SDP-ovi vojnici na forumu

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
stochar

SDP-ovi vojnici na forumu

Post by stochar » 19/03/2011 22:59

pratim teme po forumu, u zadnje vrijeme malo cesce nego inace, tu i tamo me iznerviraju pa se javim, proserem i ja pokoju, posavjetujem se oko ZOBS-a, ali, zanimljivo mi je da ima nekoliko nickova (sami ce osuti paljbu, da ih ne spominjem), koji je l' tema o necemu vezanom za SDP direktno ili indirektno, za neki njihov potez, neka (ne d'o bog) kritika te stranke, ili tema o nekom ko se toj stranci zamjerio, skoro kao po pravilu ustaljenim redoslijedom ulijece istih 5-6 nickova i osipaju paljbu.

stil je skoro isti, svi sa drugacijem misljenjem se proglasavaju izdajnicima, anti-bosancima, anti-ovo, anti-ono, optuzuje ih se da imaju licne razloge, da su zavidni, placenici ovoga ili onoga, da ne zele dobro ovoj zemlji... prelist'o sam im malo post history, i 90 posto ih se bazira na temama vezanim za SDP. mene su licno dosta 'navukli' da raspravljam s njima, pa i meni zadnjih nekoliko stranica ispade da samo napadam SDP, iako u biti nije tako, i pola toga ne bih ni napisao da mi nisu 'izvukli zivac'. od nekoga ko je socijaldemokrata, nekada cak i simpatizer (nikad clan ni jedne stranke) SDP-a, s tim agresivnim pristupom napravili su sebi forumskog neprijatelja, a nisam jedini.
Last edited by stochar on 19/03/2011 23:01, edited 1 time in total.

kamen spoticanja
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

Re: SDP-ovi vojnici na forumu

Post by kamen spoticanja » 19/03/2011 23:01

stochar wrote:pratim teme po forumu, u zadnje vrijeme malo cesce nego inace, tu i tamo me iznerviraju pa se javim, proserem i ja pokoju, posavjetujem se oko ZOBS-a, ali, zanimljivo mi je da ima nekoliko nickova (sami ce osuti paljbu, da ih ne spominjem), koji je l' tema o necemu vezanom za SDP direktno ili indirektno, za neki njihov potez, neka (ne d'o bog) kritika te stranke, ili tema o nekom ko se toj stranci zamjerio, skoro kao po pravilu ustaljenim redoslijedom ulijece istih 5-6 nickova i osipaju paljbu.

stil je skoro isti, protivnici se proglasavaju izdajnicima, anti-bosancima, anti-ovo, anti-ono, optuzuje ih se da imaju licne razloge, da su zavisni, da ne zele dobro ovoj zemlji... prelist'o sam im malo post history, i 90 posto ih se bazira na temama vezanim za SDP. mene su licno dosta 'navukli' da raspravljam s njima, pa i meni zadnjih nekoliko stranica ispade da samo napadam SDP, iako u biti nije tako, i pola toga ne bih ni napisao da mi nisu 'izvukli zivac'. od nekoga ko je socijaldemokrata, nekada cak i simpatizer (nikad clan ni jedne stranke) SDP-a, s tim agresivnim pristupom napravili su sebi forumskog neprijatelja, a nisam jedini.

bas si to primjetio samo u zadnje vrijeme :roll:
zar tako nije uvijek?

stochar

Post by stochar » 19/03/2011 23:05

kamen spoticanja wrote:
stochar wrote:pratim teme po forumu, u zadnje vrijeme malo cesce nego inace, tu i tamo me iznerviraju pa se javim, proserem i ja pokoju, posavjetujem se oko ZOBS-a, ali, zanimljivo mi je da ima nekoliko nickova (sami ce osuti paljbu, da ih ne spominjem), koji je l' tema o necemu vezanom za SDP direktno ili indirektno, za neki njihov potez, neka (ne d'o bog) kritika te stranke, ili tema o nekom ko se toj stranci zamjerio, skoro kao po pravilu ustaljenim redoslijedom ulijece istih 5-6 nickova i osipaju paljbu.

stil je skoro isti, protivnici se proglasavaju izdajnicima, anti-bosancima, anti-ovo, anti-ono, optuzuje ih se da imaju licne razloge, da su zavisni, da ne zele dobro ovoj zemlji... prelist'o sam im malo post history, i 90 posto ih se bazira na temama vezanim za SDP. mene su licno dosta 'navukli' da raspravljam s njima, pa i meni zadnjih nekoliko stranica ispade da samo napadam SDP, iako u biti nije tako, i pola toga ne bih ni napisao da mi nisu 'izvukli zivac'. od nekoga ko je socijaldemokrata, nekada cak i simpatizer (nikad clan ni jedne stranke) SDP-a, s tim agresivnim pristupom napravili su sebi forumskog neprijatelja, a nisam jedini.

zar tako nije uvijek?

mozda i jeste, ali sam ja jedno vrijeme bio rjedje na forumu. ne znam za to, ali ovo mi je sad toliko agresivno, da mi se pocinje gaditi. ne mrzim tu stranku, ali ovo nakon izbora mi se gadi i na narednim izborima prvi put nece dobiti moj glas, idu na ignore skupa sa SDA, SBiH i SBBBiH.

uvijek u obrazlozhenju napisem zbog cega mislim da je nesto dobro a zbog chega mislim da nije, dam argument, primjer, i uvijek prave Kustu od mene ili bilo koga ko pokusa imati drugacije misljenje. prosto me strah fata. mogu ja biti cinik, mogu 'podbost', mogu biti zlica, znaju to oni koji su dugo na forumu (ja sam tu od 2003., resetovan server pa pise da sam od 2007.), ali nisam generalno zao i ne idem s namjerom da budem kontraproduktivan.

SDP kritikujem vise kao korektiv, a ne kao zlonamjerni prolaznik (ups), ali kad krene paljba. i. kad bih imao vremena, sigurno bi se mogla izvuci i tacna shema osipanja paljbe po neistomisljenicima, vrijeme i nacin uleta, vrijeme primirivanja, mozda sam paranoican, ali mi sve to izgleda prestrashno...

Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders » 19/03/2011 23:08

stochar wrote:
kamen spoticanja wrote:

zar tako nije uvijek?

mozda i jeste, ali sam ja jedno vrijeme bio rjedje na forumu. ne znam za to, ali ovo mi je sad toliko agresivno, da mi se pocinje gaditi. ne mrzim tu stranku, ali ovo nakon izbora mi se gadi i na narednim izborima prvi put nece dobiti moj glas, idu na ignore skupa sa SDA, SBiH i SBBBiH.

uvijek u obrazlozhenju napisem zbog cega mislim da je nesto dobro a zbog chega mislim da nije, dam argument, primjer, i uvijek prave Kustu od mene ili bilo koga ko pokusa imati drugacije misljenje. prosto me strah fata. mogu ja biti cinik, mogu 'podbost', mogu biti zlica, znaju to oni koji su dugo na forumu (ja sam tu od 2003., resetovan server pa pise da sam od 2007.), ali nisam generalno zao i ne idem s namjerom da budem kontraproduktivan.

SDP kritikujem vise kao korektiv, a ne kao zlonamjerni prolaznik (ups), ali kad krene paljba. i. kad bih imao vremena, sigurno bi se mogla izvuci i tacna shema osipanja paljbe po neistomisljenicima, vrijeme i nacin uleta, vrijeme primirivanja, mozda sam paranoican, ali mi sve to izgleda prestrashno...

ih, nisi ti haman bio pred izbore... tad je bilo x puta gore... :D

seshat

Post by seshat » 19/03/2011 23:16

O tome sam i ja nešto kontala. Otvoriš da pročitaš tri teme (a slične teme samo niču) i na svakoj je nevjerovatno agresivan napad na sve koji makar i mrvicu drugačije razmišljaju. Ne kontam ja to, a posebno jer dolazi od osoba kojima su "usta puna" socijaldemokratije.

stochar

Post by stochar » 19/03/2011 23:21

seshat wrote:O tome sam i ja nešto kontala. Otvoriš da pročitaš tri teme (a slične teme samo niču) i na svakoj je nevjerovatno agresivan napad na sve koji makar i mrvicu drugačije razmišljaju. Ne kontam ja to, a posebno jer dolazi od osoba kojima su "usta puna" socijaldemokratije.

to je i mene ponukalo na ovu temu, fakat prerasta u internet mobbing. da se na vicevima nasalis nesto o lagumdziji, njih pet bi upalo i orkestrirano te iznapadalo na jedno 7 strana, na kraju bi isp'o ratni zlocinac...

i, koji god napises argument, odignorisu ga i jednostavno ti prisiju da si izdajica, poltron, anti-bosanac, ustasha, chetnik... jedan ti kaze da si izdajnik, drugi citira i potvrdi, a treci te proglasi cetnikom.

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 19/03/2011 23:24

Alfons Kauders wrote: ih, nisi ti haman bio pred izbore... tad je bilo x puta gore... :D

Meni je samo jedno drago, da mi je uspjela akcija: IZA IZBORNE NIŠE NARIŠI 4 ČIČA GLIŠE!

Jeste da su crtali Obamu, pridodavali na glasačke listiće Dijamanta Džeku,...itd. Glavno je da su došli do izbornog mjesta, a to što su ostali suzdržani, to je svačije pravo prilikom bilo kojeg glasanja + jedan glas manje za vječne pobjednike SDA i SBiH.

Poslije ove akcije, više ništa neće biti isto!

stochar

Post by stochar » 19/03/2011 23:29

PipiDugaDevetka wrote:
Alfons Kauders wrote: ih, nisi ti haman bio pred izbore... tad je bilo x puta gore... :D

Meni je samo jedno drago, da mi je uspjela akcija: IZA IZBORNE NIŠE NARIŠI 4 ČIČA GLIŠE!

Jeste da su crtali Obamu, pridodavali na glasačke listiće Dijamanta Džeku,...itd. Glavno je da su došli do izbornog mjesta, a to što su ostali suzdržani, to je svačije pravo prilikom bilo kojeg glasanja + jedan glas manje za vječne pobjednike SDA i SBiH.

skruseno se ispričavam što nisam prihvatio akciju i sto sam se pravio pametan, ali obecavam da ce na narednim izborima čiča gliša biti najmanje na jednom listicu, a ako bas ne bude niko kome mogu dati glas a da se ne jedem zbog toga naredne 4 godine, Gliša ide na sve nivoe iliti razine (sad ce mi reci da sam ustasa i podrzavam 3 entitet)...

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 19/03/2011 23:35

stochar wrote: skruseno se ispričavam što nisam prihvatio akciju i sto sam se pravio pametan, ali obecavam da ce na narednim izborima čiča gliša biti najmanje na jednom listicu, a ako bas ne bude niko kome mogu dati glas a da se ne jedem zbog toga naredne 4 godine, Gliša ide na sve nivoe iliti razine (sad ce mi reci da sam ustasa i podrzavam 3 entitet)...

Ja se pismeno (napismeno) obratio Fikretu Musiću u vezi sa nekim mojim problemom što vodim ''rat protiv rogatih'', pa kada se nije udostojio ni da odgovori. Urgencijom sam ga upozorio da uskoro dolaze lokalni izbori, pa rizikuje ta dva glasa iz moje obitelji/porodice.
Last edited by PipiDugaDevetka on 19/03/2011 23:36, edited 1 time in total.

seshat

Post by seshat » 19/03/2011 23:36

Samo da ne bude Ružičasti SDP / surova reala. Nije da želim, nije da se nadam, ali.... I ja se ispričavam.

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Has thanked: 57 times
Been thanked: 50 times

Post by plain vanilla » 19/03/2011 23:40

Jeste, jeste, i ja sam primijetila te crvene talibane, vazda nesto SDP brane..

Ali sam primijetila i dezurne pljuvace, koji ni o cemu nemaju pozitivno misljenje, nego vazda protiv..nebitno sta je tema. Kao da pokusavaju pokazati da su iznad ostalih i nikako se ne mogu stopiti u masu, pa neka ih makar kontra svega.

Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders » 19/03/2011 23:42

PipiDugaDevetka wrote:

onaj s obamom je garant nikad nije dobio nista manje od petice na likovnom... :D

elem opet ne vjerujem da je od te inicijative bilo plaho hajra, cisto zato jer se ogromna vecina raje koja prati forum fura na politiku, pa su u skladu s tim i glasali... :D ha ja, svi smo mi mudriseri i nekako ne vjerujem da je puno redovnih forumasa zaboravilo izaci i zaokruziti svoje favorite... oni koji ne glasaju rijetko i zalaze na nase rasprave, zaboli ih politika generalno, izbori su im dan ko i svaki drugi... :D

@stochar

slazem se skoro u potpunosti, mada mi sam pojam mobbinga ide na kurac i nekako mi je isfurana ta silna prica o 'vakomnakom mobbingu... :D uostalom ne znam ni sto ti to toliko smeta... ja kad prozivam sdp samo ignorisem takve komentare, ili jos jos gore uzvratim - njima na cast, a bude i smijesno... :D samo mi krivo sto sam par sedmica poslije izbora bio na prinudnom odmoru, jer sam vrijedjao lik i djelo dragog vodje, a tad je haman bilo pravo veselo... :D

Pera Trta
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

Post by Pera Trta » 19/03/2011 23:48

stochar wrote:
seshat wrote:O tome sam i ja nešto kontala. Otvoriš da pročitaš tri teme (a slične teme samo niču) i na svakoj je nevjerovatno agresivan napad na sve koji makar i mrvicu drugačije razmišljaju. Ne kontam ja to, a posebno jer dolazi od osoba kojima su "usta puna" socijaldemokratije.

to je i mene ponukalo na ovu temu, fakat prerasta u internet mobbing. da se na vicevima nasalis nesto o lagumdziji, njih pet bi upalo i orkestrirano te iznapadalo na jedno 7 strana, na kraju bi isp'o ratni zlocinac...

i, koji god napises argument, odignorisu ga i jednostavno ti prisiju da si izdajica, poltron, anti-bosanac, ustasha, chetnik... jedan ti kaze da si izdajnik, drugi citira i potvrdi, a treci te proglasi cetnikom.

I uvijek ističu da su protiv podjela, "torova" kako oni vole kazati, ali za svaku kritiku stranke odmah te uvrste među one "druge" i prišiju ti epitete koje si već nabrojao.
Već sam jednom rekao i opet ću: kod nas je socijaldemokratija još uvijek sinonim za komunizam, što nigdje na svijetu nije, i svugdje se te dvije ideologije međusobno isključuju...zato je i našim "socijaldemokratima" još uvijek usađena totalitarna svijest i stvaranje i obilježavanje neprijatelja.

Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders » 19/03/2011 23:50

Pera Trta wrote:
stochar wrote:

I uvijek ističu da su protiv podjela, "torova" kako oni vole kazati, ali za svaku kritiku stranke odmah te uvrste među one "druge" i prišiju ti epitete koje si već nabrojao.
Već sam jednom rekao i opet ću: kod nas je socijaldemokratija još uvijek sinonim za komunizam, što nigdje na svijetu nije, i svugdje se te dvije ideologije međusobno isključuju...zato je i našim "socijaldemokratima" još uvijek usađena totalitarna svijest i stvaranje i obilježavanje neprijatelja.

bingo...

samo da ne bude zabune, isto vazi za sve nase politicke opcije - od ns-a do mihajlicinih radikala...

Nass

Post by Nass » 19/03/2011 23:52

Mislim da treba pokazati konkretan primjer, pa cemo lakse ocijeniti koliko je neciji odgovor bio mobbing a koliko realan. Jer nazalost, mnogo kritika na SDP se svodilo na promoviranje i zastupanje nacionalisticke politike i stavova, dok bi se isti forumasi ujedno izjasnjavali kao ljevicari. Cudni neki ljevicari.

Tvoje stavove konkretno nisam zapamtila, tako da ne znam sta si tacno pisao. Ali, evo, jedan komentator vec iznad pise o majorizaciji Hrvata od strane nove Vlade FBiH. Ko ce vise ponavljati i pisati i ispravljati necije krive Drine. Sve vec napisano 100 puta.

tuzlak58

Post by tuzlak58 » 19/03/2011 23:55

stil je skoro isti, svi sa drugacijem misljenjem se proglasavaju izdajnicima, anti-bosancima, anti-ovo, anti-ono, optuzuje ih se da imaju licne razloge, da su zavidni, placenici ovoga ili onoga, da ne zele dobro ovoj zemlji... prelist'o sam im malo post history, i 90 posto ih se bazira na temama vezanim za SDP. mene su licno dosta 'navukli' da raspravljam s njima, pa i meni zadnjih nekoliko stranica ispade da samo napadam SDP, iako u biti nije tako, i pola toga ne bih ni napisao da mi nisu 'izvukli zivac'. od nekoga ko je socijaldemokrata, nekada cak i simpatizer (nikad clan ni jedne stranke) SDP-a, s tim agresivnim pristupom napravili su sebi forumskog neprijatelja, a nisam jedini.

Mislim da pretjerujes, na ovom forumu, tu i tamo ima bolesnika i šovinista ali se može pročitati i puno pametnih stvari. Akoje tvoje mišljenje argumentovano, dobro je došlo, pa maka ne bilo po volji većine. Ako misliš da je ovo loš forum otiđi na neki hercegovački ili banjalučki pa ćeš vidjeti šta znači "kultura dijaloga"!

GOLFER

Post by GOLFER » 19/03/2011 23:58

tuzlak58 wrote:

Mislim da pretjerujes, na ovom forumu, tu i tamo ima bolesnika i šovinista ali se može pročitati i puno pametnih stvari. Akoje tvoje mišljenje argumentovano, dobro je došlo, pa maka ne bilo po volji većine. Ako misliš da je ovo loš forum otiđi na neki hercegovački ili banjalučki pa ćeš vidjeti šta znači "kultura dijaloga"!

Sto ga ti utjesi :-)

mrtva kokoš

Post by mrtva kokoš » 20/03/2011 00:04

trudim se da ne pisem po ovakvim temama, jer prvo je sto cu sebe iznervirati, drugo sto cu piskarati po forumu ubjedjivati njih a oni mene do beskonacnosti i nista necu dobiti i trece ne treba mi ban zbog bijelih medvjeda...
ne znam ni sam kako sam se sam sa sobom izborio prosle godine i dao im glas ne zbog SDP-a kao SDP-a vec zbog ovih "vojnika", koji skroz kontraproduktivno djeluju na potencijalne glasace...
i bas sam zbog takvih ljudi poceo u sebi stvarati amonizitet prema SDP-u ali eto nekako me chmoljo i ostatak normalne ekipe "prevario" i dadoh im 3/4 glasa. :mrgreen:

vanilla je dezurni vojnik, vojnikinja, vojnikusa (seksizmi u jeziku) :-) kako bi se ona zvala da postoje partizani odnosno partizanke :mrgreen:

evo moze mi i ona na ovo pitanje odg.
zasto, zbog cega toliko sebe trosi na svakoj je temi gdje se spominje imalo crvene boje i kad zna da je u pravu a i kad zna da nije. mislim jedno je braniti argumente ali toliko daleko ici koliko ona ide, toliko arogancije i namjernog zatvaranja ociju pred cinjenicama nisam odavno vidio. sarkazma, ironije, ma covjek bi rekao da je prvo koljeno sa zlajom a jos zensko(ne znam da je i jedna forumasica ovako zustra kad je sdp u pitanju). :oops:

ovo se odnosi samo na njene postove koji se doticu sdp-a, na ostalim temama je zanimljiva, da ne bi bilo da je ovo orkestrirani napad na njenu licnost :mrgreen:

plain vanilla

Post by plain vanilla » 20/03/2011 00:11

Splinter wrote:trudim se da ne pisem po ovakvim temama, jer prvo je sto cu sebe iznervirati, drugo sto cu piskarati po forumu ubjedjivati njih a oni mene do beskonacnosti i nista necu dobiti i trece ne treba mi ban zbog bijelih medvjeda...
ne znam ni sam kako sam se sam sa sobom izborio prosle godine i dao im glas ne zbog SDP-a kao SDP-a vec zbog ovih "vojnika", koji skroz kontraproduktivno djeluju na potencijalne glasace...
i bas sam zbog takvih ljudi poceo u sebi stvarati amonizitet prema SDP-u ali eto nekako me chmoljo i ostatak normalne ekipe "prevario" i dadoh im 3/4 glasa. :mrgreen:

vanilla je dezurni vojnik, vojnikinja, vojnikusa (seksizmi u jeziku) :-) kako bi se ona zvala da postoje partizani odnosno partizanke :mrgreen:

evo moze mi i ona na ovo pitanje odg.
zasto, zbog cega toliko sebe trosi na svakoj je temi gdje se spominje imalo crvene boje i kad zna da je u pravu a i kad zna da nije. mislim jedno je braniti argumente ali toliko daleko ici koliko ona ide, toliko arogancije i namjernog zatvaranja ociju pred cinjenicama nisam odavno vidio. sarkazma, ironije, ma covjek bi rekao da je prvo koljeno sa zlajom a jos zensko(ne znam da je i jedna forumasica ovako zustra kad je sdp u pitanju). :oops:

ovo se odnosi samo na njene postove koji se doticu sdp-a, na ostalim temama je zanimljiva, da ne bi bilo da je ovo orkestrirani napad na njenu licnost :mrgreen:

Ja cu tebi rado odgovoriti na pitanje, ali morat ces me citirati kad sam branila nesto sto po tvom misljenju nisam trebala..jer ja sada ne mogu citati misli na sta aludiras.
Zanimljivo je da je svima promakla tema gdje se o bitnom pitanju ne slazem s ostalim "forumasima vojnicima SDP-a", tj ni s politikom SDP-a o tom pitanju..nego se vidi kad nesto "branim".
S postavljacem ove teme sam usla u raspravu, i vjerujem da ga je i to ponukalo da otvori temu, oko novih ministara. On ih je popljuvao odmah nakon smo saznali imena, a ja sam stajalista da treba proci neko vrijeme da vidimo kako ko radi, pa cemo ih onda pljuvati. I posto se ja ne slozih s njim, rekao je da sam ili placenik ili slijepa..I nakon toga, on je korektan forumas a ja vojnik :?

kamen spoticanja

Post by kamen spoticanja » 20/03/2011 00:13

plain vanilla wrote:Jeste, jeste, i ja sam primijetila te crvene talibane, vazda nesto SDP brane..

Ali sam primijetila i dezurne pljuvace, koji ni o cemu nemaju pozitivno misljenje, nego vazda protiv..nebitno sta je tema. Kao da pokusavaju pokazati da su iznad ostalih i nikako se ne mogu stopiti u masu, pa neka ih makar kontra svega.

hanuma mislim da je stochat na ovo mislio :wink:
procitaj samo svoje postove u zadnje vrijeme shvatit ces da je upravu

plain vanilla

Post by plain vanilla » 20/03/2011 00:14

kamen spoticanja wrote:
plain vanilla wrote:Jeste, jeste, i ja sam primijetila te crvene talibane, vazda nesto SDP brane..

a ako ne shvatim onda sam slijepa ili placenik?
e ja bas na to mislim :oops:

a to obracanje-hanuma :roll:

goibos

Post by goibos » 20/03/2011 00:15

svaka stranka ovde ima svoje propagandiste, ne samo stranke nego i razni pokreti, sekte, religije... svi imaju svoje glavne napadače

a nemoj SDP dirat :)

GOLFER

Post by GOLFER » 20/03/2011 00:16

plain vanilla wrote:

hanuma je gospodja, ili si ti ipak hanumica :-D

kamen spoticanja

Post by kamen spoticanja » 20/03/2011 00:16

plain vanilla wrote:
kamen spoticanja wrote:

a ako ne shvatim onda sam slijepa ili placenik?
e ja bas na to mislim :oops:

pa ok je onda...kazes da je tako i to je to...da se dzaba ne trudimo... :)
ps.hanuma nosi znacenje uvazavanja prema osobi zenskog spola...

poznanik

Post by poznanik » 20/03/2011 00:22

stochar wrote:...zanimljivo mi je da ima nekoliko nickova ... koji je l' tema o necemu vezanom za SDP .. skoro kao po pravilu ustaljenim redoslijedom ulijece istih 5-6 nickova i osipaju paljbu...od nekoga ko je socijaldemokrata, nekada cak i simpatizer (nikad clan ni jedne stranke) SDP-a, s tim agresivnim pristupom napravili su sebi forumskog neprijatelja, a nisam jedini.

Ma SDP je postao veća prevara za građane BiH nego što su to postigle kleronacionalne stranke nakon '90-te.

Svoj glas sam im davao prije, sve dok nisam shvatio licemjerstvo i nedosljednost uprave, prvenstveno - obmanom, uzurpacijom i iskrivljenjem ideološke, ljudske i materijalne vrijednosti političkog sistema iz ranijeg državnog perioda, tako da preko 10 godina glasam za Ibrin GDS, i mirno spavam, savjest me ne grize, a i ne lažem sebe i okolinu :oops:
Last edited by poznanik on 20/03/2011 00:22, edited 1 time in total.

Locked