SDA za 4 godine

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
Qwert

SDA za 4 godine

Post by Qwert » 04/10/2006 14:30

Gledajuci trenutni izborni rezultat tj. trend opadanja , njihove ustavne reforme, odnosno lobiranje za veliku srbiju, losi celni ljudi, koaliranje sa sds-om sada najverovatnije s-n-ds-om itd itd...mislim da za cetiri godine nece preci izborni prag. Ako ga i prodje to ce onda biti mozda jos +/- 2-3 % vise.

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 04/10/2006 14:34

Bitnije je to ¹to æe plate biti veæe za 2-3 % a tro¹kovi za 20-30%...

Tra¾ili smo/ste eto nam/vam Ga... Pa ko se pronaðe...

Dokle sa ovim postizbornim temama?

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Post by manijak1 » 04/10/2006 14:48

:oops: Bolje i to nego Izvještaji i Izvješća ......s ratišta :D :D :D :D

deset_u_pola

Post by deset_u_pola » 04/10/2006 14:59

manijak1 wrote::oops: Bolje i to nego Izvještaji i Izvješća ......s ratišta :D :D :D :D

jesi li baš siguran...

manijak1

Post by manijak1 » 04/10/2006 15:01

Tvrdim ..... :oops: :oops:

deset_u_pola

Post by deset_u_pola » 04/10/2006 15:04

manijak1 wrote:Tvrdim ..... :oops: :oops:

samo ti tvrdi

manijak1

Post by manijak1 » 04/10/2006 15:05

A ti jarane .....se dokaži ......u budućnosti ......meni dosta :D :D

deset_u_pola

Post by deset_u_pola » 04/10/2006 15:11

manijak1 wrote:A ti jarane .....se dokaži ......u budućnosti ......meni dosta :D :D

Tebi je očito dobro. Baš fino
I odvadi malo sa tim tačkama. Ne kontam te

manijak1

Post by manijak1 » 04/10/2006 15:21

Kažem dovoljno jasno da je bolje otvarati postizborne teme nego otvarati teme Izvještaji i Izvješća s ratišta a isto tako kažem da ne mogu mirno da spavam .........skoro se jednom zajebah s mirnoćom.
Meni je dobro koliko i tebi , a može mi biti gore ako me takvi kao ti budu vodili :D usput malo je deset u pola .....petnaest u cijeli je mjera :oops: dostojna čovjeka :oops: :D .
Sad bih trebao historijat .....? Tačke mi pašu :oops: a ti ih odvadi ako ti smetaju , a ako ne kontaš .....imaš ignore :oops: ili već šta god hoćeš .
Tebi je loše ? Evo Ivanić kaže .....Dodik je čovjek ......koji može osigurati referendum :D koji može učiniti da ljudi bolje žive ....ja tu ne vidim logike ?
A ti ? Ako te jebu tačke , da ti pojasnim ako nisi učestvovao u minuloj agresiji .....sve su prilike da možeš u budućoj .

deset_u_pola

Post by deset_u_pola » 04/10/2006 15:27

manijak1 wrote:Kažem dovoljno jasno da je bolje otvarati postizborne teme nego otvarati teme Izvještaji i Izvješća s ratišta a isto tako kažem da ne mogu mirno da spavam .........skoro se jednom zajebah s mirnoćom.
Meni je dobro koliko i tebi , a može mi biti gore ako me takvi kao ti budu vodili :D usput malo je deset u pola .....petnaest u cijeli je mjera :oops: dostojna čovjeka :oops: :D .
Sad bih trebao historijat .....? Tačke mi pašu :oops: a ti ih odvadi ako ti smetaju , a ako ne kontaš .....imaš ignore :oops: ili već šta god hoćeš .
Tebi je loše ? Evo Ivanić kaže .....Dodik je čovjek ......koji može osigurati referendum :D koji može učiniti da ljudi bolje žive ....ja tu ne vidim logike ?
A ti ? Ako te jebu tačke , da ti pojasnim ako nisi učestvovao u minuloj agresiji .....sve su prilike da možeš u budućoj .

Malo si mi se upalio, manijače. Fol je u tome što Dodik i kompanija priča naokolo i radi na tome da za nekih 10, 20, 30+ godina završe Karadžićev posao.

Pitam te sada: hoćeš li to mirno posmatrati, ili ćeš poduzeti sve da to spriječiš, pa čak i oružijem.

To je moj rezon. A može 15 u cijeli i to banjalučkih

manijak1

Post by manijak1 » 04/10/2006 15:31

:oops: Fol je u tome da je prilika da se oružjem nešto završi propuštena . :oops:
Tvrdim da nisam ..... :D :D prošlo lakozapaljivo doba.
Pa eto .....vidjećemo izabrane ......šta će uraditi ....parlamentarno :oops: :D a za rat je potrebno mnogo toga ...... :D :D
Negdje sam rekao s Dodikom dodikovski ..... :D :D .....tačke ? :? :D

deset_u_pola

Post by deset_u_pola » 04/10/2006 15:40

manijak1 wrote::oops: Fol je u tome da je prilika da se oružjem nešto završi propuštena . :oops:
Tvrdim da nisam ..... :D :D prošlo lakozapaljivo doba.
Pa eto .....vidjećemo izabrane ......šta će uraditi ....parlamentarno :oops: :D a za rat je potrebno mnogo toga ...... :D :D
Negdje sam rekao s Dodikom dodikovski ..... :D :D .....tačke ? :? :D

Očito obojica istu stvar govorimo (samo ti sa malo više tačaka :-D )
Vjeruj mi, nije mene strah Dodika već naših političara. Pitanje je koliko su oni dorasli trenutku. Dodik ulazi na teren dobro ojačan ali tekma ima 4četvrtine (znaš kako on voli košarku) i ništa nije završeno do zadnje četvrtine. Ali zar ne treba i vojnu opciju uvijek imati negdje tu. Pa oni su nas klali ko ovce jer nismo "mogli vjerovati da nam komšije ovo rade."
Samo kažem da se takva praksa pasivnosti treba ukinuti.

Mr_M

Post by Mr_M » 04/10/2006 17:05

Dodik nema potrebe za koaliranjem, jer je na nivou RS osvojio oko 50-ak % glasova.

Dezze

Re: SDA za 4 godine

Post by Dezze » 04/10/2006 18:56

Qwert wrote:Gledajuci trenutni izborni rezultat tj. trend opadanja , njihove ustavne reforme, odnosno lobiranje za veliku srbiju, losi celni ljudi, koaliranje sa sds-om sada najverovatnije s-n-ds-om itd itd...mislim da za cetiri godine nece preci izborni prag. Ako ga i prodje to ce onda biti mozda jos +/- 2-3 % vise.

Rano je za pretpostavke za naredne izbore, ali ja mislim da je na ovim izborima SDA dosta glasova izgubila u korist SBiH. Mislim da je SBiH dobila puno glasova i ovako dobro prosla ne zato sto su navodno dobro radili (ipak su trazili da se zaboravi sve sto su uradili ili nisu uradili 8-) ), vec zato sto je narod glasao protiv SDA. A kako je vecina glasaca jos uvijek uplasena od rata, glasali su za drugu nacionalisticku stranku - SBiH.

Sto se tice kaznjavanja SDA, mislim da se to desilo jer Tihic zeli stranku da pogura malo u centar (iz desnog dijela). Ali problem je sto glasaci to ne zele....Kad na to dodate PDV, debilnog Terzica, bezlicnog Tihica (dusa draga, ipak mi je drazi od Hareta), svadje unutar stranke, natezanja izmedju Avaza i SDA, reisa i SDA, jasno je bilo da ce SDA izgubiti veliki dio glasova. Nejasno je jedino bilo u ciju korist ce to ici. Sad je ocigledno.

Post Reply