SDA-All about

statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#30176 Re: SDA-All about

Post by statixx »

JThomas wrote:veliki problemi za selektora izetbegovića... :lol:
Ali ogroman je potencijal na trzistu transfera. :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#30177 Re: SDA-All about

Post by O'zone »

statixx wrote:
JThomas wrote:veliki problemi za selektora izetbegovića... :lol:
Ali ogroman je potencijal na trzistu transfera. :D
Mog'o bi opet DF profitirat u kadrovima :mrgreen:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#30178 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

muha_sa wrote:
PM72 wrote:
pici wrote:Image

kolDžo ima vojne džonove na obrazima ne dopire to do obraznog tkiva :bih:
Jao folova i "spontanih" okupljanja. :lol: A na direktnoj vezi on i par đikana sa Hrasnog brda koji lože i "organizuju" narod.Ima nekoliko godina da se zna za ovaj projekat ali su balije skontale kako da uzmu još koji milion za nakanadnu projektnu dokumentaciju i radove.Koldžin brat ima vlastitu firmu za izradu projekata od građevine do vodosnabdjevanja.Ekspert ko i brat mu. :lol: Postao načelinik pa naprasno završio fakultet. :-)
jel prestižni :? :D
Jeste,da bi došao do njegovog fakulteta (Pravni na Kobiljači) moraš preticati. :D
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#30179 Re: SDA-All about

Post by kamberovica polje »

Nemojte se zajebavat s ovako ozbiljnim temama, ipak je narušen dignitet. :lol:
Novak20
Posts: 15245
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30180 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

SB potrkalo SDA.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/511 ... itici.html

VELIK TURBAN, POD NJIM HODŽE NEMA: Kako je Šepić, koji se školovao za hodžu, završio u politici?!

Redakcija portala „Slobodna Bosna“ dobila je nepotpisano pismo bivšeg člana Asocijacije mladih SDA, u kome se iznose do sada nepoznati detalji iz biografije Senada Šepića, zastupnika SDA u Parlamentu BiH, koji se definitivno razišao sa svojom strankom.
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30181 Re: SDA-All about

Post by pici »

seljoberi na Haparatima... :bih:

Image
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30182 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

Novak20 wrote:SB potrkalo SDA.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/511 ... itici.html

VELIK TURBAN, POD NJIM HODŽE NEMA: Kako je Šepić, koji se školovao za hodžu, završio u politici?!

Redakcija portala „Slobodna Bosna“ dobila je nepotpisano pismo bivšeg člana Asocijacije mladih SDA, u kome se iznose do sada nepoznati detalji iz biografije Senada Šepića, zastupnika SDA u Parlamentu BiH, koji se definitivno razišao sa svojom strankom.
Jah, sad nema hodze pod turbanom... A 15 godina ga gurali na sve strane kao mladu nadu SDA :lol:

Jebo mater i Orwell bi im rekao "de ba ljudi!"

Koja gamad...
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#30183 Re: SDA-All about

Post by aratet »

Odjednom Sepic ne valja, skontali u SDA i Slobodnoj(sdaovskoj)-bosni.
Novak20
Posts: 15245
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30184 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

Alfons Kauders wrote:
Novak20 wrote:SB potrkalo SDA.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/511 ... itici.html

VELIK TURBAN, POD NJIM HODŽE NEMA: Kako je Šepić, koji se školovao za hodžu, završio u politici?!

Redakcija portala „Slobodna Bosna“ dobila je nepotpisano pismo bivšeg člana Asocijacije mladih SDA, u kome se iznose do sada nepoznati detalji iz biografije Senada Šepića, zastupnika SDA u Parlamentu BiH, koji se definitivno razišao sa svojom strankom.
Jah, sad nema hodze pod turbanom... A 15 godina ga gurali na sve strane kao mladu nadu SDA :lol:

Jebo mater i Orwell bi im rekao "de ba ljudi!"

Koja gamad...
Jbg, to je demokratija i verbalni cirkus.

Staljin bi mu glavu skinuo ili ga poslao na prevaspitavanje u Sibir i gotova priča. :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30185 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

Novak20 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Jah, sad nema hodze pod turbanom... A 15 godina ga gurali na sve strane kao mladu nadu SDA :lol:

Jebo mater i Orwell bi im rekao "de ba ljudi!"

Koja gamad...
Jbg, to je demokratija i verbalni cirkus.

Staljin bi mu glavu skinuo ili ga poslao na prevaspitavanje u Sibir i gotova priča. :D
Demokratija ce biti i kada dogodine glasam za SDA, samo da uceram laznoj opoziciji i glupavom narodu koji su ih odrzali na vlasti sve ove godine.

Dabogda jos sto godina vladali! :izet:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#30186 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

tako je Alfons! Samo SDA!

dosta je više bilo pečenja, upiranja i furanja da smo mi nešto bolji, progresivniji, pametniji...reality check kaže da je uvijek mrtva trka između tupka i glupka...zato samo nek je naš :izet: pa nek i hala gori
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#30187 Re: SDA-All about

Post by Alfons Kauders »

JoseMujica wrote:tako je Alfons! Samo SDA!

dosta je više bilo pečenja, upiranja i furanja da smo mi nešto bolji, progresivniji, pametniji...reality check kaže da je uvijek mrtva trka između tupka i glupka...zato samo nek je naš :izet: pa nek i hala gori
Narod je najveci neprijatelj ove drzave. Stoga cu s osmijehom na licu glasati za najvece neprijatelje naroda, kako bih sacuvao drzavu od naroda.

Cisto da vidimo kome ce prvom dopizdit... Ja doslovno sutra mogu u penziju, da zivim od kamate, rente i ustedjevine... Samo mi fali kakva vikendica ili apartman na planini, ali eto, jos koja godina pa cu i to rijesiti. Cisto da s visine mogu gledati smog iznad Sarajeva i balije ispod njega.

Znas ono kad je Seselj obilazio cetnike u RSK, pa srao za kapetana Dragana?

"On sutva sede na avion i ode u Austvaviju... A sta cete vi? Sta cete vi?"

E pa eto, nek narod konta sta ce. Ja necu. Narod ce skapavati od gladi, njihova djeca ce davat guzice za pare, i to zaista nije moj problem. Zapravo mozda je i prilika da guzim nesta mlado za petobanku, da ih ne jebem samo figurativno.

Ja odavno imam plan be... I plan ce ukoliko ne upali plan be... Kad odem u pemziju ima da napravim i plan de, cisto nako jer mi se moze. A narod nek bira hoce li im kcerka jedinica na svapskoj stajgi pokupit hepatitis be ili hepatitis ce.

:napoleon:
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#30188 Re: SDA-All about

Post by Obi Wan Bosnian »

Ovi Tihićevci isto Gulenovci. Bakire hapsi to!! :oops:
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#30189 Re: SDA-All about

Post by iz Mostara »

evo i šemso se razviko Mehmedović se napokon oglasio i poslao žestoku poruku SDA

http://ba.n1info.com/a151260/Vijesti/Vi ... u-SDA.html
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#30190 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

ehh kao što napisah neki dan ovi SDAovci se izliječe od Nojevog sindroma tek kad im Gospodar isprne glove iz svoje guzice...pa onda kano progledaju i skontaju šta je stvarnost :-) :roll:

sve dugogodišnji dobro uhljebljeni nesposobnjakovići i poslušnici koji bi bez ove kriminalne sranke prosili okolo
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30191 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image

doklenedad bidne cevljanovica i koride bitnise i jedine sraMke u bOsnjaka, na svim nivoJima... :bih:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#30192 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Čevljanovići su nivo kakva je pljačka SFF na koji svi redom svršavate po Sarajevu, a uzimaju vas lopatom ko bekane
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#30193 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

Šemso se raspištoljio...

User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#30194 Re: SDA-All about

Post by pici »

The BEN10 wrote:Šemso se raspištoljio...


nema njemu sad na dzumi ni u zadnji saff
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#30195 Re: SDA-All about

Post by Truba »

JoseMujica wrote:isprne
:D :lol:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#30196 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

Izgleda se ciganija (SDA) raspada do 2018. :thumbup: :bih:
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#30197 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

fosna2014 wrote:Izgleda se ciganija (SDA) raspada do 2018. :thumbup: :bih:
Sta ce biti s onima sto su dobili posao preko stranke? To je pitanje.
Novak20
Posts: 15245
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#30199 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

GoldenSpoon wrote:Na pravom smo putu :lol: :-)

https://www.klix.ba/vijesti/bih/novalic ... /170428047
Š'a kaJe, opuc'o nam jedinu terapiju za ozdravljenje. Reformsku agendu. :D
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#30200 Re: SDA-All about

Post by Chisum »

Uh, jebote, sta je ovo... :lol:
Nema dana da neko iz samog vrha SDA, tu istu kriminalnu organizaciju ne optuzi za sve ono za sta je godinama optuzuju svi oni "izdajnici, neprijatelji Bosnjooooaka, komunjare", ovi, oni - kako ih vec forumska mindercad naziva....

Nego, na ovakve uzasne optuzbe odmetnutog Mehmedovica, ocekujem ostar, i po pravilu mudar odgovor nezasitog ridjobradog Be-Ge balije.

Nesto u stilu: "Mogu da me povrEde, al' ne i da me povrEde"
Post Reply