SDP

izvrsni direktor
Posts: 14753
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#55976 Re: SDP

Post by izvrsni direktor »

kmirsad wrote:http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/118 ... jedic.html
TUZLANSKI SDP SE NE DA: Evo šta je prije Kongresa stranke poručio Enver Bijedić
Daje sebi neku vaznost a na osnovu onih koje ne zeli da slusa...
Ovih 37posto zbog koji trazi da ga se slusa..
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55977 Re: SDP

Post by kmirsad »

Što li neprekidno koriste izraz Tuzlanski SDP... Da je sjedište KO SDP TK kojim slučajem u Čeliću, bil se koristio naziv Čelički SDP
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#55978 Re: SDP

Post by costacurta »

Nikšić: SDP neće biti šegrt, već arhitekta promjena u Bosni i Hercegovini
Od kad? Od 2022.? :lol:
Da se razumijemo,
Nisam ni čitao ovaj fidelkastrovski govor, ali iz naslova se može zaključiti o čemu je Šiška trabunjao, blablala SDA blablabla SDA bla bla bla .....
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55979 Re: SDP

Post by putokaz1 »

SDP prvo mora imati rezultat
Trenutno ima 8 načelnika i nešto malo zastupnika naročito an TK
PREMALO
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#55980 Re: SDP

Post by bunk »

Ovaj jce slijedit milosevicevog fana i protivnika nato saveza a ovaj ce nalazit najmanje imenioce o cinjenicama o agresiji.
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#55981 Re: SDP

Post by insomnia78 »

:lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#55982 Re: SDP

Post by Leverage »

kmirsad wrote:Što li neprekidno koriste izraz Tuzlanski SDP... Da je sjedište KO SDP TK kojim slučajem u Čeliću, bil se koristio naziv Čelički SDP
Možda previše očekuješ od naroda koji vlastitu zastavu nije u stanju da postavi na pravi način.

S jedne strane lijenost i ignorancija, s druge strane zlonamjernost.
palermo
Posts: 25347
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#55983 Re: SDP

Post by palermo »

Pa ima li kakvih informacija sa Kongresa ?

Ili je putokaz stvarno u pravu kad kaže da to više nikoga ne interesuje ???
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#55984 Re: SDP

Post by Leverage »

Nije u pravu, tebe očito živo interesuje.
palermo
Posts: 25347
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#55985 Re: SDP

Post by palermo »

Leverage wrote:Nije u pravu, tebe očito živo interesuje.
pa da, interesuje naravno.......ja sam glasač SDP-a....bio, što ne znači da po automatizmu ću i dalje biti....dakle, jasno je da me interesuje
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#55986 Re: SDP

Post by Leverage »

Pa zatvoreno je za javnost, dok se ne završi neće biti nikakvih informacija.

Očito da su i delegati odlučili da to poštuju.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#55987 Re: SDP

Post by drug_profi »

Ukratko SDP je kurac stranka. Trenutno imaju potencijala jer su odlucli da ne budu privjesak, ali cekamo da vidimo sta ce i koga ponuditi kao alternativu ovom opstem beznadju i korupciji.
Makar tu imaju neku prednost. Mislim da je BH blok super ideja i iskreno zelim da ljudi to prepoznaju.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55988 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Pa alternativa je Nerko Trenerka :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55989 Re: SDP

Post by kmirsad »

Čestitam našim saveznicima, SDP-u u nepolokolebljivoj borbi za pravednu , moralnu, čestitu Bosnu i Hercegovinu,Rastjerati u mišije rupe... kriminalce, korupcionađe, tenderaše.pljačkaše i nepotiste. Čekamo sve one kojima je u srcu , biču i genima čestita, moralna, ponosna i dostojanstvena Bosna i Hercegovina, onakva kakva je stolječima bila, da se odmak pridruže BH Bloku.Zajedno ! ! !. I tačka ! ! !
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#55990 Re: SDP

Post by costacurta »

kmirsad wrote:Čestitam našim saveznicima, SDP-u u nepolokolebljivoj borbi za pravednu , moralnu, čestitu Bosnu i Hercegovinu,Rastjerati u mišije rupe... kriminalce, korupcionađe, tenderaše.pljačkaše i nepotiste. Čekamo sve one kojima je u srcu , biču i genima čestita, moralna, ponosna i dostojanstvena Bosna i Hercegovina, onakva kakva je stolječima bila, da se odmak pridruže BH Bloku.Zajedno ! ! !. I tačka ! ! !
Mirso ja sve kontam ti si sarkastičan, a haman si ti pravo ozibiljan!
U istu rečenicu si stavio SDP, pravda, moral i čestitost dok si odvojio u sledeći red kriminal, korupciju, nepotizam, pljačku i tendere :shock: . How yes no!
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55991 Re: SDP

Post by kmirsad »

costacurta wrote:
kmirsad wrote:Čestitam našim saveznicima, SDP-u u nepolokolebljivoj borbi za pravednu , moralnu, čestitu Bosnu i Hercegovinu,Rastjerati u mišije rupe... kriminalce, korupcionađe, tenderaše.pljačkaše i nepotiste. Čekamo sve one kojima je u srcu , biču i genima čestita, moralna, ponosna i dostojanstvena Bosna i Hercegovina, onakva kakva je stolječima bila, da se odmak pridruže BH Bloku.Zajedno ! ! !. I tačka ! ! !
Mirso ja sve kontam ti si sarkastičan, a haman si ti pravo ozibiljan!
U istu rečenicu si stavio SDP, pravda, moral i čestitost dok si odvojio u sledeći red kriminal, korupciju, nepotizam, pljačku i tendere :shock: . How yes no!

:lol: :lol: :lol: Znaš kako narod kaže... Vidi gnjurca, voda mu da ... koljena.
Ako bude plime, bit će i rime... :lol:
Znam ja sve o onom SDP-u... da nije bio takav kakav je bio, ne bi bilo velikih razloga da nastane NS... kojoj sam prišao.
SDP je bar u svojim redovimima počeo da čisti kukolj. Imaju posla na tom planu preko glave.
Najgora finansijska konstrukcija je nedovršena konstrukcija...
Takva investicija je osuđena na propast.
Volio bih znati da le onaj spisak GO poredan po broju dobijenih glasova, a ako jeste koliko je ko dobio.
doktor78
Posts: 3947
Joined: 14/09/2006 11:02

#55992 Re: SDP

Post by doktor78 »

kmirsad wrote: Volio bih znati da le onaj spisak GO poredan po broju dobijenih glasova, a ako jeste koliko je ko dobio.
Izgleda da jeste,s obzirom na kuknjavu i razocaranost delicevaca koju sire po drustvenim mrezama.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#55993 Re: SDP

Post by kmirsad »

doktor78 wrote:
kmirsad wrote: Volio bih znati da le onaj spisak GO poredan po broju dobijenih glasova, a ako jeste koliko je ko dobio.
Izgleda da jeste,s obzirom na kuknjavu i razocaranost delicevaca koju sire po drustvenim mrezama.
:lol: :lol: :lol: Sad sam vidio jednu objavu na kojoj slave orvu pobjedu... :lol:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#55994 Re: SDP

Post by bunk »

Prejaki za destabilizaciju :lol:
E koji car..
ottmar
Posts: 64
Joined: 02/05/2010 00:10

#55995 Re: SDP

Post by ottmar »

Posto je resorni ministar iz SDP-a...

https://www.klix.ba/vijesti/bih/zasto-j ... /190623014

Nadam se da je istina da planirate sa 2 miliona KM subvencionirati kupovinu stana za mlade.

Jos se samo nadam da necete staviti ono debilno pravilo da se stan morao kupiti od 1.7.2018. pa naovamo jer je neposteno prema onim mladim koji su na nekorektan i kriminalan nacin ostali bez subvencije prosle godine, kada je SDA stavila ono debilno pravilo o ratu, kako bi se moglo manipulisati njim na nacin da oni koji su bili u ratu i mogli poginuti par puta nisu mogli dokazati da su zaista bili tu.

A ovi sto su pobjegli, i sto su u osnovnoj i srednjoj bolje parlali njemacki od bosankog uredno dobijali.

Tako da vam zelim cestitati na ovom, ako je fakat istina, i nadam se samo da cete omoguciti i onima koji su makar u 2018. kupili stan da apliciraju, a sto da ne i onim iz 2017. Pa nek tabela sa postenim bodovima kaze svoje.
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#55996 Re: SDP

Post by Moenx »

putokaz1 wrote:Pa alternativa je Nerko Trenerka :D
Trebali bi ipak nekog drugog naci
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55997 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Moenx wrote:
putokaz1 wrote:Pa alternativa je Nerko Trenerka :D
Trebali bi ipak nekog drugog naci
Vjeruj nema drugog on jedini ponavlja nećemeo s SDA ni sa PDA
-Kako se meni čini SDP TK će istupiti iz SDP...... :D
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#55998 Re: SDP

Post by Moenx »

I gdje ce onda ?
doktor78
Posts: 3947
Joined: 14/09/2006 11:02

#55999 Re: SDP

Post by doktor78 »

Nikakav problem,ima mjesta kod Komsica
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#56000 Re: SDP

Post by Maraschino »

Kako saznajemo SDP-a napuštaju Asja Gubeljić, Risto Mandrapa, Vesna Šunjić, Mladen Ćavar, Adnan Beganović, Boris Livčić. Tako su i organizacije iz Čelića i Sapne vratile ključeve od kancelarija.
Sto nije stigo Lagumdzija to ce trenerko rastjerati.
Sta bi od najace stranke. :roll: :sad:
Post Reply