putokaz1 wrote:Šta da radim
2020
Ako ne glasam za SDP,vratit će nams e Načelnik SDA i..Fuj
Jedino ako naš načelnik opet promjeni stranku...ugleda se na Berila...i napravi svoju listu
Bijedićeva izjava nije trebala SDP-u,a ispunjenje te izjave znači da SDP umire,nestaje,dijeli se,nastaje novi DF i sl,još gorenovi SDU....
Lako je za opštinske izbore. Tu bar znaš ljude i znaš kome ćeš auto zapaliti ako izrade....
Bez zajebancije, opštinski nivo je ipak drugačija priča jer su tu ljudi koje bi mogao da znaš, ili ih neko tvoj zna, pa možeš ocijeniti da li ima skrivenih agendi.
Po meni bi najbolja stvar bila da ovo što se zove BH blok pojavi sa svojim odvojenim listama za vijeće, ali sa jednim zajedničkim kandidatom za načelnika. Možda i druge manje stranke da podrže jednog kandidata.