Drug, jel kontas ti da je to CIK SDP-a ?costacurta wrote:Šta briga CIK kako protiču izbori za predsjednika neke partije? Valjda ih treba biti briga samo je li kandidat ispunjava sve zakonom potrebne uslove a način izbora je stvar svake partije, hoćeš reći da je izbor npr predsjednika SNSDa ili HDZa gdje je bio samo jedan kandidat po svim načelima demokratskije?Predsjednica Centralne izborne komisije SDP-a Mira Grgić saopćila je presjek stanja o toku izbora za predsjednika stranke,![]()
Reče Mira, otkrili su ih brže i efikasnije nego Horejšio iz CSI, obznanili im imena i sve po kratkom postupku, aferim za CIK. Inače su poznati po višemjesečnom čekanju da obznane rezultate.Članovi drugih stranaka se miješaju u izborni proces. Neki mediji također stvaraju sliku o neregularnosti, a u jednoj sredini se član SDA pokašao učlaniti u SDP da bi imao pravo glasa”, izjavila je Grgić.
Ali pazi šta Mira reče u istoj izjavi:
Grgić nije imala komentar na već objavljene pritužbe Edina Delića koji je kazao da je u Bratuncu došlo i do fizičkog napada na posmatrača.
“U ovom trenutku skupljamo sve informacije o tom slučaju, a kasnije CIK ima sjednicu gdje ćemo sve razmotriti.![]()
Sad odjednom neće ništa da prejudicira, Mira skuplja informacije.
Mi želimo da sa kandidatom koji pobijedi gradimo još uspješniji SDP.![]()
Šta predsjedica CIKa ima sa uspiješnosti bilo koje političke partije?
SDP
- MaksprotivMarksa
- Posts: 1907
- Joined: 28/07/2018 02:34
#55701 Re: SDP
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#55704 Re: SDP
CIK SDPa?! Ima i to?MaksprotivMarksa wrote:
Drug, jel kontas ti da je to CIK SDP-a ?
Izvršit ću povlačenje
-
doktor78
- Posts: 3949
- Joined: 14/09/2006 11:02
#55705 Re: SDP
Trebali su to malo drugacije formulisati. Moram priznati da je i moja prva reakcija bila slicna.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55706 Re: SDP
Jel visoki predstavnik sdp-a izrazio zabrinutost 
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#55707 Re: SDP
SDA se buni sto njihovi clanovi nemaju pravo glasa, bar oni sto su promjenili dresove. 
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#55708 Re: SDP
uzima nikšić ovo, glatko.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#55709 Re: SDP
čuj, nikšić... lagumdžija preuzima stranku.

-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55710 Re: SDP
Ovo u izbori između Bakira i KUKIĆA te Fahre
-
El_comadante
- Posts: 9046
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#55711 Re: SDP
da imaju i on svoj CIK koji prati unutar stranačke izbore.costacurta wrote:CIK SDPa?! Ima i to?MaksprotivMarksa wrote:
Drug, jel kontas ti da je to CIK SDP-a ?![]()
Izvršit ću povlačenje
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55713 Re: SDP
gdje ima dima ima i vatra,a ovih dana je bilo vatreRoccohljup wrote:Imal kakvog dima iznad centrale
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#55714 Re: SDP
Što vas volim kad se od muke smijete.bunk wrote:Jel visoki predstavnik sdp-a izrazio zabrinutost
- Bosanski_kralj
- Posts: 10199
- Joined: 31/03/2007 00:07
#55716 Re: SDP
Odavno neki (stranački) izbori privukli veću pažnju javnosti.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55717 Re: SDP
odlučivalo se da li ići sa sda ili sa pda ili bez obje ,kao da biraš između hitlera i hitlera ili bez hitleraBosanski_kralj wrote:Odavno neki (stranački) izbori privukli veću pažnju javnosti.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#55718 Re: SDP

snijeg pao u konjicu pa se nalozilo
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55720 Re: SDP
Jel ko pobijedi automatski postaje i europarlamentarac ?

- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52752
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#55721 Re: SDP
SDA otirač sigurno neće. 
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#55722 Re: SDP
Delić pomeo Sda čak 3 puta u 2 godine,a protiv Nermina nema šanseChmoljo wrote:SDA otirač sigurno neće.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#55723 Re: SDP
I ne treba da bude ni sda ni niciji.Chmoljo wrote:SDA otirač sigurno neće.
Sdp i sda su temeljne stranke u BiH.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#55724 Re: SDP
Pričajte vi šta hoćete, Zlaja je možda bio slučajni prolaznik, ali za ove sad je FDR.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10199
- Joined: 31/03/2007 00:07
#55725 Re: SDP
Uze Nikšić.
Očekivano, reklo bi se.
Očekivano, reklo bi se.
