Opca Bolnica je u gubitku a finansira se 100% od strane drzave, pitajmo se zasto? Ne kazem i ne vjerujem da Nakas krade ali ocito nezna da radi nema savremenom menadzerskog pedigrea da bolnica funkcionise kako treba!!!
Ni meleku ne treba dati vise od 2 mandata, tako je to u savremenim drzavama!!!
Al zato Bakirova draga zna o savremenom menadžmentu sve, jel tako? Ona će izvući bolnicu iz dugova? Ne mogu da vjerujem :S
Usput, svaka bolnica na Balkanu, googlaj ako hoćeš, je u dugovima, jer se ne naplaćuju usluge koliko koštaju, već to država mora pokrivati...
