SBIH

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
beeri

#1 SBIH

Post by beeri » 08/12/2012 23:20

Eh,kad imaju ostale stranke svoje tme,onda i SBiH zasluzuje svoju. :)

It_is_a_Leclerc

#2 Re: SBIH

Post by It_is_a_Leclerc » 08/12/2012 23:23

Hmm... Groblje vam je dolje niže, pa desno. S BiH je na parceli između HDZ-a 1990 i one rezervisane za rahmetli-pokojni SDP.

beeri

#3 Re: SBIH

Post by beeri » 08/12/2012 23:23

beeri

#4 Re: SBIH

Post by beeri » 08/12/2012 23:24

It_is_a_Leclerc wrote:Hmm... Groblje vam je dolje niže, pa desno. S BiH je na parceli između HDZ-a 1990 i one rezervisane za rahmetli-pokojni SDP.
Kolika je razlika u glasovima(na posljednjim izborima) izmedju SBiH i SBB-a,dali znas?

It_is_a_Leclerc

#5 Re: SBIH

Post by It_is_a_Leclerc » 08/12/2012 23:28

Nemam pojma, ali me ni ne zanima. SBB je klijentalistička drž-ne daj partijica, jednog iskompleksiranog mutikaše. S BiH je stranka koja je blokirala jedine pozitivne reforme u ovoj državi (zbog čega smo i danas na ledu međunarodne zajednice) i koja je sebi dozvolila da jedan notorni kriminalac Sadik Bahtić bude poslanik u parlamentu.

Kao takve, i jedna i druga bi, da se mene pita, na gore pomenuto groblje političkih partija.

beeri

#6 Re: SBIH

Post by beeri » 08/12/2012 23:30

It_is_a_Leclerc wrote:Nemam pojma, ali me ni ne zanima. SBB je klijentalistička drž-ne daj partijica, jednog iskompleksiranog mutikaše. S BiH je stranka koja je blokirala jedine pozitivne reforme u ovoj državi (zbog čega smo i danas na ledu međunarodne zajednice) i koja je sebi dozvolila da jedan notorni kriminalac Sadik Bahtić bude poslanik u parlamentu.

Kao takve, i jedna i druga bi, da se mene pita, na gore pomenuto groblje političkih partija.
http://informer.ba/informer/aprilski-pa ... -javnosti/

brucos7

#7 Re: SBIH

Post by brucos7 » 08/12/2012 23:37

It_is_a_Leclerc wrote:Nemam pojma, ali me ni ne zanima. SBB je klijentalistička drž-ne daj partijica, jednog iskompleksiranog mutikaše. S BiH je stranka koja je blokirala jedine pozitivne reforme u ovoj državi (zbog čega smo i danas na ledu međunarodne zajednice) i koja je sebi dozvolila da jedan notorni kriminalac Sadik Bahtić bude poslanik u parlamentu.

Iz ovoga se vidi da nemas pojma o politici! I kako vrijeme prolazi i kada vidim sta nam Lagumdzija, Radoncic i Tihic rade od drzave (citak PRODAJU) i dalje sam ubjeđen da je Haris nas najbolji politicar.

Hodidid

#8 Re: SBIH

Post by Hodidid » 08/12/2012 23:41

Kad sve objektivno zbrojis i oduzmes definitivno nije najgori.

Propast i katastrofa

#9 Re: SBIH

Post by Propast i katastrofa » 08/12/2012 23:42

brucos7 wrote: Iz ovoga se vidi da nemas pojma o politici! I kako vrijeme prolazi i kada vidim sta nam Lagumdzija, Radoncic i Tihic rade od drzave (citak PRODAJU) i dalje sam ubjeđen da je Haris nas najbolji politicar.
Kad ce Hare malo do nas da svrati iz Turske?

It_is_a_Leclerc

#10 Re: SBIH

Post by It_is_a_Leclerc » 08/12/2012 23:42

brucos7 wrote:

Iz ovoga se vidi da nemas pojma o politici! I kako vrijeme prolazi i kada vidim sta nam Lagumdzija, Radoncic i Tihic rade od drzave (citak PRODAJU) i dalje sam ubjeđen da je Haris nas najbolji politicar.
Fakat nemam pojma ! I tu se slažemo. Ali makar imam dovoljno dobro pamćenje da znam da smo, umjesto 100 % BiH, dobili gologuzog ministra vanjskih poslova koji se pijan vozika u službenom autu, Sadika Bahtića koji prodaje čokolade isteklog roka trajanja i mlati inspektore i novinare, Vahida Heću koji je, i zvanično, na koljena bacio Elektroprivredu BiH, a Elektroprijenos je praktički na konopcima...

Narod nije džaba rekao šta misli o Stranci ZaGraBiH i njenom lideru. Uskoro će reći i šta misli o slučajnom Lagumdžiji, i onom nesretnom likovnom artisti što misli da je ministar sigurnosti.

Propast i katastrofa

#11 Re: SBIH

Post by Propast i katastrofa » 08/12/2012 23:43

Hodidid wrote:Kad sve objektivno zbrojis i oduzmes definitivno nije najgori.
Ja mislim da je najljepsi, ako nista drugo.

beeri

#12 Re: SBIH

Post by beeri » 08/12/2012 23:43

brucos7 wrote:

Covjek polomio zube pricajuci od DRZAVNOJ IMOVINI,Tihic i komapnija ga uvijeravali da ono sto on govori nije tacno,raja ga smatrala dosadnim i na kraju SUD potvrdi sve to sto je on govorio.
Ista situacija je i sa Popisom stanovnistva.

beeri

#13 Re: SBIH

Post by beeri » 08/12/2012 23:44

Propast i katastrofa wrote:
brucos7 wrote: Iz ovoga se vidi da nemas pojma o politici! I kako vrijeme prolazi i kada vidim sta nam Lagumdzija, Radoncic i Tihic rade od drzave (citak PRODAJU) i dalje sam ubjeđen da je Haris nas najbolji politicar.
Hare je mnogo vise u Sarajevu nego sto mislis ;)

Propast i katastrofa

#14 Re: SBIH

Post by Propast i katastrofa » 08/12/2012 23:46

beeri wrote:Covjek je mnogo vise u syarajevu nego sto mislis ;)
super, nemojte ga nervirati da ponovo ne zbrise, malo mu treba :dance:

beeri

#15 Re: SBIH

Post by beeri » 08/12/2012 23:49

beeri wrote:Covjek je mnogo vise u syarajevu nego sto mislis ;)
super, nemojte ga nervirati da ponovo ne zbrise, malo mu treba :dance:
Pa kako ne bi otisao,kad jedan dosljo dobije vise glasova od njega :-)

Hodidid

#16 Re: SBIH

Post by Hodidid » 08/12/2012 23:51

Hodidid wrote:Kad sve objektivno zbrojis i oduzmes definitivno nije najgori.
Ja mislim da je najljepsi, ako nista drugo.
Hej treba i to znati biti. Nije ni ljepota za svakog. Eto Tihija nit je lijep nit je nesto od inicijativa pa makar i promasenih. Nek tiha voda brege nosi.

I Zlaja nam je lip pa je uspio shebati SDP kao sto je rahmetli Nijaz prognozirao onomad.

Ostao nam je revolucionar Ajanovic da pusta revolucionarne pjesmice s kasetofona. Tu je i senilni Babo. Imamo Radoncica za koga niko ne ne zna tacno ni odakle je tacno dosao u Sarajevo a kamoli kako se opari.

Kad ih vidim sve ovako na kamari ne znam koga bi odabrao.

Propast i katastrofa

#17 Re: SBIH

Post by Propast i katastrofa » 08/12/2012 23:53

beeri wrote: Pa kako ne bi otisao,kad jedan dosljo dobije vise glasova od njega :-)
Kazem ja da mu malo treba.

jahorina13

#18 Re: SBIH

Post by jahorina13 » 09/12/2012 00:10

It_is_a_Leclerc wrote:
brucos7 wrote:

Fakat nemam pojma ! I tu se slažemo. Ali makar imam dovoljno dobro pamćenje da znam da smo, umjesto 100 % BiH, dobili gologuzog ministra vanjskih poslova koji se pijan vozika u službenom autu, Sadika Bahtića koji prodaje čokolade isteklog roka trajanja i mlati inspektore i novinare, Vahida Heću koji je, i zvanično, na koljena bacio Elektroprivredu BiH, a Elektroprijenos je praktički na konopcima...

Narod nije džaba rekao šta misli o Stranci ZaGraBiH i njenom lideru. Uskoro će reći i šta misli o slučajnom Lagumdžiji, i onom nesretnom likovnom artisti što misli da je ministar sigurnosti.
HAHAHAH IMA JOS NOVINA OSIMA AVAZA :)
Nego, prijatelju posto (eto ti) imas "zvanicno" sve podatke, reci nama koji "zvanicno" nemamo pojma...kako ti sada "zvanicno" zivis? Eto nema Harisa, nema Hece, eto nema ni ministra vanjski poslova....jesi li sada "zvanicno" uzivas, buduci da smo se rijesili svih "zvanicnih" problema, imam nove investicije, imamo novu Vladu, novo zaduzenje od MMF-a (ovo je ZVANICNO, provjeri!), nemam nikakvih dugova i sve je kao u bajci? I molim te malo surfaj po tim svojim "zvanicnim" izvorima, pa pronadji podatak koja je inostrana, direktna (visemilionska) investicija dosla u BiH (citaj Federaciju) i kada? A kada pronadjes taj podatak, vidi molim te i zahvaljujuci kome je dobivena? :bih:

MojneBaKofrcenje

#19 Re: SBIH

Post by MojneBaKofrcenje » 09/12/2012 00:19

Hare je ipak bio legenda, kad ga uporedis s ovim usljama Bakir, Lagum, Tihic, Radoncic, itd...

fuada

#20 Re: SBIH

Post by fuada » 09/12/2012 00:23

Sve odgovore koje ne znate dobit ćete pod "Platforma za promjene" ili "prijevremeni izbori platforma".

Hodidid

#21 Re: SBIH

Post by Hodidid » 09/12/2012 00:26

MojneBaKofrcenje wrote:Hare je ipak bio legenda, kad ga uporedis s ovim usljama Bakir, Lagum, Tihic, Radoncic, itd...
Ne vole to ljudi cuti a bogami kako vrijeme odmice i kako covjek vidi s kim sve posla ima Hari je bio kakav god ali bolji od ovih uhljupa sto ne znaju jesu li posli ili su dosli.

Propast i katastrofa

#22 Re: SBIH

Post by Propast i katastrofa » 09/12/2012 00:26

Hodidid wrote: Hej treba i to znati biti. Nije ni ljepota za svakog. Eto Tihija nit je lijep nit je nesto od inicijativa pa makar i promasenih. Nek tiha voda brege nosi.

I Zlaja nam je lip pa je uspio shebati SDP kao sto je rahmetli Nijaz prognozirao onomad.

Ostao nam je revolucionar Ajanovic da pusta revolucionarne pjesmice s kasetofona. Tu je i senilni Babo. Imamo Radoncica za koga niko ne ne zna tacno ni odakle je tacno dosao u Sarajevo a kamoli kako se opari.

Kad ih vidim sve ovako na kamari ne znam koga bi odabrao.
Slazem se. Znam za problem, ne znam za rjesenje :D

It_is_a_Leclerc

#23 Re: SBIH

Post by It_is_a_Leclerc » 09/12/2012 00:27

jahorina13 wrote:
HAHAHAH IMA JOS NOVINA OSIMA AVAZA :)
Nego, prijatelju posto (eto ti) imas "zvanicno" sve podatke, reci nama koji "zvanicno" nemamo pojma...kako ti sada "zvanicno" zivis? Eto nema Harisa, nema Hece, eto nema ni ministra vanjski poslova....jesi li sada "zvanicno" uzivas, buduci da smo se rijesili svih "zvanicnih" problema, imam nove investicije, imamo novu Vladu, novo zaduzenje od MMF-a (ovo je ZVANICNO, provjeri!), nemam nikakvih dugova i sve je kao u bajci? I molim te malo surfaj po tim svojim "zvanicnim" izvorima, pa pronadji podatak koja je inostrana, direktna (visemilionska) investicija dosla u BiH (citaj Federaciju) i kada? A kada pronadjes taj podatak, vidi molim te i zahvaljujuci kome je dobivena? :bih:
Ahh.. Idemo redom..

Avaz ne čitam. Vidim da se ministar likovnog odlično snalazi i bez te moje marke dnevno, pa sam mu je uskratio.

Elektroprivreda BiH ima monopol na tržištu, a to "iskorištava" nekim sumnjivim ugovorima, stalnim prekompozicijama, zaduživanjima, a genijalni izum ministra Heće o objedinjavanju rudnika i elektroprivrede (na kojo je, prema podacima Transparencya BiH, isti ministar zgrunuo koji stotinu hiljadica), na svojim leđima osjete ponajviše rudari.

Što se tiče ostalog, slažem se. Užasno nam je... Jedino što bi bilo gore od ovog groznog stanja je da mi se pred očima mota besprizorni kriminalac Sadik Bahtić (odnedavno profesor na "univerzitetu" u Travniku) i drži predavanja o patriotizmu.

FOČANSKI PROPISI

#24 Re: SBIH

Post by FOČANSKI PROPISI » 09/12/2012 00:27

MojneBaKofrcenje wrote:Hare je ipak bio legenda, kad ga uporedis s ovim usljama Bakir, Lagum, Tihic, Radoncic, itd...
Šteta što je ostario!

Propast i katastrofa

#25 Re: SBIH

Post by Propast i katastrofa » 09/12/2012 00:29

Hodidid wrote: Ne vole to ljudi cuti a bogami kako vrijeme odmice i kako covjek vidi s kim sve posla ima Hari je bio kakav god ali bolji od ovih uhljupa sto ne znaju jesu li posli ili su dosli.
Hare zna, on je posao... za Tursku, cim je izgubio izbore. Hebem ti i covjeka i politicara..

Post Reply