SDA-All about

Post Reply
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#6951 Re: SDA-All about

Post by Adriatic »

Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#6952 Re: SDA-All about

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Fkt nema smisla - treba pustit SDP-SBB da rade.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#6953 Re: SDA-All about

Post by kamen spoticanja »

novi.dan.nova.nafaka wrote:
Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Fkt nema smisla - treba pustit SDP-SBB da rade.
sdp-sbb je bagra bez presedana...ali da mi je neko rekao da ce ikad biti pokrenut postupak zastite vitalnog nacionalnog interesa Bosnjaka u federaciji posla bi ga u rusiju da broji meteore...
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6955 Re: SDA-All about

Post by T-Rexx »

kamen spoticanja wrote:
novi.dan.nova.nafaka wrote:
Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Fkt nema smisla - treba pustit SDP-SBB da rade.
sdp-sbb je bagra bez presedana...ali da mi je neko rekao da ce ikad biti pokrenut postupak zastite vitalnog nacionalnog interesa Bosnjaka u federaciji posla bi ga u rusiju da broji meteore...
Bolje je i to nego pustiti SDP-SBB da ispune svoj crni plan.
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6956 Re: SDA-All about

Post by T-Rexx »

Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
:lol: :lol:

Vitalni nacionalni interes je potegnut radi svih nas jer nikom nije u interesu da SDP-SBB od policije naprave miliciju.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6957 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
vitalno da vitalnije ne mre bidnut..
tresu se tribine,pardon fotelje :D
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#6958 Re: SDA-All about

Post by Akibh »

Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Moze, moze...
Vidi pod osovina zla: SDP-SBB-HDZ
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#6959 Re: SDA-All about

Post by Adriatic »

T-Rexx wrote:
Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
:lol: :lol:

Vitalni nacionalni interes je potegnut radi svih nas jer nikom nije u interesu da SDP-SBB od policije naprave miliciju.
Kojih svih nas?
Kad vidim šta pišeš, zabrinem se.
Last edited by Adriatic on 15/02/2013 15:09, edited 1 time in total.
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#6960 Re: SDA-All about

Post by Adriatic »

Akibh wrote:
Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Moze, moze...
Vidi pod osovina zla: SDP-SBB-HDZ
Kad su oni pokrenuli ovo zarad svojih fotelja?
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#6961 Re: SDA-All about

Post by Akibh »

Adriatic wrote:
Akibh wrote:
Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Moze, moze...
Vidi pod osovina zla: SDP-SBB-HDZ
Kad su oni pokrenuli ovo zarad svojih fotelja?
Kako ce SDP pokrenut vitalni nacionalni interes kad oni nisu nacionalni vec multietnicki :-D . Imaju najvise ostalih, pa tek onda Bosnjaka, S i H...
Inace odgovor je u maju 2012, rekonstrukcija vlasti je ustvari samo to, ko ce sjest u vise fotelja i vise krasti...
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#6962 Re: SDA-All about

Post by Adriatic »

Akibh wrote:
Adriatic wrote:
Kad su oni pokrenuli ovo zarad svojih fotelja?
Kako ce SDP pokrenut vitalni nacionalni interes kad oni nisu nacionalni vec multietnicki :-D . Imaju najvise ostalih, pa tek onda Bosnjaka, S i H...
Inace odgovor je u maju 2012, rekonstrukcija vlasti je ustvari samo to, ko ce sjest u vise fotelja i vise krasti...
Jedno je sigurno: zna se ko se do sada najviše nakrao.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#6963 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Adriatic wrote:
Akibh wrote:
Adriatic wrote:
Kad su oni pokrenuli ovo zarad svojih fotelja?
Kako ce SDP pokrenut vitalni nacionalni interes kad oni nisu nacionalni vec multietnicki :-D . Imaju najvise ostalih, pa tek onda Bosnjaka, S i H...
Inace odgovor je u maju 2012, rekonstrukcija vlasti je ustvari samo to, ko ce sjest u vise fotelja i vise krasti...
Jedno je sigurno: zna se ko se do sada najviše nakrao.
Oko svega se moze raspravljati a jedino je to neupitno.
elcaliente
Posts: 6925
Joined: 13/06/2012 15:52

#6964 Re: SDA-All about

Post by elcaliente »

Tresu se fotelje u BH Telekomu.
ekist
Posts: 63
Joined: 17/09/2008 15:53

#6965 Re: SDA-All about

Post by ekist »

Nisam ni ja nikad mislio da ce doci dan da bosnjaci potezu pitanje vitalnog nacionalnog interesa u Federaciji.
Osnovu programa i okvir djelovanja SDA čine:

• izvorna i neotuđiva ljudska prava i slobode;
• demokratske institucije vlasti zasnovane na višestranačkom političkom sistemu;
• vrijednosti civilnog društva;

http://sda.ba/home/o-name/licna-karta-stranke/
Je li u sklopu ljudskih prava, višestranačkog sistema i civilnog drustva procjena ko je veci/manji Mujo?
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#6966 Re: SDA-All about

Post by Blizanac »

elcaliente wrote:Najgore je sto neki i dan danas vjeruju u ono sto im SDA prica, uglavnom su to ljudi iz ruralnih podrucija, ali nadze se neki koji je preslio u grad ali opet glasa kako babo iz sela naredi ili zato sto mu je rodzak u SDA pa mu rekao da ce ga ubaciti u BHT ili u pozoriste. :D
:lol: :lol:
Ovo je pismenost jednog tipičnog primjerka samozvane "gradske raje".
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6967 Re: SDA-All about

Post by T-Rexx »

Adriatic wrote: Kojih svih nas?
Kad vidim šta pišeš, zabrinem se.
U interesu gradjan nije da SDP i SBB od policije naprave miliciju! Zato se vitalni nacionalni interes mora potegnuti.
User avatar
vee-jay
Posts: 9832
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#6968 Re: SDA-All about

Post by vee-jay »

Ne moze SDP gluposti uciniti da ih SDA ne prestigne.
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#6969 Re: SDA-All about

Post by Damir_5 »

ultima_palabra wrote:Ne znam za Dodika, ali Avaza definitivno ne bi bilo bez SDA.
Pa sad, mozda se ne bi zvao Avaz, mozda mu ne bi Fahro bio vlasnik, mozda ne bi bio smece kao sto je Avaz, ali sigurno bi bila napravljena jedna bosnjacka novina i bez SDA. Jednostavno Oslobodjenje je uvijek bilo tako, ne znam hocu li biti grub, antibosnjacko i projugoslovensko, da je jednostavno nesto moralo ispuniti taj vakum, pa makar i smece kakvo je taj Avaz danas. Suvise je Oslobodjenje imalo promasenih novinara i promasenih clanaka da bi se pretvorilo u neko bosnjacko glasilo, sto je vjerovatno Aliji i bilo prvo na umu kad je davao Fahri lovu.

Ali opet, da nije SDA ne bi bilo ni Slobodne Bosne i Dana, mislim bar bi im karijera licila na onu od Ferala.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#6970 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

Al' zato danas Oslobodjenje itekako odgovara i godi SDA. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#6971 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Pa ako postoji zli plan SDP-SBB onda se on provodi na državnom nivou :roll: Kakvo opravdanje ima SDA za tvrdnju da ugroženi interesi Bošnjaka u Federaciji?

Ali evo Zukiću se ne žuri, on može do sabaha... ustvari Zukići, Kaplani, Mašići, Selimovići, Ustamujići, Ćavare i slični nehljebi mogu do kijameta :-) Sasvim im je fino...
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#6972 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

Jedini razlog zbog čega je kriminalna bagra iz SDA pokrenula pitanje vitalnog nacionalnog interesa je da produži svoj ostanak u foteljama, tj. da namire 2 godine, pa kad budu smjenjeni na račun države i poreskih obveznika godinu dana primaju naknadu za ne zaposlenost! Prvi potpisujem da se od policije napravi milicija, jer dok je bila milicija sigurnost nam je bila na vrlo visokom nivou, a od kad je policija sigurnost nam je nikakva!
Last edited by Better Man on 15/02/2013 20:25, edited 1 time in total.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#6973 Re: SDA-All about

Post by Co0l »

Hajd sto nam vracaju miliciju al su nam i verbalni delikt vratili :)
Žuljević je optužio Zukića za verbalni delikt
:D
User avatar
%tacno*
Posts: 806
Joined: 13/05/2012 21:48

#6974 Re: SDA-All about

Post by %tacno* »

vee-jay wrote:Ne moze SDP gluposti uciniti da ih SDA ne prestigne.
jesi siguran... :-)
tek sada dolazi do vruceg kestenja...
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#6975 Re: SDA-All about

Post by MuaDib »

SDA ne možeš mirno skinuti sa državne sise, je epilog današnje sjednice Doma naroda.
Samo me interesuje kako će Tihić objasniti javnosti da će osporiti odluke oba doma Parlamenta Federacije, jer su sazvane mimo poslovnika, a istovremeno su prisustvovali istima i pokrenuli vitalni nacionalni interes. :-) :-)
Post Reply