MarshalDodik wrote:Ako si sarkastican Ok, ali nemoj biti naivan i pasti na poturanje price od strane sda botova kako je ova Bakirova avantura u nekakvoj vezi i dosluhu s NATO-omdrug_profi wrote:Ako se ovako dogovara NATO, onda sam i ja za to (pazi rime), ali bojim se da ovo samo vodu vodi na mlin vojvodi... (da ostanem u folu
).
Dovoljno je procitati izjavu Inzka povodom ovog.
Eto kao Nato ce ici preko Bakira toliko tajno da ni ljudi iz OHR-a nemaju pojma
Pa sarkazam se vidi sa kilometar.
