Sarajevo Construction

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#8301 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

Da.
User avatar
Thorgerson
Posts: 9903
Joined: 15/04/2015 11:26

#8302 Re: Sarajevo Construction

Post by Thorgerson »

DaffyDuck wrote:JP Sarajevo ubire lovu od ulaznica i iznajmljivanja Vijecnice, Zicare i Bazena... Love itekako ima, al et. Znaju oni na sta je trose, sta nas briga :D

On toppic- pocelo rusenje objekata na Cobaniji, izgleda da se krece sa izgradnjom zgrade.
Ne znam sta je i do cega je, ali ono je sramota. Godinu dana nakon pustanja u promet zicare oni nisu u stanju restorancic da naprave, da ono gore malo srede. Jebote pa izgleda kao da je jos gradiliste, nikakve ograde, staza do zicare nikakva...uzas.

Da nije bilo svicarca ne bi mi nikad ovo zavrsili. Jer evo jasno je kakva smo bagra. Jos objavljuju sad ce godina od pustanja zicare, hvale se prometom... :roll:

Pa kako ih nije stid ikoga gore uospte odvesti jebote. Ja cu sljedeci put dobro razmisliti da li da vodim ljude koji mi dodju. Eventualno mozda samo obici krug, i ne izlaziti iz kabine.
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8303 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

Proširuju prilaz žičari. :thumbup: Valjda bude rampa za osobe sa invaliditetom, a mogao bi se staviti i pješački ispred stepenica.

@skyscrapercity forum @Nikola.P
Image
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#8304 Re: Sarajevo Construction

Post by Pitar sa Kariba »

Skrhase glanc novo stepeniste?! :shock:
abdulazizsarajevo
Posts: 368
Joined: 23/01/2008 14:55

#8305 Re: Sarajevo Construction

Post by abdulazizsarajevo »

Pitar sa Kariba wrote:Skrhase glanc novo stepeniste?! :shock:
hahaha dobarrr
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#8306 Re: Sarajevo Construction

Post by wewa »

napravice bolje i starije
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#8307 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

Pitar sa Kariba wrote:Skrhase glanc novo stepeniste?! :shock:
Ti zaboravio kako se to kod nas radi i sa novim asfaltom, a ne stepenicama :lol: :lol:
abdulazizsarajevo
Posts: 368
Joined: 23/01/2008 14:55

#8308 Re: Sarajevo Construction

Post by abdulazizsarajevo »

DaffyDuck wrote:
Pitar sa Kariba wrote:Skrhase glanc novo stepeniste?! :shock:
Ti zaboravio kako se to kod nas radi i sa novim asfaltom, a ne stepenicama :lol: :lol:
a ne fakat...nisu bile dobre ... pozdravljam potez buhhahah
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#8309 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

Thorgerson wrote:
DaffyDuck wrote:JP Sarajevo ubire lovu od ulaznica i iznajmljivanja Vijecnice, Zicare i Bazena... Love itekako ima, al et. Znaju oni na sta je trose, sta nas briga :D

On toppic- pocelo rusenje objekata na Cobaniji, izgleda da se krece sa izgradnjom zgrade.
Ne znam sta je i do cega je, ali ono je sramota. Godinu dana nakon pustanja u promet zicare oni nisu u stanju restorancic da naprave, da ono gore malo srede. Jebote pa izgleda kao da je jos gradiliste, nikakve ograde, staza do zicare nikakva...uzas.

Da nije bilo svicarca ne bi mi nikad ovo zavrsili. Jer evo jasno je kakva smo bagra. Jos objavljuju sad ce godina od pustanja zicare, hvale se prometom... :roll:

Pa kako ih nije stid ikoga gore uospte odvesti jebote. Ja cu sljedeci put dobro razmisliti da li da vodim ljude koji mi dodju. Eventualno mozda samo obici krug, i ne izlaziti iz kabine.
Sve znam. Uzas zivi. NEorganizovano, prljavo, nedovrseno. Jesu li gdje predali zavrsne, koliko para se vrti i trosi?
made_in_sarajevo
Posts: 6959
Joined: 06/05/2013 23:05

#8310 Re: Sarajevo Construction

Post by made_in_sarajevo »

cujem/vidim investitora Europa d.d. ( valjda je to hotel Europa) na ilidzi pravi poslovni multiplex kino dvorana. gdje tacno ne znam, nisam upratio nikakve tekstove oko ovoga
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#8311 Re: Sarajevo Construction

Post by neki »

made_in_sarajevo wrote:cujem/vidim investitora Europa d.d. ( valjda je to hotel Europa) na ilidzi pravi poslovni multiplex kino dvorana. gdje tacno ne znam, nisam upratio nikakve tekstove oko ovoga
Nije na Ilidzi nego uz hotel Holiday na M.Dvoru
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3714
Joined: 14/01/2019 04:56

#8312 Re: Sarajevo Construction

Post by Porodice Foht »

DaffyDuck wrote:
Thorgerson wrote:
DaffyDuck wrote:JP Sarajevo ubire lovu od ulaznica i iznajmljivanja Vijecnice, Zicare i Bazena... Love itekako ima, al et. Znaju oni na sta je trose, sta nas briga :D

On toppic- pocelo rusenje objekata na Cobaniji, izgleda da se krece sa izgradnjom zgrade.
Ne znam sta je i do cega je, ali ono je sramota. Godinu dana nakon pustanja u promet zicare oni nisu u stanju restorancic da naprave, da ono gore malo srede. Jebote pa izgleda kao da je jos gradiliste, nikakve ograde, staza do zicare nikakva...uzas.

Da nije bilo svicarca ne bi mi nikad ovo zavrsili. Jer evo jasno je kakva smo bagra. Jos objavljuju sad ce godina od pustanja zicare, hvale se prometom... :roll:

Pa kako ih nije stid ikoga gore uospte odvesti jebote. Ja cu sljedeci put dobro razmisliti da li da vodim ljude koji mi dodju. Eventualno mozda samo obici krug, i ne izlaziti iz kabine.
Sve znam. Uzas zivi. NEorganizovano, prljavo, nedovrseno. Jesu li gdje predali zavrsne, koliko para se vrti i trosi?
Nisam jos doznao je li frka oko tog restorana na dolaznoj stanici zicare gdje je ''mala bara a puno krokodila'' ili im noge smrde. :mrgreen:
Stvarno je to nevidjena bruka. Osakatis ponudu i fakat neces da uzmes bruku love koja ti se nudi.
User avatar
nepass1
Posts: 14677
Joined: 06/07/2017 07:35

#8313 Re: Sarajevo Construction

Post by nepass1 »

Logovan wrote:Proširuju prilaz žičari. :thumbup: Valjda bude rampa za osobe sa invaliditetom, a mogao bi se staviti i pješački ispred stepenica.

@skyscrapercity forum @Nikola.P
Image
ima pjesacki eto i nazire se, tri pjesacka imaju
ali nove stepenice i sad ruse i nanovo da prave?!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8314 Re: Sarajevo Construction

Post by _BataZiv_0809 »

neki wrote:
made_in_sarajevo wrote:cujem/vidim investitora Europa d.d. ( valjda je to hotel Europa) na ilidzi pravi poslovni multiplex kino dvorana. gdje tacno ne znam, nisam upratio nikakve tekstove oko ovoga
Nije na Ilidzi nego uz hotel Holiday na M.Dvoru
Novi objekat?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8315 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

nepass1 wrote:
ali nove stepenice i sad ruse i nanovo da prave?!
to kao nesto novo u nasoj kasabi? :lol: :lol:
mahalik
Posts: 1999
Joined: 12/09/2009 16:48

#8316 Re: Sarajevo Construction

Post by mahalik »

_BataZiv_0809 wrote:
neki wrote:
made_in_sarajevo wrote:cujem/vidim investitora Europa d.d. ( valjda je to hotel Europa) na ilidzi pravi poslovni multiplex kino dvorana. gdje tacno ne znam, nisam upratio nikakve tekstove oko ovoga
Nije na Ilidzi nego uz hotel Holiday na M.Dvoru
Novi objekat?
to ti je nekadašnji toranj gmc
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#8317 Re: Sarajevo Construction

Post by neki »

_BataZiv_0809 wrote:
neki wrote:
made_in_sarajevo wrote:cujem/vidim investitora Europa d.d. ( valjda je to hotel Europa) na ilidzi pravi poslovni multiplex kino dvorana. gdje tacno ne znam, nisam upratio nikakve tekstove oko ovoga
Nije na Ilidzi nego uz hotel Holiday na M.Dvoru
Novi objekat?
Dogradnja postojećeg...veći dio će biti pod zemljom, nadzemno prizemlje i sprat, u visini nacionalnog restorana. Smjestit će ga u sjeveroistočni ugao, gdje je sad Ciklocentar. Praktično se ništa bitno neće isticati..

Raditi će pod brendom Cinemaxx, 8 kino sala čini mi se.

GMC je završena priča još prije deset godina..
made_in_sarajevo
Posts: 6959
Joined: 06/05/2013 23:05

#8318 Re: Sarajevo Construction

Post by made_in_sarajevo »

Ne znam meni doslo u papirima kino dvorane,a vamo mi napisali da je postojeci objekat koji se prepravlja hotel Hollywood. Moguce da je holiday inn da su se ovi zajebali kad su pisali jer je Europa investitor. Kako god golemo je :D
mahalik
Posts: 1999
Joined: 12/09/2009 16:48

#8319 Re: Sarajevo Construction

Post by mahalik »

neki wrote: Dogradnja postojećeg...veći dio će biti pod zemljom, nadzemno prizemlje i sprat, u visini nacionalnog restorana. Smjestit će ga u sjeveroistočni ugao, gdje je sad Ciklocentar. Praktično se ništa bitno neće isticati..

Raditi će pod brendom Cinemaxx, 8 kino sala čini mi se.

GMC je završena priča još prije deset godina..
Ali na onom sada parkingu planiran je toranj
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#8320 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

mahalik wrote:
neki wrote: Dogradnja postojećeg...veći dio će biti pod zemljom, nadzemno prizemlje i sprat, u visini nacionalnog restorana. Smjestit će ga u sjeveroistočni ugao, gdje je sad Ciklocentar. Praktično se ništa bitno neće isticati..

Raditi će pod brendom Cinemaxx, 8 kino sala čini mi se.

GMC je završena priča još prije deset godina..
Ali na onom sada parkingu planiran je toranj
Mozda hoce da iskoriste onaj prostor gdje je bio nocni klub, pa poslije striptiz klub...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8321 Re: Sarajevo Construction

Post by _BataZiv_0809 »

Nadogradnja zgrada na Cobaniji :roll:
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#8322 Re: Sarajevo Construction

Post by Cossack »

_BataZiv_0809 wrote:Nadogradnja zgrada na Cobaniji :roll:
https://sa-c.net/news-archive/other-new ... a-cobaniji

:thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8323 Re: Sarajevo Construction

Post by _BataZiv_0809 »

Cossack wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Nadogradnja zgrada na Cobaniji :roll:
https://sa-c.net/news-archive/other-new ... a-cobaniji

:thumbup:
Eto novih prostora koji ce se prodavati po basnoslovnim ciframa :mrgreen:

Mislim nek urade samo nek bude kako bog zapovjeda, ono sad je ruglo...
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#8324 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

_BataZiv_0809 wrote:
Cossack wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Nadogradnja zgrada na Cobaniji :roll:
https://sa-c.net/news-archive/other-new ... a-cobaniji

:thumbup:
Eto novih prostora koji ce se prodavati po basnoslovnim ciframa :mrgreen:

Mislim nek urade samo nek bude kako bog zapovjeda, ono sad je ruglo...
Posto na dostupnim RP nije vidljivo koje su izmjene (i onaj u prilogu clanka je stari i upisano je P1+2) evo koje su izmjene odobrene:
https://propisi.ks.gov.ba/sites/propisi ... kafana.pdf
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#8325 Re: Sarajevo Construction

Post by nekome »

ibizza wrote:
mk ultra wrote:strojorad dobija projekat, nije veliko, 3 x p+5,6,7 tako nekako i dva p+22 :mrgreen:
Ko je investitor, gdje se moze vidjeti projekat? :)
Iza pijace, izasli iz zemlje, to je Izvor.
Unutar pijace, tek krenuli kopati, to je Ada.
Post Reply