SDP

Post Reply
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4501 Re: SDP

Post by stochar »

Optimus Prime wrote:
stochar wrote:
Optimus Prime wrote:
A sto se tice Niksicevog brata, naravno da se radi o nepotizmu.
Samo ono sto mi je smijesno je to sto ovu raspravu ne vodimo u Svicarskoj nego u jednoj banana republici u kojoj su bivsi vlastodrsci doveli preko 100.000 poltrona na radna mjesta, tako da danas imamo pjevacice koje rade u telekomu, ljude bez osnovne skole koji zaradjuju do 1500 KM neto, a vi ovdje mjesecima, dan za danom spominjete Niksicevog brata.
nagradno pitanje. koja stranka je 'v sodelovanju' sa SBiH od nas napravila banana drzavu? koja je to sranka koja je dovela 100.000 poltrona i uradila sve nabrojano i iz koje stranke je i taj bivsi premijer?
Pa ne moze SDP ignorisati volju naroda.

Meni jos nije jasno sta je tvoj problem.
Je li ti krivo sto SDP nije ostao u opoziciji ili sto nije koalirao sa Fahrom?
hahaha, fakat otkako sam na ovoj temik, uopste ne moram da idem na temu o vicevima da bih se nasmijao.

evo, reci cu odgovor na nagradno pitanje: SDA! stranka o kojoj govorimo je SDA, ista ona ciji je premijer tim potpisom ostetio drzavu za 100 miliona, ista ona koja je omogucila premiejrui kupovinu stana na Ciglanama za 900 maraka, proizvela Fahru, Šaje i ostale, ista ona kojoj nije u interesu da se donese zakon kojim bi vecina njihovog clanstva (a lagano im se pridruzuju i koalicioni partneri) ostala bez 'po zakonu' stecene imovine!

i, pravo mi je smijesno, kad se krene za sve sto ne valja optuzivati SDA, a istovremeno za svaku sitnicu hvaliti SDP. haloooooo: u koaliciji su, kao takvi dijele i lose i dobro, nesto k'o brak! dok god su u koaliciji, meni su jednako krivi, k'o sto su mi bili jednako krivi SDA i SBih za sve zbog cega smo danima protestovali po ulicama Sarajeva, a sto ne da se nakon izbora nije promijenilo, nego je jos gore!
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2999
Joined: 21/01/2009 22:14

#4502 Re: SDP

Post by Optimus Prime »

stochar wrote: hahaha, fakat otkako sam na ovoj temik, uopste ne moram da idem na temu o vicevima da bih se nasmijao.

evo, reci cu odgovor na nagradno pitanje: SDA! stranka o kojoj govorimo je SDA, ista ona ciji je premijer tim potpisom ostetio drzavu za 100 miliona, ista ona koja je omogucila premiejrui kupovinu stana na Ciglanama za 900 maraka, proizvela Fahru, Šaje i ostale, ista ona kojoj nije u interesu da se donese zakon kojim bi vecina njihovog clanstva (a lagano im se pridruzuju i koalicioni partneri) ostala bez 'po zakonu' stecene imovine!

i, pravo mi je smijesno, kad se krene za sve sto ne valja optuzivati SDA, a istovremeno za svaku sitnicu hvaliti SDP. haloooooo: u koaliciji su, kao takvi dijele i lose i dobro, nesto k'o brak! dok god su u koaliciji, meni su jednako krivi, k'o sto su mi bili jednako krivi SDA i SBih za sve zbog cega smo danima protestovali po ulicama Sarajeva, a sto ne da se nakon izbora nije promijenilo, nego je jos gore!
Znaci krivo ti je sto nisu ostali u opoziciji.
U redu, primio sam k znanju.

I pretpostavio sam da naginjes ka kombinaciji SDA-SBiH-SBB-HDZ kao kombinaciji za rijesavanje nasih problema.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#4503 Re: SDP

Post by Banksy »

Optimus Prime wrote: Je li ti krivo sto SDP nije ostao u opoziciji ili sto nije koalirao sa Fahrom?
Žao mi je što te moram probuditi, ali s Fahrom koalira uveliko, ima godina.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#4504 Re: SDP

Post by Corto Maltese »

Optimus Prime wrote:
Corto Maltese wrote: Slažem se da je svakodnevno spominjanje Nikšićevog brata neukusno. S tom praksom treba prestati onog istog časa kada Diplomirani Brat ode sa funkcije.
Blago tebi, ako smatras da je to najveci problem u ovoj drzavi! To sto ce eventualnim odlaskom SDP u opoziciju, na vlast ponovo doci ljudi koji su zaposlili rodbinu do 13 koljena ( a malo ko od njih je diplomirani) valjda nije problem.
Dakle, ti vjeruješ da je jedini način da Nerminov diplomirani brat ode sa ničim izazvane funkcije, poraz SDP-a? Nema šanse da SDP, prije tog neminovnog poraza, uvidi grešku i zamoli ga da se vrati u referentske vode, gdje i pripada? Toga sam se i bojao :sad:
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2999
Joined: 21/01/2009 22:14

#4505 Re: SDP

Post by Optimus Prime »

Banksy wrote:
Optimus Prime wrote: Je li ti krivo sto SDP nije ostao u opoziciji ili sto nije koalirao sa Fahrom?
Žao mi je što te moram probuditi, ali s Fahrom koalira uveliko, ima godina.
Znaci i ti naginjes za odlazak SDP-a u opoziciju i kompletno prepustanje vlasti ovim koji su rijeci nepotizam dali kompletno drugu dimenziju.
Primio k znanju!
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4506 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

Banksy wrote: Vjerujem da su oni (novi glasači) koji su glasali za SDP prečuli tu finesu, državni a ne federalni nivo, oni su čuli ''tražićemo ZONSI'' i povjerovali u njihovu dobru namjeru da se obračunaju s kriminalom.

Ako su već znali da nema nikakve šanse da zakon (ikad) prođe na državnom, zašto su pred izbore, i svih ovih godina, lagali narod mašući tom ublehaškom parolom?
ja nisam zaduzen da informisem glasace, niti sam novinar, niti radim u sdp-u... i to nije finesa... taj zakon se gura vec 8 godina na drzavnom nivou, zaboli me neka stvar ako ljudi ne znaju razliku izmedju dvije potpuno nezavisne institucije i dva nivoa vlasti...
Kažeš, i da bude na federalnom, biće mrtvo slovo na papiru. Zašto se onda uopšte priča o tom zakonu, ikako, igdje?
pa ko prica o zakonu na federalnom nivou?! ja ne... ni sdp... niko... osim kolege vjecitog... :-) stoga si fulala adresu, obrati se njemu
I na koncu, sve i da se zna da zakon neće proći, da ima dobre volje i želje,
zašto se ne potegne priča o njemu na federalnom nivou, zašto se ne aktuelizira na bilo koji način, zašto ga više nikad nigdje niko nije ni pomenuo?
a, znaci i ti eto pricas o federalnom nivou... koji, da ponovim po ko zna koji put, nema blage veze s drzavnim nivoom i nacrtom zakona o kojem je sdp pricao... :D onda fino napravite ti i vjeciti neku incijativu i trazite od sdp-a da napravi taj novi nacrt novog zakona koji ste vas dvoje zamislili... :D znajuci kako baratate s pravom, siguran sam da ce biti jako zabavno stivo... :D
I još pitanje, znaš li, da li su Lagumdžija & co. tužili Nihada Imamovića zbog klevete za reket? I to su bučno najavljivali pred izbore.
nemam pojma, nisam pratio tu trakavicu... :D ali siguran sam da imas par tesktova slobodne u steku koji ce mi otvoriti oci... :D
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4507 Re: SDP

Post by stochar »

Banksy wrote:
Optimus Prime wrote: Je li ti krivo sto SDP nije ostao u opoziciji ili sto nije koalirao sa Fahrom?
Žao mi je što te moram probuditi, ali s Fahrom koalira uveliko, ima godina.
upravo, sto se vidi iz napisa u Avazu u kojima je SDP odjednom spasilac, Niksic svako malo na naslovnoj, a Bakir H. 'heroj koji je oslobadjao puskom BiH'.

i, niko ni rijeci na hvatanje premijera u lazi kada je svjesno sve nas slagao kazavsi da je Memorandum sa Shellom objavljen. ne da nije objavljen, vec nije objavljen ni nakon nekoliko zahtjeva, a u sve se morao ukljuciti i Transparency International koji takodjer trazi pomenuti 'transparetntno objavljeni memorandum'.

jos jedno nagradno pitanje, posebno za Kaudersa koji nam kaze kako smo mi glupi sto smo povjerovali Platformi, jer je svima jasno da je to set mjera na nivou 'reklame za deterdzent' koje su sluzile iskljucivo za dobijanje glasova:

Ko je Ferenc Gyurcsany?












Odgovor. Premijer Mađarske koji je morao dati ostavku nakon sto je otkriveno da je naciju lagao o ekonomskom stanju drzave, te da se sluzio nizom drugih lazi! znaci, ako je ciolj Platforme bio samo da nas obmane da glasamo, i ako su oni unaprijed znali da je nemoguce da provedu 90 posto tih mjera, sta je to nego ocita laz?!?!?!?!
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4508 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

stochar wrote: jos jedno nagradno pitanje, posebno za Kaudersa koji nam kaze kako smo mi glupi sto smo povjerovali Platformi, jer je svima jasno da je to set mjera na nivou 'reklame za deterdzent' koje su sluzile iskljucivo za dobijanje glasova:

Ko je Ferenc Gyurcsany?












Odgovor. Premijer Mađarske koji je morao dati ostavku nakon sto je otkriveno da je naciju lagao o ekonolmskom stanju drzave, te da se sluzio nizom drugih lazi!
mislim da sam u zadnjih par stranica jasno pokazao ko ovdje laze, :D crno na bijelo... :D kontahs ferenc? :D
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4509 Re: SDP

Post by stochar »

Alfons Kauders wrote:
stochar wrote: jos jedno nagradno pitanje, posebno za Kaudersa koji nam kaze kako smo mi glupi sto smo povjerovali Platformi, jer je svima jasno da je to set mjera na nivou 'reklame za deterdzent' koje su sluzile iskljucivo za dobijanje glasova:

Ko je Ferenc Gyurcsany?












Odgovor. Premijer Mađarske koji je morao dati ostavku nakon sto je otkriveno da je naciju lagao o ekonolmskom stanju drzave, te da se sluzio nizom drugih lazi!
mislim da sam u zadnjih par stranica jasno pokazao ko ovdje laze, :D crno na bijelo... :D kontahs ferenc? :D
ne kontam, de me prosvijetli?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4510 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Čujem da će uskoro biti izmjene Zakona o porezu na dohodak... e tek ćete onda imati razloga za kukanje :roll:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4511 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

stochar wrote:
Alfons Kauders wrote:
mislim da sam u zadnjih par stranica jasno pokazao ko ovdje laze, :D crno na bijelo... :D kontahs ferenc? :D
ne kontam, de me prosvijetli?
zasto bi? dobro ti je i tako... :D

a i nama koji te citamo :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#4512 Re: SDP

Post by Banksy »

Optimus Prime wrote:
Banksy wrote:
Optimus Prime wrote: Je li ti krivo sto SDP nije ostao u opoziciji ili sto nije koalirao sa Fahrom?
Žao mi je što te moram probuditi, ali s Fahrom koalira uveliko, ima godina.
Znaci i ti naginjes za odlazak SDP-a u opoziciju i kompletno prepustanje vlasti ovim koji su rijeci nepotizam dali kompletno drugu dimenziju.
Primio k znanju!
Ništa od toga. Samo ispravljam tvoj krivi navod da Fahro i Lagumdžija nisu u koaliciji. Opusti se.

Ako pitaš, ja sam za to da ostanu u vlasti do kraja mandata.
Mada, vjerujem da u vrhu stranke već odavno priželjkuju vanredne izbore ili odlazak u opoziciju. Al' neće moći.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4513 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

ultima_palabra wrote:Čujem da će uskoro biti izmjene Zakona o porezu na dohodak... e tek ćete onda imati razloga za kukanje :roll:
ne mogu oni mene oporezovat koliko ja mogu ne platit :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#4514 Re: SDP

Post by Banksy »

Alfons Kauders wrote:
Mislila sam da ćeš ozbiljno ...
Ništa, sve ok.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4515 Re: SDP

Post by stochar »

Alfons Kauders wrote:
stochar wrote:
Alfons Kauders wrote:
mislim da sam u zadnjih par stranica jasno pokazao ko ovdje laze, :D crno na bijelo... :D kontahs ferenc? :D
ne kontam, de me prosvijetli?
zasto bi? dobro ti je i tako... :D

a i nama koji te citamo :lol:
covjece, ovo je za strucne dijagnoze majke mi... ja ovdje stranice i stranice lazi vladajuce stranke argumentirano iznesem, iznesem ocitu laz premijera FBiH, nepotizam sa njegovim bratom opste je poznat, ti mi govoris kako je Platforma set mjera na nivou 'reklame za deterdzent' i time priznajes da se radi o svjesnim lazima onih koji su dosli na vlasti, i na koncu se branis ovakvim nebulozama?

pa covjece, blago stranci s takvim simpatizerima...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4516 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
Mislila sam da ćeš ozbiljno ...
Ništa, sve ok.
kakvo pitanje, takav odgovor :wink:
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4517 Re: SDP

Post by stochar »

Image

Ponavljaj Grabovice: Zaklinjem se da ću braniti boje stranke i njenog lidera koji su me postavili na mjesto na koje nikad u zivotu ne bih mogao ni prismrditi...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4518 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

stochar wrote:
covjece, ovo je za strucne dijagnoze majke mi... ja ovdje stranice i stranice lazi vladajuce stranke argumentirano iznesem, iznesem ocitu laz premijera FBiH, nepotizam sa njegovim bratom opste je poznat, ti mi govoris kako je Platforma set mjera na nivou 'reklame za deterdzent' i time priznajes da se radi o svjesnim lazima onih koji su dosli na vlasti, i na koncu se branis ovakvim nebulozama?

pa covjece, blago stranci s takvim simpatizerima...
hm, prekjuce sam bio zaludjen, juce sam bio fasista, danas sam lud i treba mi strucna dijagnoza... :lol: haj ispuni kvotu do kraja sedmice i skontaj jos par epiteta... :D a stvarno ne vidim potrebu da se pozivas na neke svoje "argumente" na kojim bi su te svi ispreskakali... :D

sto se tice stranaka i simpatizera, ja sam ovdje pljuvao po sdp-u dok su mnogi koji ga danas kritikuju svrsavali na svaki potez i proklinjali mi sve zivo i mrtvo... neki su bili i clanovi :wink: stoga svoju suplju uvali nekom drugom, kod mene ne prolazi, samo ces se bezze nervirat i provaljivat po forumu... :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#4519 Re: SDP

Post by Banksy »

Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
Mislila sam da ćeš ozbiljno ...
Ništa, sve ok.
kakvo pitanje, takav odgovor :wink:
Sve u redu, sad vidim da si odgovorio ranije. Jasno je, svjesno i namjerno obmanjivanje javnosti.
Alfons Kauders wrote:
sdp nema dovoljnu ruku da tamo progura zakon ... dakle svo vrijeme se pizdi radi necega sto sdp ocito ne moze uraditi
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2999
Joined: 21/01/2009 22:14

#4520 Re: SDP

Post by Optimus Prime »

Banksy wrote:
Ništa od toga. Samo ispravljam tvoj krivi navod da Fahro i Lagumdžija nisu u koaliciji. Opusti se.

Ako pitaš, ja sam za to da ostanu u vlasti do kraja mandata.
Mada, vjerujem da u vrhu stranke već odavno priželjkuju vanredne izbore ili odlazak u opoziciju. Al' neće moći.
Mislim da tebi nije jasan pojam koalicije.

U biti, nije uopste bitno da li se radi o SBB ili SDA. Razlike medju njima su minimalne.
Ono sto je cinjenica je to da SDP treba ili jednu ili drugu da bi imao ikakvog utjecaja na desavanja u zemlji.
Volja naroda, sta ces!

I nebi reko da SDP prizeljkuje odlazak u opoziciju niti sam uvjeren da ce izgubiti sljedece izbore. To je vise Neki NS-Wisful thinking
Last edited by Optimus Prime on 23/11/2011 16:00, edited 1 time in total.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4521 Re: SDP

Post by stochar »

Alfons Kauders wrote:
stochar wrote:
covjece, ovo je za strucne dijagnoze majke mi... ja ovdje stranice i stranice lazi vladajuce stranke argumentirano iznesem, iznesem ocitu laz premijera FBiH, nepotizam sa njegovim bratom opste je poznat, ti mi govoris kako je Platforma set mjera na nivou 'reklame za deterdzent' i time priznajes da se radi o svjesnim lazima onih koji su dosli na vlasti, i na koncu se branis ovakvim nebulozama?

pa covjece, blago stranci s takvim simpatizerima...
hm, prekjuce sam bio zaludjen, juce sam bio fasista, danas sam lud i treba mi strucna dijagnoza... :lol: haj ispuni kvotu do kraja sedmice i skontaj jos par epiteta... :D a stvarno ne vidim potrebu da se pozivas na neke svoje "argumente" na kojim bi su te svi ispreskakali... :D

sto se tice stranaka i simpatizera, ja sam ovdje pljuvao po sdp-u dok su mnogi koji ga danas kritikuju svrsavali na svaki potez i proklinjali mi sve zivo i mrtvo... neki su bili i clanovi :wink: stoga svoju suplju uvali nekom drugom, kod mene ne prolazi, samo ces se bezze nervirat i provaljivat po forumu... :D
koje su mi to argumente SVI ispreskakali?

a, ja se ne nerviram na forumu, ja vam se smijem. i, ako kazes da si kritikovao SDP kad su mnogi 'svrsavali', onda fakat s tobom nesto nije u redu, jer su u tom periodu oni bili u opoziciji i zaista nisu mogli uticati na bilo sta na sto sada mogu i sto su obecali da ce uraditi. ili s tobom nesto nije u redu, ili si u medjuvremenu postao chlan ili dobio neku funkciju pa im se sad oduzujes...

evo samo jedan od mojih postova, nije daleko, stranica iza, na koji me vala bas niko nije ispreskakao nikakvim kontraargumentom:
stochar wrote:SDP dobio izbore izmedju ostalog na spominjanju Zakona o oduzimanju - SDP nakon izbora ni ne spominje taj zakon

SDP dobio izbore na Platformi - nakon izbora osim raspodjele fotelja ne spominju nista drugo, ogromnom broju najavljenih mjera iz Platforme vec odavno prosao rok trajanja

SDP dobio izbore na kritikovanju onih s kojima smo proveli najtezih 20 godina zajedno - SDP nakon izbora koalirao sa onima s kojima smo proveli najtezih 20 godina zajedno

SDP dobio izbore na Pet politika - SDP nakon izbora osim fotelja tih pet politika uopste ne spominje niti na njima ista iko konkretno radi

SDP dobio izbore na bitki za Djeda Mraza u vrticima - Djed Mraz u vrtice moze doci, ali kad roditelji plate, iako su vec platili vrtic, i svako malo daju novac da se djeci nabave osnovne stvari

SDP dobio izbore podrzavajuci proteste protiv lose sigurnosne situacije u gradu - Sigurnosna situacija u gradu nakon njihovog dolaska na vlast nikad gora

SDP dobio izbore vrijedjajuci 'onog koji obecava 14 traka za Sarajevo' - SDP toliko dobar jaran s trakashom nakon izbora da im je Avaz postao bilten



Premijer FBiH iz reda SDP-a kazao da je Memorandum sa Shellom objavljen javno - Memorandum ni skoro mjesec dana od potpisivanja nije objavljen, trazi ga Centar za istrazivanje korupcije pri transparency Internationalu

Ministar obrazovanja donio odlicnu odluku vezanu za vjeronauku - Njegova stranka ga dan poslije ostavila na cjedilu i to nazvala 'podrskom'
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4522 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
sdp nema dovoljnu ruku da tamo progura zakon ... dakle svo vrijeme se pizdi radi necega sto sdp ocito ne moze uraditi
pa dobro, ja mislim da sdp nema dovoljno podrske da to uradi... nema dovoljno zastupnika i nema podrsku potrebne vecine iz drugog entiteta...

sta predlazes? mozda vojnu opciju?
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2999
Joined: 21/01/2009 22:14

#4523 Re: SDP

Post by Optimus Prime »

Imam osjecaj da ce i ovo sa memorandumom biti nesto kao i s onim kupljenim avionom.
Na kraju ce ispasti da nema ama bas nista sporno u citavoj prici.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#4524 Re: SDP

Post by Corto Maltese »

stochar wrote:
Alfons Kauders wrote:
stochar wrote: jos jedno nagradno pitanje, posebno za Kaudersa koji nam kaze kako smo mi glupi sto smo povjerovali Platformi, jer je svima jasno da je to set mjera na nivou 'reklame za deterdzent' koje su sluzile iskljucivo za dobijanje glasova:

Ko je Ferenc Gyurcsany?












Odgovor. Premijer Mađarske koji je morao dati ostavku nakon sto je otkriveno da je naciju lagao o ekonolmskom stanju drzave, te da se sluzio nizom drugih lazi!
mislim da sam u zadnjih par stranica jasno pokazao ko ovdje laze, :D crno na bijelo... :D kontahs ferenc? :D
ne kontam, de me prosvijetli?
Stočaru, daj ostavku, ovaj ublehaš te ne misli popustiti.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4525 Re: SDP

Post by stochar »

Optimus Prime wrote:Imam osjecaj da ce i ovo sa memorandumom biti nesto kao i s onim kupljenim avionom.
Na kraju ce ispasti da nema ama bas nista sporno u citavoj prici.
nije pitanje ima li sporno, stvar je da je premijer Niksic otvoreno slagao javnost! rekao je da je objavljeno nesto sto nije objavljeno. ubjedjivao je javnost u transparentnost, a dokument za koji i ja smatram da nema nekih posebnih zackoljica krije k'o zmija noge.

znaci - rekao da je objavljen memorandum - slagao!
Post Reply