Samo da znate da stvari nisu onakve, kakvim ih vi vidite :(

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

daredevil
Posts: 179
Joined: 17/01/2005 15:12

#26

Post by daredevil »

_MaYa_ wrote:pa dajte ljudi jos cu se umisliti...nemojte...pa nemojteeee :) pa nemojte stvarno

(sto znaci dajte jos, pa zar je to sve :D)

e pa znali ste to, kad zena kaze ne, kao da samu sebe uvjerava u to ne, to znaci DA....kako? pa lijepo

nikad te vise necu nazvati-joj kako cu se suzdrzati da te ne nazovem

ovo je zadnji put da se sexam s tobom-joooj kako cu bez sexa s tobom

itd,,,,


nego ljudi moji patka je ziva i zdrava...jos uvjek je :D :lol: kao sto rekoh iz mala ostecenja ;)

:D :D :D :D :D :D :D e sada kada sam cuo za patku sad mi je lakse i nek pozivi patka, i daj da damo patki ime zasluzila je :D :D :D
Ereinion
Posts: 229
Joined: 03/01/2005 17:11

#27

Post by Ereinion »

_MaYa_ wrote:pa dajte ljudi jos cu se umisliti...nemojte...pa nemojteeee :) pa nemojte stvarno

(sto znaci dajte jos, pa zar je to sve :D)

e pa znali ste to, kad zena kaze ne, kao da samu sebe uvjerava u to ne, to znaci DA....kako? pa lijepo

nikad te vise necu nazvati-joj kako cu se suzdrzati da te ne nazovem

ovo je zadnji put da se sexam s tobom-joooj kako cu bez sexa s tobom

itd,,,,


nego ljudi moji patka je ziva i zdrava...jos uvjek je :D :lol: kao sto rekoh iz mala ostecenja ;)
U zdravlju je derala. :D :-D :D , mislim patku. :-)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#28

Post by _MaYa_ »

e izidjem ti ja van s tipom i isapricam mu pricu o patki kako su ljudi reagirali na nju, te pomnislim kako ce on reci nesto tipa "glupana...bla bla ", a pogodite..sta je pitao

"a gdje je ta patka, kako izgleda, hoces je donijeti da ja gledam kako vi"

:lol: reko skuliraj se tipe :) ta je patka samo moja...ljubomorno je cuvan...

e on se fakat naljutio, "hocu patku" :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#29

Post by Alfons Kauders »

Ma ljudi, Maya je musko ! :wink:
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#30

Post by Harrys »

Image
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#31

Post by _MaYa_ »

Alfons Kauders wrote:Ma ljudi, Maya je musko ! :wink:
e da bar jesam....stvari bi bile punoo drugacije-jednostavnije , znas i sam musko si :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#32

Post by Alfons Kauders »

_MaYa_ wrote:
Alfons Kauders wrote:Ma ljudi, Maya je musko ! :wink:
e da bar jesam....stvari bi bile punoo drugacije-jednostavnije , znas i sam musko si :D
Hehe, istina, popravila si mi raspolozenje, moze gore ! :D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#33

Post by _MaYa_ »

Alfons Kauders wrote:
_MaYa_ wrote:
Alfons Kauders wrote:Ma ljudi, Maya je musko ! :wink:
e da bar jesam....stvari bi bile punoo drugacije-jednostavnije , znas i sam musko si :D
Hehe, istina, popravila si mi raspolozenje, moze gore ! :D
aaaaa dobro, ajde sad ti meni popravi raspolozenje, posto sam imala bas gadan dan...
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#34

Post by _MaYa_ »

[/quote]


:D :D :D :D :D :D :D e sada kada sam cuo za patku sad mi je lakse i nek pozivi patka, i daj da damo patki ime zasluzila je :D :D :D[/quote]

e pa daj neko ime :) ja nemam inspiracije, a red bi bio...ja sam bas...bez inspiracije,a i previse sam puta rekla patka ove godine :lol:
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#35

Post by _MaYa_ »

Zox wrote:NEMAS PATKU??? :shock:
Srusio mi se jos jedan mit :(
Ali svejedno te onaj komentar o glumljenju orgazma vadi.

a mili, za tebe je cuvam :razz:

hmmm koji o glumljenju orgazma? hmm to si me za mjenio s nekom od silnih maja na ovom forumu ;)


raspitaj se , ima ih pun...ma puna..., uglavnom puno ih je :D
:)
Posts: 318
Joined: 05/07/2004 00:24

#36

Post by :) »

Nazalost... ne mogu odoliti citanju tvojih postova :-?

Zapravo, da budem iskren, i mene lozis :D

a sto se tice patkice, predlazem ime mila kitic :wink: :D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#37

Post by _MaYa_ »

car-x wrote:
neki pripadnici muskos spola s ovog foruma su se gadno urotili protiv mene
sta ljudi ocekuju kad dodju na forum i postiraju svoje misljenje koje je u vecini slucajeva oprecno misljenju vecine?

da ce svi potapsati po ramenu novopridoslog sa suprotnim misljenjem, ili ce mu nekako pokusati servirati svoje?

zato, mayo, nista ne uzimaj licno.. ti imas neko svoje misljenje, drugi ce imat neko svoje, i tako u krug..

diskusija bi bila kurac, kad bi se svi slagali.. a ako hoces da vidis kako je to kad sve slazu, otvori zdravo bug, zdravo sicky, dobro jutro, ili tako neku temu, povrati dorucak jutrosnji kvalitetni, i vrati se na price gdje mislis da su se neki urotili protiv tebe i bori se za svoje stavove..

you've got to fight, for your rights

prije svega ja ne iznosim nikakva suprotna misljenja, vec iznosim 8misljenja, sto vecina cura ne radi...prema tome...nisi upravu ne ocekujem ja tapsanje po ramenu ali napade...tako da zlatna srendina je potrebna:)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#38

Post by _MaYa_ »

:) wrote:Nazalost... ne mogu odoliti citanju tvojih postova :-?

Zapravo, da budem iskren, i mene lozis :D

a sto se tice patkice, predlazem ime mila kitic :wink: :D
Lozim te ? :roll: hmmm, cudno :D

e sigurno nece imati nikakve veze s kitom :)...mislim na ime...a ja ? naravno da... 8-)
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#39

Post by stickitout »

a "moja tema" pa to sam samo tako napisala da skraceno napisem, da nemoram objasnjavati, ali izgleda da moram. pa tema ispred koje pise da sam otvorila ja. jer da neko ko se meni osobno ne svidja otvori temu, ja nebi ulazila i davala komentare...pa mi zato niej jasno zasto oni ulaze i daju komentare ako me bas ne gotive:) eto...nema nego kuckati

Ja licno ne idem ni na "cije" teme zbog osobe koja je tu temu postavila, niti izbjegavam teme zbog osobe koja je postavila istu. Tema i postoji zato da bi se na nju i o njoj razgovaralo i raspravljalo, upravo i jeste problem ove zemlje " njega ili nju ne volim, nemamo mi o cemu pricat".
Covijek je socijalna zivotinja i uvijek je diskusija ili razgovor bolji od sutnje.
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#40

Post by _MaYa_ »

:-) ema frke...to s moja tema ili njegova tema sam zabrljala ali htjela sam reci kratko nesto no ispalo je dfa ste to krivo protumacili


zamisli da ti sad otvoris neku temu a ja tebe nikako ne mogu slusati ... znaci da sam unaprijed svjesna sta cu cuiti, pa zasto bi onda isla tu temu i govorila ti gadosti

zar nije bolje zaobici ju ili normalno pricati :)

ma daj :)
Post Reply