-LIBERO- wrote:Trebam te wrote:Cyrax wrote:Trebam te 'ajd ti nama najiskrenije reci da li bi povjerio svoj i zivote svojih najmilijih doticnoj?
Cisto da vidimo da li trolas i flejmas temu ili si fakat ozbiljan
Veoma sam ozbiljan i zaista se ne zezam!
Povjeriti zivot doticnoj kao i svima ostalim ljekarima smijem, ne bojim se toliko,
stim da ja znam kako doticne prodrmati ako dodjem u situaciju da moram!?
Sta uradis? Pokazes svoju clansku SDA???
Ma kakav SDA i karta, nisma clan niti i jedne stranke, ne bavim se tom gluposti!
Procitam zakon lijecenja pacijenta, onda naucim hipokratov zavjet, onda pismeno pitam i napisemno napisem a zasto i sto itd...ne mahalam vec pitam ono sto me interesuje i sto mi po zakonu pripada!
tako dragi svi trebamo, pitati za ono sto je nase, ako ja kao poreski obaveznik izdvajam za place jednog ljekara onda imam ga pravo pitati kako ce me i lijeciti!
Pitajte narode i ucestvujte u svojim pravima, trazite ih...sto vas je vise brze ce se stvari rjesavati ovako dosao ovaj onaj, vako nako, mi postavljamo kriterije po forumima a zdravstvena knjizica se moze ovjeriti cak i na samo 1 dan
