Da li me zezas ili ne pratis desavanja od izbora naovamo pa nisi upucen?Janjicar wrote:A zbog cega tako misliš da će odmah ući sa SDA ?
Nemam sta misliti, Bijedic i Delic su teski oportunisti koje zanima ulazak vlast pod svaku cijenu. Nikakve ideologije i principa, samo daj vlast. A svakako su jedan i drugi preletaci i mijenjaju stranke radi licnih interesa a ne ideoloskih. Oni bez problema sutra mogu preci u SDA ako dobiju dobru ponudu.
...
Niksic je totalni bezveznjakovic, ali njegov izbor ce spasiti SDP od toga da postane SDA konkubina. Spasit ce opoziciju. Bice pogubno za drzavu i narod ako ostanemo bez opozicije.
