SDP
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#35426 Re: SDP
I meni tako Tamara sa Starčevice bila rekla dati čim prekine s momkom.
Da prosti ovaj forum.
Da prosti ovaj forum.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#35427 Re: SDP
Sta ovo kruži netom nalaz iz 1994. kojim se bakir hadziomerovic izvukao od vojske jer "imao poremecaj ponasanja"
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#35428 Re: SDP
Ja čak vjerujem da je to i moguće, pogotovo što će sada doživjeti potop... ali za ovih 17 godina ZL je premrežio stranku svojim klonovima i poltronima, teško je više naći tu poštenog čovjeka.
Tako da će biti: i poslije Zlatka, Zlatko.
Tako da će biti: i poslije Zlatka, Zlatko.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#35429 Re: SDP
kamen spoticanja wrote:Sta ovo kruži netom nalaz iz 1994. kojim se bakir hadziomerovic izvukao od vojske jer "imao poremecaj ponasanja"
jel pokazo Prolazniku prije kandidature?
- chelo
- Posts: 657
- Joined: 13/02/2010 18:47
- Location: Sarajevo
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#35431 Re: SDP
Ko da su ga svojim lopatama sami kopali, a ovamo 20 jebenih km za 700 naših kreditnih miliona.
- chelo
- Posts: 657
- Joined: 13/02/2010 18:47
- Location: Sarajevo
#35432 Re: SDP
VjecitiStudent wrote:Ko da su ga svojim lopatama sami kopali, a ovamo 20 jebenih km za 700 naših kreditnih miliona.
-
Labirint
- Posts: 2931
- Joined: 24/06/2013 14:37
#35433 Re: SDP
A zašto bi nastavljali "lajati"? Da to nisu drugovi SVOJIM novcima (utalili se
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#35434 Re: SDP
Ne bi oni nikad to uradili... nikad.
Ovi su se termini i akteri slucajno podudarili
Ovi su se termini i akteri slucajno podudarili
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#35435 Re: SDP
Ja sam za to da se ovo otvara kilometar po kilometar do izbora.
I da se Tunel 'Prvi mart' svečano otvori i sa one druge strane isto.
I da se Tunel 'Prvi mart' svečano otvori i sa one druge strane isto.
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#35436 Re: SDP

U prijevodu "Stoko glasajte da bi Lidija Korać kupila najnovije modele Burberry torbi", gade mi se i prezirem ovu mafijašku hobotnicu koja grabi sve pred sobom.
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#35437 Re: SDP
Al' skontaj ovo:
Uvod u članak:

Uvod u članak:
Završetak članka:Otvaranje nove dionice autoputa A1 na Koridoru 5C duge 20 kilometara između Vlakova i Tarčina zakazano je za 7. oktobar, saznaje Klix.ba. Ovim će Bosna i Hercegovina imati ukupno 124 kilometra autoputeva.
Spinujel' se šta, majstori?Zajedno sa 32 kilometra autoputa E661 Banja Luka - Gradiška, Bosna i Hercegovina će od septembra imati ukupno 124 kilometra autoputa.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#35438 Re: SDP
Ridjobrki wrote:Ja sam za to da se ovo otvara kilometar po kilometar do izbora.
I da se Tunel 'Prvi mart' svečano otvori i sa one druge strane isto.
- Mister Yes
- Posts: 5730
- Joined: 05/02/2013 12:35
- Location: In a world of magnets and miracles
#35439 Re: SDP
Jedini koji nešto rade u ovoj zemlji. Šteta što su naljutili amerikance
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
#35440 Re: SDP
Ovih 100ak km 5c je rezultat 10+ godina gradnje, neka se ne blamiraju hvaleći se tim. 
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
#35441 Re: SDP
Pravi koalicioni partner za Mileta Baju Laktašenka.Mister Yes wrote:
Jedini koji nešto rade u ovoj zemlji. Šteta što su naljutili amerikance
-
Spaci
- Posts: 30
- Joined: 26/06/2014 22:45
#35442 Re: SDP
Kandidat SDP-a za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH Bakir Hadžiomerović je novinar i urednik. Svoj novinarski angažman počeo je 1995. godine pred kamerama Televizije Bosne i Hercegovine. Radio je na OBN-u, magazinu Slobodna Bosna. Nakon “Fres free talk showa”, postao je urednik političkog magazina “60 minuta” na FTV-u, a bio je i urednik Informativno političkog programa FTV-a. Ovo je kroki biografije Bakira Hadžiomerovića. Njoj bi se mogle dodati neke infromacije tokom polemika koje je imao kao novinar. Te informacije sežu od optužbi da je i sam podmićivan od strane određenih kompanija i utjecajnih osoba, do onih koje se odnose na , navodnu, kriminalnu prošlost njegove majke koja je radila kao trgovka. Kao što je souđivan zbog klevete, tako i i sam tužio klevetnike. Jedan segment svoje biografije Hadžiomerović je brižno skrivao i nikad ga nije obznanjivao. Radio se o njegovoj hospitalizaciji kao pripadnika Armije BiH. Ovaj detalj iz njegove biografije i ne bi bio toliko važan da nije kandidat za člana Predsjedništva BiH. Stoga je važno da javnosti bude predočen i da se sam Hadžiomerović očituje o njemu. The Bosnia Times je došao u posjed kopije originala ljekarskog nalaza koji datira iz oktobra i novembra 1994. kada je Bakir Hadžiomerović hospitaliziran i “upućen za vojnu ljekarsku komisijiu”, radi “ocjene sposobnosti vojnih lica za vojnu službu”. Iz priloženog i laik može pročitati da se radi o ljekarskoj dijagnozi sa ocjenom “poremećene ličnosti”. Prilog: Kopija faksimila ljekarskog
Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52710
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#35443 Re: SDP
primiri.
i ti.trhulj wrote: Koje glupo razmisljanje, ako namjerno nije paljevina. Znaci da halfovi iz politickih stranaka ne bi ukrali recimo 10 miliona maraka od profita BH Telekoma godisnje, koji iznosi (varijabilna cifra iz godine u godinu) recimo 150 mil. maraka, ti predlazes da se BH Telekom proda pa da stranci svake godine tih cca. 150 mil. maraka posalju u Bec, Berlin, Rim ili vec gdje? Ako ne navlacis da omastis brke, onda si stvarno ograniceni balvan.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#35444 Re: SDP
Spaci wrote:Molim za misljenje o ovom tekstu koji se nalazi na portalu the bosnia times , imaju cak i slike dokumenta sa pecatom
I bRez tog faksimila, SDP je teško mogao naći goreg kandidata.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#35445 Re: SDP
Sinoc zakacih na tren shupka Dzakovica sa Nerminom Niksicem. Na momente mi Nerko bivao prihvatljiv ali onda se trgoh i rekoh sebi - ma kako da valja neko ko zaposli brata ahmaka, stane rame uz rame sa pacijentom Lagumdzijom, mafijasem Hadzicem, nafiksanim Bakirom...
Dakle nemojte nasjedati, ako vam se neko do njih na moment i dopadne to je neki virus, nedajte se zarazit. Sjetite se samo ove zadnje cetiri godine patnje i mutljavina. Ako neki usprokos svemu i dalje namjerava stati na iste grablje i ponovo glasati za SDP, moram ga upitati - zašto pobogu ?
Dakle nemojte nasjedati, ako vam se neko do njih na moment i dopadne to je neki virus, nedajte se zarazit. Sjetite se samo ove zadnje cetiri godine patnje i mutljavina. Ako neki usprokos svemu i dalje namjerava stati na iste grablje i ponovo glasati za SDP, moram ga upitati - zašto pobogu ?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#35446 Re: SDP
Još samo 12 dana i zbogom žohari ...dustaban wrote:Sinoc zakacih na tren shupka Dzakovica sa Nerminom Niksicem. Na momente mi Nerko bivao prihvatljiv ali onda se trgoh i rekoh sebi - ma kako da valja neko ko zaposli brata ahmaka, stane rame uz rame sa pacijentom Lagumdzijom, mafijasem Hadzicem, nafiksanim Bakirom...
Dakle nemojte nasjedati, ako vam se neko do njih na moment i dopadne to je neki virus, nedajte se zarazit. Sjetite se samo ove zadnje cetiri godine patnje i mutljavina. Ako neki usprokos svemu i dalje namjerava stati na iste grablje i ponovo glasati za SDP, moram ga upitati - zašto pobogu ?
- Liberalism
- Posts: 2632
- Joined: 27/08/2006 16:54
#35447 Re: SDP
Sreca pa ce sad doci tvoji koji ce nam za 4 godine napraviti bar 20x vise autoputa, radnih mjesta i milijardi KM suficita u budzetima, duplo vece plate svima, socijalu 500 KM i tako dalje i tako dalje. Sve u redu, postujem da ti to tako zamisljas, ali me cudi jesi li se ikad zapitao sto to ne uradise prije nego sto je SDP dosao na vlast, vec su pustali da se ljudi pate ko stoka.dustaban wrote:Sinoc zakacih na tren shupka Dzakovica sa Nerminom Niksicem. Na momente mi Nerko bivao prihvatljiv ali onda se trgoh i rekoh sebi - ma kako da valja neko ko zaposli brata ahmaka, stane rame uz rame sa pacijentom Lagumdzijom, mafijasem Hadzicem, nafiksanim Bakirom...
Dakle nemojte nasjedati, ako vam se neko do njih na moment i dopadne to je neki virus, nedajte se zarazit. Sjetite se samo ove zadnje cetiri godine patnje i mutljavina. Ako neki usprokos svemu i dalje namjerava stati na iste grablje i ponovo glasati za SDP, moram ga upitati - zašto pobogu ?
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#35448 Re: SDP
U tome i jeste tragedija. I jedni i drugi od zla oca i gore matere.Liberalism wrote:Sreca pa ce sad doci tvoji koji ce nam za 4 godine napraviti bar 20x vise autoputa, radnih mjesta i milijardi KM suficita u budzetima, duplo vece plate svima, socijalu 500 KM i tako dalje i tako dalje. Sve u redu, postujem da ti to tako zamisljas, ali me cudi jesi li se ikad zapitao sto to ne uradise prije nego sto je SDP dosao na vlast, vec su pustali da se ljudi pate ko stoka.dustaban wrote:Sinoc zakacih na tren shupka Dzakovica sa Nerminom Niksicem. Na momente mi Nerko bivao prihvatljiv ali onda se trgoh i rekoh sebi - ma kako da valja neko ko zaposli brata ahmaka, stane rame uz rame sa pacijentom Lagumdzijom, mafijasem Hadzicem, nafiksanim Bakirom...
Dakle nemojte nasjedati, ako vam se neko do njih na moment i dopadne to je neki virus, nedajte se zarazit. Sjetite se samo ove zadnje cetiri godine patnje i mutljavina. Ako neki usprokos svemu i dalje namjerava stati na iste grablje i ponovo glasati za SDP, moram ga upitati - zašto pobogu ?
Za koga god glasaš, pogriješićeš.
-
Novak20
- Posts: 15239
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#35449 Re: SDP
Sve to nije razlog da se ne glasa. Bolje i pogriješiti nego da partijske infrastrukture zadrže status quo.Adriatic wrote:U tome i jeste tragedija. I jedni i drugi od zla oca i gore matere.Liberalism wrote:Sreca pa ce sad doci tvoji koji ce nam za 4 godine napraviti bar 20x vise autoputa, radnih mjesta i milijardi KM suficita u budzetima, duplo vece plate svima, socijalu 500 KM i tako dalje i tako dalje. Sve u redu, postujem da ti to tako zamisljas, ali me cudi jesi li se ikad zapitao sto to ne uradise prije nego sto je SDP dosao na vlast, vec su pustali da se ljudi pate ko stoka.dustaban wrote:Sinoc zakacih na tren shupka Dzakovica sa Nerminom Niksicem. Na momente mi Nerko bivao prihvatljiv ali onda se trgoh i rekoh sebi - ma kako da valja neko ko zaposli brata ahmaka, stane rame uz rame sa pacijentom Lagumdzijom, mafijasem Hadzicem, nafiksanim Bakirom...
Dakle nemojte nasjedati, ako vam se neko do njih na moment i dopadne to je neki virus, nedajte se zarazit. Sjetite se samo ove zadnje cetiri godine patnje i mutljavina. Ako neki usprokos svemu i dalje namjerava stati na iste grablje i ponovo glasati za SDP, moram ga upitati - zašto pobogu ?
Za koga god glasaš, pogriješićeš.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#35450 Re: SDP
Znas sta... yebo vas vise i taj autoput. Guzimo se 20 godina oko ovih stotinjak km i onda, kad HRONOLOSKI dodje red da se nesta konacno zavrsi sve zasluge pobire taj koji presjeca vrpce a ne onaj ko je, kako tako, nesta pravio svih ovih godina.Liberalism wrote: Sreca pa ce sad doci tvoji koji ce nam za 4 godine napraviti bar 20x vise autoputa, radnih mjesta i milijardi KM suficita u budzetima, duplo vece plate svima, socijalu 500 KM i tako dalje i tako dalje. Sve u redu, postujem da ti to tako zamisljas, ali me cudi jesi li se ikad zapitao sto to ne uradise prije nego sto je SDP dosao na vlast, vec su pustali da se ljudi pate ko stoka.
Daleko od toga da opravdavam prethodne vlade, sve je to trebalo i bolj i brze i postenije raditi. Ali bas Nerko sinoc objasni u cemu je fol - mi jednostavno nismo mogli od ovih banaka krvopija angazovati nase firme i nismo mogli, zbog sistema kakav jeste, pokretati gradilista koja su u stecaju, a sva su bila. Tu se radi o nekom jebenom sistemskom zayebu.
I sad kad su svi vidjeli da tako ne ide, a cinimise najvise su to vidjeli ovi evropski bankari, otkocili su taj nekakav mehanizam i zahvaljujuci tome konacno je malo ocepilo.
I tako je krenulo i SDP-ove graditelje. Ali... ali i dalje su nasi autoputevi najskuplji na svijetu !?
Ova me situacija podsjeti na onu prethodnu vlast kad su, isto tako nakon desetak i vise godina patnje i priprema, spojili rudnike sa EPBiH i od toga napravili svoj uspjeh.
Nije cvjecar onaj koji bere cvijece, vec onaj ko ga uzgaja.

