SDP

KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#56401 Re: SDP

Post by KomunistaTZ »

Mada kako neko primjeti, sta se imamo buniti preko kantonalnih granica? Svakom svoje :) Imamo mi za uhljebljivanje ekipu :)
Novak20
Posts: 15235
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#56402 Re: SDP

Post by Novak20 »

Ništa strašno. Stranku treba očistiti od SDA krtica što detaljnije. Kamo sreće da su ranije.
SDP će ovo preživjeti kao što je preživjela SDA barem 5 cijepanja i čišćenja.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#56403 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Novak20 wrote:Ništa strašno. Stranku treba očistiti od SDA krtica što detaljnije. Kamo sreće da su ranije.
SDP će ovo preživjeti kao što je preživjela SDA barem 5 cijepanja i čišćenja.
Samo što je SDA dugovječna ko Kornjača a SDP ko Jabuka bude Crvena i prođe
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#56404 Re: SDP

Post by Horcrux »

U biti Damir Niksic je bio upravu kad je bila sva ona drama?
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#56405 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Horcrux wrote:U biti Damir Niksic je bio upravu kad je bila sva ona drama?
Sarajevski nostredamus,a istjeraše ga ni kriva ni dužna a čojk
Ruralce nazvao Ruralcima
Isto ko kad na FB Fašiste nazoveš Fašistima :D
doktor78
Posts: 3939
Joined: 14/09/2006 11:02

#56406 Re: SDP

Post by doktor78 »

putokaz1 wrote:
Horcrux wrote:U biti Damir Niksic je bio upravu kad je bila sva ona drama?
Sarajevski nostredamus,a istjeraše ga ni kriva ni dužna a čojk
Ruralce nazvao Ruralcima
Isto ko kad na FB Fašiste nazoveš Fašistima :D
Kaze Niksic na fb neki dan: Kad istjerate Bijedica & co iz stranke,vracam se bez ikakvih uvjeta :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#56407 Re: SDP

Post by pici »

Horcrux wrote:U biti Damir Niksic je bio upravu kad je bila sva ona drama?
legenda...

KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#56408 Re: SDP

Post by KomunistaTZ »

Jbte, sto se lozite, ovo je sve borba za vlast, nikakve ideje i principjelnost koju ovdje s gordoscu spominjete. Bila je borba za vlast u KS da se uhljebe, tako je i ovdje u TK. Steta je načinjena davno kada se dozvolilo uhljebima da upravljaju partijom skrivajuci se iza ideala, ovo je samo rezultat zelje drugih uhljeba za vlascu, tom opojnom drogom. Varate se ako mislite da ce partija biti jaca nakon ovog, jako se varate.
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#56409 Re: SDP

Post by pici »

Game of Thrones in Tuzla new seson
:lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#56410 Re: SDP

Post by Kikibombona »

KomunistaTZ wrote:Jbte, sto se lozite, ovo je sve borba za vlast, nikakve ideje i principjelnost koju ovdje s gordoscu spominjete. Bila je borba za vlast u KS da se uhljebe, tako je i ovdje u TK. Steta je načinjena davno kada se dozvolilo uhljebima da upravljaju partijom skrivajuci se iza ideala, ovo je samo rezultat zelje drugih uhljeba za vlascu, tom opojnom drogom. Varate se ako mislite da ce partija biti jaca nakon ovog, jako se varate.
Nista se ne bi desilo da se nije aktivirala SDA celija u Tuzli. Stotine ljudi oko Bijedica je sa slinama oko usta razmisljalo o talovima sa mafijaskom SDA. Stotine ljudi bi zgrnulo desetine hiljada maraka a neki bgm stotine hiljada ili milione u kriminalnim rabotama.

SDP je prvi put od kada postoji odbio koaliciju sa lopovskom SDA. PRVI PUT.

Mozda SDP nece biti jaci na narednim izborima ali hoce za 5-10 godina, ako se profilisu kao anti-SDA stranka. XY mojih drugova, SDP-ovaca, je prestao glasati za stranku uplasen da ce njegov glas biti upetljan u kriminalnu koaliciju sa SDA.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#56411 Re: SDP

Post by malakh »

formiranjem spda i eventualnim izbacivanjem sdpa iz vlasti u kantonu sarajevo, mislim da bi to bio najjaci udarac za sdp od poslije rata.

i ne moze me nitko ubijediti da ovo i nije bio plan. bijedica i ekipu su mogli davno otjerati, a sada ih isti maltretiraju sve i brukaju, a sto ja najgore, navlace gnjev tuzlaka na njih, jer u svakom javnom obracanju se uporno potencira kako je u sarajevu nesto moglo, a u tuzli nije...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#56412 Re: SDP

Post by Banksy »

Kikibombona wrote:
Mozda SDP nece biti jaci na narednim izborima ali hoce za 5-10 godina, ako se profilisu kao anti-SDA stranka. XY mojih drugova, SDP-ovaca, je prestao glasati za stranku uplasen da ce njegov glas biti upetljan u kriminalnu koaliciju sa SDA.
+1,

Sve se dobro odvija, čišćenje i provjetravanje, bilo je neophodno, sda kadrovi razotkriveni,odstranjeni, a reset je moguć tek kad se par puta profiltrira, sarajevski talog je otišao, sad ide filter potrošenog tuzlanskog sda mulja, sve ide kako treba :thumbup:
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#56413 Re: SDP

Post by nemampojma0 »

Drugovi partizani mi smo braca, a drug Enko nam je caca :lol:
Enko je u politickom, taktickom, operativnom i svakom drugom smislu dva koplja ispred Nerke. Bolan, ne udara se jaci, nego se smiruje situacija. Niksic osokoljen neukim Damirom i Irfanom, te nepostojecom strukturom u RS krenuo u obracun s polovinom stranke. Sve galamdzije i bukadzije, bez ikoga iza sebe, nafurase ga da unisti stranku. Taman ce ih prestici i NS na nivou drzave, kako je to ucinila u KS.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56414 Re: SDP

Post by kmirsad »

Pokvari se svečana proslava...
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15267
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#56415 Re: SDP

Post by Prpa.ba »

Sreca pa imamo Alijine ljevicare na SPiD-u inace bismo ostali bez kontrolisane opozicije. :lol:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#56416 Re: SDP

Post by Kikibombona »

malakh wrote:formiranjem spda i eventualnim izbacivanjem sdpa iz vlasti u kantonu sarajevo, mislim da bi to bio najjaci udarac za sdp od poslije rata.

i ne moze me nitko ubijediti da ovo i nije bio plan. bijedica i ekipu su mogli davno otjerati, a sada ih isti maltretiraju sve i brukaju, a sto ja najgore, navlace gnjev tuzlaka na njih, jer u svakom javnom obracanju se uporno potencira kako je u sarajevu nesto moglo, a u tuzli nije...
SDP je napravio tesku gresku zato sto se nije prije 20 godina profilisao kao anti-SDA stranka.

To su uradili po prvi put u historiji ove godine.

...

Sto se tice Bijedica i ekipe, bilo bi najbolje da se svi, Bijedic, Komsic, Lagumdzija i Suljagic&Reuf okupe u SPD-u.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#56417 Re: SDP

Post by kmirsad »

Kikibombona wrote:
malakh wrote:formiranjem spda i eventualnim izbacivanjem sdpa iz vlasti u kantonu sarajevo, mislim da bi to bio najjaci udarac za sdp od poslije rata.

i ne moze me nitko ubijediti da ovo i nije bio plan. bijedica i ekipu su mogli davno otjerati, a sada ih isti maltretiraju sve i brukaju, a sto ja najgore, navlace gnjev tuzlaka na njih, jer u svakom javnom obracanju se uporno potencira kako je u sarajevu nesto moglo, a u tuzli nije...
SDP je napravio tesku gresku zato sto se nije prije 20 godina profilisao kao anti-SDA stranka.

To su uradili po prvi put u historiji ove godine.

...

Sto se tice Bijedica i ekipe, bilo bi najbolje da se svi, Bijedic, Komsic, Lagumdzija i Suljagic&Reuf okupe u SPD-u.
Moraju negdje... nema penzije u politici...
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#56418 Re: SDP

Post by drug_profi »

Ma ovo je ono sto je trebalo da se konacno desi. Mora se desiti potpuna polarizacija politicke scene na one koji bi da konacno preokrenu tok "razvoja" BiH i na one koji su BiH tako usmjerili.
Nema tu vise ljevice i desnice. To su sporedne stvari.
Sad je kljucno jesi li svjestan sta su SDA sa kompanjonima uradili ovom drustvu ili nisi? Jel ti to odgovara ili znas da je to u stvari novi genocid ali bez oruzja.
I to je to.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#56420 Re: SDP

Post by spreca »

Kikibombona wrote:
malakh wrote:formiranjem spda i eventualnim izbacivanjem sdpa iz vlasti u kantonu sarajevo, mislim da bi to bio najjaci udarac za sdp od poslije rata.

i ne moze me nitko ubijediti da ovo i nije bio plan. bijedica i ekipu su mogli davno otjerati, a sada ih isti maltretiraju sve i brukaju, a sto ja najgore, navlace gnjev tuzlaka na njih, jer u svakom javnom obracanju se uporno potencira kako je u sarajevu nesto moglo, a u tuzli nije...
SDP je napravio tesku gresku zato sto se nije prije 20 godina profilisao kao anti-SDA stranka.

To su uradili po prvi put u historiji ove godine.

...

Sto se tice Bijedica i ekipe, bilo bi najbolje da se svi, Bijedic, Komsic, Lagumdzija i Suljagic&Reuf okupe u SPD-u.
Svakako ce svi popusiti na kraju...vec su otpisani na celu sa ZlajoM
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#56421 Re: SDP

Post by malakh »

drug_profi wrote:Ma ovo je ono sto je trebalo da se konacno desi. Mora se desiti potpuna polarizacija politicke scene na one koji bi da konacno preokrenu tok "razvoja" BiH i na one koji su BiH tako usmjerili.
Nema tu vise ljevice i desnice. To su sporedne stvari.
Sad je kljucno jesi li svjestan sta su SDA sa kompanjonima uradili ovom drustvu ili nisi? Jel ti to odgovara ili znas da je to u stvari novi genocid ali bez oruzja.
I to je to.
desilo se i svaka cast.

hajmo sada ozbiljnije pricati. mozemo li nabrojati makar 5 clanova/funkcionera sdpa koji imaju glasacku moc, ugled i autoritet i stepen obrazovanja, da zajedno oporave sdp i vrate ga na stari kolosijek?

tesko, zar ne?

naivni su oni koji misle da dvadesetsedmogodisnji student irfan cengic to moze ili da tridesetpetogodisnji diplomanti to mogu.

a denisa plaho zaboli za sdpom. kroz kompletna sranja koja su se desavala, denis je sutio i bio po strani. i sada i u proslosti.
Last edited by malakh on 06/07/2019 16:31, edited 3 times in total.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#56422 Re: SDP

Post by madner »

KomunistaTZ wrote:
madner wrote:Sda botovi skontali odakle vreba opasnost, iz drugih kantona spominju kiflu.
Ahahahha, znaci sada smo botovi :) Samo primjecujem da smo malo licenjerni za ovako karakternu partiju :) Dajte nam Cengica za povjerenika da se igramo, igramoooo :)
Nepismeni botovi.
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#56423 Re: SDP

Post by pici »

sdO minderasHi skidaju gace da bi komunjare rasturili i doveli u svoj tabor... nece ridjem ostati vreca zlata kako je krenulo sa kupovinom, a i jovim preletacima nije mrzak sdO dukat... begovski bunjin :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#56424 Re: SDP

Post by Banksy »

Puno se urnebesnih stvari kotrljalo ovom temom, ali briga rashodovanog DFa oko budćnosti SDPa je vrh šege :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#56425 Re: SDP

Post by Banksy »

pici wrote:sdO minderasHi skidaju gace da bi komunjare rasturili i doveli u svoj tabor... nece ridjem ostati vreca zlata kako je krenulo sa kupovinom, a i jovim preletacima nije mrzak sdO dukat... begovski bunjin :mrgreen:
Sve ih Bake potrošio, redom, i dobiće nulu na kraju, džaba.
A oni završili političke karijere. Svi.
Post Reply