Da li je bio neki sastanak gradjana mjesne zajednice gdje se raspravljalo o ovome.nekome wrote:Iza pijace, izasli iz zemlje, to je Izvor.ibizza wrote:Ko je investitor, gdje se moze vidjeti projekat?mk ultra wrote:strojorad dobija projekat, nije veliko, 3 x p+5,6,7 tako nekako i dva p+22
Unutar pijace, tek krenuli kopati, to je Ada.
Na mjestu strojorada nikako ne moze stati pet stambenih objekata od kojih su dva sa preko 20 spratova, a da ne izgleda ko Tibra
Sta, ne mogu naci slobodne parcele u gradu, pa su”investitori” poceli u parkovima praviti zgrade




