Da.supercali wrote:A ti si oko istrenirao a on nije?Thorgerson wrote:Pa i oko treba trenirati. Bosnjo ne makne dalje od ivana, pa je njemu i kuca bez fasade na 4 sprata - arhitektonsko cudo.supercali wrote: Ono sto je najvaznije nisi podebljao
Procitaj moj avatar prvo pa onda odgovori
Kakve veze ima arhitekta I strucno.misljenje sa ovim sto pricam
Poenta je da ti tvrdis da je lijep I to je ispravno a ovome sto se ne svidja je druga stvar znaci nije u redu
Malo dvolicno malo ponizavas njegaa sebe uzdizes
Eto, objekat qrcu ne valja, da ga bogdo nisu ni napravili. Trebalo je ostaviti one rusevine. Eto, jel tako bolje?
Sarajevo Construction
- Thorgerson
- Posts: 9907
- Joined: 15/04/2015 11:26
#5251 Re: Sarajevo Construction
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#5252 Re: Sarajevo Construction
Ovaj narod nema nikakvog samopostovanja. Prodase se za kilu malte i par prozorskih okvira...
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#5253 Re: Sarajevo Construction
Samo treba pljuvati.DaffyDuck wrote: Ovaj narod nema nikakvog samopostovanja. Prodase se za kilu malte i par prozorskih okvira...
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#5255 Re: Sarajevo Construction
Ovaj poziv za javno-privatno partnerstvo za ulaganje u Skenderiju od navodnih 500 miliona, interesuje me je li to za razliku od Koseva u nadleznosti kantona s obzirom da je objavljeno od strane Konakovica?
Opstina Centar je izasla sa istom ponudom za stadion Kosevo s tim da Skenderija sigurno ima puno vece sanse da neko nadje interes.
Opstina Centar je izasla sa istom ponudom za stadion Kosevo s tim da Skenderija sigurno ima puno vece sanse da neko nadje interes.
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#5256 Re: Sarajevo Construction
Jbg ne mogu da vjerujem...fakat će razjebati raskrsnicu kod energoinvesta, koja nije stara ni 10 godina, i na kojoj se nikad nije stvarala gužva....i jos će u to skršiti pola miliona da bi napravili nakaradan kružni tok
- Haris.ba
- Posts: 35299
- Joined: 08/09/2005 20:08
#5257 Re: Sarajevo Construction
Ondje ne treba kružni tok, već treba proširiti podvožnjak pružni prema Duhanari na 4 trake.
Ona raskrsnica je sasvim ok.
Al, hajde da vjerujemo stručnjacima.
Ona raskrsnica je sasvim ok.
Al, hajde da vjerujemo stručnjacima.
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5258 Re: Sarajevo Construction
Gužva nastane samo zato što rolingstonsi začepe put prema Drinskoj ulici. Raskršće Put Života/Krupska/H.Čemerlića nije problem. Ovako ćemo imati zakrčen kružni tok i totalni haos.Haris.ba wrote:Ondje ne treba kružni tok, već treba proširiti podvožnjak pružni prema Duhanari na 4 trake.
Ona raskrsnica je sasvim ok.
Al, hajde da vjerujemo stručnjacima.
Kružni tok kod FDS je kažu u planu ali nije isprojektovan. Bolje bi bilo prvo njega napraviti da se vidi efekt.
BTW biće haos u saobračaju dok se sve to ne završi
Last edited by drug_profi on 28/12/2017 08:27, edited 1 time in total.
- Qler
- Posts: 25834
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#5259 Re: Sarajevo Construction
Gdje se spajaju Nedima Filipovica i Paromlinska?
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5260 Re: Sarajevo Construction
Imaju dva mjesta, ali ne znam da je i jedno kritično. Prvo je kod Mrvice, drugo kod Messer plina.Qler wrote:Gdje se spajaju Nedima Filipovica i Paromlinska?
- Qler
- Posts: 25834
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#5261 Re: Sarajevo Construction
Kod Mrvice i Messera je dr. Fetaha Becirbegovica i Paromlinska,
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5262 Re: Sarajevo Construction
Može biti da sam pobrkao Nedima i Fetaha. Svojevremeno sam htio kupiti stan na raskrscu u onoj novoj zgradi uz velepekaru, gledao pravo na raskrsce pa sam odustao. Cini mi se da je adresa bila Nedima Filipovica.Qler wrote:Kod Mrvice i Messera je dr. Fetaha Becirbegovica i Paromlinska,
Vidjecemo kad raskopaju gdje je to.
- Qler
- Posts: 25834
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#5263 Re: Sarajevo Construction
Ona zgrada na L gdje je Kare Auto je Nedima Filipovica, ali se ne spaja nigdje sa Paromlinskom, jedino ako nesto ne znam 
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5264 Re: Sarajevo Construction
Jedino mi ta raskrsnica kod Kareta i liči na nešto što bi trebalo rješiti. Pravi se gužva u špici itekakva.Qler wrote:Ona zgrada na L gdje je Kare Auto je Nedima Filipovica, ali se ne spaja nigdje sa Paromlinskom, jedino ako nesto ne znam
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#5265 Re: Sarajevo Construction
To nije pljuvanje, vec cinjenica.Cossack wrote:Samo treba pljuvati.DaffyDuck wrote: Ovaj narod nema nikakvog samopostovanja. Prodase se za kilu malte i par prozorskih okvira...
Ja ti garantujem da Dom/Savez sindikata ima ogromne prilive novca, koje uprava trosi gdje je njima cejf. Jbg bolje bit bijeda nego dici glavu i zasukat rukave
- kafanski_covjek
- Posts: 2329
- Joined: 09/10/2016 18:38
#5266 Re: Sarajevo Construction
Qler wrote:Gdje se spajaju Nedima Filipovica i Paromlinska?

i ovo sto pise da je Fetaha, to je sve N.Filipovica
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83497
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5267 Re: Sarajevo Construction
Pa kad tu ima guzve 
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5268 Re: Sarajevo Construction
Izgradnja osnovne škole na Šipu - 23. 12. 2017.










-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#5269 Re: Sarajevo Construction
Kruzni je planiran dole niže, na raskrsnici kroz koju prolazi i željeznički kolosijek za velepekarukafanski_covjek wrote:Qler wrote:Gdje se spajaju Nedima Filipovica i Paromlinska?
i ovo sto pise da je Fetaha, to je sve N.Filipovica
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#5270 Re: Sarajevo Construction
Tako je, po meni dobar potez.
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5271 Re: Sarajevo Construction
I ja sam kontao da je ovaj dio u stvari N.Filipovića, ali ta je raskrsnica nidje veze za kruzni, povrh sto nema mjesta za taj objekat.kafanski_covjek wrote:Qler wrote:Gdje se spajaju Nedima Filipovica i Paromlinska?
i ovo sto pise da je Fetaha, to je sve N.Filipovica
Po meni misli se na ovu kod Kareta ili ovu kod Messera. Ni na jednoj ne bi pogrijesili, s tim da je ova kod Kareta preča.
Samo posljedica će biti katastrofa od gužve na glavnoj dok traju ti radovi.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#5272 Re: Sarajevo Construction
nema tu prostora zbog francuske skole, ja mislim da je u pitanju raskrsnica ispod, gdje su garaze, blize vjetrenjaci
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#5273 Re: Sarajevo Construction
I ja kontam na tu raskrsnicual-em wrote:nema tu prostora zbog francuske skole, ja mislim da je u pitanju raskrsnica ispod, gdje su garaze, blize vjetrenjaci
- Thorgerson
- Posts: 9907
- Joined: 15/04/2015 11:26
#5274 Re: Sarajevo Construction
Ma ova dole raskrsnica, gdje je nekako neprirodan znak prvenstva prolaza, cesto tu bude udesa. Narocito raja koja ide pravac istok - zapad, konta da ima prednost, a nema. A i ovi koji idu iz pravca glavne saobracajnice, kontaju i oni da imaju prednost. I belaj.
Inace, primjetio sam da znakove vise niko ni ne gleda.
Inace, primjetio sam da znakove vise niko ni ne gleda.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00



