SDA-All about

Post Reply
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#22701 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Mahmuljina jeste sigurno.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22702 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

XXS wrote:
Rusmir Mesihović podnio ostavku na mjesto direktora UKCS-a

Evo, Bakir pronasao novi posao svojoj gospoji.
Vala i bila je bruka i sramota da nam jednotrecinska prva hanuma upravlja tamo nekom osrednjom bolnicom.
pitanje je samo šta je Šanku obečano dok se vako lahko i mehko puščo
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22703 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

ultima_palabra wrote:Jel to Bakir pustio Čamparu niz vodu?
Spreman je na to i voljan, a šta će biti ...
Kako Fahro nije uzeo Zvizdićevo mjesto, a bilo je planirano, red je da zaplati bar jedan rođo ... :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22704 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

JoseMujica wrote: pitanje je samo šta je Šanku obečano dok se vako lahko i mehko puščo
Štagod. Prilagodljiv i negadljiv, kakvim ga je Bog dao, ostaje u milosti, a to je najvažnije.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#22705 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

Man of steel wrote:Izetbegovićeva izjava je toliko glupa i plitka da ne mogu vjerovati da je izašla iz njegovih usta.

Jedino opravdanje koje mogu smisliti je da je namjerno i unaprijed smišljeno na ovaj način želio udariti još jače temelje koaliciji sa SBB-om čak i na svoju štetu.

A što se prepucavanja sa SDP-om tiče, SDA stranci bi pametnije bilo da se ne spuštaju taj nivo.
I ljubitelji i protivnici Bakira I. se slažu u jednom - glup je ko noga, sve ostalo je predmet žučnih diskusija.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#22706 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

Banksy wrote:
JoseMujica wrote: pitanje je samo šta je Šanku obečano dok se vako lahko i mehko puščo
Štagod. Prilagodljiv i negadljiv, kakvim ga je Bog dao, ostaje u milosti, a to je najvažnije.
Bit će opet direktor gastroenterologije, slutim.
Vrana vrani oči nikad nije kopala, niti će.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22707 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

glup jal ne glup je subjektivno mišljenje

ćinjenica je da Don Neonko žari i pali več decenijama
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#22708 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

Mora se priznati da Bakirbeg diže prašinu za sobom, kako god da okreneš. :-D :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#22709 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

jefff wrote:Mahmuljina jeste sigurno.
Or not...http://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-tuzi ... /151208049
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22710 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

Banksy wrote:
ultima_palabra wrote:Jel to Bakir pustio Čamparu niz vodu?
Spreman je na to i voljan, a šta će biti ...
Kako Fahro nije uzeo Zvizdićevo mjesto, a bilo je planirano, red je da zaplati bar jedan rođo ... :D
U čemu je kvaka? Što Fahro ne gotivi Čampare i (pretpostavljam) vice versa?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22711 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

JoseMujica wrote:glup jal ne glup je subjektivno mišljenje

ćinjenica je da Don Neonko žari i pali več decenijama
Da, bas tako. Samo sto je od 2010 u prvom planu, pa nam je vidljiviji :roll:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22712 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

_BataZiv_0809 wrote:
Banksy wrote:
ultima_palabra wrote:Jel to Bakir pustio Čamparu niz vodu?
Spreman je na to i voljan, a šta će biti ...
Kako Fahro nije uzeo Zvizdićevo mjesto, a bilo je planirano, red je da zaplati bar jedan rođo ... :D
U čemu je kvaka? Što Fahro ne gotivi Čampare i (pretpostavljam) vice versa?
http://www.avaz.ba/clanak/158585/advoka ... -motiviran
_drunken_santa_
Posts: 345
Joined: 15/11/2015 12:08

#22713 Re: SDA-All about

Post by _drunken_santa_ »

zasto ljude uvijek interesuju kadrovska rjesenja? jel stvarno mislite da to ima neke veze? da je do pojedinaca pa je sad vazno dal su sposobni i posteni?

te stvari su ljudi nevazne. jer da su nekim cudom zaista sposobni i pošteni, opet se ništa za običnog građana ne bi promjenilo.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#22714 Re: SDA-All about

Post by jefff »

ultima_palabra wrote:
jefff wrote:Mahmuljina jeste sigurno.
Or not...http://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-tuzi ... /151208049
Izetbegovići su poznati po tom licemjerju uzduž i poprijeko.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22715 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Bit ce to sve dobro - jer sve je to samo podmetanje nasem razvoju - nista drugo no zlostavljanje covjeka koje ce na kraju rezultirati oslobadjajucom presudom posebno kada se uzme cinjenica da smo u tom periodu unistavani sa svih strana i pretrpjeli masovna razaranja infrastrukture, te da je se vec tada znalo za masu strasnih zlocina nad nasim civilnim stanovnistvom, a posebno uzimajuci u obzir kako bi obracunavanje sa takvim pojedincima u tom vremenu uticalo na pogubno na moral vojske te da na suprotnim stranama nije bilo nikakvih akcija na sprjecqvanju takvih aktivnosti.... plis i deliv je vec odgovarao za to - pa sad .....

jedan zalostan dogadjaj.

samo SDA na svim nivoima - u jedinstvu je snaga.....
Last edited by HM 2011 on 09/12/2015 01:25, edited 1 time in total.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22716 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

HM 2011 wrote:Bit ce to sve dobro - jer sve je to samo podmetanje nasem razvoju - nista drugo no zlostavljanje covjeka koje ce na kraju rezultirati oslobadjajucom presudom posebno kada se uzme cinjenica da smo u tom periodu unistavani sa svih strana i pretrpjeli masovna razaranja infrastrukture, te da je se vec tada znalo za masu strasnih zlocina nad nasim civilnim stanovnistvom, a posebno uzimajuci u obzir kako bi obracunavanje sa takvim pojedincima u tom vremenu uticalo na pogubno na moral vojske te da na suprotnim stranama nije bilo nikakvih akcija na sprjecqvanju takvih aktivnosti.... plis i Delic je vec odgovarao za to pa sad.....

jedan zalostan dogadjaj.

samo SDA na svim nivoima - u jedinstvu je snaga.....
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22717 Re: SDA-All about

Post by XXS »

HM 2011 wrote:
HM 2011 wrote:Bit ce to sve dobro - jer sve je to samo podmetanje nasem razvoju - nista drugo no zlostavljanje covjeka koje ce na kraju rezultirati oslobadjajucom presudom posebno kada se uzme cinjenica da smo u tom periodu unistavani sa svih strana i pretrpjeli masovna razaranja infrastrukture, te da je se vec tada znalo za masu strasnih zlocina nad nasim civilnim stanovnistvom, a posebno uzimajuci u obzir kako bi obracunavanje sa takvim pojedincima u tom vremenu uticalo na pogubno na moral vojske te da na suprotnim stranama nije bilo nikakvih akcija na sprjecqvanju takvih aktivnosti.... plis i Delic je vec odgovarao za to pa sad.....

jedan zalostan dogadjaj.

samo SDA na svim nivoima - u jedinstvu je snaga.....
Sta je ovo ba??? :lol:
Niko te ne komentarise, a nisi skupio dovoljno postova za dnevnice pa sad sam sebe kopiras??? :lol: :roll: :lol:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22718 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

XXS wrote:
HM 2011 wrote:
HM 2011 wrote:Bit ce to sve dobro - jer sve je to samo podmetanje nasem razvoju - nista drugo no zlostavljanje covjeka koje ce na kraju rezultirati oslobadjajucom presudom posebno kada se uzme cinjenica da smo u tom periodu unistavani sa svih strana i pretrpjeli masovna razaranja infrastrukture, te da je se vec tada znalo za masu strasnih zlocina nad nasim civilnim stanovnistvom, a posebno uzimajuci u obzir kako bi obracunavanje sa takvim pojedincima u tom vremenu uticalo na pogubno na moral vojske te da na suprotnim stranama nije bilo nikakvih akcija na sprjecqvanju takvih aktivnosti.... plis i Delic je vec odgovarao za to pa sad.....

jedan zalostan dogadjaj.

samo SDA na svim nivoima - u jedinstvu je snaga.....
Sta je ovo ba??? :lol:
Niko te ne komentarise, a nisi skupio dovoljno postova za dnevnice pa sad sam sebe kopiras??? :lol: :roll: :lol:
mozda se pojedincima gadi, mozda im je svejedno, sve je moguce...

umjesto edit kliknuo na quote pa eto i rezultata....
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#22719 Re: SDA-All about

Post by Cherry-Cherry »

The BEN10 wrote:Mora se priznati da Bakirbeg diže prašinu za sobom, kako god da okreneš. :-D :D
Bolje bi mu bilo, da se pobrine za kćerku i skine je sa bijelog.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#22720 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22721 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

Cherry-Cherry wrote:
The BEN10 wrote:Mora se priznati da Bakirbeg diže prašinu za sobom, kako god da okreneš. :-D :D
Bolje bi mu bilo, da se pobrine za kćerku i skine je sa bijelog.
Eki to :skoljka:
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#22722 Re: SDA-All about

Post by bull21 »

Cherry-Cherry wrote:
The BEN10 wrote:Mora se priznati da Bakirbeg diže prašinu za sobom, kako god da okreneš. :-D :D
Bolje bi mu bilo, da se pobrine za kćerku i skine je sa bijelog.
Nisam od onih što kunu i znam da ću ispati totalni seronja, no od srca mu želim da se napati gledajući je.
saja_dj
Posts: 459
Joined: 03/05/2012 14:02

#22723 Re: SDA-All about

Post by saja_dj »

_BataZiv_0809 wrote:
Cherry-Cherry wrote:
The BEN10 wrote:Mora se priznati da Bakirbeg diže prašinu za sobom, kako god da okreneš. :-D :D
Bolje bi mu bilo, da se pobrine za kćerku i skine je sa bijelog.
Eki to :skoljka:
Opste poznato, ipak smo samo mala mahala :D

I ne bi trebalo da cudi, vecina vodja sto se kune u vjeru u sustini partija i drogira se ko ludo, ili barem njihova djeca. Arapi nisu tu nista drugaciji a Bakirovci samo po uzoru na bracu.
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#22724 Re: SDA-All about

Post by bull21 »

Najavljuju Bake i Čović novi entitet u Briselu. Mašala, proda nas za vikendicu naš veliki vođa.
Naveo je da se ubrzo može riješiti pitanje presude "Sejdić i Finci", ujedinjenjem kantona smanjiti njihov broj sa 10 na tri-četiri, riješiti ono što se zove hrvatsko pitanje već u prvoj polovini iduće godine.
To VOĐO! VODI NAS DO POTOKA A DALJE ĆEMO SAMI!
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#22725 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

Iskreno, prvi put čujem za to šta mahala priča i što "svak živ zna". Ono, Ava3 jest nisko postavio standarde "novinarstva", ali da ipak nije prenisko udarati na djecu?
Post Reply