draganbl wrote:
Očigledno je da si žestoki protivnik SDP-a i da posjeduješ dosta informacija o njihovom neradu i nesposobnosti. Međutim, mišljenja sam da previše lično ulaziš u ovu temu i time uzrokuješ i provociraš napade na tebe. Ja se sa 90% forumaša se slažem praktično ni oko čega (ponajmanje o SDP-u), ali nisam baš često nazivan četnikom (osim od strane 4-5 pojedinaca koji svejedno nisu vrijedni pažnje). Tvoji postovi ne daju mogućnost rasprave, jer u njima slabo šta konkretno da i pominješ, osim što se uhvatiš nečega i to vučeš kroz jedno 10 postova.
Evo, pošto je očigledno da imaš strpljenja i snage da pljuješ po SDP-u, a da ne bih sad listao stranice unazad, možeš li, onako iz ruke, da navedeš za svaku svoju zamjerku SDP-u, ko je tačno odgovoran za taj konkretan problem koji navodiš, u kojoj mjeri i na koji način ga se pozvati na odgovornost i šta treba da se uradi da se problem iskorijeni.
upravo sam u postu koji si citirao ukratko napisao ono na sta sam reagovao ranije, i potkrepljivao, od izvjestaja MUP-a, pa do novinskih tekstova, izjava i kojecega, i uvijek je bilo da sam zbog toga izdajnik BiH i da pozivam na predaju Dodikovim ucjenama.
ne mrzim SDP, nemam ni strpljenja ni snage da pljujem po SDP-u, vec pljujem po losoj situaciji kojoj oni u ovom trenutku najvise doprinose svojim bahatim stavovima, i svojim ponasanjem koje je daleko od 'Drzave za covjeka'. nemam ni snage ni volje ponavljati, jer ovi koji pljuju po meni i sve neistomisljenike svrstavaju u neprijatelje BiH kao sto su me i prije Silajdzicevi i SDA trolovi na istom ovom forumu svrstavali u izdajnike i mrzitelje Bosne to ni ne citaju.
sve sto sam u ovom postu koji si ti citirao potkrijepljeno je i lako dokazivo, u stvari, vecina je opstepoznata, samo sto ovi to ne zele vidjeti. sad je odjednom sve po zakonu, i za zakonske rupe se sada kace isti oni koji su podrzavali posipanje bojom Brankovicev haustor. sad odjednom gradonacelnik i premijer nemaju nista sa sigurnosti u gradu, a pravili smo danima proteste protiv njihovih prethodnika zbog iste stvari. nemam zaista vise snage, jer ja sam i nudio argumente, ali ovi koji mene pljuju nisu, osim: 'ko je bolji?' i 'treba li pristati na Dodikove ucjene?'.
pri tome zaborave da je i Zlaja taj koji ucjenjuje, preskoce dijelove o tome kako je lik toliko sujetan da nije dopustio da se bilo ko kandiduje za predsjednika SDP-a, i na kraju ja ispadam mrzitelj? ne mrzim ja nikoga, niti mi pada na pamet da ja sad govorim ovima kako i sta treba da rade - mi ih placamo da to rade za nas, i za to smo ih izabrali! i tebi kad majstor uradi vodoinstalacije koje ne funkcionisu, pozoves ga i kazes: 'napravi ovo da voda tece!', ne govoris mu kako to da radi.