SDA-All about
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#6951 Re: SDA-All about
Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Ne može niže.
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#6952 Re: SDA-All about
Fkt nema smisla - treba pustit SDP-SBB da rade.Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#6953 Re: SDA-All about
sdp-sbb je bagra bez presedana...ali da mi je neko rekao da ce ikad biti pokrenut postupak zastite vitalnog nacionalnog interesa Bosnjaka u federaciji posla bi ga u rusiju da broji meteore...novi.dan.nova.nafaka wrote:Fkt nema smisla - treba pustit SDP-SBB da rade.Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#6955 Re: SDA-All about
Bolje je i to nego pustiti SDP-SBB da ispune svoj crni plan.kamen spoticanja wrote:sdp-sbb je bagra bez presedana...ali da mi je neko rekao da ce ikad biti pokrenut postupak zastite vitalnog nacionalnog interesa Bosnjaka u federaciji posla bi ga u rusiju da broji meteore...novi.dan.nova.nafaka wrote:Fkt nema smisla - treba pustit SDP-SBB da rade.Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#6956 Re: SDA-All about
Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Vitalni nacionalni interes je potegnut radi svih nas jer nikom nije u interesu da SDP-SBB od policije naprave miliciju.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#6957 Re: SDA-All about
vitalno da vitalnije ne mre bidnut..Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
tresu se tribine,pardon fotelje
-
Akibh
- Posts: 1978
- Joined: 06/07/2009 12:27
#6958 Re: SDA-All about
Moze, moze...Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Vidi pod osovina zla: SDP-SBB-HDZ
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#6959 Re: SDA-All about
Kojih svih nas?T-Rexx wrote:Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.![]()
![]()
Vitalni nacionalni interes je potegnut radi svih nas jer nikom nije u interesu da SDP-SBB od policije naprave miliciju.
Kad vidim šta pišeš, zabrinem se.
Last edited by Adriatic on 15/02/2013 15:09, edited 1 time in total.
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#6960 Re: SDA-All about
Kad su oni pokrenuli ovo zarad svojih fotelja?Akibh wrote:Moze, moze...Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Vidi pod osovina zla: SDP-SBB-HDZ
-
Akibh
- Posts: 1978
- Joined: 06/07/2009 12:27
#6961 Re: SDA-All about
Kako ce SDP pokrenut vitalni nacionalni interes kad oni nisu nacionalni vec multietnickiAdriatic wrote:Kad su oni pokrenuli ovo zarad svojih fotelja?Akibh wrote:Moze, moze...Adriatic wrote:Jel ovo konačno pokrenuše vitalni nacionalni interes zarad svojih fotelja?
Ne može niže.
Vidi pod osovina zla: SDP-SBB-HDZ
Inace odgovor je u maju 2012, rekonstrukcija vlasti je ustvari samo to, ko ce sjest u vise fotelja i vise krasti...
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#6962 Re: SDA-All about
Jedno je sigurno: zna se ko se do sada najviše nakrao.Akibh wrote:Kako ce SDP pokrenut vitalni nacionalni interes kad oni nisu nacionalni vec multietnickiAdriatic wrote:
Kad su oni pokrenuli ovo zarad svojih fotelja?. Imaju najvise ostalih, pa tek onda Bosnjaka, S i H...
Inace odgovor je u maju 2012, rekonstrukcija vlasti je ustvari samo to, ko ce sjest u vise fotelja i vise krasti...
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#6963 Re: SDA-All about
Oko svega se moze raspravljati a jedino je to neupitno.Adriatic wrote:Jedno je sigurno: zna se ko se do sada najviše nakrao.Akibh wrote:Kako ce SDP pokrenut vitalni nacionalni interes kad oni nisu nacionalni vec multietnickiAdriatic wrote:
Kad su oni pokrenuli ovo zarad svojih fotelja?. Imaju najvise ostalih, pa tek onda Bosnjaka, S i H...
Inace odgovor je u maju 2012, rekonstrukcija vlasti je ustvari samo to, ko ce sjest u vise fotelja i vise krasti...
-
elcaliente
- Posts: 6925
- Joined: 13/06/2012 15:52
#6964 Re: SDA-All about
Tresu se fotelje u BH Telekomu.
-
ekist
- Posts: 63
- Joined: 17/09/2008 15:53
#6965 Re: SDA-All about
Nisam ni ja nikad mislio da ce doci dan da bosnjaci potezu pitanje vitalnog nacionalnog interesa u Federaciji.
Je li u sklopu ljudskih prava, višestranačkog sistema i civilnog drustva procjena ko je veci/manji Mujo?Osnovu programa i okvir djelovanja SDA čine:
• izvorna i neotuđiva ljudska prava i slobode;
• demokratske institucije vlasti zasnovane na višestranačkom političkom sistemu;
• vrijednosti civilnog društva;
http://sda.ba/home/o-name/licna-karta-stranke/
-
Blizanac
- Posts: 722
- Joined: 28/01/2005 13:02
#6966 Re: SDA-All about
elcaliente wrote:Najgore je sto neki i dan danas vjeruju u ono sto im SDA prica, uglavnom su to ljudi iz ruralnih podrucija, ali nadze se neki koji je preslio u grad ali opet glasa kako babo iz sela naredi ili zato sto mu je rodzak u SDA pa mu rekao da ce ga ubaciti u BHT ili u pozoriste.
Ovo je pismenost jednog tipičnog primjerka samozvane "gradske raje".
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#6967 Re: SDA-All about
U interesu gradjan nije da SDP i SBB od policije naprave miliciju! Zato se vitalni nacionalni interes mora potegnuti.Adriatic wrote: Kojih svih nas?
Kad vidim šta pišeš, zabrinem se.
- vee-jay
- Posts: 9832
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#6968 Re: SDA-All about
Ne moze SDP gluposti uciniti da ih SDA ne prestigne.
- Damir_5
- Posts: 741
- Joined: 25/01/2013 12:06
#6969 Re: SDA-All about
Pa sad, mozda se ne bi zvao Avaz, mozda mu ne bi Fahro bio vlasnik, mozda ne bi bio smece kao sto je Avaz, ali sigurno bi bila napravljena jedna bosnjacka novina i bez SDA. Jednostavno Oslobodjenje je uvijek bilo tako, ne znam hocu li biti grub, antibosnjacko i projugoslovensko, da je jednostavno nesto moralo ispuniti taj vakum, pa makar i smece kakvo je taj Avaz danas. Suvise je Oslobodjenje imalo promasenih novinara i promasenih clanaka da bi se pretvorilo u neko bosnjacko glasilo, sto je vjerovatno Aliji i bilo prvo na umu kad je davao Fahri lovu.ultima_palabra wrote:Ne znam za Dodika, ali Avaza definitivno ne bi bilo bez SDA.
Ali opet, da nije SDA ne bi bilo ni Slobodne Bosne i Dana, mislim bar bi im karijera licila na onu od Ferala.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#6970 Re: SDA-All about
Al' zato danas Oslobodjenje itekako odgovara i godi SDA. 
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#6971 Re: SDA-All about
Pa ako postoji zli plan SDP-SBB onda se on provodi na državnom nivou
Kakvo opravdanje ima SDA za tvrdnju da ugroženi interesi Bošnjaka u Federaciji?
Ali evo Zukiću se ne žuri, on može do sabaha... ustvari Zukići, Kaplani, Mašići, Selimovići, Ustamujići, Ćavare i slični nehljebi mogu do kijameta
Sasvim im je fino...
Ali evo Zukiću se ne žuri, on može do sabaha... ustvari Zukići, Kaplani, Mašići, Selimovići, Ustamujići, Ćavare i slični nehljebi mogu do kijameta
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#6972 Re: SDA-All about
Jedini razlog zbog čega je kriminalna bagra iz SDA pokrenula pitanje vitalnog nacionalnog interesa je da produži svoj ostanak u foteljama, tj. da namire 2 godine, pa kad budu smjenjeni na račun države i poreskih obveznika godinu dana primaju naknadu za ne zaposlenost! Prvi potpisujem da se od policije napravi milicija, jer dok je bila milicija sigurnost nam je bila na vrlo visokom nivou, a od kad je policija sigurnost nam je nikakva!
Last edited by Better Man on 15/02/2013 20:25, edited 1 time in total.
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#6973 Re: SDA-All about
Hajd sto nam vracaju miliciju al su nam i verbalni delikt vratili 

Žuljević je optužio Zukića za verbalni delikt
- %tacno*
- Posts: 806
- Joined: 13/05/2012 21:48
#6974 Re: SDA-All about
jesi siguran...vee-jay wrote:Ne moze SDP gluposti uciniti da ih SDA ne prestigne.
tek sada dolazi do vruceg kestenja...
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#6975 Re: SDA-All about
SDA ne možeš mirno skinuti sa državne sise, je epilog današnje sjednice Doma naroda.
Samo me interesuje kako će Tihić objasniti javnosti da će osporiti odluke oba doma Parlamenta Federacije, jer su sazvane mimo poslovnika, a istovremeno su prisustvovali istima i pokrenuli vitalni nacionalni interes.

Samo me interesuje kako će Tihić objasniti javnosti da će osporiti odluke oba doma Parlamenta Federacije, jer su sazvane mimo poslovnika, a istovremeno su prisustvovali istima i pokrenuli vitalni nacionalni interes.
