SDP
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#50701 Re: SDP
Ti baš strogi bukvalist.
Nisam ni rekao da mogu ovaj izborni ciklus, nego da su općenito mogli i mogu sljedeće izbore imati 6 Hrvata za klub Hrvata.[/quote]
Pa mogu ako stave broj 1 i 2 na izborne liste svih Bošnjačkih kantona Hrvate,i još im dopisuju glasove preko izbornih odbora,pa mjesto Bijedića nosilac liste bude neki Hrvat i slično,to je inžinjerimg protiv baš HRVATA U BH
Šta mene briga koji HDZ će Hrvati izabrat ja Hoću da se SDA skloni
Zbog Srba Hrvata i Ostalih ...zapelo forminjanje kluba Bošnjaka na TK i profitiraše PDA i SDA
Nisam ni rekao da mogu ovaj izborni ciklus, nego da su općenito mogli i mogu sljedeće izbore imati 6 Hrvata za klub Hrvata.[/quote]
Pa mogu ako stave broj 1 i 2 na izborne liste svih Bošnjačkih kantona Hrvate,i još im dopisuju glasove preko izbornih odbora,pa mjesto Bijedića nosilac liste bude neki Hrvat i slično,to je inžinjerimg protiv baš HRVATA U BH
Šta mene briga koji HDZ će Hrvati izabrat ja Hoću da se SDA skloni
Zbog Srba Hrvata i Ostalih ...zapelo forminjanje kluba Bošnjaka na TK i profitiraše PDA i SDA
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#50702 Re: SDP
Ti hoćeš da se skloni SDA, ja hoću da se sklone i HDZ i SDA.putokaz1 wrote: Pa mogu ako stave broj 1 i 2 na izborne liste svih Bošnjačkih kantona Hrvate,i još im dopisuju glasove preko izbornih odbora,pa mjesto Bijedića nosilac liste bude neki Hrvat i slično,to je inžinjerimg protiv baš HRVATA U BH
Šta mene briga koji HDZ će Hrvati izabrat ja Hoću da se SDA skloni
Zbog Srba Hrvata i Ostalih ...zapelo forminjanje kluba Bošnjaka na TK i profitiraše PDA i SDA
To nije inžinjering protiv Hrvata, nego protiv HDZ politike. Kada ne budu lizali guzicu Dodiku, kada priznaju međunarodne presude za ratne zločine i UZP, kada ne budu opstruirali ulazak u NATO i EU..., može se razmišljati o fer i poštenim pravilima igre.
Isto tako sa kriminalcima iz SDA. Gledati na sve moguće legalne načine kako ih skinuti gdje god se može. Pa neka kmeče o legitimitetu do sudnjeg dana.
Fazon je što se to predstavlja kao nuklearna fizika, a ustvari je prilično jednostavno.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#50703 Re: SDP
Da Jednostavno Sklonimo SDA,ekonomski i pravno tako ojačamo u Sarajevu,Tuzli... da Hrvati i Srbi vide da je bez SDA dobro i sami sklone HDZ i SNSD
Međutim mi Bošnjaci smo najprimitivniji Čistimo Smeće u Drugim Narodima a svoje smeće ostavljamo
Prvo SDA-u Nogu u Dupe pa sve ostalo
Međutim mi Bošnjaci smo najprimitivniji Čistimo Smeće u Drugim Narodima a svoje smeće ostavljamo
Prvo SDA-u Nogu u Dupe pa sve ostalo
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#50704 Re: SDP
Jarane poceo si pisat bezze.putokaz1 wrote:Da Jednostavno Sklonimo SDA,ekonomski i pravno tako ojačamo u Sarajevu,Tuzli... da Hrvati i Srbi vide da je bez SDA dobro i sami sklone HDZ i SNSD
Međutim mi Bošnjaci smo najprimitivniji Čistimo Smeće u Drugim Narodima a svoje smeće ostavljamo
Prvo SDA-u Nogu u Dupe pa sve ostalo
Nigdje veze.
Ta taktika nikad nece upalit.
Nikad.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50705 Re: SDP
Ako nista drugo, ta taktika je nama koji zivimo na tim podrucjima u interesu. Nama ce biti bolje. A ako oni anamo hoce da nas kopiraju - jos i bolje. Ako nece, nek nastave kako su navikli. Nama ne moze biti gore ako maknemo SDA. Dapace, uz sve kriminalce i neznalice sa kupljenim diplomama koji su uzjahali na ministarstva pod zastavom SDA, mi mozemo samo u jednom smjeru - dole.bunk wrote:Jarane poceo si pisat bezze.putokaz1 wrote:Da Jednostavno Sklonimo SDA,ekonomski i pravno tako ojačamo u Sarajevu,Tuzli... da Hrvati i Srbi vide da je bez SDA dobro i sami sklone HDZ i SNSD
Međutim mi Bošnjaci smo najprimitivniji Čistimo Smeće u Drugim Narodima a svoje smeće ostavljamo
Prvo SDA-u Nogu u Dupe pa sve ostalo
Nigdje veze.
Ta taktika nikad nece upalit.
Nikad.
ocigledno da SDA vise nema snage ni kadra da se ocisti. Opozicija je najbolji lijek za svaku stranku. Dapace ono sto bi najvise samoj SDA godilo i sto bi je ojacalo jeste potpuna opozicija 4 godine. Samo sto oni ne znaju nista drugo raditi osim uzimati pare sa budzeta i to je problem.
Stanje u drzavi je tako da niko na svijetu ne moze srediti za jedan mandat i naravno da bi umorni i neobrazovani glasaci vrlo brzo vratili SDA nazad.
I to je super! Jer kad bi se na svakim izborima potpuno promijenila vlast, onda bi dobro grizli da birace ucine sretnim i zadovoljnim.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#50706 Re: SDP
Naravno da neće moje Želje biti uslišene dok je onih koji ne izlaze,Komšića,Hadžikadića ,ali i Nikšića,Bijedića -SDA će suvereno vladati,uz PDA naravno
Ideja Socijaldemokratije nije loše ali rukovodstva SDP-a i DF-a su loša
Ideja Socijaldemokratije nije loše ali rukovodstva SDP-a i DF-a su loša
-
palermo
- Posts: 25329
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#50707 Re: SDP
Ne bilo ti zapoviđeno, al ako možeš malo jasnije predočiti te koordinate "nama koji živimo u tim područijima" . Gdje završavaju ta područja, Tarčinu, gore na Ivanu......ili možda ipak može i do Zdrave vode (ono čisto radi janjetine, šteta je to ispustiti)drug_profi wrote:
Ako nista drugo, ta taktika je nama koji zivimo na tim podrucjima u interesu. Nama ce biti bolje.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50708 Re: SDP
Šta je palermo?palermo wrote:Ne bilo ti zapoviđeno, al ako možeš malo jasnije predočiti te koordinate "nama koji živimo u tim područijima" . Gdje završavaju ta područja, Tarčinu, gore na Ivanu......ili možda ipak može i do Zdrave vode (ono čisto radi janjetine, šteta je to ispustiti)drug_profi wrote:
Ako nista drugo, ta taktika je nama koji zivimo na tim podrucjima u interesu. Nama ce biti bolje.
Ne kontaš?
Jebiga buraz, tebi je dole zaguljeno, pa treba da bude i meni jel? Ako ja mogu promijeniti u svom kantonu jednu stvar koja mi olaksava zivot, ne bih trebao jer ti imaš problema dole?
Da ja sebi ukinem vodu i odvoz smeca da se solidarisem? Bice ti lakse jelde?
-
palermo
- Posts: 25329
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#50709 Re: SDP
Šta se na mene jezietiš ? Ja samo postavio pitanje na osnovu tvog pisanja.drug_profi wrote:
Šta je palermo?
Ne kontaš?
Jebiga buraz, tebi je dole zaguljeno, pa treba da bude i meni jel? Ako ja mogu promijeniti u svom kantonu jednu stvar koja mi olaksava zivot, ne bih trebao jer ti imaš problema dole?
Da ja sebi ukinem vodu i odvoz smeca da se solidarisem? Bice ti lakse jelde?
nemam ja ništa protiv da ti mijenjaš šta hoćeš. Mijenjaj, ja ti ne mogu ni pomoći ni odmoći.
Al samo da utvrdimo činjenicu da tebe boli neka stvar za bilokoga drugog. Ti napisao, nisam ja
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50710 Re: SDP
To nisam rekao palermo. Konstuises stvari kako tebi pasu.palermo wrote:Šta se na mene jezietiš ? Ja samo postavio pitanje na osnovu tvog pisanja.drug_profi wrote:
Šta je palermo?
Ne kontaš?
Jebiga buraz, tebi je dole zaguljeno, pa treba da bude i meni jel? Ako ja mogu promijeniti u svom kantonu jednu stvar koja mi olaksava zivot, ne bih trebao jer ti imaš problema dole?
Da ja sebi ukinem vodu i odvoz smeca da se solidarisem? Bice ti lakse jelde?
nemam ja ništa protiv da ti mijenjaš šta hoćeš. Mijenjaj, ja ti ne mogu ni pomoći ni odmoći.
Al samo da utvrdimo činjenicu da tebe boli neka stvar za bilokoga drugog. Ti napisao, nisam ja
Ja samo kazem sto i svaki normalan covjek - necu ici na svoju stetu da bi drugom bilo mozda bolje.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#50711 Re: SDP
Samo SDA na svim nivoima... zbog solidarnosti.
-
palermo
- Posts: 25329
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#50712 Re: SDP
Bogami ništa ne konstruišem, samo čitam što pišedrug_profi wrote:
To nisam rekao palermo. Konstuises stvari kako tebi pasu.
Ja samo kazem sto i svaki normalan covjek - necu ici na svoju stetu da bi drugom bilo mozda bolje.
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#50713 Re: SDP
Ma pusti lokaliste ( a vala mi lice i na autonomasepalermo wrote:Bogami ništa ne konstruišem, samo čitam što pišedrug_profi wrote:
To nisam rekao palermo. Konstuises stvari kako tebi pasu.
Ja samo kazem sto i svaki normalan covjek - necu ici na svoju stetu da bi drugom bilo mozda bolje.
A toliko se zapetljaju kad se sudare s argumentima..cudo jedno
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#50714 Re: SDP
Sta si tacno procitao? Citiraj.palermo wrote:Bogami ništa ne konstruišem, samo čitam što pišedrug_profi wrote:
To nisam rekao palermo. Konstuises stvari kako tebi pasu.
Ja samo kazem sto i svaki normalan covjek - necu ici na svoju stetu da bi drugom bilo mozda bolje.
Nemoj izmisljati.
A ovaj drugi sto veze nema, pa cak to i u nick stavio: ni A od argumenta ja ne vidjeh, pa se vise i nemam s njim sta raspravljati. Jasno je pokazao i ko je i sta je. SDA troll koji tjera vodu na svoj mlin.
Lafo patriote, a drukaju za najvecu nesrecu koja zadesi Bosnjake nakon rata, i ne samo Bosnjake vec i za sve koji zive na teritoriji kojom ta kriminalna organizacija upravlja.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#50715 Re: SDP
Problem je suštinski.Kao razlika između hobotnice i gliste.drug_profi wrote:Ako nista drugo, ta taktika je nama koji zivimo na tim podrucjima u interesu. Nama ce biti bolje. A ako oni anamo hoce da nas kopiraju - jos i bolje. Ako nece, nek nastave kako su navikli. Nama ne moze biti gore ako maknemo SDA. Dapace, uz sve kriminalce i neznalice sa kupljenim diplomama koji su uzjahali na ministarstva pod zastavom SDA, mi mozemo samo u jednom smjeru - dole.bunk wrote: Jarane poceo si pisat bezze.
Nigdje veze.
Ta taktika nikad nece upalit.
Nikad.
ocigledno da SDA vise nema snage ni kadra da se ocisti. Opozicija je najbolji lijek za svaku stranku. Dapace ono sto bi najvise samoj SDA godilo i sto bi je ojacalo jeste potpuna opozicija 4 godine. Samo sto oni ne znaju nista drugo raditi osim uzimati pare sa budzeta i to je problem.
Stanje u drzavi je tako da niko na svijetu ne moze srediti za jedan mandat i naravno da bi umorni i neobrazovani glasaci vrlo brzo vratili SDA nazad.
I to je super! Jer kad bi se na svakim izborima potpuno promijenila vlast, onda bi dobro grizli da birace ucine sretnim i zadovoljnim.
Hobornici je glava, mozak uši, oči u Sarajevu. Kad hobotnici zariješ glogov kolac u glavu, kraci pruženi do Mostara, Bihača, Tuzle, Goraćdam Visokog... sami odumiru... i svi u BiH imaju korist...
Krake hobotnici ne vrijedi sječi, samo je regeneriraš, odma narastu dva nova, još jača i još opasnija, dok je glava u funkciji, nema nikome spasa.
Zato je vašno da se zadrži ova Bajka u Sarajevu... na opštu korist Bosne i Hercegovine... svi profitiraju.
Kod SDP je glista, presječeš je u Tuzlu, odsječeni komad nastavi da živi samostalno... zato sad inamo SDP-ova kao salate... Jasminov SDP, Enkin SDP, Nikšičev SDP, Lazovičev SDP... SDA kupuje preletače, pa čak i čitave stranke... kupuju i pošteno plačaju.... Ali ne zna koji od SDP-a da kupi, koga od funkcionera da kupi... ko ima štapić... imaju pare, ali ne znaju koga... svaka kupovina koja izgleda presudna i kapitalna, može da postane promašana investicija Jebi ga.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#50716 Re: SDP
Kmirso jarane sda je pobijedila i Sarajevu.
Postizbornim kalkulisanjem su izbaceni jer je trebalo 6 ( sest) stranaka da bi se napravila vlast bez pobjednika izbora.
Ali legitimno nije problem.
Isto tako i sda ima svo pravo da pokusa prekombinirati vlast u sk.
Nema tu hobotnica i glista.
Ulazeci u izbore sda je u 365 dana pred glasanje iz stranke iskljucila ogroman broj ljudi koji su bili teskasi sirom BiH.
Koji su onda osnovali svoje stranke.
I svi do jednog pucali da syebu sda.
I nije bas uspjelo ..ni blizu koliko se islo na brisanje sda.
Sda i Sdp nikad nece nestati.
Derivati nastali od njih dvije hoce..jedan po jedan.
Postizbornim kalkulisanjem su izbaceni jer je trebalo 6 ( sest) stranaka da bi se napravila vlast bez pobjednika izbora.
Ali legitimno nije problem.
Isto tako i sda ima svo pravo da pokusa prekombinirati vlast u sk.
Nema tu hobotnica i glista.
Ulazeci u izbore sda je u 365 dana pred glasanje iz stranke iskljucila ogroman broj ljudi koji su bili teskasi sirom BiH.
Koji su onda osnovali svoje stranke.
I svi do jednog pucali da syebu sda.
I nije bas uspjelo ..ni blizu koliko se islo na brisanje sda.
Sda i Sdp nikad nece nestati.
Derivati nastali od njih dvije hoce..jedan po jedan.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#50717 Re: SDP
SDA je isključila Kuku, ostali su sami otišli. I to su i njega isključili nakon odlaska ovih, po principu "daj da progutam sve gorke tablete odjednom".
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#50718 Re: SDP
Jel...bunk wrote:Kmirso jarane sda je pobijedila i Sarajevu.
Postizbornim kalkulisanjem su izbaceni jer je trebalo 6 ( sest) stranaka da bi se napravila vlast bez pobjednika izbora.
Ali legitimno nije problem.
Isto tako i sda ima svo pravo da pokusa prekombinirati vlast u sk.
Nema tu hobotnica i glista.
Ulazeci u izbore sda je u 365 dana pred glasanje iz stranke iskljucila ogroman broj ljudi koji su bili teskasi sirom BiH.
Koji su onda osnovali svoje stranke.
I svi do jednog pucali da syebu sda.
I nije bas uspjelo ..ni blizu koliko se islo na brisanje sda.
Sda i Sdp nikad nece nestati.
Derivati nastali od njih dvije hoce..jedan po jedan.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#50719 Re: SDP
Jel mislis na Seher?
Pa ocito da jos uvijek nema ruku.
Pa ocito da jos uvijek nema ruku.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#50720 Re: SDP
Kad napraviš Slim Fit čaj... sa 6 kafenih kašičica čaja, umjesto propisane tri... probava je zajebana stvar...ultima_palabra wrote:SDA je isključila Kuku, ostali su sami otišli. I to su i njega isključili nakon odlaska ovih, po principu "daj da progutam sve gorke tablete odjednom".
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#50721 Re: SDP
I prezivjeli.
Zamisli taj scenario u nekoj drugoj stranci ..uoci izbora.
Pukli bi ko lubenice
Zamisli taj scenario u nekoj drugoj stranci ..uoci izbora.
Pukli bi ko lubenice
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#50722 Re: SDP
Kakva je to pobjeda, a nemaš ruku... eno i Enko, kao da je u snu deklamuje o pobjedničkoj SDP stranci po TK...bunk wrote:Jel mislis na Seher?
Pa ocito da jos uvijek nema ruku.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#50723 Re: SDP
A yebogati.kmirsad wrote:Kakva je to pobjeda, a nemaš ruku... eno i Enko, kao da je u snu deklamuje o pobjedničkoj SDP stranci po TK...bunk wrote:Jel mislis na Seher?
Pa ocito da jos uvijek nema ruku.
Pobjednik izbora je onaj ko osvoji najvise glasova.
Vlast pak formiraju ruke u parlamentima.
Ali to to znas samo me mezis
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#50724 Re: SDP
bunk wrote:I prezivjeli.
Zamisli taj scenario u nekoj drugoj stranci ..uoci izbora.
Pukli bi ko lubenice
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#50725 Re: SDP
300k glasova jaro a sve i jedan derivat gledo je svaki glas da izbije od sda da ne brojimo ostale koji racunaju na glasove Bosnjaka.kmirsad wrote:bunk wrote:I prezivjeli.
Zamisli taj scenario u nekoj drugoj stranci ..uoci izbora.
Pukli bi ko lubenicePa pukli su i ovi... pa partnere traže po Banhofu... dobra i djeca sa trga Zoo...
Nastavicemo ...
