Samsung

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
melb26sa

Samsung

Post by melb26sa » 26/10/2006 18:16

Par pitanja o Samsung telefonima

Trenutno imam Samsung (starija tipa, sad ce mu dvije godine, bez kamere) i htjela bih opet da uzmem Samsung. Treba mi pomoc - htjela bih tri-band a ne ove dual-band jer hocu da ga koristim i u USA. Prijedlozi? Moze a i ne mora da ima kameru :D I da nije previse tezak.

Momak je uzeo juce SGH-Z107V misleci da je tri-band (naravno, uputstvo koje sam nasla na internetu [pametnjakovic prodavac u radnji gdje je kupio mobilni tvrdi da je tri-band a sva uputstva su na njemackom!!!] jasno kaze da je dual-band), i sad hoce da downloaduje neku zvonjavu - kako se to skida sa interneta ili ima neki drugi nacin? :D Ja naravno nisam od neke pomoci jer mi je sasvim ok da koristim dostupne opcije zvonjave koje su fabricki postavljene na telefonu... :D
Help
Zahvaljujem unaprijed :-D

melb26sa

Post by melb26sa » 30/10/2006 20:46

Never mind - malo sam progooglala i nasla http://www.samsungmobile.com
Preporucujem svima.

Odoh sad traziti da vidim ko prodaje mobilne koji su mi zapali za oko i kakve su cijene.... :D

Gray
Been thanked: 2 times

Post by Gray » 30/10/2006 20:59

E720 je fin mobitel. Nije previše skup (oko 350-400), tri band, 1 mp kamera, jako lijepo izgleda.

bpsang

Post by bpsang » 30/10/2006 21:08

bug

Post by bug » 12/11/2006 15:51

sljedeca mi je kota :D d900

Image

melb26sa

Nastavak sage...

Post by melb26sa » 18/12/2006 13:12

Da li neko zna ovlastenog prodavaca Samsung mobilnih? Trazim jedan od ova cetiri modela, naravno sa garancijom :D :

SGH-E380
SGH-E770
SGH-X500
SGH-X700

Prvo su me uputili na Europatrade BH d.o.o. kao ovlastenog zastupnika Samsunga za BIH ali je ispalo da je to samo za bijelu tehniku a ne za mobilne, dalje rekose Neo iliti Data project koji naravno nemaju ama bas nijedan mobilni (ne stigoh ni pitati za modele koje ja gledam :? ) a kad su spomenuli Mobil Mediju nakostrijesila sam se k'o macka (znam par ljudi koji su imali probleme sa njima).

Anyhow ljudi pomagajte :-D

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Re: Nastavak sage...

Post by mIRCerka » 18/12/2006 13:17

melb26sa wrote:Da li neko zna ovlastenog prodavaca Samsung mobilnih? Trazim jedan od ova cetiri modela, naravno sa garancijom :D :

SGH-E380
SGH-E770
SGH-X500
SGH-X700

Prvo su me uputili na Europatrade BH d.o.o. kao ovlastenog zastupnika Samsunga za BIH ali je ispalo da je to samo za bijelu tehniku a ne za mobilne, dalje rekose Neo iliti Data project koji naravno nemaju ama bas nijedan mobilni (ne stigoh ni pitati za modele koje ja gledam :? ) a kad su spomenuli Mobil Mediju nakostrijesila sam se k'o macka (znam par ljudi koji su imali probleme sa njima).

ovlastenih ne bih rekla da ima u BiH...jesi li probala na tom oficijelnom samsung sajtu naci BiH bilo gdje?
Kad kupis u radnji, oni ti daju garanciju na godinu dana.
Samsungovih telefona imas kod baros optike na carsiji, pored cizmare :D
barem je bilo...

melb26sa

Post by melb26sa » 18/12/2006 13:25

mIRCerka wrote:
melb26sa wrote:Da li neko zna ovlastenog prodavaca Samsung mobilnih? Trazim jedan od ova cetiri modela, naravno sa garancijom :D :

SGH-E380
SGH-E770
SGH-X500
SGH-X700

ovlastenih ne bih rekla da ima u BiH...jesi li probala na tom oficijelnom samsung sajtu naci BiH bilo gdje?
barem je bilo...

M hvala puno, moracu se provrtiti po carsiji :D

Na samsungmobile nema ni Hrvatske a ni BiH...

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 18/12/2006 13:54

melb26sa wrote:
mIRCerka wrote:

SGH-E380
SGH-E770
SGH-X500
SGH-X700

barem je bilo...

M hvala puno, moracu se provrtiti po carsiji :D

Na samsungmobile nema ni Hrvatske a ni BiH...

imas i na ulazu u bezistan, na desnom cosku, radnju sa mobitelima...
s tim da bih ti ja rado preproucila SonyEricsson :D K800i ili W810i

1. nisu na preklop
2. imaju strawa kamere
3. softver im je super lagan
4. ako sam ja nakon 5 godina nokije bezbolno preshla na SE, ondaK ga svako moze savladati :D

Post Reply