SDA-All about

User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#38476 Re: SDA-All about

Post by Kolinda »

horkesh wrote:
video wrote:Izabrase poslanici sda u ZD Kantonu Ivu Tadića (HDZ) iz reda Hrvata za dom naroda!
Zrtvovase bosnjacko mjesto za racun brace iz adz-a
AFERIM! :run:
Ode ključno mjesto za Dom naroda.

Nego, od devet Hrvata u Skupštini ZDK, HDZ je imao samo tri. SDP je imao dva, DF i Naša stranka po jednog, kao i SBB i SDA.

Obzirom da je Tadić izglasan s 5:4, morao je još neko osim SDA-ovog zastupnika glasati. Pretpostavljam SBB.
Nije uopće ključno jer je to 13-ti delegat odnosno rezervni igrač jer je 12 više od 2/3 to HDZ ima a dovoljno je za kontrolu države i federacije. A pita li se tko od kud 9 Hrvata u ZDK?????
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#38477 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

racionalista wrote:
SDP nije mogao biti kičma ničega 90-tih . Njihov rad je bio zamrznut :D
Klasika suplja, svakako su od SDA prvaka znali bolje sta je drzava i sistem, zato su se i nasli u ratnom predsjednistvu mnogi iz tadasnjeg SDP ko korektiv SDA. Tuzlaci koji su birali reformistu Beslagica poslije rata clana SDP, u ratnom predsjednistvu nisu ni mogli biti. Daljina jbg, kao i neki drugi akteri toga vremena poput recimo rhm. Ljubijankica iz Bihaca.

Primjerice pogledajmo na koji je nacin kako se u jednoj TZ organizovao otpor i usporedimo sa Sarajevom.Primjeri kad ljudi poznaju sistem dobro i lose. Treba napomenuti da u Tuzli nije pobjedila nijedna nacionalna stranka. Selim prosirio rezervni sastav policije i u njega primio svakoga ko je zelio braniti svoj grad, dok primjerice u Sarajevu MUP popucao po šavovima, bivše kolege udarile na kolege odmah u aprilu 1992.

Drugi primjer, mjesec maj i JNA kolona, JNA kolona u Tuzli razvaljena doslovno, u Dobrovoljackoj pustena da prodje, dobro razlog je bio opravdan, a mjesec dana kasnije Maršalka iseljena bez opaljenog metka, o kojoj politici i otporu da pricamo? Da ne govorimo da je na Brcanskoj Malti kolona razvaljena par dana kasnije od razgovora Beslagica i generala Pracera.

Brcanska Malta 15. 5.1992.
https://www.youtube.com/watch?v=Aah9257eiW4

Pogledajmo snimak iseljenja Marsalke 5.6.1992.


SDA imala vise uticaja na dogadjaje u Sarajevu, nego u Tuzli recimo i primjetna je razlika, kako se postupilo u borbi za drzavu. Razlika pregolema u pristupu.

Otpor u Sarajevu nastajao stihijski, nesto se otpora stvorilo kroz drzavni aparat i one koji su ostali lojalni njemu to jest specijalni odred mupovaca i teritorijalaca, nesto kroz ilegalu tipa zelenih beretki, a najvise kroz zelju i volju naroda da prezivi koju SDA danas zeli da pripise sebi, a nije tako. U mojoj ulici su se ljudi redali iza jednog pistolja u aprilu 1992 i par molotovljevih koktela, a nisu bili nikakvi SDAovci. Vise je kriminalaca gradskih dalo poleta raji, nego svi ti kicoši stranački tada. Haj ti to objasni nekome zagrizenom klincu koji se i ne sjeca rata, a voli SDA.

Mogao bih napraviti listu govora ovdje dostupnih na youtubeu da se vidi sta je to SDA govorila i obecavala 1990-tih stanovnicima Istocne Bosne i Krajine, da vidimo tu principijelnost u stavovima i greske zbog kojih su ta dva kraja BiH najvise osjetili rat na svojoj kozi kao i Bosnjaci kojima su obecavali mnogo sto sta tada. Sjecamo se mi te politike dobro i recenica "nije ovo nas rat" i "mirno spavajte, rata nece biti". Mozda je nas prvi predsjednik bio uvjerenja kao mnoge naivne Sarajlije koji su aprila 1992. nosali Titove slike da ce rat kratko trajati, da ce brzo stati, da svijet nece dozvoliti da to traje dugo, isto tako mozda je kupovao vrijeme, ne valja biti generalom poslije bitke pa zapisavati po svemu sto se ucinilo ili nije ucinilo, ni po njemu i svima oko njega ma kojoj opciji stranackoj pripadali do rata, u ratu i nakon rata, a ostali su lojalni svo vrijeme drzavi BiH, njima svaka cast za doprinos u drzavi, ali moji prvaci nisu oni vec svi oni klinci koji su u patikama uzeli pusku, oni losi momci sarajevskog asfalta koji su se prvi odazvali otporu, oni mali tihi ljudi iz mog komsiluka koji se nisu libili uzeti pusku kad su mnogi od nje bjezali i nikada se nisu vratili i mnogi drugi koje srecem, a zrtvovali su svoje zdravlje, mladost i mnogo sto sta za drzavu i danas ih niko ne vidi jer nisu stranka.
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38478 Re: SDA-All about

Post by pici »

tandmand wrote:
kiligonzales wrote: Kusturica u kamernom, Dodik otvara Eyof, sad ga ocekujemo da dodje za 1. mart na Kovace i zapisa se po nasoj borbi i to je to :lol:

Happy end za Jugonostalgicare... Stara raja s brda se vraca u grad :D

Jbm ja i SDA i sve stranke naše...
Kultni film "Sjećaš li se Dolly Bell" iz 1981. godine uskoro ćemo na sceni Kamernog teatra 55 gledati u formi predstave.

"Poslije duge medijske ilegale otkupili smo prava od Abdulaha Sidrana. Ekipa Kamernog teatra i ja kao upravnik se zahvaljujemo Sidranu koji je pokazao senzibilitet i ustupio nam prava da radimo dramatizaciju za predstavu '"Sjećaš li se Dolly Bell'", rekao je Emir Hadžihafizbegović, direktor Kamernog teatra 55.

Predstavu će režirati nagrađivani srbijanski reditelj Kokan Mladenović.
Image

sad ce saff, faktor, klix, sb itd da je to pomirijuce ko izbor delagata snsda evo sad i hdza za domove naroda... zovu deklarisane Četalje u sred sarajeva a druge pljuju da su jugonostakgicari i izdajnici... sdO sve za pare ko ova doticna prikaza iznad, olicije danasnje sdO... jebo ih kusta u usta... mrssshhhh zelena bando dOsljacka... selam :bih:
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#38479 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

horkesh wrote:
kiligonzales wrote:
Kusturica u kamernom, Dodik otvara Eyof, sad ga ocekujemo da dodje za 1. mart na Kovace i zapisa se po nasoj borbi i to je to :lol:

Happy end za Jugonostalgicare... Stara raja s brda se vraca u grad :D

Jbm ja i SDA i sve stranke naše...
Pa Skaka mu je uputio poziv, a Bakir neki dan prosto tepao Miletu.

Kako si u to umiješao jugonostalgičare i Našu stranku, ne znam :)
Skaka je jede govna, a zbog Baketa mozda ce nam iz Bajrine pastete iskakati Dodik ... :lol:

ma ja sam mislio generalno na raju koja ima žal za Neletom, Kusturicom i ostalim pulenima koji su spugnuli iz grada kad je trebalo i prosipaju jugonostalgiju i na sve stranke opcenito koje su dopustile ovo da neko Kusturici uputi poziv u Kamerni, nema to veze sa "našom strankom" vec sa svima... jel ih stid?

Nek i Seselja vrate na pravni fakultet, taman da uskoci umjesto pokojnog Grebe...
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#38480 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

pici wrote:
tandmand wrote:
kiligonzales wrote: Kusturica u kamernom, Dodik otvara Eyof, sad ga ocekujemo da dodje za 1. mart na Kovace i zapisa se po nasoj borbi i to je to :lol:

Happy end za Jugonostalgicare... Stara raja s brda se vraca u grad :D

Jbm ja i SDA i sve stranke naše...
Kultni film "Sjećaš li se Dolly Bell" iz 1981. godine uskoro ćemo na sceni Kamernog teatra 55 gledati u formi predstave.

"Poslije duge medijske ilegale otkupili smo prava od Abdulaha Sidrana. Ekipa Kamernog teatra i ja kao upravnik se zahvaljujemo Sidranu koji je pokazao senzibilitet i ustupio nam prava da radimo dramatizaciju za predstavu '"Sjećaš li se Dolly Bell'", rekao je Emir Hadžihafizbegović, direktor Kamernog teatra 55.

Predstavu će režirati nagrađivani srbijanski reditelj Kokan Mladenović.
Image

sad ce saff, faktor, klix, sb itd da je to pomirijuce ko izbor delagata snsda evo sad i hdza za domove naroda... zovu deklarisane Četalje u sred sarajeva a druge pljuju da su jugonostakgicari i izdajnici... sdO sve za pare ko ova doticna prikaza iznad, olicije danasnje sdO... jebo ih kusta u usta... mrssshhhh zelena bando dOsljacka... selam :bih:
Pita mene jaran gledas li "Konak kod Hilmije" reko "Jok"
Onome serija kakav mu je i zivot sa svakim zeli biti dobar i imati neku korist i nazalost jest tako, za svakoga ima lice, ode u Srbiju i Hrvatsku, jedno lice, ode na godisnjicu neke brigade Armije BiH drugo, za stranku trece, za opet nekoga cetvrto i td... FUJ
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38481 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

pici wrote:
Kultni film "Sjećaš li se Dolly Bell" iz 1981. godine uskoro ćemo na sceni Kamernog teatra 55 gledati u formi predstave.

"Poslije duge medijske ilegale otkupili smo prava od Abdulaha Sidrana. Ekipa Kamernog teatra i ja kao upravnik se zahvaljujemo Sidranu koji je pokazao senzibilitet i ustupio nam prava da radimo dramatizaciju za predstavu '"Sjećaš li se Dolly Bell'", rekao je Emir Hadžihafizbegović, direktor Kamernog teatra 55.

Predstavu će režirati nagrađivani srbijanski reditelj Kokan Mladenović.
Image


sad ce saff, faktor, klix, sb itd da je to pomirijuce ko izbor delagata snsda evo sad i hdza za domove naroda... zovu deklarisane Četalje u sred sarajeva a druge pljuju da su jugonostakgicari i izdajnici... sdO sve za pare ko ova doticna prikaza iznad, olicije danasnje sdO... jebo ih kusta u usta... mrssshhhh zelena bando dOsljacka... selam :bih:
Preko leđa i u ime stradalog Sarajeva, a u svoju, ličnu korist, ovaj Tuzlak, inače ugledni član SDA, uvlači se u guzicu apologetima četničkih vojvoda. I tako već godinama.
Jad i bijeda sitnog profitera.
I sramota Sarajeva koje to dopušta.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38482 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

Banksy wrote:
pici wrote:
Kultni film "Sjećaš li se Dolly Bell" iz 1981. godine uskoro ćemo na sceni Kamernog teatra 55 gledati u formi predstave.

"Poslije duge medijske ilegale otkupili smo prava od Abdulaha Sidrana. Ekipa Kamernog teatra i ja kao upravnik se zahvaljujemo Sidranu koji je pokazao senzibilitet i ustupio nam prava da radimo dramatizaciju za predstavu '"Sjećaš li se Dolly Bell'", rekao je Emir Hadžihafizbegović, direktor Kamernog teatra 55.

Predstavu će režirati nagrađivani srbijanski reditelj Kokan Mladenović.
Image


sad ce saff, faktor, klix, sb itd da je to pomirijuce ko izbor delagata snsda evo sad i hdza za domove naroda... zovu deklarisane Četalje u sred sarajeva a druge pljuju da su jugonostakgicari i izdajnici... sdO sve za pare ko ova doticna prikaza iznad, olicije danasnje sdO... jebo ih kusta u usta... mrssshhhh zelena bando dOsljacka... selam :bih:
Preko leđa i u ime stradalog Sarajeva, a u svoju, ličnu korist, ovaj Tuzlak, inače ugledni član SDA, uvlači se u guzicu apologetima četničkih vojvoda. I tako već godinama.
Jad i bijeda sitnog profitera.
I sramota Sarajeva koje to dopušta.
Razjebite ga... šuft...
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38483 Re: SDA-All about

Post by pici »

sdO bootovi i mediji su harangu digli na BH blok pogotovo Pedju(ne branim ga nit sam simpatizer) nazivajuci ih izdajnicima, cetnicima, rusiteljima BiH itd itd a dotle njiHove prikaze otvoreno biraju rusitelje BiH u domove naroda, otvoreno koaliraju sa njima, otvoreno zovu deklarisane prisrBice i cetalje u glavni grad koji su oni zdusni podrzavali dok se je rusio, palio, ubijao itd itd... kao sto rekoH mogu doc i boraviti al tek kad odu do spomenika ubijene djece sarajeva i tamo se poklone... o ovim dOsljama sdO koji su nahrlili u sarajevo radi para necu trositi pisanje... pedja cetnik a forto izdajnik, ma hajte molim vas et kusta je patriJota... selam :bih:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#38484 Re: SDA-All about

Post by tandmand »

jelvo oprostiše Kusturici što je napustio Islam?
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#38485 Re: SDA-All about

Post by starisalko »

kiligonzales wrote:



ma ja sam mislio generalno na raju koja ima žal za Neletom, Kusturicom i ostalim pulenima koji su spugnuli iz grada kad je trebalo i prosipaju jugonostalgiju i na sve stranke opcenito koje su dopustile ovo da neko Kusturici uputi poziv u Kamerni, nema to veze sa "našom strankom" vec sa svima... jel ih stid?

Nek i Seselja vrate na pravni fakultet, taman da uskoci umjesto pokojnog Grebe...
Nije valjda da i ti vjerujes avazu
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#38486 Re: SDA-All about

Post by kiligonzales »

starisalko wrote:
kiligonzales wrote:



ma ja sam mislio generalno na raju koja ima žal za Neletom, Kusturicom i ostalim pulenima koji su spugnuli iz grada kad je trebalo i prosipaju jugonostalgiju i na sve stranke opcenito koje su dopustile ovo da neko Kusturici uputi poziv u Kamerni, nema to veze sa "našom strankom" vec sa svima... jel ih stid?

Nek i Seselja vrate na pravni fakultet, taman da uskoci umjesto pokojnog Grebe...
Nije valjda da i ti vjerujes avazu
ma negdje sam nabaso na tu vijest na netu, ako je vala istina sramota je, ma da me nista ne cudi nakon sto eyof otvara Dodik, sad moze i njegov savjetnik biti u Kamernom, svakako je ovo zemlja paradoksa ... najvecem negatoru drzave dadose cast da otvori eyof ... čilim je prostrt nek igre POČMU HAHA
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38487 Re: SDA-All about

Post by pici »

OTVORENO ZA KLIX.BA
Zlatko Lagumdžija: SDP je u teškoj krizi, Bh. blok od velike ideje do rasutosti kao u šoderu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/zlatko- ... /190207069

namjerno ovdje stavljam jer je sdO podanik a u socijaldemokratiji je slucajni prolaznik... selam :bih:
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#38488 Re: SDA-All about

Post by starisalko »

kiligonzales wrote:
starisalko wrote:
kiligonzales wrote:



ma ja sam mislio generalno na raju koja ima žal za Neletom, Kusturicom i ostalim pulenima koji su spugnuli iz grada kad je trebalo i prosipaju jugonostalgiju i na sve stranke opcenito koje su dopustile ovo da neko Kusturici uputi poziv u Kamerni, nema to veze sa "našom strankom" vec sa svima... jel ih stid?

Nek i Seselja vrate na pravni fakultet, taman da uskoci umjesto pokojnog Grebe...
Nije valjda da i ti vjerujes avazu
ma negdje sam nabaso na tu vijest na netu, ako je vala istina sramota je, ma da me nista ne cudi nakon sto eyof otvara Dodik, sad moze i njegov savjetnik biti u Kamernom, svakako je ovo zemlja paradoksa ... najvecem negatoru drzave dadose cast da otvori eyof ... čilim je prostrt nek igre POČMU HAHA
Znas i sam da u ovom gradu nema tog koji bi smio uputit poziv.
Dodik nam je trenutno predsjedavajuci pred.Mozda je i dobro da negatora BiH postavis da otvara eyof u glavnom gradu drzave koju negira.Ako nista lijepo ga je gledati sa :bih:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38489 Re: SDA-All about

Post by pici »

prvi u bOsnjaka progovoriJo... selam :bih:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /190207146

O SDP-U, NS-U...
Izetbegović: Ako Bh. blok ostane pri svome, alternativa su SBB, ASDA, PDA i SBiH


"Iznenadio sam se time i njihovim odnosnom sa SDA koji traje četiri mjeseca. Loše je sudarati bošnjačko i bosansko izborno tijelo, oni moraju ići paralelno. Ipak, nije sve gotovo, uskoro zasjedaju Glavni odbori SDA i SDP-a", rekao je izetbegović u početku razgovora.

On smatra kako je Naša stranka, jedna od članica Bh. bloka, odigrala presudnu ulogu u spomenutoj spornoj odluci zajedno sa grupom mladih ljudi iz SDP-a koji, kako je rekao, nisu bili u ratu.

"Ja razumijem zašto nas ne voli SNSD, a nekada i HDZ. Ali zašto nas ne vole patriotske stranke, i to ovdje u Sarajevu, ne mogu da razumijem. Građanska opcija nam je potrebna, zvao sam ih. Ako izostane podrška SDP-a, onda nek se ne čude ako budemo morali prihvatiti nešto što nam se ne sviđa", rekao je predsjednik SDA.

Kritikovao je i bh. intelektualce koji su pozdravili odluku Bh. bloka da se odmakne od Stranke demokratske akcije.

"Oni ili su naivni ili nisu nimalo naivni. 75 posto ruku drže nacionalne stranke, a na terenu je stvar 95 posto ako gledamo načelnike. Pa s kim hoće koalirati ako neće sa SDA? Sa Marsovcima?", pita se Bakir Izetbegović.

Ako podrška Bh. bloka izostane i nakon zasjedanja Glavnog odbora SDP, a Izetbegović tvrdi da neke druge partije mogu doći na red za pregovore. Prvo je spomenuo SBB.

"Mi imamo relativno dobru saradnju sa ostatkom SBB-a, ako izuzmemo varnice između mene i Fahrudina Radončića. Ako isključimo njegovu frustraciju, sa SBB-om bi mogli dobro funkcionisati. Ipak su to ljudi koji su izašli iz SDA", rekao je Izetbegović.

On je u priči o alternativama spomenuo i ASDA, Pokret demokratske akcije te Stranku za BiH. Sa liderima tih partija se već, kako kaže, sastajao i razgovarao o opcijama.

On se dotakao i odnosa sa druge dvije najveće partije u zemlji, te kazao šta misli gdje se ogledaju najveći problemi.

"Problem ove zemlje uzimanje sa 'švedskog stola' onoga što ti odgovara iz Dejtona. Prije svega govorim o SNSD-u. Mislim da HDZ ne možemo smjestiti tu, ali oni često koriste što Dodik radi, kada je recimo u pitanju Izborni zakon", zaključio je Izetbegović.

On je za kraj podsjetio na pitanje imena Republike Srpske i kako se sve može riješiti, pa i povući ta najavljena apelacija Ustavnom sudu BiH, ako se Milorad Dodik predomisli i počne poštovati Ustav zemlje i njene zakone, uključujući i ranije donesenu odluku o putu BiH ka NATO-u.


zato sto ste lopovi, varalice, kvazi patriote, kvazi vjernici itd itd... jasnije sad... selam :bih:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#38490 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Ispravka netačnog navoda, HDZ i SNSD vas izuzetno vole.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38491 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Rekao je i da je Kojović u ratu došao iz Srbije i da je Naša stranka glavni kočničar.
Sad je bar jasno odakle napadi.
statixx
Posts: 9802
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#38492 Re: SDA-All about

Post by statixx »

Loše je sudarati bošnjačko i bosansko izborno tijelo
Ma ja u BH bloku nema Bosnjaka, a nema ni u NIPu, NBLu itd... :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#38493 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Zar stvarno neko misli da bi NS mogla sprijeciti SDP u koaliranju da su ovi sigurni da to zele? Govorimo o stranci sa pet poslanika u federalnom i dva u drzavnom parlamentu.

DF je SDA spavac, to je valjda sad svakome jasno.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38494 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Sta to znaci sda-spavac?
Da ce raznijeti kolaiciju nase stranke i sdp-a?
Pa njima ne treba spavac sa ovako suludim logom "necu sa nacionalnim strankama u vlast".
Sa tom politikom oni ce u opoziciji provest brat bratu jos najmanje 50 godina i to pod uslovom da udjemo u NATO i krenemo naprijed.
A daBogdda kceri da te beg uzme i u kantonu ovo sto meljaju.
Umjesto da su ojacali poziciju i kantonima ulaskom u vlast.Drzeci do svojih ideja.
Njihova taktika necu u vlast s nacionalnim u Drzavi koja u Ustavu ima tri naroda i ostale mi zvuci Montypytonovski ili savreni nacin za zabijanje autogolova iznova i iznova..
A jos kad cujem pricu o tome da ce njihov rad u kantonu postati prepoznatljiv i to ce ljude u manjem i sirem veceg entiteta okrenuti ka njima a od nacionalnih stranaka ,vic je kompletan..
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38495 Re: SDA-All about

Post by bunk »

..
Last edited by bunk on 07/02/2019 21:39, edited 1 time in total.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38496 Re: SDA-All about

Post by bunk »

..
Last edited by bunk on 07/02/2019 21:39, edited 1 time in total.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38497 Re: SDA-All about

Post by bunk »

User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38498 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

i to spavač koji je već ustao da klanja rani sabah.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#38499 Re: SDA-All about

Post by animus »

Da je SDA normalna i casna stranka sada bi isto trebala odustati od vlasti. Pridruzit se bh bloku jer pricaju da imaju iste ciljeve. Nek se sve zakuje. Ali. Uvijek ima ono ali. Oni su u biti treca noga u ovom kriminalno koruptivnom tronoscu. Pricaju jedno a rade drugo. Biraju snsd delegate iz rs u dom naroda bih. Biraju delegate hdz u dom naroda fbih. Sad kad su sve zakovali hoce da uvuku u vlast i bh blok da bi na njih prebacili odgovornost za svoje necasne radnje. Nadam se samo da ce ih istjerati na čistac pa da narod progleda. Npr ovo sa apelacijom treba max gurati sada. Podrzati ih i gurati na sukob. Optuziti ih za izdaju jer idu u koaliciju sa negatorima genocida i uzp-a. Ima tamo u sda puno patriota i dobrih ljudi ali ih treba potaknuti da se pobune i da se bore za promjenu politike stranke.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#38500 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

JThomas wrote:i to spavač koji je već ustao da klanja rani sabah.
:lol:
Post Reply