SDA-All about
- Plaut
- Posts: 250
- Joined: 21/01/2019 02:37
#38601 Re: SDA-All about
Zbog vlasti dok nadju s kim ce koalirati
Ali su im tacke brainwash zastitnici tendera konkursa i fotelja. U amanet ostavili nasu omladinu angeli merkel
Ali su im tacke brainwash zastitnici tendera konkursa i fotelja. U amanet ostavili nasu omladinu angeli merkel
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#38602 Re: SDA-All about
Morali bi.Otisak stopala wrote:sve im zavisi u utorak od Mostara, a sve su šanse da će i tu popušitBanksy wrote:on reče u maju, pa reče u oktobru, pa u maju, pa sad evo u septembru...bunk wrote:Ti rece u maju..
Ne možeš kroz lidera, stranku, medije, plaćenike lansirati ovo ispod, a onda očekivati dobar i povoljan ishod.
Bumerang je čudo.


- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#38603 Re: SDA-All about
Ako se SDA nikako drugacije ne mozemo rijesiti neka padne drzava, ako su oni drzava kao sto kazu.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#38605 Re: SDA-All about
StrašnoBanksy wrote:
Morali bi.
Ne možeš kroz lidera, stranku, medije, plaćenike lansirati ovo ispod, a onda očekivati dobar i povoljan ishod.
Bumerang je čudo.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#38606 Re: SDA-All about
Sarajevo, 2019. SDA.bingov buraz wrote:
Strašno
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#38607 Re: SDA-All about
Ti si strasno bezobziran.
RVI nazivati tako.
Dobro je Zeljko sinoc rekao.
RVI nazivati tako.
Dobro je Zeljko sinoc rekao.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#38608 Re: SDA-All about
Ovo liči na šuplji SDA spin zastrašivanja.Otisak stopala wrote:Mostar, 12.2. 2019 SDA uživo posmatrajte taj polu-svijet i mrakuBanksy wrote:Sarajevo, 2019. SDA.bingov buraz wrote:
Strašno
A i napisao si ovo bar deset puta, čuli smo.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#38610 Re: SDA-All about
Ko odbije da se naguzi, smatrat če se izdajnikom , četnikom ustašom, fgr-com i Soro- ševcem...SSemir wrote:Svako ima obavezu da bude od sda karankmirsad wrote:Demokratije brate... svako ima pravo da jebe i da bude jeban...
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#38611 Re: SDA-All about
Sony najavio 2019. kao godinu 4K televizora
http://www.klix.ba/clanak/190209007
http://www.klix.ba/clanak/190209007
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#38612 Re: SDA-All about
@perfekcionista1 like thisagnostic_front wrote:Sony najavio 2019. kao godinu 4K televizora
http://www.klix.ba/clanak/190209007
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#38613 Re: SDA-All about
u ovom trenutku mislim da slabo ko više zavidi kome na ovom svijetu, nego bakir (i seka) miloradu dodiku. on može uhapsiti ljude koji se kreću javnim mjestom, zato što se kreću javnim mjestom. on ih može optužiti za rušenje ustavnog poretka jer traže istinu o jednom ubistvu. a oni spram toga mogu samo lajati kroz stisnute zube.
- tandmand
- Posts: 5655
- Joined: 11/05/2014 11:43
- Location: Radio "Sajgon"
#38614 Re: SDA-All about
Popuši SDA koaliciju sa SDP zbog Bakirovih ničim izazvanih ustupaka SNSDu-HDZu za Dom naroda.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#38615 Re: SDA-All about
Pa logicno je da se koalicioni partneri uvazavaju.tandmand wrote:Popuši SDA koaliciju sa SDP zbog Bakirovih ničim izazvanih ustupaka SNSDu-HDZu za Dom naroda.
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#38616 Re: SDA-All about
Popusi ga BiH, jer ce opet ta ista SDA da napravio koaliciju sa HDZ i SNSD i opet ce im sve dati !
SDA je osigrala sebi fiđan drzavu i njima je dosta.
SDA je osigrala sebi fiđan drzavu i njima je dosta.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#38617 Re: SDA-All about
Tu je SDA vec znala da SDP nece sa njima. Zbog toga su i ubacili Dodikovce i Covicevce.tandmand wrote:Popuši SDA koaliciju sa SDP zbog Bakirovih ničim izazvanih ustupaka SNSDu-HDZu za Dom naroda.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#38618 Re: SDA-All about
Pa vec je napravila. Osigurala je i jednim i drugim mogucnost veta na visim nivoima upravo zato.DonieBrasco wrote:Popusi ga BiH, jer ce opet ta ista SDA da napravio koaliciju sa HDZ i SNSD i opet ce im sve dati !
SDA je osigrala sebi fiđan drzavu i njima je dosta.
Samo im je trebao bekan.
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#38619 Re: SDA-All about
Pomozite joj da riješi dilemu

-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#38620 Re: SDA-All about
I opet ce ista ova SDA da dadne Dodiku i Covicu sve samo da je ne diraju. Pocevsi od VM pa do Doma naroda, pa sve ostalo, prva ce SDA da stopira NATO ne treba Dodik da to uradi pa i EU pokusaj puta.
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#38621 Re: SDA-All about
pa ovi nabrojani nisu ni planirali da nas vode u EU i NATO...tamo se cami u cuzi za ovo sto oni ovdje radeDonieBrasco wrote:I opet ce ista ova SDA da dadne Dodiku i Covicu sve samo da je ne diraju. Pocevsi od VM pa do Doma naroda, pa sve ostalo, prva ce SDA da stopira NATO ne treba Dodik da to uradi pa i EU pokusaj puta.
ovo je dobro samo iz razloga,sto su sada sami i sve sto urade ce biti prepisano samo njima,bez "bekana",sto rece madner
do sada su uvijek sve lose pakovali drugima a sada vise nece moci...sve sto urade i dobro i lose,njihovo je a na glasacima je da sude
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#38622 Re: SDA-All about
Evo ASDA za potpise za Vladu FBiH već istaknula zahtjeve:
- mjesto u Domu naroda Parlamenta BiH za Rifata Hozanovica (guglajte ko je, molim vas). ASDA-i fali jedan glas, a traže ga od SDA. I pritom ako ga SDA da - ostaju bez vecine u klubu Bošnjaka Doma naroda jer se vec zna da ce SBB imati jednog, SDP drugog, a SDA je računala na 3 mandata.
- bez miješanja u Vladu USK koja je formirana bez SDA.
- Direkciju za ceste FBiH
Malo mačku teleća glava. Ali, eto...
- mjesto u Domu naroda Parlamenta BiH za Rifata Hozanovica (guglajte ko je, molim vas). ASDA-i fali jedan glas, a traže ga od SDA. I pritom ako ga SDA da - ostaju bez vecine u klubu Bošnjaka Doma naroda jer se vec zna da ce SBB imati jednog, SDP drugog, a SDA je računala na 3 mandata.
- bez miješanja u Vladu USK koja je formirana bez SDA.
- Direkciju za ceste FBiH
Malo mačku teleća glava. Ali, eto...
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#38623 Re: SDA-All about
It_is_a_Leclerc wrote:Evo ASDA za potpise za Vladu FBiH već istaknula zahtjeve:
- mjesto u Domu naroda Parlamenta BiH za Rifata Hozanovica (guglajte ko je, molim vas). ASDA-i fali jedan glas, a traže ga od SDA. I pritom ako ga SDA da - ostaju bez vecine u klubu Bošnjaka Doma naroda jer se vec zna da ce SBB imati jednog, SDP drugog, a SDA je računala na 3 mandata.
- bez miješanja u Vladu USK koja je formirana bez SDA.
- Direkciju za ceste FBiH
Malo mačku teleća glava. Ali, eto...
- Plaut
- Posts: 250
- Joined: 21/01/2019 02:37
#38624 Re: SDA-All about
Ladies and gentlemen,
Sad cete osjetiti zivot robova prije francuske revolucije. Sve ce se dati samo da se do budzeta nekih dodje.
Ostalih su bez svih, samo stranke sa po jednim ili dva mandata ostale i frakcije iz istih koji su napustili.
Ne brinite, naci ce se jos mjesta koji su od vitalnog nacionalnog znacaja za Bosnjake da se dadnu ostalima
- Meni je najsmijesnije sto se ovi nazivaju nacionalistickom strankom a dadose sve ostalima nista nama
Sad cete osjetiti zivot robova prije francuske revolucije. Sve ce se dati samo da se do budzeta nekih dodje.
Ostalih su bez svih, samo stranke sa po jednim ili dva mandata ostale i frakcije iz istih koji su napustili.
Ne brinite, naci ce se jos mjesta koji su od vitalnog nacionalnog znacaja za Bosnjake da se dadnu ostalima
- Meni je najsmijesnije sto se ovi nazivaju nacionalistickom strankom a dadose sve ostalima nista nama
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#38625 Re: SDA-All about
madner wrote:It_is_a_Leclerc wrote:Evo ASDA za potpise za Vladu FBiH već istaknula zahtjeve:
- mjesto u Domu naroda Parlamenta BiH za Rifata Hozanovica (guglajte ko je, molim vas). ASDA-i fali jedan glas, a traže ga od SDA. I pritom ako ga SDA da - ostaju bez vecine u klubu Bošnjaka Doma naroda jer se vec zna da ce SBB imati jednog, SDP drugog, a SDA je računala na 3 mandata.
- bez miješanja u Vladu USK koja je formirana bez SDA.
- Direkciju za ceste FBiH
Malo mačku teleća glava. Ali, eto...
jooojj ocemol to imati antidrzavnu vlast
