SDP

User avatar
reis1
Posts: 2234
Joined: 07/11/2012 17:52
Location: Sarajevo

#35476 Re: SDP

Post by reis1 »

dustaban wrote:evo sad me vamo neko priupita - a sta je uloga exreisa, koga on rasterecuje.

Pa ja bih rekao... samo stomak!

:mrgreen:

Ex-reis je bradonja! :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#35477 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Još 11 dana i zbogom žohari!

:evil:
Cohers
Posts: 470
Joined: 15/01/2013 21:46

#35478 Re: SDP

Post by Cohers »

Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#35479 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Otkud Bećirević na listi? Neće valjda SDP žrtvovati Opštinu Centar... nema šanse da neki drugi SDP-ovac pobijedi na vanrednim izborima tamo.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#35480 Re: SDP

Post by It_is_a_Leclerc »

Možda će se odreći mandata u korist načelničke funkcije.
Cohers
Posts: 470
Joined: 15/01/2013 21:46

#35481 Re: SDP

Post by Cohers »

ultima_palabra wrote:Otkud Bećirević na listi? Neće valjda SDP žrtvovati Opštinu Centar... nema šanse da neki drugi SDP-ovac pobijedi na vanrednim izborima tamo.
Čuj: SDP! Ne postoji SDP BiH, postoji samo Izetbegovićev, najvišepozicioniraniji najniskosortniji šegrt, Zlatko Lagumdžija.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#35482 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

ultima_palabra wrote:Otkud Bećirević na listi? Neće valjda SDP žrtvovati Opštinu Centar... nema šanse da neki drugi SDP-ovac pobijedi na vanrednim izborima tamo.
Nije iznenađenje, pokrao je sve što je mogao na općinskom nivou, red je da ide gore.
A da je nešto naročito popularan, nije, sdp je u Centru uvijek imao vrlo tvrdo jezgro, koje bi jednako ovjerilo bilo koga.
No, sada će i ovdje krahirati.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#35483 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

It_is_a_Leclerc wrote:Možda će se odreći mandata u korist načelničke funkcije.
To bi bila manipulacija biračkog tijela... nije da bi me iznenadilo :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#35484 Re: SDP

Post by It_is_a_Leclerc »

ultima_palabra wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Možda će se odreći mandata u korist načelničke funkcije.
To bi bila manipulacija biračkog tijela... nije da bi me iznenadilo :D
Redovno se to dešava.

Npr. Hamdija Lipovača je dobio 24 500 glasova za Parlament BIH, i onda odustao, i prepustio mandat ženi koja je imala 4 000 glasova.

I džaba ti onda objašnjavati da su ljudi glasali za njega kao ličnost...
Cohers
Posts: 470
Joined: 15/01/2013 21:46

#35485 Re: SDP

Post by Cohers »

VjecitiStudent wrote:
ultima_palabra wrote:Otkud Bećirević na listi? Neće valjda SDP žrtvovati Opštinu Centar... nema šanse da neki drugi SDP-ovac pobijedi na vanrednim izborima tamo.
Nije iznenađenje, pokrao je sve što je mogao na općinskom nivou, red je da ide gore.
A da je nešto naročito popularan, nije, sdp je u Centru uvijek imao vrlo tvrdo jezgro, koje bi jednako ovjerilo bilo koga.
No, sada će i ovdje krahirati.
SDP BiH jeste imao nepodjeljenu podršku u Centru, međutim, Zlatko Lagumdžija to zloupotrebljava na način da - u ime tzv. multietičnosti! - zloupotrebljava glasove "manjina" da bi, u ime Izetbegovića, tiranizirao 84% građana Centra. Njegov visokopozicionirani niskosortni šegrt, Bećirević je i,mao, i ima, samo: 16% glasova podrške!
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35486 Re: SDP

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
ultima_palabra wrote:Otkud Bećirević na listi? Neće valjda SDP žrtvovati Opštinu Centar... nema šanse da neki drugi SDP-ovac pobijedi na vanrednim izborima tamo.
Nije iznenađenje, pokrao je sve što je mogao na općinskom nivou, red je da ide gore.

A da je nešto naročito popularan, nije, sdp je u Centru uvijek imao vrlo tvrdo jezgro, koje bi jednako ovjerilo bilo koga.
No, sada će i ovdje krahirati.
Naprotiv. Bećirević je vrlo popularan u Centru koji danas većinski nastanjuju ljudi koji su mu zavičajno bliski, pa je SDP inteligentno kandidirao baš njega i na njegovom talasu dobio Centar. Uz to, znam mnoge koji tvrde da je čovjek sasvim ok.

Pretpostavljam da ide na premijera, budžet je tu povelik, a i pitanje je da li će se SDP konsolidirati do lokalnih izbora za dvije godine, pa se može desiti da izgube i to malo što su imali.
Ako sad izgubi, ostaje tu gdje jeste.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#35487 Re: SDP

Post by madner »

JoseMujica wrote:nisu kolko sam upratio...jedino se Suljagić krpi sa Don Neonkom i povremeno sa Prolaznikovim Džogom
Usluga je jer Suljagic uzima Neonku dio kolaca bez obzira s kim se krpio. Neko ko se razmislja izmedju Neonka i teske desnice nece uzeti u obzir neimara.

No mislim da su tu malo sjebali racunicu, Suljagic ima bolje izglede od Husrefbega juniora. :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#35488 Re: SDP

Post by Banksy »

JoseMujica wrote:nisu kolko sam upratio...jedino se Suljagić krpi sa Don Neonkom i povremeno sa Prolaznikovim Džogom
Onda, iz dosadašnjeg iskustva, ovaj ''portal'' radi za interese B. Izetbegovića.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#35489 Re: SDP

Post by JoseMujica »

ako je iza njega N. Latić nedavno ga viđoh sa iKebanom šeta
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#35490 Re: SDP

Post by JedanMova »

Pitanje i knedla u grlu... neprocjenjivo... 5:03 :evil:

http://--- NO LINKS ---/clanak/96048002111 ... ?ref=tiker
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#35491 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

JoseMujica wrote:ako je iza njega N. Latić nedavno ga viđoh sa iKebanom šeta
ja maloprije na zlaju naletim, ulazi u ministarstvo...

nisam ga dugo vidio, ima par godina cini mi se... pita dje sam sta sam... reko nidje nista - bolje neg da sam kod vas pa da sljedeci mjesec ostanem bez posla... onda on mene uzeo podjebavat nesto u vezi tuzle, nije za pricu... al i dalje ima dobar smisao za humor
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#35492 Re: SDP

Post by JoseMujica »

samo se i novinari provaljuju...vjerovatno su kvadraturu zemljišta pretvorili u kvadraturu kuće :roll: taman Prolazniku za voleja nabacuju

a realno ko što i sam reče više ni sam ne zna hudan šta ima

ps

Alfons

iKebana = Kebo
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#35493 Re: SDP

Post by Paranoid »

JoseMujica wrote:samo se i novinari provaljuju...vjerovatno su kvadraturu zemljišta pretvorili u kvadraturu kuće :roll: taman Prolazniku za voleja nabacuju

a realno ko što i sam reče više ni sam ne zna hudan šta ima
...menigabinestožao...pogotovo u vezi strehe i roštilja..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#35494 Re: SDP

Post by Alfons Kauders »

JoseMujica wrote:samo se i novinari provaljuju...vjerovatno su kvadraturu zemljišta pretvorili u kvadraturu kuće :roll: taman Prolazniku za voleja nabacuju

a realno ko što i sam reče više ni sam ne zna hudan šta ima

ps

Alfons

iKebana = Kebo
bice u avazu 16,000 :D

jel Kebo bio sPerikom? :lol:
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#35495 Re: SDP

Post by Lincoln-Burrows »

Titova partija, jeli ovo stvarno ili neka montaža?

User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#35496 Re: SDP

Post by Paranoid »

Montaža :lol: :lol:

Isto kao Ljupko sa Arkanom....ma daaaaj, ma nije on bio....ma đe bi se Ljupko kleo Arkanom...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#35497 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

Bakir H kod duske s cericem, seferom u raguzem :D i nije u pravo sto je s ovom ekipom
Al da ima poremecaj ponasanja, vala ima...
User avatar
smasma
Posts: 441
Joined: 27/12/2010 21:19

#35498 Re: SDP

Post by smasma »

kako ovog bakira nije stid sjedit zajedno sa cericem, kad se sjetim kako ga je blatio na 60 minuta. :-D
User avatar
crvenebrigade
Posts: 348
Joined: 07/07/2014 20:32

#35499 Re: SDP

Post by crvenebrigade »

smasma wrote:kako ovog bakira nije stid sjedit zajedno sa cericem, kad se sjetim kako ga je blatio na 60 minuta. :-D
Mustafa Ceric je svojim ulaskom u dnevnu politiku sam sebe diskreditirao za sva vremena. I njega bi trebalo da bude stid i sram.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#35500 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

crvenebrigade wrote:
smasma wrote:kako ovog bakira nije stid sjedit zajedno sa cericem, kad se sjetim kako ga je blatio na 60 minuta. :-D
Mustafa Ceric je svojim ulaskom u dnevnu politiku sam sebe diskreditirao za sva vremena. I njega bi trebalo da bude stid i sram.
Što jes jes.
Post Reply