Sarajevo Construction

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7901 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

jer inače niko ne bi skontao da nisi ti slikao :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7902 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

thekupus wrote: Jer ne bih dobio poruke da će mi jebati mamicu i da ću platiti za to što sam slikao :-)
A to misliš, izvini. Ma kakve prijetnje, da nisi ti slikao, slikao bih ja ili neko drugi i uradili bi isto što i ti.

Prijetnje dokazuju šta su uradili, odnosno znaju kakvo su sranje napravili.
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#7903 Re: Sarajevo Construction

Post by thekupus »

JThomas wrote:jer inače niko ne bi skontao da nisi ti slikao :mrgreen:
Ja sam objavio na Facebooku i podijelilo je 100 ljudi, pretpostavljam da su mi se zato javili.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7904 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

dobru si stvar učinio.
User avatar
black
Posts: 18640
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#7905 Re: Sarajevo Construction

Post by black »

pa fakat kakav moron, papak, ne znam ni kako ga nazvati, moras biti pa uraditi nesto ovako... treba ga debelo kazniti i natjerati da plati restauraciju a isto tako treba ga izbaciti iz prostora, takodjer ove nake nastresnice, klime itd. sve je to nelegalno
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#7906 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

thekupus wrote:
JThomas wrote:jer inače niko ne bi skontao da nisi ti slikao :mrgreen:
Ja sam objavio na Facebooku i podijelilo je 100 ljudi, pretpostavljam da su mi se zato javili.
Sandzacki kompanjoni? Uzas...
Ja danas umalo nisam udes napravila kad aam vidjela sta rade, oci mi ostale na njima od soka :roll:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#7907 Re: Sarajevo Construction

Post by Bullet Tooth Tony »

E cuj mislili malo osvjezit :lol: :lol:

To me odma podsjeti na :

https://www.telegraph.co.uk/culture/art ... ation.html

Image

I ona isto malo osvjezavala :lol: :lol:

Jao budala braco mila.. :lol: :lol:
Last edited by Bullet Tooth Tony on 26/02/2019 21:03, edited 1 time in total.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#7908 Re: Sarajevo Construction

Post by alibaba_i_30_godina »

thekupus wrote:
Logovan wrote:
thekupus wrote:Bolje da nigdje nisam ništa stavljao :)

Ali eto, policija sad ode, zabilježili su poruke koje sam dobio.
Nije, što bi bilo bolje. :-) :D
Jer ne bih dobio poruke da će mi jebati mamicu i da ću platiti za to što sam slikao :-)
Sve to lagano sačuvaj kao dokaz da ti prijete i ugrožavaju tvoju sigurnost, pa da vidimo šta će ko uraditi. Svi mi ovako možemo pisati šta hoćemo, a stvarnost je obično drugačija.

Nego, ja maloprije prolazio i nešto se zamislio i ne skontah to. Doduše žurio sam.
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#7909 Re: Sarajevo Construction

Post by thekupus »

alibaba_i_30_godina wrote:
thekupus wrote: Jer ne bih dobio poruke da će mi jebati mamicu i da ću platiti za to što sam slikao :-)
Sve to lagano sačuvaj kao dokaz da ti prijete i ugrožavaju tvoju sigurnost, pa da vidimo šta će ko uraditi. Svi mi ovako možemo pisati šta hoćemo, a stvarnost je obično drugačija.

Nego, ja maloprije prolazio i nešto se zamislio i ne skontah to. Doduše žurio sam.
Zvao sam policiju, zabilježili su, poslao mi je lik glasovnu poruku na Facebooku. Malo sam ga izguglao, poznat je policiji. Eno ga u komentarima na klixovom Facebooku zajebava se, kaže "šta hoćete, najskuplju smo farbu koristili" :roll:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#7910 Re: Sarajevo Construction

Post by alibaba_i_30_godina »

thekupus wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:
thekupus wrote: Jer ne bih dobio poruke da će mi jebati mamicu i da ću platiti za to što sam slikao :-)
Sve to lagano sačuvaj kao dokaz da ti prijete i ugrožavaju tvoju sigurnost, pa da vidimo šta će ko uraditi. Svi mi ovako možemo pisati šta hoćemo, a stvarnost je obično drugačija.

Nego, ja maloprije prolazio i nešto se zamislio i ne skontah to. Doduše žurio sam.
Zvao sam policiju, zabilježili su, poslao mi je lik glasovnu poruku na Facebooku. Malo sam ga izguglao, poznat je policiji. Eno ga u komentarima na klixovom Facebooku zajebava se, kaže "šta hoćete, najskuplju smo farbu koristili" :roll:
Prerovih sve komentare dok ga ne nađoh ... :mrgreen: :lol:

Nadati se da će kiša što prije sprati ono ako ih već inspekcija ne natjera da vrate u prvobitno stanje. Baš me interesuje epilog svega toga.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#7911 Re: Sarajevo Construction

Post by Max Bunker »

Zna li neko šta je to Ajnadžić planirao da pravi u onoj šumici na Crnom vrhu kod Vojne?
Upratih da raja nešto stavlja po fb-u protiv izgradnje.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#7912 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

Bullet Tooth Tony wrote:E cuj mislili malo osvjezit :lol: :lol:

To me odma podsjeti na :

https://www.telegraph.co.uk/culture/art ... ation.html
mene na ovo :D
Image
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#7913 Re: Sarajevo Construction

Post by thekupus »

Max Bunker wrote:Zna li neko šta je to Ajnadžić planirao da pravi u onoj šumici na Crnom vrhu kod Vojne?
Upratih da raja nešto stavlja po fb-u protiv izgradnje.
Vidio sam i ja, navodno stambeni kompleks od 9 spratova :-)
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#7914 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

Max Bunker wrote:Zna li neko šta je to Ajnadžić planirao da pravi u onoj šumici na Crnom vrhu kod Vojne?
Upratih da raja nešto stavlja po fb-u protiv izgradnje.
Pa pise ti. Luksuzni kompleks stanovanja sa nekoliko devetospratnica.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#7915 Re: Sarajevo Construction

Post by Max Bunker »

DaffyDuck wrote:
Max Bunker wrote:Zna li neko šta je to Ajnadžić planirao da pravi u onoj šumici na Crnom vrhu kod Vojne?
Upratih da raja nešto stavlja po fb-u protiv izgradnje.
Pa pise ti. Luksuzni kompleks stanovanja sa nekoliko devetospratnica.
Ali nisam skontao da li je to konačna odluka ili u nekom planu...
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#7916 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

Max Bunker wrote:
DaffyDuck wrote:
Max Bunker wrote:Zna li neko šta je to Ajnadžić planirao da pravi u onoj šumici na Crnom vrhu kod Vojne?
Upratih da raja nešto stavlja po fb-u protiv izgradnje.
Pa pise ti. Luksuzni kompleks stanovanja sa nekoliko devetospratnica.
Ali nisam skontao da li je to konačna odluka ili u nekom planu...
Ubrzana procedura izmjene regulacinog plana.
Inace, Ajnadzica bas krenulo. Prvo rusenje Poste radi parka a nigdje ne spominje gradnju garaze zbog koje sve i radi, sad ovo.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#7917 Re: Sarajevo Construction

Post by Max Bunker »

DaffyDuck wrote: Ubrzana procedura izmjene regulacinog plana.
Inace, Ajnadzica bas krenulo. Prvo rusenje Poste radi parka a nigdje ne spominje gradnju garaze zbog koje sve i radi, sad ovo.
Pa može li se zaustaviti to?
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#7918 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

Max Bunker wrote:
DaffyDuck wrote: Ubrzana procedura izmjene regulacinog plana.
Inace, Ajnadzica bas krenulo. Prvo rusenje Poste radi parka a nigdje ne spominje gradnju garaze zbog koje sve i radi, sad ovo.
Pa može li se zaustaviti to?
Sve se moze. Kako je Sanela Prasovic zaustavila gradnju garaze...
Problem je kultura građanske inicijativa, koje kod nas skoro i da nema.... Plus sto se nacelnik trudi da sakrije termin javne rasprave u lokalnoj MZ koju mora proci radi izmjene RP....
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#7919 Re: Sarajevo Construction

Post by Max Bunker »

DaffyDuck wrote:
Max Bunker wrote:
DaffyDuck wrote: Ubrzana procedura izmjene regulacinog plana.
Inace, Ajnadzica bas krenulo. Prvo rusenje Poste radi parka a nigdje ne spominje gradnju garaze zbog koje sve i radi, sad ovo.
Pa može li se zaustaviti to?
Sve se moze. Kako je Sanela Prasovic zaustavila gradnju garaze...
Problem je kultura građanske inicijativa, koje kod nas skoro i da nema.... Plus sto se nacelnik trudi da sakrije termin javne rasprave u lokalnoj MZ koju mora proci radi izmjene RP....
Pokušao je on sakriti pa onda zakazati u toku radnog vremena termin vezano za izgradnju u Hastahani pa je popušio foru :zjev:
Ono što sam čitao u onom tekstu vezano za izgradnju (a čitao sam u sitnim satima pred spavanje) jeste da ni zemljište ne može podnijeti objekte takvih gabarita.

P.S.
Evo nađoh tekst
https://aabh.ba/grad-i-necovjek-stop-in ... P01qE5dTLo
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7920 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

thekupus wrote: Zvao sam policiju, zabilježili su, poslao mi je lik glasovnu poruku na Facebooku. Malo sam ga izguglao, poznat je policiji. Eno ga u komentarima na klixovom Facebooku zajebava se, kaže "šta hoćete, najskuplju smo farbu koristili" :roll:
Njemu super, još se hvali. :shock: Nevjerovatno.
bitanga_sa_otesa wrote: mene na ovo :D
https://ih0.redbubble.net/image.4932809 ... 5,t.u1.jpg
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7921 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

o tom crnom vrhu se priča jedno 15 godina, jedna od zadnjih onako zanimljivih a baš nezapikanih lokacija. mnogi bi željeli staviti šape tu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#7922 Re: Sarajevo Construction

Post by _BataZiv_0809 »

Sa koje strane to dodje? Prema Odobasinoj ili vamo prema Kalemovoj?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7923 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

pojma nemam ja sam glup za orijentaciju, kad dvije godine negdje ne odem k'o da nikad nisam bio.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#7924 Re: Sarajevo Construction

Post by Bullet Tooth Tony »

Al komentari na facebooku :lol: :lol:

STAJE ONA JE MAJKA TROJE SAMIHRANE DIJECE KAKOCESADA HRANITI TROJE SAMOHRAN DIJECE :lol:

Dole ispod neka zena kaze.. Ma ovo peru novce :lol: :lol:

Tog fazona.. :-) :-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#7925 Re: Sarajevo Construction

Post by drug_profi »

Pa šta ćeš kad ni ljudi koji se bave finansijama ne znaju šta je pranje novca.
Oni i utaje poreza zovu pranjem novca.
Post Reply