sace to krusko s bagerom_BataZiv_0809 wrote: Treba to sve popeglat.
Sarajevo Construction
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#6001 Re: Sarajevo Construction
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#6002 Re: Sarajevo Construction
_BataZiv_0809 wrote:Ovaj Veneto izraste ko iz vode jbt![]()
Sta ce biti sa ovim okolnim niskim objektima? Treba to sve popeglat.

Ide još jedna runda zgrada između, što načelno i ne bi bilo loše, da su zgrade do 5 spratova jedno. Ovako je stvarno i previsoko i previše.
Jednog dana, kada remiza se preseli u Hrasnicu, što možda i nije tako daleka budućnost, ta lokacija je sljedeća, tako da će kompletan Alipašin Most postati jedna ogromna betonska džungla.
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#6003 Re: Sarajevo Construction
Kada smo već kod ekspresnog rasta ...
SPO Kula - 18. 04. 2018. @ Mamkić (SSC)

SPO Kula - 18. 04. 2018. @ Mamkić (SSC)

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83381
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#6004 Re: Sarajevo Construction
I sve ce se to rasprodat. Mada mi remize i nije zao. Dzemala Bijedica sad svakako vecinom dionice izgleda ko da si u Bangladešu.
- Logovan
- Posts: 102720
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6005 Re: Sarajevo Construction
SPO Kula se gradi brzinom svjetlosti.
Veneto još malo pa gotov.
Veneto još malo pa gotov.
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#6006 Re: Sarajevo Construction
Posjekli su drvece ispred DZ Kumrovec. MIslim kako su i planirali. Steta jbg. Nadam se samo da ce ovaj parking biti dostupan pacijentima?


- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#6007 Re: Sarajevo Construction
Taj Veneto bi bio savrsen kad bi se jos jedna zgrada dodala s ''gornje'' strane (prema Boljakovu), a prostor izmedju tih zgrada i ovih na drugoj strani pretvorio u park. Ali hebes to, natrpaj jos sibica izmedju.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#6008 Re: Sarajevo Construction
Thorgerson wrote:Posjekli su drvece ispred DZ Kumrovec. MIslim kako su i planirali. Steta jbg. Nadam se samo da ce ovaj parking biti dostupan pacijentima?
Fakat, steta onih zimzelena (Ilex aquifolium)
-
kindlas
- Posts: 480
- Joined: 14/11/2017 17:54
#6009 Re: Sarajevo Construction
Posto je ova tema aktivnija da i ovdje upitam 
Jedno pitanje za ove upucene, kakav je kvalitet zgrada u ulici Envera Sehovica na D.Malti, konkretno ona zgrada gdje je buregdzinica Nagib? Bilo kakve informacije o toj zgradi su dobrodosle
Hvala.
Jedno pitanje za ove upucene, kakav je kvalitet zgrada u ulici Envera Sehovica na D.Malti, konkretno ona zgrada gdje je buregdzinica Nagib? Bilo kakve informacije o toj zgradi su dobrodosle
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#6010 Re: Sarajevo Construction
To bi bas bilo idealno. Ali to se naravno nece desiti. Pogledaj izmedju sta se planira, milioni i milioni potencijalne zarade su u pitanju.Dope_Man wrote:Taj Veneto bi bio savrsen kad bi se jos jedna zgrada dodala s ''gornje'' strane (prema Boljakovu), a prostor izmedju tih zgrada i ovih na drugoj strani pretvorio u park. Ali hebes to, natrpaj jos sibica izmedju.
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#6011 Re: Sarajevo Construction
Vidim ovaj RP postavljen gore, zato i kazem.. ajde ova prva zgrada izmedju do ceste je i OK, naselje bi jos i bilo ugodno kad bi ona ostavili iznad prostor.. ali ocito samo kockica nabacaj.
Zanimljivo da je na RP izbrisan Bingo i povezane hale, sta sve ondje ima.
Zanimljivo da je na RP izbrisan Bingo i povezane hale, sta sve ondje ima.
-
Gandra_1
- Posts: 627
- Joined: 10/05/2013 10:03
#6012 Re: Sarajevo Construction
Kolko god da su moderne zgrade, ono će na kraju biti malo bolja verzija Tibre na stupu, prava đungla... Auta nisu u garažama već oko zgrada sve prekrcano...
Puno ljepše i planski recimo izgleda gradnja u Istočnom Sarajevu, ne pretjeruje se sa spratnošću objekata i svaka zgrada ima dovoljno vanjskog parkinga oko zgrade...
Puno ljepše i planski recimo izgleda gradnja u Istočnom Sarajevu, ne pretjeruje se sa spratnošću objekata i svaka zgrada ima dovoljno vanjskog parkinga oko zgrade...
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#6014 Re: Sarajevo Construction
e ovome bih se bas obradovala 
-
Nedoumica
- Posts: 240
- Joined: 01/08/2006 11:49
#6015 Re: Sarajevo Construction
"Na sljedećem sastanku između ove dvije institucije zakazanim za iduću sedmicu razgovarat će o projektima natkrivanja korita rijeke Miljacke i pretvaranju u veliki gradski park, te projektu Trga Bosne i Hercegovine."
???
???
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#6016 Re: Sarajevo Construction
pretpostavljam da su ispala tri slova iz prenesene izjave... jbg izborna godina, bice jos bisera...Nedoumica wrote:"Na sljedećem sastanku između ove dvije institucije zakazanim za iduću sedmicu razgovarat će o projektima natkrivanja korita rijeke Miljacke i pretvaranju u veliki gradski parkING, te projektu Trga Bosne i Hercegovine."
???
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#6018 Re: Sarajevo Construction
evo gledam u SCC-u restoran 2x300m^2 restorana + kuhinja na dva sprata
sad i ovaj
a još ih ima u planu
bogami se fino mezi
sad i ovaj
a još ih ima u planu
bogami se fino mezi
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#6019 Re: Sarajevo Construction
Vise ima naučne fantastike u ovom članku nego u svim epizodama zvjezdanih staza..
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#6020 Re: Sarajevo Construction
Ovaj verzija rp nije aktualna, tj doživjela je korekcije...jedna od njih je i škola umjesto ovih zgrada u sredini izmedju Tibre i Veneta..So What! wrote:_BataZiv_0809 wrote:Ovaj Veneto izraste ko iz vode jbt![]()
Sta ce biti sa ovim okolnim niskim objektima? Treba to sve popeglat.
Ide još jedna runda zgrada između, što načelno i ne bi bilo loše, da su zgrade do 5 spratova jedno. Ovako je stvarno i previsoko i previše.
Jednog dana, kada remiza se preseli u Hrasnicu, što možda i nije tako daleka budućnost, ta lokacija je sljedeća, tako da će kompletan Alipašin Most postati jedna ogromna betonska džungla.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#6023 Re: Sarajevo Construction
SPO Sarajevo Tower - 20. 04. 2018. @ never_mind (SSC)


- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#6024 Re: Sarajevo Construction
nije zvaka za seljaka , pu jbmti papka i ko mu pokaza grad
https://www.klix.ba/vijesti/bih/skupa-f ... /180422059

https://www.klix.ba/vijesti/bih/skupa-f ... /180422059

- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#6025 Re: Sarajevo Construction
Uvijek sam govorio da ništa lijepo ne treba za sadašnje stanovništvo. Limena kanta je plafon arhitekture za danjašnju seljadiju.amar1994 wrote:nije zvaka za seljaka , pu jbmti papka i ko mu pokaza grad![]()
https://www.klix.ba/vijesti/bih/skupa-f ... /180422059



