Evo mene dragovoljca za neku od upadnih grupa. Ja ću kašike da tražim
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Paranoid wrote:JoseMujica wrote:Za sve koji prizivaju "drugo poluvrijeme" predlažem za I ofanzivu : Desant na Poljine združenim snagama srpskih, hrvatskih,bošnjačkih i bosanskih jedinica....a kasnije ćemo se razračunavati...već bi plijen mogao biti dovoljan povod
podijeli i letke sa ucijenjenom glavom..
...nešto kao Budimir..zoom66 wrote:kao zapovjednik se morash postaviti odgovorno i lafo neutralno, nikakvi nadimci, budi formalistaJoseMujica wrote:![]()
![]()
![]()
samo jeNa ispravka...ja bi za Neonka pitao
ps
alternativa Sekinom kuferu je da provjerava jesu mu šampinjoni dozreli....preko trapa se odvikava od trezora
jebo kasike... bakir mora da je u slucaju rata na poljinama napravio trezor u podrumu... cisto da ne mora silaziti do narodneOligarh wrote:@Jose
Evo mene dragovoljca za neku od upadnih grupa. Ja ću kašike da tražim
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Ne, ne... Mene kašike interesuju, s obzirom na cijene plemenitih metala na tržištu. A pošto smo od Izetbeg klana do danas od zlata samo Zlatnu Mrsu dobili, vrijeme je i da se za escajg upitaAlfons Kauders wrote:
jebo kasike... bakir mora da je u slucaju rata na poljinama napravio trezor u podrumu... cisto da ne mora silaziti do narodne
To je rezervisano za nas muzičare, mi podižemo moral raji, vi ostali da stanete u red posle nas, pa šta ostane.Chmoljo wrote:mogu l' ja ljubavnice? 'em su bolje, 'em će ih srce više zaboljeti
PIŠE: Vildana SELIMBEGOVIĆ 26.03.2012.ultima_palabra wrote:
Smije li se Vildana pogledati u ogledalo nakon ovakvog teksta?
pa hebemu udrch...jel more ikako ta revolucija a da se ja ne znojim?udrch wrote:doći će i to vrijeme..ako Bog da..
jebo im Mujica žene svima koji su ih uvalili..
po ovom tekstu ispadne da je Sebi ja i ponajbolja..
Službenici u Vladi HNK-a potukli se zbog žena
U vrijeme mjera štednje i racionaliziranja troškova, vjerovatno zbog velike napetosti, u zgradi Vlade Hercegovačko-neretvanskog kantona morala je intervenirati i policija.
Nije riječ ni o kakvim prijetnjama prema Vladinim službenicima niti štrajkovima prosvjetara ili zdravstvenih djelatnika, već o sukobu među samim zaposlenicima Vlade
Iz izvora bliskih Vladi doznajemo da je prije nekoliko dana došlo do verbalnog, a potom i blažeg fizičkog sukoba među nekim službenicima, a motiv su navodno bile žene. Nismo uspjeli doznati je li riječ o sukobu poslovne ili privatne prirode. No, kako bi se strasti smirile i ne bi eskalirale u sukob širih razmjera, na teren je poslana i policijska ophodnja.
Bez službene informacije
Službeno o ovome događaju nismo dobili nikakvu informaciju, čak niti iz policije budući da je njihova patrola na teren poslana samo iz mjera predostrožnosti, otkriva naš izvor. Sve ovo događalo se samo tri dana prije vanredne sjednice održane u okviru utvrđivanja prijedloga kantonalnog budžeta za 2013. godinu, pa je vjerovatno iz toga razloga zbog prevelikog pritiska došlo i do narušavanja odnosa među pojedinim zaposlenicima.
- Mora se odmah pristupiti dodatnim mjerama štednje i racionaliziranju troškova u svim segmentima, pri čemu jedino ne smije doći do umanjenja materijalnih sredstava planiranih za socijalne kategorije, zaključak je Vlade Hercegovačko-neretvanskog kantona s iste sjednice održane u četvrtak
It_is_a_Leclerc wrote:Neka.
Ja bih svima koji glasaju za Bakira poželio scenu da predaju papire za posao koji toliko silno žele, i za koji su se ubili školujući se, a unaprijed znaju da je mjesto popunjeno nečijom ženom, sestrom, tetkom, unukom od kuma...
Povedi je kućivivaldi wrote:samo da cestitam sebiji. nije bitno ko je, kad je posteno
Ovakvima normalan covjek samo moze pozeljeti da ih doticna lijecivivaldi wrote:samo da cestitam sebiji. nije bitno ko je, kad je posteno