SDP
-
KomunistaTZ
- Posts: 324
- Joined: 11/11/2016 22:34
#56401 Re: SDP
Mada kako neko primjeti, sta se imamo buniti preko kantonalnih granica? Svakom svoje
Imamo mi za uhljebljivanje ekipu 
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#56402 Re: SDP
Ništa strašno. Stranku treba očistiti od SDA krtica što detaljnije. Kamo sreće da su ranije.
SDP će ovo preživjeti kao što je preživjela SDA barem 5 cijepanja i čišćenja.
SDP će ovo preživjeti kao što je preživjela SDA barem 5 cijepanja i čišćenja.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#56403 Re: SDP
Samo što je SDA dugovječna ko Kornjača a SDP ko Jabuka bude Crvena i prođeNovak20 wrote:Ništa strašno. Stranku treba očistiti od SDA krtica što detaljnije. Kamo sreće da su ranije.
SDP će ovo preživjeti kao što je preživjela SDA barem 5 cijepanja i čišćenja.
-
Horcrux
- Posts: 1296
- Joined: 24/04/2016 13:22
#56404 Re: SDP
U biti Damir Niksic je bio upravu kad je bila sva ona drama?
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#56405 Re: SDP
Sarajevski nostredamus,a istjeraše ga ni kriva ni dužna a čojkHorcrux wrote:U biti Damir Niksic je bio upravu kad je bila sva ona drama?
Ruralce nazvao Ruralcima
Isto ko kad na FB Fašiste nazoveš Fašistima
-
doktor78
- Posts: 3939
- Joined: 14/09/2006 11:02
#56406 Re: SDP
Kaze Niksic na fb neki dan: Kad istjerate Bijedica & co iz stranke,vracam se bez ikakvih uvjetaputokaz1 wrote:Sarajevski nostredamus,a istjeraše ga ni kriva ni dužna a čojkHorcrux wrote:U biti Damir Niksic je bio upravu kad je bila sva ona drama?
Ruralce nazvao Ruralcima
Isto ko kad na FB Fašiste nazoveš Fašistima
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#56407 Re: SDP
legenda...Horcrux wrote:U biti Damir Niksic je bio upravu kad je bila sva ona drama?
-
KomunistaTZ
- Posts: 324
- Joined: 11/11/2016 22:34
#56408 Re: SDP
Jbte, sto se lozite, ovo je sve borba za vlast, nikakve ideje i principjelnost koju ovdje s gordoscu spominjete. Bila je borba za vlast u KS da se uhljebe, tako je i ovdje u TK. Steta je načinjena davno kada se dozvolilo uhljebima da upravljaju partijom skrivajuci se iza ideala, ovo je samo rezultat zelje drugih uhljeba za vlascu, tom opojnom drogom. Varate se ako mislite da ce partija biti jaca nakon ovog, jako se varate.
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#56409 Re: SDP
Game of Thrones in Tuzla new seson
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#56410 Re: SDP
Nista se ne bi desilo da se nije aktivirala SDA celija u Tuzli. Stotine ljudi oko Bijedica je sa slinama oko usta razmisljalo o talovima sa mafijaskom SDA. Stotine ljudi bi zgrnulo desetine hiljada maraka a neki bgm stotine hiljada ili milione u kriminalnim rabotama.KomunistaTZ wrote:Jbte, sto se lozite, ovo je sve borba za vlast, nikakve ideje i principjelnost koju ovdje s gordoscu spominjete. Bila je borba za vlast u KS da se uhljebe, tako je i ovdje u TK. Steta je načinjena davno kada se dozvolilo uhljebima da upravljaju partijom skrivajuci se iza ideala, ovo je samo rezultat zelje drugih uhljeba za vlascu, tom opojnom drogom. Varate se ako mislite da ce partija biti jaca nakon ovog, jako se varate.
SDP je prvi put od kada postoji odbio koaliciju sa lopovskom SDA. PRVI PUT.
Mozda SDP nece biti jaci na narednim izborima ali hoce za 5-10 godina, ako se profilisu kao anti-SDA stranka. XY mojih drugova, SDP-ovaca, je prestao glasati za stranku uplasen da ce njegov glas biti upetljan u kriminalnu koaliciju sa SDA.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#56411 Re: SDP
formiranjem spda i eventualnim izbacivanjem sdpa iz vlasti u kantonu sarajevo, mislim da bi to bio najjaci udarac za sdp od poslije rata.
i ne moze me nitko ubijediti da ovo i nije bio plan. bijedica i ekipu su mogli davno otjerati, a sada ih isti maltretiraju sve i brukaju, a sto ja najgore, navlace gnjev tuzlaka na njih, jer u svakom javnom obracanju se uporno potencira kako je u sarajevu nesto moglo, a u tuzli nije...
i ne moze me nitko ubijediti da ovo i nije bio plan. bijedica i ekipu su mogli davno otjerati, a sada ih isti maltretiraju sve i brukaju, a sto ja najgore, navlace gnjev tuzlaka na njih, jer u svakom javnom obracanju se uporno potencira kako je u sarajevu nesto moglo, a u tuzli nije...
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#56412 Re: SDP
+1,Kikibombona wrote:
Mozda SDP nece biti jaci na narednim izborima ali hoce za 5-10 godina, ako se profilisu kao anti-SDA stranka. XY mojih drugova, SDP-ovaca, je prestao glasati za stranku uplasen da ce njegov glas biti upetljan u kriminalnu koaliciju sa SDA.
Sve se dobro odvija, čišćenje i provjetravanje, bilo je neophodno, sda kadrovi razotkriveni,odstranjeni, a reset je moguć tek kad se par puta profiltrira, sarajevski talog je otišao, sad ide filter potrošenog tuzlanskog sda mulja, sve ide kako treba
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#56413 Re: SDP
Drugovi partizani mi smo braca, a drug Enko nam je caca
Enko je u politickom, taktickom, operativnom i svakom drugom smislu dva koplja ispred Nerke. Bolan, ne udara se jaci, nego se smiruje situacija. Niksic osokoljen neukim Damirom i Irfanom, te nepostojecom strukturom u RS krenuo u obracun s polovinom stranke. Sve galamdzije i bukadzije, bez ikoga iza sebe, nafurase ga da unisti stranku. Taman ce ih prestici i NS na nivou drzave, kako je to ucinila u KS.
Enko je u politickom, taktickom, operativnom i svakom drugom smislu dva koplja ispred Nerke. Bolan, ne udara se jaci, nego se smiruje situacija. Niksic osokoljen neukim Damirom i Irfanom, te nepostojecom strukturom u RS krenuo u obracun s polovinom stranke. Sve galamdzije i bukadzije, bez ikoga iza sebe, nafurase ga da unisti stranku. Taman ce ih prestici i NS na nivou drzave, kako je to ucinila u KS.
- Prpa.ba
- Posts: 15267
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#56415 Re: SDP
Sreca pa imamo Alijine ljevicare na SPiD-u inace bismo ostali bez kontrolisane opozicije. 
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#56416 Re: SDP
SDP je napravio tesku gresku zato sto se nije prije 20 godina profilisao kao anti-SDA stranka.malakh wrote:formiranjem spda i eventualnim izbacivanjem sdpa iz vlasti u kantonu sarajevo, mislim da bi to bio najjaci udarac za sdp od poslije rata.
i ne moze me nitko ubijediti da ovo i nije bio plan. bijedica i ekipu su mogli davno otjerati, a sada ih isti maltretiraju sve i brukaju, a sto ja najgore, navlace gnjev tuzlaka na njih, jer u svakom javnom obracanju se uporno potencira kako je u sarajevu nesto moglo, a u tuzli nije...
To su uradili po prvi put u historiji ove godine.
...
Sto se tice Bijedica i ekipe, bilo bi najbolje da se svi, Bijedic, Komsic, Lagumdzija i Suljagic&Reuf okupe u SPD-u.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#56417 Re: SDP
Moraju negdje... nema penzije u politici...Kikibombona wrote:SDP je napravio tesku gresku zato sto se nije prije 20 godina profilisao kao anti-SDA stranka.malakh wrote:formiranjem spda i eventualnim izbacivanjem sdpa iz vlasti u kantonu sarajevo, mislim da bi to bio najjaci udarac za sdp od poslije rata.
i ne moze me nitko ubijediti da ovo i nije bio plan. bijedica i ekipu su mogli davno otjerati, a sada ih isti maltretiraju sve i brukaju, a sto ja najgore, navlace gnjev tuzlaka na njih, jer u svakom javnom obracanju se uporno potencira kako je u sarajevu nesto moglo, a u tuzli nije...
To su uradili po prvi put u historiji ove godine.
...
Sto se tice Bijedica i ekipe, bilo bi najbolje da se svi, Bijedic, Komsic, Lagumdzija i Suljagic&Reuf okupe u SPD-u.
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#56418 Re: SDP
Ma ovo je ono sto je trebalo da se konacno desi. Mora se desiti potpuna polarizacija politicke scene na one koji bi da konacno preokrenu tok "razvoja" BiH i na one koji su BiH tako usmjerili.
Nema tu vise ljevice i desnice. To su sporedne stvari.
Sad je kljucno jesi li svjestan sta su SDA sa kompanjonima uradili ovom drustvu ili nisi? Jel ti to odgovara ili znas da je to u stvari novi genocid ali bez oruzja.
I to je to.
Nema tu vise ljevice i desnice. To su sporedne stvari.
Sad je kljucno jesi li svjestan sta su SDA sa kompanjonima uradili ovom drustvu ili nisi? Jel ti to odgovara ili znas da je to u stvari novi genocid ali bez oruzja.
I to je to.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#56420 Re: SDP
Svakako ce svi popusiti na kraju...vec su otpisani na celu sa ZlajoMKikibombona wrote:SDP je napravio tesku gresku zato sto se nije prije 20 godina profilisao kao anti-SDA stranka.malakh wrote:formiranjem spda i eventualnim izbacivanjem sdpa iz vlasti u kantonu sarajevo, mislim da bi to bio najjaci udarac za sdp od poslije rata.
i ne moze me nitko ubijediti da ovo i nije bio plan. bijedica i ekipu su mogli davno otjerati, a sada ih isti maltretiraju sve i brukaju, a sto ja najgore, navlace gnjev tuzlaka na njih, jer u svakom javnom obracanju se uporno potencira kako je u sarajevu nesto moglo, a u tuzli nije...
To su uradili po prvi put u historiji ove godine.
...
Sto se tice Bijedica i ekipe, bilo bi najbolje da se svi, Bijedic, Komsic, Lagumdzija i Suljagic&Reuf okupe u SPD-u.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#56421 Re: SDP
desilo se i svaka cast.drug_profi wrote:Ma ovo je ono sto je trebalo da se konacno desi. Mora se desiti potpuna polarizacija politicke scene na one koji bi da konacno preokrenu tok "razvoja" BiH i na one koji su BiH tako usmjerili.
Nema tu vise ljevice i desnice. To su sporedne stvari.
Sad je kljucno jesi li svjestan sta su SDA sa kompanjonima uradili ovom drustvu ili nisi? Jel ti to odgovara ili znas da je to u stvari novi genocid ali bez oruzja.
I to je to.
hajmo sada ozbiljnije pricati. mozemo li nabrojati makar 5 clanova/funkcionera sdpa koji imaju glasacku moc, ugled i autoritet i stepen obrazovanja, da zajedno oporave sdp i vrate ga na stari kolosijek?
tesko, zar ne?
naivni su oni koji misle da dvadesetsedmogodisnji student irfan cengic to moze ili da tridesetpetogodisnji diplomanti to mogu.
a denisa plaho zaboli za sdpom. kroz kompletna sranja koja su se desavala, denis je sutio i bio po strani. i sada i u proslosti.
Last edited by malakh on 06/07/2019 16:31, edited 3 times in total.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#56422 Re: SDP
Nepismeni botovi.KomunistaTZ wrote:Ahahahha, znaci sada smo botovimadner wrote:Sda botovi skontali odakle vreba opasnost, iz drugih kantona spominju kiflu.Samo primjecujem da smo malo licenjerni za ovako karakternu partiju
Dajte nam Cengica za povjerenika da se igramo, igramoooo
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#56423 Re: SDP
sdO minderasHi skidaju gace da bi komunjare rasturili i doveli u svoj tabor... nece ridjem ostati vreca zlata kako je krenulo sa kupovinom, a i jovim preletacima nije mrzak sdO dukat... begovski bunjin 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#56424 Re: SDP
Puno se urnebesnih stvari kotrljalo ovom temom, ali briga rashodovanog DFa oko budćnosti SDPa je vrh šege 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#56425 Re: SDP
Sve ih Bake potrošio, redom, i dobiće nulu na kraju, džaba.pici wrote:sdO minderasHi skidaju gace da bi komunjare rasturili i doveli u svoj tabor... nece ridjem ostati vreca zlata kako je krenulo sa kupovinom, a i jovim preletacima nije mrzak sdO dukat... begovski bunjin
A oni završili političke karijere. Svi.
