi.
Kultura je kalup.
ok, postaje jasnije zasto je na filozofiji. :)
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#20 Re: Seksualna energija

Post by Priorat »

veoma lako mogu biti tvoj!!!
begicf
Posts: 3
Joined: 16/01/2007 20:39

#21 Re: Seksualna energija

Post by begicf »

Popušio.
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#22 Re: Seksualna energija

Post by vratnik »

Mi se obicno jednom mjesecno, po mogucnosti uvijek u noci punog mjeseca nadjemo i zapalimo vatru, plesemo, muziciramo. Ne mogu sad tvrditi da je ta energija koju dijelimo seksualna, ali ne moze se negirati cinjenica da postoji. (kao i energija kad se pjeva u grupi, moli, bilo sta).
Malo me jedino zbunjuje ovaj gost. I bojim se da je to to i pogresno, tumaciti to kao dar koji ima neko u odnosu na druge, mi smo svi "gosti", samo zavisi koliko smo spremni da budemo dio duha. Haj malo pojasni ovo gosti
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#23 Re: Seksualna energija

Post by DobroJutroKolumbo »

martiniq wrote:Za moju energiju kazu da je toliko snazna i fascinantna da mijenja sve ljude koji me okruzuju.
Mnogi kazu da je ta energija seksualna te da siri duboki mir.
Mislim da sam upoznala samo jednog covjeka koji pomalo slici tom opisu.
Inace, ja ne znam o cemu ljudi govore.
Trenutno sam na Tajlandu gdje je prostitucija legalna i ima prekrasnih djevojaka.
Moj ulazak u disko ili nocni klub, predstavlja jedan sok. Nemojte misliti da sam super lijepa, mozda neklasicno lijepa,
vitka, elegantna. Nista vise od toga.
Ljudi postaju uvuceni u moju energiju, i pocinje tiha komunikacija. Naravno, muskarci zele spavati sa mnom,
a sve ostale zene, (osim lezbejki) me zele ubiti. Zele da nestanem. Pa im ja to i udovoljim.
Kada vidim da pobudjujem negativne emocije u ljudi, iako nenamjerno, povlacim se.
Mislim da nije u redu da svim tim djevojkama i njihovim deckima pokvarim vecer.
Meni je lijepo i samoj na plazi. Nema u tome nista tuzno. Samocu treba prigrliti, jednako kao sto se treba
predati ljubavniku.

Tko sam ja?

Pita se svako ljudsko bice.
Oh... toliko je toga. A mozda je samo jedno.

Moje misljenje tko sam ja sada kada imam 26 godina i iako ne vjerujem u postojanje vremena, dolazi do prosvijetljenja.
Napustila sam sve sisteme zivljenja, svo porobljavanje ove Igre koju Svijet naziva zivotom.
Moje otisnuce u nepoznato bio je izraz bunta. Ploveci skoro dvije godine po istocnoj I zapadnoj americkoj obali, vidjela sam neka mjesta u Kanadi te Meksiko. Posjetili smo I Havaje(prekrasni su)Tahiti (spiritualna, carobna mjesta), okruzili cijelu Australiju I novi Zeland, Fiji, Vanuatu I drzave ne znam cijeg protektorata I kolonizacije. Bilo je to putovanje za sirenje vidika, upoznavanja sebe same kroz odnose sa drugima. Spoznaja mojeg unutarnjeg bica, prepoznavanje svojega ega, te njegovu Manipulaciju i njegovo sakacenje duha I duse. Shvativsi njegovu razornost, ostavila sam ga, otisnula sam se od njega kao od najruznije, najprljavije luke koju vise ne zelim posjetiti a jos manje u nju se ponovno usidriti.

Sada zivim kao bjegunac(jer ne zelim biti dio sistema koji tlaci) na Tajlandu, pokusavajuci se sjetiti dana kada sam poznavala Stvoritelja.
Bila sam i bosanska izbjeglica i zavoljela taj zivot. Jer upoznala sam sebe kao bice Svemira.

Ne dolazim sa ovog planeta. Na Zemlji sam u gostima, i znam zasto me ljudi tako dozivljavaju.
Zasto su opcinjeni mojom energijom. Seksualna energija kako to ljudi kazu, je
zapravo energija Stvaranja.
Moje pojavljivanje u prostorima je poput sunceve energije. Ima dvojak ucinak, ovisno o promatracu.
Zanima me dali prepoznajete druge "Goste" na Zemlji, dali ste jedan od njih i kako to vidite?


M.

Zeno mog zivota , zaljubio sam se u tvoje rijeci... Samo sto ja nebi to nazvao seksualna energija , nego energija "unutarnjeg bica" , onog iskonskog , primitivnog u nama , tj, cednog djeteta , koje se jos nije naucilo manipulaciji...Ili u prevodu , to bi bila nirvana , koju tesko da ce bilo ko od nas dostici , ali se mozemo truditi... :thumbup:
martiniq
Posts: 18
Joined: 03/12/2009 11:12

#24 Re: Seksualna energija

Post by martiniq »

Za BSn
Homoseksualci takodjer vole moje drustvo, i medju njima ima "Gostiju", ali neki me ne vole zbog jednostavnog razloga,
a taj je ljubomora. Imam poznanika koji je biseksualac, vise homo, i koji me je cesto koristio za privlacenje muskaraca.
Nakon sto ja pokazem nezainteresiranost, on vjesto pokaze zainteresiranost.

S kim cu ja stupiti u spolni odnos, nije moja odluka. Muskarci su za mene odabrani. Moje tijelo je zasticeno.
Prije mi je bilo teze se s time nositi jer nisam razumjela.

Inace, nemam muza, nikada nisam bila u standardnoj vezi.
Zivim samostalno od svoje 17 godine. Ni to nije bio moj izbor, bila sam gurnuta.
I ponovno sam gurnuta kada sam dosla ovdje na Tajland, iz finog, sigurnog i dobro placenog posla
na americkom putnickom brodu (na koji sam takodjer bila gurnuta).
patrius
Posts: 1953
Joined: 14/11/2006 16:01
Location: Brcko

#25 Re: Seksualna energija

Post by patrius »

Ovo je vaistinu dostojno Marx-Engelsove "Svete porodice" i tzv. "lajpciskog sabora" (crkvenih otaca!!!) ja,ja i samo ja!Svijet sa mnom (u meni,iz mene,) pocinje i sa mnom zavrsava.Sve je privid,nista spoznati ne mozemo,ono sto vidimo je sasvim nesto drugo od onoga sto mi mislimo da jeste,svi smo u transu,samo sveti duh egzistira i njemu je sve podredjeno...Bas tako nam i bozji cuvari propovijedaju kako nasa priroda ne pripada nama,kako je nasa put svetogrdje itd.itd.
Da li poznajemo druge "goste" na zemlji? Da,naravno,upravo smo imali veliku cast da upoznamo Vas,mademoiselle,koji niste "s ove planete",ali nam ne saopstavate s koje jeste,pa nas to cini znatizeljnima i neraspolozenima sto nas ostavljate u nedoumici.
Napustili ste,kazete,sve sisteme zivljenja.Ma sta Vam to znacilo,mogao bih,kad bih samo bio tako neuljudan,da Vam u povjerenju kazem sasvim pouzdane i nepogresive metode kako mozete da napustite samo ovaj jedan,nedostojni,neugledni,bezvrijedni,(koji je za nas obicne smrtnike) zemaljski i to "vo vjeki vjekov"! Ali Vi ste to vec prevazisli,pa ipak,kao sto vidimo,niste zaboravili majcicu zemlju te nam se ljubazno obracate s uctivim pitanjem:Da li poznajemo "onostrane goste",a zatim cak i nismo li i sami,kojim slucajem,jedni od "njih",i kako ih vidimo? Lijepo bi bilo da je covjek jedan od "njih",pa da onda sam sebe,konacno,upozna,i da se,brate,vidi kako izgleda,posto nas ova nasa zemaljska ogledala besramno varaju! Zanimljiva je i ta Vasa odiseja,koja nam,doduse,ne opisuje blagodati i ljepote jednog,recimo npr.,Kriptona,postojbine slavnog Clark Kenta nego redom ovozemaljske egzoticne destinacije,ali boze moj,sta da se radi? Posebnim nas nadahnucem ispunjava ova posljednja,vasa rezidentna destinacija u kojoj,kako kazete,zivite kao bjegunac (Harrison Ford bi Vam sigurno pozavidio!) pokusavajuci se sjetiti dana kada ste poznavali Stvoritelja (vise ga ne poznajete?)
Ali,da ne bi bilo nikakve zabune,Vasa beskrajna energija stvaranja je,kako - gle cuda -?! ljudi (obicni smrtnici,dakle!) kazu,zapravo da je seksualna energija - energija stvaranja (cega? tjelesnog zadovoljstva? to svakako!)
I na kraju,nema ni najmanjue sumnje da Vase pojavljivanje u prostoru (ma gdje to bilo?) ima,sasvim sigurno,ako ne visestruk,a ono barem dvojak ucinak.Pa,kako ga ko protumaci...
Sa svojih lijepih 26 ljeta,mlada damo,zaista je zalosno da se bavite,oprostite,ali moram Vam to reci,nevjerovatnim glupostima,umjesto da sirite i koristite tu svoju plemenitu energiju bez opterecivanja i lupanja glave o inim svjetovima,pored ovog naseg jednog i jedinog,sasvim dovoljnog i nadasve nevjerovatno lijepog.
Odrastite,vrijeme Vam je.
Locked