Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Millie18
Posts: 137
Joined: 24/03/2018 22:56

#701 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Millie18 »

Fuzzy Dunlop wrote: 10/05/2020 00:51
Čemu dizanje tenzija? Ja nisam zaključio da je nasilan (možda sam fulio). Kako vidim ona se zna brinuti o sebi. U ostalom, čujemo samo njenu stranu. Možda je čovjek u depresiji. Ako je suditi po nicku, njoj je 20 godina, udala se sa 18? Jbga još jedna žrtva ekonomije a i mentaliteta. A možda i greška u procjeni karaktera. Zato, kako ima brak, tako ima i razvod.

Umjesto da im se preporuči neko bračno savjetovanje, da koristan savjet...
Pomiješao si malo postove, niko nije rekao da je nasilan.

Čovjek u depresiji? Vala spava, jede, veseo, druži se... Nema naznaka nikavih 😁

Jaaaa sam brate u depresiji 😁
hajde matere ti da ti dam kontakt od muža pa mu daj kakav koristan savjet, da ljudi od 28 godina(i meni je toliko, ne sudi po nicku)ne mogu spavat ko bebe vazdan i čekati bolja vremena, ne bi trebalo da žive na majčinoj i očevoj grbači a ženu da šalju da im sve riješi.
Pa ne idee, eto, ne ideee. Makar iz ljudskosti i empatije ako ništa 😊
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#702 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Snake Eyes »

Millie18 wrote: 10/05/2020 02:42
Snake Eyes wrote: 10/05/2020 01:01 Udala se rano, otišla vani, fino joj sada, skontala da je požurila, nije života iskusila, remote udata, a čuna prahnula, svaka mahana k'o balvan, sad bi se razvela.

Simple as that.
Hah, jarane moj, sad će mi 30 što bi rek'o naš narod. 😂

Prahnulo mi da nemam uhljeba, vjeruj, nije ti kod mene sve na tim primitivnim 'cuna' nivoima.

Peace 😎
Čuna kad prahne k'o biva nešto loše i primitivno :D
User avatar
Millie18
Posts: 137
Joined: 24/03/2018 22:56

#703 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Millie18 »

Snake Eyes wrote: 10/05/2020 02:54
Čuna kad prahne k'o biva nešto loše i primitivno :D
Bivalo kako bivalo, precijenjeno je u odnosu na krupnije stvari :D
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#704 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Snake Eyes »

Millie18 wrote: 10/05/2020 02:58
Snake Eyes wrote: 10/05/2020 02:54
Čuna kad prahne k'o biva nešto loše i primitivno :D
Bivalo kako bivalo, precijenjeno je u odnosu na krupnije stvari :D
Znam na šta misliš :per:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#705 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by moonca »

Millie18 wrote: 10/05/2020 02:52 da ljudi od 28 godina(i meni je toliko, ne sudi po nicku)ne mogu spavat ko bebe vazdan i čekati bolja vremena, ne bi trebalo da žive na majčinoj i očevoj grbači a ženu da šalju da im sve riješi.
Po pisanju, takvog si ga i upoznala. Mamina maza.
Posalji mu papire,da ti se pridruzi, kad si vec pristala da budes vani...Image....u Bosni nema posla. :zoka:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#706 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Guadalajara »

Millie18 wrote: 09/05/2020 17:53 Pouka svega za žene : ama ne gledaj ga ako nema auto, posao i stan, goni ti ovu neku ljubav kojom se štite novopečeni muškarci sponzoruše.
A muškarcima: oženite vi neku da vam samo sjedi u kući ili spava, pa hajd je volite kad zagusti.

Isto tako i ja mislim. :-D Ako zena nema dobar posao, fakultet, fino auto, stan/kucu,nije iz dobrostojece porodice...Odmah to sikterisem i posaljem u pm...Meni takva smrda, bijeda i sirotinja ne treba...

Ja sam odrastao u porodici gdje je majka bila superiornija. Ona gradjanka, otac sa sela, ona u to vrijeme imala stan, otac nije, ona studirala, otac sa srednjom radio itd... :D

Zena koja nece da me izdrzava, takvu nikad ne bih ozenio.... :) Nego je natrpati...i nogom u gu*zicu...neka se snalazi i za sebe i dijete :wink: :D

Eeeh ko vas ne zna...lopovke...Muskarac da sve placa, kupuje, izvodi...a ona da steka pare po racunima...eeeh eehh :-D :skoljka:
User avatar
Ludzak
Posts: 5601
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#707 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Ludzak »

antikrkan wrote: 10/05/2020 00:47
Ludzak wrote: 10/05/2020 00:40 Kupis Poršea pa da vidis kako ce te djevpjke pratiti pogledima. Jos posebno ako ga stisneš na gas. :lol:
kome trebaju takve djevojke inače :mrgreen:
Ne trebaju za brak. Al trebaju za mušku razonodu.
User avatar
irac300
Posts: 9042
Joined: 18/07/2009 18:36

#708 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by irac300 »

Lalena wrote: 09/05/2020 16:00 Sa zauzetim.

Ne samo zbog svojih moralnih načela, nego što emotivno usko vežem poštovanje i ljubav/sviđanje... Ako nekoga ne poštujem, a ljude koji petljaju, lažu, varaju, svrstavam u tu skupinu, male su šanse, gotovo nikakve, da ću ga smatrati privlačnim :roll:
Bez obzira na njegov fizički izgled ili neke druge "atribute" :skoljka:

S druge strane, odanost, vjernost, iskrenost, kao i neke druge karakterne osobine, mogu "prosječnu" osobu učiniti veoma atraktivnom...
A onda je svizac umotao cokoladu u papir.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21753
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#709 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by MarlboroGold »

Muški zgubidani... njima se uglavnom teže oprašta ljenost i ostalo vezano za istu od strane žena nego kad je obrnuto. To je vjerovatno iz, još uvijek, neke navike da muškarci trebaju više doprinositi u braku kad je u pitanju egzistencija istog.

Batali to Millie. Takve osobe se rijetko mijenjaju. Imam poznanika kojeg je cura napustila iz skoro pa identičnih razloga - jedina razlika je što nisu bili vjenčani pa je razlaz bio lakši. I dalje je isti. Nakon nekog vremena jednostavno skontaš da te osoba sa kojom si zajedno jednostavno ne može pratiti jer to ne želi.
User avatar
Millie18
Posts: 137
Joined: 24/03/2018 22:56

#710 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Millie18 »

MarlboroGold wrote: 10/05/2020 12:55 Muški zgubidani... njima se uglavnom teže oprašta ljenost i ostalo vezano za istu od strane žena nego kad je obrnuto. To je vjerovatno iz, još uvijek, neke navike da muškarci trebaju više doprinositi u braku kad je u pitanju egzistencija istog.

Batali to Millie. Takve osobe se rijetko mijenjaju. Imam poznanika kojeg je cura napustila iz skoro pa identičnih razloga - jedina razlika je što nisu bili vjenčani pa je razlaz bio lakši. I dalje je isti. Nakon nekog vremena jednostavno skontaš da te osoba sa kojom si zajedno jednostavno ne može pratiti jer to ne želi.


Da, nažalost si u pravu - ne može pratiti jer ne želi.
Koliko god da je čovjek u depresiji ili lijen, bezvoljan, uvijek postoji nešto na ovom dunjaluku što je vrijedno radovanja, truda, divljenja...ama baš uvijek.

Nit' mi je kad trebao ko da me finansira, nit' sam kad htjela nekog takvog.

Kad odrasteš u zdravoj sredini gdje dogovor i razgovor kuću gradi(a vala i zajednički rad u svim sferama života) , teško prihvataš bilo šta manje.
sedma_7
Posts: 729
Joined: 03/04/2007 18:24

#711 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by sedma_7 »

Sa nekim ko me gleda kao manje vrijedu samo zato jer pripadan zenskom polu , dakle sovinistima. S nekim ko me posmatra kao dijete i ne uzima za ozbiljno.. S nekim ko ne moze podnijeti samostalnu zenu. S nekim nekim u cijem se drustvu ne mozes opustit. Ko dijeli poslove na muske i zenske, s nekim ko vara ili je sklon flertanju.

U sustini, ostacu sama. :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#713 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by moonca »

:lol:
..tak ti je najbolje..
Krespons
Posts: 60
Joined: 02/05/2020 20:14

#714 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Krespons »

sedma_7 wrote: 10/05/2020 21:15 Sa nekim ko me gleda kao manje vrijedu samo zato jer pripadan zenskom polu , dakle sovinistima. S nekim ko me posmatra kao dijete i ne uzima za ozbiljno.. S nekim ko ne moze podnijeti samostalnu zenu. S nekim nekim u cijem se drustvu ne mozes opustit. Ko dijeli poslove na muske i zenske, s nekim ko vara ili je sklon flertanju.

U sustini, ostacu sama. :lol:
Vidim da si registrovana 2007. godine što znači da sigurno nemaš dvadeset i sama sebe najbolje poznaješ. Moraš znati da savršenog nećeš nikada pronaći. Samo znaj da što si starija manje su ti šanse da nekog pronađeš a gubiš i mogućnost za potomstvom nakon određenih godina. Nemoj da se kaješ. Postoje osobe koje su same sebi dovoljne. Možda si ti takva pa nemaš problema, ali mnoge žene se kaju kasnije jer se nisu ostvarile na tom polju.
User avatar
Good_Fella
Posts: 4
Joined: 07/02/2020 15:51

#715 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Good_Fella »

sedma_7 wrote: 10/05/2020 21:15 Sa nekim ko me gleda kao manje vrijedu samo zato jer pripadan zenskom polu , dakle sovinistima. S nekim ko me posmatra kao dijete i ne uzima za ozbiljno.. S nekim ko ne moze podnijeti samostalnu zenu. S nekim nekim u cijem se drustvu ne mozes opustit. Ko dijeli poslove na muske i zenske, s nekim ko vara ili je sklon flertanju.

U sustini, ostacu sama. :lol:
Pa zar ovakvih ima puno? Ozbiljno pitam, ono jesam mladji 25-ta, ali bukvalno svi moji jarani ukljucujuci i mene bas hoce curu/zenu sa stavom i vlastitim razmisljanjima. Ruku na srce i ja sam izbirljiv kad je drustvo u pitanju drama pa pricam o 3 jarana u ovom slucaju, vise mi ne treba vala. Hocu reci nije neki reprezentativni uzorak.

I bukvalno svi do jednog govore da bi htjeli curu koja ce reci "stani bolan, nije to bas tako, pogledaj iz ovog ugla itd." Sta znam mozda sam ja previse izolovan, pa slabo naletim na levate.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#716 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Euphoria »

antikrkan wrote: 12/05/2020 02:44 sa ružnim :run:
:lol:
Ništa ljepota duše?
User avatar
Yenna
Posts: 6832
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#717 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Yenna »

Smotanim.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#718 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by dobar osjecaj »

Millie18 wrote: 09/05/2020 17:53 Evo me u drugoj državi, radim, a on dole spava do 4,5 a nekad i 6 poslijepodne. To po meni nije normalno.
Volim kad god imam priliku napraviti pauzu tokom dana za makar kratak kvalitetan san i mir ali...Vremenom se pokazala tacna odgojna i zivotna filozofija moje nene da od ljudi koji svakodnevno spavaju do kasno i metiljaju satima tokom prosjecnog dana nema i uglavnom nece nikada biti kvalitetnih ljudi.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#720 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by moonca »

..sta je --almire... :lol:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#721 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by almir90 »

moonca wrote: 13/05/2020 13:12 ..sta je --almire... :lol:
Ma smiješna mi ova priča
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#722 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Guadalajara »

Joooj ovih koferusha :-)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#723 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by moonca »

Guadalajara wrote: 13/05/2020 13:20 Joooj ovih koferusha :-)
..14 sati gledao seriju.. :oops: :P :zoka:
..sta je koferusha, po amdzinici?
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#724 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by S4mpion »

Millie18 wrote: 09/05/2020 17:53
Pouka svega za žene : ama ne gledaj ga ako nema auto, posao i stan, goni ti ovu neku ljubav kojom se štite novopečeni muškarci sponzoruše.
A muškarcima: oženite vi neku da vam samo sjedi u kući ili spava, pa hajd je volite kad zagusti.
U prevodu, budite sponzoruše. :komi:

Jedne prilike dobih, diskretno upakovan, prigovor na to kako nemam auto, a priča se doticala nekih "sposobnih" muškaraca iz njene okoline. Helem, iako tada nisam im'o auto, im'o sam pare da kupim neko prosječno, svoje zarađene pare, ali mi auto tada jednostavno nije trebalo.

I, budući da mi se nije vidjelo auto, a nisam ni bankovni račun stavio na uvid, ispadoh nesposoban. Šmrc. :komi:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#725 Re: Sa kakvim muskarcem nikada ne biste mogle biti?

Post by Guadalajara »

moonca wrote: 13/05/2020 13:31
Guadalajara wrote: 13/05/2020 13:20 Joooj ovih koferusha :-)
..14 sati gledao seriju.. :oops: :P :zoka:
..sta je koferusha, po amdzinici?
Moram nadoknaditi to sto ne gledam TV :-D :P

To su ove sto se utrpaju muskarcu u stan, jos hoce da je izdrzava :-) :izet:
Post Reply