Upravo to. Pogotovo sad kad je i budalama jasno da je SDA imala DF u saci vidi se koliko je to odbijanje bilo veliko.Banksy wrote:Da. S vrećama para, pritiscima 'pravosuđem', krmojedima i petokolonašima, ravno '48. sigurno.Chmoljo wrote:Pa pod Niksicem, kakav god da je, se reklo Ne bradi.
Volio bih cuti dostignuca ostalih. Za mene je ovo ravno onom "ne" iz '48.
Pogledati samo kevtanja rumenog iz Orahovice i Sarajlica i poluprijetnje da ce oni preuzeti kanton sarajevo. Sa SDPom bi se to i desilo.
