SDP

User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#55701 Re: SDP

Post by MaksprotivMarksa »

costacurta wrote:
Predsjednica Centralne izborne komisije SDP-a Mira Grgić saopćila je presjek stanja o toku izbora za predsjednika stranke, 
Šta briga CIK kako protiču izbori za predsjednika neke partije? Valjda ih treba biti briga samo je li kandidat ispunjava sve zakonom potrebne uslove a način izbora je stvar svake partije, hoćeš reći da je izbor npr predsjednika SNSDa ili HDZa gdje je bio samo jedan kandidat po svim načelima demokratskije? :lol:
Članovi drugih stranaka se miješaju u izborni proces. Neki mediji također stvaraju sliku o neregularnosti, a u jednoj sredini se član SDA pokašao učlaniti u SDP da bi imao pravo glasa”, izjavila je Grgić.
Reče Mira, otkrili su ih brže i efikasnije nego Horejšio iz CSI, obznanili im imena i sve po kratkom postupku, aferim za CIK. Inače su poznati po višemjesečnom čekanju da obznane rezultate.
Ali pazi šta Mira reče u istoj izjavi:
Grgić nije imala komentar na već objavljene pritužbe Edina Delića koji je kazao da je u Bratuncu došlo i do fizičkog napada na posmatrača.
“U ovom trenutku skupljamo sve informacije o tom slučaju, a kasnije CIK ima sjednicu gdje ćemo sve razmotriti.
:lol:
Sad odjednom neće ništa da prejudicira, Mira skuplja informacije.
Mi želimo da sa kandidatom koji pobijedi gradimo još uspješniji SDP.
:shock:

Šta predsjedica CIKa ima sa uspiješnosti bilo koje političke partije? :|
Drug, jel kontas ti da je to CIK SDP-a ?
izvrsni direktor
Posts: 14757
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#55702 Re: SDP

Post by izvrsni direktor »

:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#55703 Re: SDP

Post by Matzan »

:mrgreen: :lol: :lol:
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#55704 Re: SDP

Post by costacurta »

MaksprotivMarksa wrote:
Drug, jel kontas ti da je to CIK SDP-a ?
CIK SDPa?! Ima i to? :zoka:
Izvršit ću povlačenje :run:
doktor78
Posts: 3949
Joined: 14/09/2006 11:02

#55705 Re: SDP

Post by doktor78 »

Trebali su to malo drugacije formulisati. Moram priznati da je i moja prva reakcija bila slicna.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#55706 Re: SDP

Post by bunk »

Jel visoki predstavnik sdp-a izrazio zabrinutost :lol:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#55707 Re: SDP

Post by madner »

SDA se buni sto njihovi clanovi nemaju pravo glasa, bar oni sto su promjenili dresove. :D
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#55708 Re: SDP

Post by malakh »

uzima nikšić ovo, glatko.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#55709 Re: SDP

Post by Banksy »

čuj, nikšić... lagumdžija preuzima stranku.

:lol:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55710 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Ovo u izbori između Bakira i KUKIĆA te Fahre
El_comadante
Posts: 9046
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#55711 Re: SDP

Post by El_comadante »

costacurta wrote:
MaksprotivMarksa wrote:
Drug, jel kontas ti da je to CIK SDP-a ?
CIK SDPa?! Ima i to? :zoka:
Izvršit ću povlačenje :run:
da imaju i on svoj CIK koji prati unutar stranačke izbore.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#55712 Re: SDP

Post by Roccohljup »

Imal kakvog dima iznad centrale :mrgreen:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55713 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Roccohljup wrote:Imal kakvog dima iznad centrale :mrgreen:
gdje ima dima ima i vatra,a ovih dana je bilo vatre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#55714 Re: SDP

Post by ketronsd1 »

bunk wrote:Jel visoki predstavnik sdp-a izrazio zabrinutost :lol:
Što vas volim kad se od muke smijete.
:lol: :lol:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55715 Re: SDP

Post by putokaz1 »

još 15 minuta nade..... :bih:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#55716 Re: SDP

Post by Bosanski_kralj »

Odavno neki (stranački) izbori privukli veću pažnju javnosti.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55717 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Bosanski_kralj wrote:Odavno neki (stranački) izbori privukli veću pažnju javnosti.
odlučivalo se da li ići sa sda ili sa pda ili bez obje ,kao da biraš između hitlera i hitlera ili bez hitlera :evil:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#55718 Re: SDP

Post by pici »

Image

snijeg pao u konjicu pa se nalozilo :mrgreen:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55719 Re: SDP

Post by putokaz1 »

i ko pobjedi,izgleda radončić... :lol:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#55720 Re: SDP

Post by bunk »

Jel ko pobijedi automatski postaje i europarlamentarac ?
:lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52752
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55721 Re: SDP

Post by Chmoljo »

SDA otirač sigurno neće. :lol:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#55722 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Chmoljo wrote:SDA otirač sigurno neće. :lol:
Delić pomeo Sda čak 3 puta u 2 godine,a protiv Nermina nema šanse :izet:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#55723 Re: SDP

Post by bunk »

Chmoljo wrote:SDA otirač sigurno neće. :lol:
I ne treba da bude ni sda ni niciji.
Sdp i sda su temeljne stranke u BiH.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#55724 Re: SDP

Post by agnostic_front »

Pričajte vi šta hoćete, Zlaja je možda bio slučajni prolaznik, ali za ove sad je FDR.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#55725 Re: SDP

Post by Bosanski_kralj »

Uze Nikšić.

Očekivano, reklo bi se.
Post Reply