RUSIJA

Post Reply
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5376 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:
General War wrote:
KUZNETSOV wrote:ma kakav tor to je šilka 8-)
Mozda prije 40 godina :lol:
:lol: ma šilka nikada nije ni bila za PVO, ne znam koji krac su sovjeti stavili onaj radar nazad :lol:
hooj brate, znas li da je izrael bas najvise aviona izgubio bas od FLAK-a (u najvecem dijelu te iste silke sa serpom pozadi) a ne od raketa.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5377 Re: RUSIJA

Post by General War »

Co0l wrote:Da zavaraju neprijatelja.
Ves lonac :D
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5378 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

General War wrote: hooj brate, znas li da je izrael bas najvise aviona izgubio bas od FLAK-a (u najvecem dijelu te iste silke sa serpom pozadi) a ne od raketa.
ja ja, samo što su se židovi međedi pravili pa bili u dohvatu šilke :lol: al' ostajem pri mišljenju da je šilka bolja za ciljeve na zemlji nego u zraku :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5379 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

KUZNETSOV wrote: ja ja, samo što su se židovi međedi pravili pa bili u dohvatu šilke :lol: al' ostajem pri mišljenju da je šilka bolja za ciljeve na zemlji nego u zraku :D
šilka heeh.
koji si broj?maj i tebi kečiga...s osmjehom...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5380 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Svaki drugi članak na Dojče Vele o Putinu :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#5381 Re: RUSIJA

Post by jao_situacije »

:lol: :lol:

Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5382 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:Svaki drugi članak na Dojče Vele o Putinu :lol:
Pisali su i o Hit^eru svaki dan, kad je ono bio popularan krajem tridesetih.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5383 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Avetinho wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Svaki drugi članak na Dojče Vele o Putinu :lol:
Pisali su i o Hit^eru svaki dan, kad je ono bio popularan krajem tridesetih.
Idu ti paralele pravo, kao i kontanje konteksta.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5384 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:
Avetinho wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Svaki drugi članak na Dojče Vele o Putinu :lol:
Pisali su i o Hit^eru svaki dan, kad je ono bio popularan krajem tridesetih.
Idu ti paralele pravo, kao i kontanje konteksta.
Hvala, nisam ni mislio da ce mlado putince shvatiti paralelu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5385 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Avetinho wrote: Hvala, nisam ni mislio da ce mlado putince shvatiti paralelu.
De nemoj pricat.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5386 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Avetinho wrote: Hvala, nisam ni mislio da ce mlado putince shvatiti paralelu.
ti si meni idol avetinho, jesi svegam' :lol:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#5387 Re: RUSIJA

Post by LBVIEW »

Bato,zar ti nisi prestao podrzavati Rusiju kad je onomad lobirala protiv rezolucije?
Ili sam ja nesto propustio,moguce da je bilo u nasem interesu samo nismo skontali.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#5388 Re: RUSIJA

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Pa dobro braćo kakvo je ono rusko gađanje po Siriji, fula se meta po 250m, koriste se gravitacone bombe. :shock: Pa stvarno mogli su malo više odriješiti kesu za to prvo pilot bombardovanje da ostave barem kakav takav dojam. Ono što se vidjelo prvi dan je tanko i sramotno, mislim da bi i Hrvatska sa cijelim ratnim vazduhoplovstvom (tri MIG-a 21) napravila identičan posao. :mrgreen:

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5389 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

LBVIEW wrote:Bato,zar ti nisi prestao podrzavati Rusiju kad je onomad lobirala protiv rezolucije?
Ili sam ja nesto propustio,moguce da je bilo u nasem interesu samo nismo skontali.
Ja podrzavam unistenje terorista i narocito bipolarni svijet, gdje nema jedan glavni baja koji moze raditi sta mu je volja.

Cinjenica da je Rusija upala u hajmo reci 70% tog opisa, ne cini me rusofilom.

Sto se rezolucije tice-cista politicka manipulacija onih koji su svojim necinjenjem dozvolili da se desi ono sto rezolucijom osudjuju.

Ali ako me pitas da li sam bio za da se usvoji-naravno da jesam.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5390 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Pa dobro braćo kakvo je ono rusko gađanje po Siriji, fula se meta po 250m, koriste se gravitacone bombe. :shock: Pa stvarno mogli su malo više odriješiti kesu za to prvo pilot bombardovanje da ostave barem kakav takav dojam. Ono što se vidjelo prvi dan je tanko i sramotno, mislim da bi i Hrvatska sa cijelim ratnim vazduhoplovstvom (tri MIG-a 21) napravila identičan posao. :mrgreen:

Ti od eksperta za ljudska prava i izbjeglice prefakturisa na vojnog analiticara :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#5391 Re: RUSIJA

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

_BataZiv_0809 wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:Pa dobro braćo kakvo je ono rusko gađanje po Siriji, fula se meta po 250m, koriste se gravitacone bombe. :shock: Pa stvarno mogli su malo više odriješiti kesu za to prvo pilot bombardovanje da ostave barem kakav takav dojam. Ono što se vidjelo prvi dan je tanko i sramotno, mislim da bi i Hrvatska sa cijelim ratnim vazduhoplovstvom (tri MIG-a 21) napravila identičan posao. :mrgreen:

Ti od eksperta za ljudska prava i izbjeglice prefakturisa na vojnog analiticara :D
Od kada treba certifikat za komentarisanje na forumu? :mrgreen: Samo komentiram činjenice i ono što se vidi na snimku kolega, isto kao i ti. U demokratiji smo još uvijek, nismo u Rusiji ili u Siriji. :wink:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#5392 Re: RUSIJA

Post by LBVIEW »

_BataZiv_0809 wrote:
LBVIEW wrote:Bato,zar ti nisi prestao podrzavati Rusiju kad je onomad lobirala protiv rezolucije?
Ili sam ja nesto propustio,moguce da je bilo u nasem interesu samo nismo skontali.
Ja podrzavam unistenje terorista i narocito bipolarni svijet, gdje nema jedan glavni baja koji moze raditi sta mu je volja.

Cinjenica da je Rusija upala u hajmo reci 70% tog opisa, ne cini me rusofilom.

Sto se rezolucije tice-cista politicka manipulacija onih koji su svojim necinjenjem dozvolili da se desi ono sto rezolucijom osudjuju.

Ali ako me pitas da li sam bio za da se usvoji-naravno da jesam.
Ma na stranu oni,nego sta mislis da Rusija nastavi podrzavati Srbe(ova rezolucija je kap u moru dosadasnje podrske) do referenduma koji baja najavljuje i koji je,cini mi se, i u Statutu SNDS-a? Da li bi,zarad borbe protiv bipolarnog svijeta,podrzao rusku pomoc Miletu u parcanju domovine?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5393 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote: Od kada treba certifikat za komentarisanje na forumu? :mrgreen: Samo komentiram činjenice i ono što se vidi na snimku kolega, isto kao i ti. U demokratiji smo još uvijek, nismo u Rusiji ili u Siriji. :wink:
Dio demokratije je da istrpis negativan komentar bez poziva na demokratiju :wink:

Za komentarisanje vojnih snimaka ipak treba odredjeno predzananje, a ne na jednoj temi "jel se meni ovo cini ili profulase 150 m", a na drugoj, "u jbt alaj ovi fulaju" :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5394 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

LBVIEW wrote: Ma na stranu oni,nego sta mislis da Rusija nastavi podrzavati Srbe(ova rezolucija je kap u moru dosadasnje podrske) do referenduma koji baja najavljuje i koji je,cini mi se, i u Statutu SNDS-a? Da li bi,zarad borbe protiv bipolarnog svijeta,podrzao rusku pomoc Miletu u parcanju domovine?
Pitanje ti je smijesno i puno šbb kbb. Zar ti mislis da ja volim vise tudju avliju nego svoju?
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5395 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:
LBVIEW wrote: Ma na stranu oni,nego sta mislis da Rusija nastavi podrzavati Srbe(ova rezolucija je kap u moru dosadasnje podrske) do referenduma koji baja najavljuje i koji je,cini mi se, i u Statutu SNDS-a? Da li bi,zarad borbe protiv bipolarnog svijeta,podrzao rusku pomoc Miletu u parcanju domovine?
Pitanje ti je smijesno i puno šbb kbb. Zar ti mislis da ja volim vise tudju avliju nego svoju?
Nikad se ne zna. Tvrdis da si Sarajlija, a avatar ti je dokazani milosevicevski aparatcik.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5396 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Avetinho wrote:
Nikad se ne zna. Tvrdis da si Sarajlija, a avatar ti je dokazani milosevicevski aparatcik.
Ne tvrdim i nije. Aj zra'o.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#5397 Re: RUSIJA

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

_BataZiv_0809 wrote: Dio demokratije je da istrpis negativan komentar bez poziva na demokratiju :wink:

Za komentarisanje vojnih snimaka ipak treba odredjeno predzananje, a ne na jednoj temi "jel se meni ovo cini ili profulase 150 m", a na drugoj, "u jbt alaj ovi fulaju" :izet:
:lol: Čuj da istrpiš negativan komentar je dio demokratije. :-) Ovo je genijalno, pozavidio bi ti svaki diktator na ovoj kovanici. :lol: A nije da mi je negativan bio tvoj komentar već smiješan prevashodno. :lol: A snimak je sasvim jasan da se vidi kako se Rusi obrukaše i to momački. :mrgreen:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5398 Re: RUSIJA

Post by japin_mutapi »

kakvi jazavci su ovi rusi
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5399 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
:lol: Čuj da istrpiš negativan komentar je dio demokratije. :-) Ovo je genijalno, pozavidio bi ti svaki diktator na ovoj kovanici. :lol: A nije da mi je negativan bio tvoj komentar već smiješan prevashodno. :lol: A snimak je sasvim jasan da se vidi kako se Rusi obrukaše i to momački. :mrgreen:
Pa ako nisi znao, a trebao bi jer stalno nesto o tome trubis, pluralisticko drustvo se zasniva na pluralizmu misljenja. Osim toga, iz moje kovanice si ispustio vrlo vazan dio, te je na taj nacin izvukao iz konteksta. Zelim vjerovati da to nije bilo namjerno.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#5400 Re: RUSIJA

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

_BataZiv_0809 wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
:lol: Čuj da istrpiš negativan komentar je dio demokratije. :-) Ovo je genijalno, pozavidio bi ti svaki diktator na ovoj kovanici. :lol: A nije da mi je negativan bio tvoj komentar već smiješan prevashodno. :lol: A snimak je sasvim jasan da se vidi kako se Rusi obrukaše i to momački. :mrgreen:
Pa ako nisi znao, a trebao bi jer stalno nesto o tome trubis, pluralisticko drustvo se zasniva na pluralizmu misljenja. Osim toga, iz moje kovanice si ispustio vrlo vazan dio, te je na taj nacin izvukao iz konteksta. Zelim vjerovati da to nije bilo namjerno.
Pa naravno. :mrgreen: Umjesto da kad ti se ne sviđa nečiji komentar onda lijepo izneseš neki smislen kontra argumen a ne da prozivaš sugovornika. Demokratično nema šta - stara Staljinova škola. :mrgreen:
Post Reply