Samo da znate da stvari nisu onakve, kakvim ih vi vidite :(

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#1 Samo da znate da stvari nisu onakve, kakvim ih vi vidite :(

Post by _MaYa_ »

Moram nesto konstatovati... :-)

Naime, neki pripadnici muskos spola s ovog foruma su se gadno urotili protiv mene. Ne znam dal je razlog tome to sto sam pomalo zauzela necije mjesto-ne znam jer nisam dugo bila na forumu ili mozda neki drugi-mozda me neko jednostavno nevoli??? I to je moguce. Nego, buduci ja obicno budem na temama koje i sama otvorim, ne vidim razloga zasto bi neko ulazio na moju temu i vrijedjao me, te spominjao kako mu ja idem na nerve, umjesto da jednostavno zaobidje taj sudbonosni klik, koji dovodi do promjene raspolozenja doticnog. Znaci...u kome je problem. To ti je isto kao i kada bi izlazio u neki kafic i stalno govorio kako ti je bez veze i dosadno..., to je nepotrebno, znaci zaobidji taj kafic.

Nesto sam takodjer primjetila, no buduci sam u Bosni, sve je normalno...Naime moja patkica, je bas gadno potresla forum i pitam se zasto??? Muskarci i do 5 puta dnevno drkaju gladjuci uzasne snimke (cesto) odvratnih i ruznih njemaca...i to ih uzbudjuje...natezu kurac na takve stvari, i onda ja sam perverzna??? Ja nemam pravo da uzivampa makar se zadovoljavala i keramickom patkom. A muski mozak je zadovoljan kad vidi brkatu mlohavu staricu kako se nateze s nekim mega kurcem...i ja sam perverzna...? Malo se preispitajte! Patku sam izmislila...ali bilo je zanimljivo! Il jos bolje neka ostane tajna dal je bilo sex izmedju mene i patke ;)

No problem je sljedeci, Bosanci nisu spremni cuti da zene masturbiraju, da uzivaju sexu , da su glavne??? E, bas mi je zao ali nemate izbora to je tako. Cinjenice. Znanstvenici su konacno pobili Darwinovu teoriju o cednosti zene-tj o monogamnosti zene. Oba spola su jednako promiskuitetna. Sinoc sam cula bas divan komentar: «Ako su zene fina i njezna bica, s kime spavaju svi ti silni macho muskarci» Pa nisu valjda sve te zene kurve J Da, da ljudi moji, zene se jebu i to je super. Ne samo da se jebu, nego jebu i druge, biraju koga ce jebati.

Mogu vas zamoliti ako vec imate nesto protiv mojih postova, da ne obracate paznju na iste, jerbo samo se nervirate, a uz put nervirate i mene, ne samo da me nervirate s komentarima tipa «joj vaka si naka si...» , vec to bespotrebno govorite. Naime, ja sam prilicno zrela cura, J svjesna sam svega, tako da neki vasi napuci su naivni i izazivaju osmjeh s druge (moje)strane ekrana. Sebe nazivam intelektualkom, volim sex i voljet cu ga uvjek...ako je to zapreka da ja razgovaram o nekim drugim temama...bas mi je zao debili zatucani (koji tako mislite) ali...niste upravu...samo ste primitivni i ja tu nazalost ne mogu nista. Jer nebiste vjerovali ali vasa se mama jebala da bi vi nastali, da da. Jebala se! Pa jel vamn mama kurva? Neeee , mama je cedna. Zasto? Jer ima papir...uuuuuu L bas gadno. Mora da oni ljudi koji zive u Njemackoj bez papira usttvari i ne zive u Njemackoj. :lol: Veoma moguce . E pa onda cura, koju ste vi voljeli obozavali, jel i ona kurva? Sve ?

Malo, malo ne vjerujem da ste nasljedili od oceva taj stav, «muskarci su face kad se jebu, a zene kurve». A gdje to pise? A, da pise na forumu, jer muskarci i jesu face na forumu jer mogu pisati o tome kako su drkali, i mogu otici raspravljati o drugim temama a da ih pri tom niko ne gnjavi s drkanjem, no kad si zena, jebote...osjecam se ko kurva s «ljbavi&sexa» :lol: :lol: :lol: . Ali necu ja mjenjati vase zatucane glave...boli mene picka :D za vama...meni je bitno J ono sto ja znam.


S ljubavlju...Maya! (uhhh al sam sad sretna kad sam se istresla...:) )
:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#2

Post by pitt »

Aferim.... :D :D :D
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#3

Post by Zox »

A vidis, ja sam mislio da si TI MENE uzela pod zub (mislim, figurativno :D ) u vezi sa onim "kurtonom".
Sala, meni su tvoji komentari super! Posebno onaj o laznim orgazmima!
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#4

Post by nebi »

Carrie Bradshow ce te tuziti....krades joj kolumne
Avangardan10
Posts: 657
Joined: 06/01/2005 16:16

#5

Post by Avangardan10 »

ma samo ti pisi pusti hajvane

pozdrav
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#6

Post by Toozla »

8-) 8-) 8-)
stelium
Posts: 438
Joined: 28/05/2004 18:57
Location: malta

#7

Post by stelium »

Ma Mayo libo te tuki,postala si kult!!
Image
Image

Jedna mi stvar nije jasna:"Sta je to `Moja Tema`??"Znaci li to da onaj koji otvori temu ima apsolutnu moc nad ucesnicima diskusije odnosno on je taj koji treba da vedri i oblaci?
Image
User avatar
pape
Posts: 6832
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#8

Post by pape »

:-) Mayo, ..... :-) ... ovaj posljednji ....
Image
.... (post) ti je bio, .... :-) .... uhhh .... :-) .
Samo nastavi, ....
Zreli
Posts: 352
Joined: 20/10/2003 00:00

#9

Post by Zreli »

Joj jebene filozofije ...

hej, Majo jesi ti mozda rodjena na Ilidzi?

Bez zajebancije ... Ilidza je u HErcegovini

Hahaha... Evo je raja
Last edited by Zreli on 18/01/2005 21:44, edited 2 times in total.
User avatar
Qler
Posts: 23729
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#10

Post by Qler »

ma majo najludja si majke mi :D

hebi im patke :D

boli te ckapi sta seljaci pricaju, samo zeza ba :D:D:D
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#11

Post by nebi »

Eh,da je zeza.....sve mi je isharet da MaYa ozbiljno misli. :roll:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#12

Post by hananah »

Majo bona, kome se ti pravdas, sta te briga, pa pola stvari se izmisli pogotovo na sex i ljubav cisto da se malo nasmijemo i zabavimo :)
furaj ti svoj fazon :)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#13

Post by _MaYa_ »

moram priznati da nisam ocekivala pozitivne reakcije na post :) ali bas ste me ugodno izmenadili i hvalasvima :) ja nemam nista protiv nikoga, ustvari ste mi svi ko jedno(manje-vise :D )

a "moja tema" pa to sam samo tako napisala da skraceno napisem, da nemoram objasnjavati, ali izgleda da moram. pa tema ispred koje pise da sam otvorila ja. jer da neko ko se meni osobno ne svidja otvori temu, ja nebi ulazila i davala komentare...pa mi zato niej jasno zasto oni ulaze i daju komentare ako me bas ne gotive:) eto...nema nego kuckati

aaa zox? ne, nemam pojma ni ko je pisao za kurton :) a slaatko je to, al sad znam dasi to ti :D e sad sam te tek uzela...;)

ostali 8-) bas ste me malo utjesili...:) ma sta zeza proistice iz ozbiljni stvari, nemojmo se zavaravati...
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#14

Post by Harrys »

Ma rekao bih ti nesto,al pogresno ces me shvatiti. :-)


GENS UNA SUMUS Jedan smo rod
zili
Posts: 656
Joined: 10/02/2003 00:00

#15

Post by zili »

MaYi pocasno predajem titulu naj-perverznije ;-)
Zreli
Posts: 352
Joined: 20/10/2003 00:00

#16

Post by Zreli »

pa i nisu pozitivne reakcije, mislim, ja sam guru na ovom forumu i odlucujem sta je dobro a sta lose, i reko sam fino da je to sve jebeno, a tvoja teorija zavjere je prava loserska teorija, a da nemas tu patku to je svima jasno, samo si htjela malo da se glupiras pa si dobila po guzi. malo.
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#17

Post by Zox »

NEMAS PATKU??? :shock:
Srusio mi se jos jedan mit :(
Ali svejedno te onaj komentar o glumljenju orgazma vadi.
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#18 Re: Samo da znate da stvari nisu onakve, kakvim ih vi vidite

Post by vodolija_33 »

_MaYa_ wrote:Moram nesto konstatovati... :-)
Nisi morala, ali hajde... :D
Naime, neki pripadnici muskos spola s ovog foruma su se gadno urotili protiv mene. Ne znam dal je razlog tome to sto sam pomalo zauzela necije mjesto-ne znam jer nisam dugo bila na forumu ili mozda neki drugi-mozda me neko jednostavno nevoli??? I to je moguce. Nego, buduci ja obicno budem na temama koje i sama otvorim, ne vidim razloga zasto bi neko ulazio na moju temu i vrijedjao me, te spominjao kako mu ja idem na nerve, umjesto da jednostavno zaobidje taj sudbonosni klik, koji dovodi do promjene raspolozenja doticnog. Znaci...u kome je problem. To ti je isto kao i kada bi izlazio u neki kafic i stalno govorio kako ti je bez veze i dosadno..., to je nepotrebno, znaci zaobidji taj kafic.
Ma to ti je sve bona maska. Oni se u stvari lože na tebe. Čitaj između redova 8-)
Nesto sam takodjer primjetila, no buduci sam u Bosni, sve je normalno...Naime moja patkica, je bas gadno potresla forum i pitam se zasto??? Muskarci i do 5 puta dnevno drkaju gladjuci uzasne snimke (cesto) odvratnih i ruznih njemaca...i to ih uzbudjuje...natezu kurac na takve stvari, i onda ja sam perverzna??? Ja nemam pravo da uzivampa makar se zadovoljavala i keramickom patkom. A muski mozak je zadovoljan kad vidi brkatu mlohavu staricu kako se nateze s nekim mega kurcem...i ja sam perverzna...? Malo se preispitajte! Patku sam izmislila...ali bilo je zanimljivo! Il jos bolje neka ostane tajna dal je bilo sex izmedju mene i patke ;)
Ma ne! Oni m*********ju na tebe i tvoju patq a ne na debele nijemcei brkate njemice. A ti nisi perverzna...nego...iskrena. Jel tako? :D
No problem je sljedeci, Bosanci nisu spremni cuti da zene masturbiraju, da uzivaju sexu , da su glavne??? E, bas mi je zao ali nemate izbora to je tako. Cinjenice. Znanstvenici su konacno pobili Darwinovu teoriju o cednosti zene-tj o monogamnosti zene. Oba spola su jednako promiskuitetna. Sinoc sam cula bas divan komentar: «Ako su zene fina i njezna bica, s kime spavaju svi ti silni macho muskarci» Pa nisu valjda sve te zene kurve J Da, da ljudi moji, zene se jebu i to je super. Ne samo da se jebu, nego jebu i druge, biraju koga ce jebati.
Ma boli te q****, glavna si :oops: :D
Mogu vas zamoliti ako vec imate nesto protiv mojih postova, da ne obracate paznju na iste, jerbo samo se nervirate, a uz put nervirate i mene, ne samo da me nervirate s komentarima tipa «joj vaka si naka si...» , vec to bespotrebno govorite. Naime, ja sam prilicno zrela cura, J svjesna sam svega, tako da neki vasi napuci su naivni i izazivaju osmjeh s druge (moje)strane ekrana. Sebe nazivam intelektualkom, volim sex i voljet cu ga uvjek...ako je to zapreka da ja razgovaram o nekim drugim temama...bas mi je zao debili zatucani (koji tako mislite) ali...niste upravu...samo ste primitivni i ja tu nazalost ne mogu nista. Jer nebiste vjerovali ali vasa se mama jebala da bi vi nastali, da da. Jebala se! Pa jel vamn mama kurva? Neeee , mama je cedna. Zasto? Jer ima papir...uuuuuu L bas gadno. Mora da oni ljudi koji zive u Njemackoj bez papira usttvari i ne zive u Njemackoj. :lol: Veoma moguce . E pa onda cura, koju ste vi voljeli obozavali, jel i ona kurva? Sve ?
Pa dobro sad, da si nam mogla malo pismenije objasniti kako šta hoda i tako to i mogla si, ali nije sad ni bitno. Skontali!! :oops: :D
Malo, malo ne vjerujem da ste nasljedili od oceva taj stav, «muskarci su face kad se jebu, a zene kurve». A gdje to pise? A, da pise na forumu, jer muskarci i jesu face na forumu jer mogu pisati o tome kako su drkali, i mogu otici raspravljati o drugim temama a da ih pri tom niko ne gnjavi s drkanjem, no kad si zena, jebote...osjecam se ko kurva s «ljbavi&sexa» :lol: :lol: :lol: . Ali necu ja mjenjati vase zatucane glave...boli mene picka :D za vama...meni je bitno J ono sto ja znam.
Koga sada ovdje ko??? :shock: Ne kontam :? A ako ti treba ginekolog za tu tvoju boljku pošaljem ti vizit kartu. Najbolja dr u gradu! :D

S ljubavlju...Maya! (uhhh al sam sad sretna kad sam se istresla...:) )
:D
Nek si ti to s nama podijelila i namA je odmah lakše :D:D:D
havetinja
Posts: 759
Joined: 12/09/2003 00:00
Contact:

#19 Re: Samo da znate da stvari nisu onakve, kakvim ih vi vidite

Post by havetinja »

vodolija_33 wrote:
Ma to ti je sve bona maska. Oni se u stvari lože na tebe. Čitaj između redova 8-)
kva-kva :D
Ereinion
Posts: 229
Joined: 03/01/2005 17:11

#20 Re: Samo da znate da stvari nisu onakve, kakvim ih vi vidite

Post by Ereinion »

_MaYa_ wrote:Moram nesto konstatovati... :-)

Naime, neki pripadnici muskos spola s ovog foruma su se gadno urotili protiv mene. Ne znam dal je razlog tome to sto sam pomalo zauzela necije mjesto-ne znam jer nisam dugo bila na forumu ili mozda neki drugi-mozda me neko jednostavno nevoli??? I to je moguce. Nego, buduci ja obicno budem na temama koje i sama otvorim, ne vidim razloga zasto bi neko ulazio na moju temu i vrijedjao me, te spominjao kako mu ja idem na nerve, umjesto da jednostavno zaobidje taj sudbonosni klik, koji dovodi do promjene raspolozenja doticnog. Znaci...u kome je problem. To ti je isto kao i kada bi izlazio u neki kafic i stalno govorio kako ti je bez veze i dosadno..., to je nepotrebno, znaci zaobidji taj kafic.

Nesto sam takodjer primjetila, no buduci sam u Bosni, sve je normalno...Naime moja patkica, je bas gadno potresla forum i pitam se zasto??? Muskarci i do 5 puta dnevno drkaju gladjuci uzasne snimke (cesto) odvratnih i ruznih njemaca...i to ih uzbudjuje...natezu kurac na takve stvari, i onda ja sam perverzna??? Ja nemam pravo da uzivampa makar se zadovoljavala i keramickom patkom. A muski mozak je zadovoljan kad vidi brkatu mlohavu staricu kako se nateze s nekim mega kurcem...i ja sam perverzna...? Malo se preispitajte! Patku sam izmislila...ali bilo je zanimljivo! Il jos bolje neka ostane tajna dal je bilo sex izmedju mene i patke ;)

No problem je sljedeci, Bosanci nisu spremni cuti da zene masturbiraju, da uzivaju sexu , da su glavne??? E, bas mi je zao ali nemate izbora to je tako. Cinjenice. Znanstvenici su konacno pobili Darwinovu teoriju o cednosti zene-tj o monogamnosti zene. Oba spola su jednako promiskuitetna. Sinoc sam cula bas divan komentar: «Ako su zene fina i njezna bica, s kime spavaju svi ti silni macho muskarci» Pa nisu valjda sve te zene kurve J Da, da ljudi moji, zene se jebu i to je super. Ne samo da se jebu, nego jebu i druge, biraju koga ce jebati.

Mogu vas zamoliti ako vec imate nesto protiv mojih postova, da ne obracate paznju na iste, jerbo samo se nervirate, a uz put nervirate i mene, ne samo da me nervirate s komentarima tipa «joj vaka si naka si...» , vec to bespotrebno govorite. Naime, ja sam prilicno zrela cura, J svjesna sam svega, tako da neki vasi napuci su naivni i izazivaju osmjeh s druge (moje)strane ekrana. Sebe nazivam intelektualkom, volim sex i voljet cu ga uvjek...ako je to zapreka da ja razgovaram o nekim drugim temama...bas mi je zao debili zatucani (koji tako mislite) ali...niste upravu...samo ste primitivni i ja tu nazalost ne mogu nista. Jer nebiste vjerovali ali vasa se mama jebala da bi vi nastali, da da. Jebala se! Pa jel vamn mama kurva? Neeee , mama je cedna. Zasto? Jer ima papir...uuuuuu L bas gadno. Mora da oni ljudi koji zive u Njemackoj bez papira usttvari i ne zive u Njemackoj. :lol: Veoma moguce . E pa onda cura, koju ste vi voljeli obozavali, jel i ona kurva? Sve ?

Malo, malo ne vjerujem da ste nasljedili od oceva taj stav, «muskarci su face kad se jebu, a zene kurve». A gdje to pise? A, da pise na forumu, jer muskarci i jesu face na forumu jer mogu pisati o tome kako su drkali, i mogu otici raspravljati o drugim temama a da ih pri tom niko ne gnjavi s drkanjem, no kad si zena, jebote...osjecam se ko kurva s «ljbavi&sexa» :lol: :lol: :lol: . Ali necu ja mjenjati vase zatucane glave...boli mene picka :D za vama...meni je bitno J ono sto ja znam.


S ljubavlju...Maya! (uhhh al sam sad sretna kad sam se istresla...:) )
:D
Kraljice !! :D :D :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#21

Post by car-x »

neki pripadnici muskos spola s ovog foruma su se gadno urotili protiv mene
sta ljudi ocekuju kad dodju na forum i postiraju svoje misljenje koje je u vecini slucajeva oprecno misljenju vecine?

da ce svi potapsati po ramenu novopridoslog sa suprotnim misljenjem, ili ce mu nekako pokusati servirati svoje?

zato, mayo, nista ne uzimaj licno.. ti imas neko svoje misljenje, drugi ce imat neko svoje, i tako u krug..

diskusija bi bila kurac, kad bi se svi slagali.. a ako hoces da vidis kako je to kad sve slazu, otvori zdravo bug, zdravo sicky, dobro jutro, ili tako neku temu, povrati dorucak jutrosnji kvalitetni, i vrati se na price gdje mislis da su se neki urotili protiv tebe i bori se za svoje stavove..

you've got to fight, for your rights
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#22

Post by mIRCerka »

Majo,
jedini razlog sto te ljudi uzimaju na zub jeste jezik koji koristis...inace rijetko kad citam ovaj podforum upravo zbog ovakvih situacija kad ti jedni kazu CESTITAM a drugi te zovu Droljom....
Iskreno da ti kazem, kao zena zeni: Tvoja Pi*ka, tvoj problem! Al' ne mora cijela mahala da zna :D

Ljubi te mIRCi po sred keramicke patke (btw. imas li jos patkica?)

Ne sekiraj se nista, ipak je ovo virtuelni svijet :D
daredevil
Posts: 179
Joined: 17/01/2005 15:12

#23 Re: Samo da znate da stvari nisu onakve, kakvim ih vi vidite

Post by daredevil »

_MaYa_ wrote: Sebe nazivam intelektualkom,volim sex i voljet cu ga uvjek

Mislim da nemas losih tema, ni postova, usustini svako ima pravo na svoje misljenje, i svako od nas stoji iza svoji postupaka.
Ali mislim da ce zbog ovog djela recenice koji je boldiran sada masa nas muskaraca da ti se ulizuje, sto si vec primjetila. :D :D :D :D :D

Ma samo ti radi sta god pozelis. I u vecini se stvari slazem sa tobom, ali takvi smo kakvi smo pa nas j****. :D :D :D
pips
Posts: 208
Joined: 16/06/2004 14:18

#24

Post by pips »

MaYa, daj jos nas malo ruzi
znas to me pravo pali

Image
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#25

Post by _MaYa_ »

pa dajte ljudi jos cu se umisliti...nemojte...pa nemojteeee :) pa nemojte stvarno

(sto znaci dajte jos, pa zar je to sve :D)

e pa znali ste to, kad zena kaze ne, kao da samu sebe uvjerava u to ne, to znaci DA....kako? pa lijepo

nikad te vise necu nazvati-joj kako cu se suzdrzati da te ne nazovem

ovo je zadnji put da se sexam s tobom-joooj kako cu bez sexa s tobom

itd,,,,


nego ljudi moji patka je ziva i zdrava...jos uvjek je :D :lol: kao sto rekoh iz mala ostecenja ;)
Post Reply