Savjet

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
vanda
Posts: 220
Joined: 17/04/2010 22:35

#1 Savjet

Post by vanda »

LP.
Neki dan sam postavljao temu u vezi vasih savjeta za auto. Nvm, naisao sam na odlicno auto, koje mi je jako priraslo srcu vec odavno. Radi se o Peugeotu 407ici. :) Nisam se htio javljati na vec postojecu temu o pomenutom... Pa ako moze da se ne brise, dok ne procitam kakvih komentara. Hvala.
Dakle naisao sam na ovog. Cijena je 14 800.



Godište 2004
Kilometraža 190
Konjskih snaga 136
KW (kilovata) 110
Kubikaža 2.0
Gorivo Dizel
Veličina felgi 17
Transmisija Manuelni
Broj vrata 4/5
Boja Bež
Metalik Da
Muzika / ozvučenje CD-MP3
Registrovan/Ocarinjen Da
Servisna knjiga Da
Servo volan Da
Tempomat Da
Airbag Da
El. podizači stakala Da
Električni retrovizori Da
Klima Da
Xenon svjetla Da
Alu felge Da
Alarm Da
Daljinsko otključavanje Da

Dakle, ako da, zasto, ako ne, zasto. Iskustva sa ovim Peugeotom i sl.
Slike.

Image
Image
Image
Image
Image
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#2 Re: Savjet

Post by addy_sa »

ja da kupujem, uzeo bi... po opisu i po slikama djeluje ok.. ali, ništa bez majstora i "laptopa" prije kupovine..
sretno !

p.s. i ja sam kupio auto isto ovako konsultujući se s rajom na forumu i nisam se pokajao
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#3 Re: Savjet

Post by Entropio »

Dobro izgleda. Ali obavezno na pregled prije kupovine...
User avatar
vanda
Posts: 220
Joined: 17/04/2010 22:35

#4 Re: Savjet

Post by vanda »

kakavdanakneiskustvu wrote:kilometraža,190 ili 190 000?
000.
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#5 Re: Savjet

Post by Miki123 »

Beton auto.. vozam mjesec, sad za sad prezadovoljan..
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#6 Re: Savjet

Post by Mr. Brightside »

kakavdanakneiskustvu wrote:kilometraža,190 ili 190 000?
glupo pitanje :mrgreen:
User avatar
AmADin_gospo
Posts: 2202
Joined: 14/05/2010 11:29

#7 Re: Savjet

Post by AmADin_gospo »

po navedenim podatcima i slikama. :thumbup:

ako još majstor kaže da je tehnički sve ispravno, nemoj se pradomišljati oko uzimanja.
AS_sa
Posts: 1079
Joined: 31/08/2010 09:18

#8 Re: Savjet

Post by AS_sa »

lijepo izgleda ako nista :-D
Post Reply