RUSIJA

Post Reply
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5351 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Nevjerovatno! Budale misle da ce jedna nazzi drzava kao sto je rusija sklapati save ze sa muslimanima.

advanceeeeeeeeeeeeeee
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5352 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Dobar je rum, s čajOm :lol: :lol: :lol:
E cuj rusko muslimanska koalicija
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ko predstavlja muslimane? :lol:
Je l' u koaliciju moze svako ko se osjeća muslimanom?
S kim ja i na sta gubim dane, tata me jeb'o
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5353 Re: RUSIJA

Post by japin_mutapi »

biće koalicija kao što je bila vizantijsko-muslimanska birvaktile
treći rim na tebe je red
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5354 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

muslimani izmedju sebe ne mogu da naprave koaliciju, kamol' sa rusijom da rade nešto :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5355 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Dogodine u Rijadu
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#5356 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

japin_mutapi wrote:biće koalicija kao što je bila vizantijsko-muslimanska birvaktile
treći rim na tebe je red
:kiss:
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#5357 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

Challenger__ wrote:
japin_mutapi wrote:biće koalicija kao što je bila vizantijsko-muslimanska birvaktile
treći rim na tebe je red
:kiss:
Ma nema šanse. Japin je samo sarkastik. ;-)

Čitam komentare Rusa na raznim temema - jedini zaključak koji se meni nameće nakon raznih komentara na razne teme je da bi tako što značilo malte ne predaju Rusije i kapitulaciju prema muslimanima. Rusi će popušit onu priču da su oni preostali jedini na braniku civilizacije od "islamskih hordi koje zar ne vidite hoće da zavladaju cijelim svijetom." :roll:
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#5358 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

KUZNETSOV wrote:muslimani izmedju sebe ne mogu da naprave koaliciju, kamol' sa rusijom da rade nešto :lol:
:lol:
:thumbup: Dobar, dobar si mi. :thumbup:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5359 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

jastuk1 wrote:
KUZNETSOV wrote:muslimani izmedju sebe ne mogu da naprave koaliciju, kamol' sa rusijom da rade nešto :lol:
:lol:
:thumbup: Dobar, dobar si mi. :thumbup:
Samo velike budale misle da ce putinko pravit saves s muslimanima. isti koji su objavili krimske plaze.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5360 Re: RUSIJA

Post by General War »

Putinu je jedino i ostalo da se pokazuje sa toboznjom "vojnom silom" po B.I i gdje god moze ubosti koji poen u javnosti, sve ostalo od zivotne vaznosti kao sto je ekonomija ide nizbrnom linijom za rusiju, vec godinu ipo saveznici raznose ISIL sa stotinama aviona a eto Rusi ce sa eskadrilom su25 nesto prevagnuti :lol: :roll:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5361 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Ih, nisi ti vidio clanka i analize, na temi o Siriji neki dan
Rusi blitz krieg-om za tri do pet dana "zavrsavaju" Daesh u Siriji i Iraku a onda u naletu od Istog oslobadjaju Egipat, Jemen i jos po koju zemlju te na BI donose suzivot i demokratiju
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5362 Re: RUSIJA

Post by General War »

insomnia78 wrote:Ih, nisi ti vidio clanka i analize, na temi o Siriji neki dan
Rusi blitz krieg-om za tri do pet dana "zavrsavaju" Daesh u Siriji i Iraku a onda u naletu od Istog oslobadjaju Egipat, Jemen i jos po koju zemlju te na BI donose suzivot i demokratiju
Image

:lol:
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5363 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

General War wrote:Putinu je jedino i ostalo da se pokazuje sa toboznjom "vojnom silom" po B.I i gdje god moze ubosti koji poen u javnosti, sve ostalo od zivotne vaznosti kao sto je ekonomija ide nizbrnom linijom za rusiju, vec godinu ipo saveznici raznose ISIL sa stotinama aviona a eto Rusi ce sa eskadrilom su25 nesto prevagnuti :lol: :roll:
bogam' isilovci obecase da ce pobiti sve zarobljenike ako se rusija umjesa... nema tu mnogo price o efektivnosti nego o moralu vojnika, SAA uz Korejce i Vijetnamce jedina dobila zracnu podrsku sa neba od Sovjeta/Rusa u evo od kad se koristi avijacija :lol: nije to zajebancija :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5364 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#5365 Re: RUSIJA

Post by Klavikula »

Rusi prvi put gadjali iz sistema Tor-M2U iz pokreta.

The firing tests were conducted at Kapustin Yar range in Russia’s southern Astrakhan region. Moving at 25 km/h over rought terrain the Tor-M2U managed to spot and destroy the target maneuvering eight kilometers away.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5366 Re: RUSIJA

Post by General War »

Klavikula wrote:Rusi prvi put gadjali iz sistema Tor-M2U iz pokreta.

The firing tests were conducted at Kapustin Yar range in Russia’s southern Astrakhan region. Moving at 25 km/h over rought terrain the Tor-M2U managed to spot and destroy the target maneuvering eight kilometers away.
AGM-65 Maverick ( Range: Greater than 22 km (12 nmi)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5367 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

General War wrote:
Klavikula wrote:Rusi prvi put gadjali iz sistema Tor-M2U iz pokreta.

The firing tests were conducted at Kapustin Yar range in Russia’s southern Astrakhan region. Moving at 25 km/h over rought terrain the Tor-M2U managed to spot and destroy the target maneuvering eight kilometers away.
AGM-65 Maverick ( Range: Greater than 22 km (12 nmi)
ha dobro, nije ni reko dalekometni sistem..
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5368 Re: RUSIJA

Post by General War »

sumirprimus wrote:
General War wrote:
Klavikula wrote:Rusi prvi put gadjali iz sistema Tor-M2U iz pokreta.

The firing tests were conducted at Kapustin Yar range in Russia’s southern Astrakhan region. Moving at 25 km/h over rought terrain the Tor-M2U managed to spot and destroy the target maneuvering eight kilometers away.
AGM-65 Maverick ( Range: Greater than 22 km (12 nmi)
ha dobro, nije ni reko dalekometni sistem..
Nisam ni mislio na to, vec je Tor glavni ruski PVO izvozni adut
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5369 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

General War wrote: Nisam ni mislio na to, vec je Tor glavni ruski PVO izvozni adut
ha i ja sam svasta nesta mislijo..
pa reko,da me prosvijetli klavikula a mores i ti...
jel max visina gadjanja 1 km il 6 km?
jel brzina 850 m/s il 70o m/s?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5370 Re: RUSIJA

Post by General War »

sumirprimus wrote:
General War wrote: Nisam ni mislio na to, vec je Tor glavni ruski PVO izvozni adut
ha i ja sam svasta nesta mislijo..
pa reko,da me prosvijetli klavikula a mores i ti...
jel max visina gadjanja 1 km il 6 km?
jel brzina 850 m/s il 70o m/s?
Kaje da je efektivan domet od 1-12 Km (zavisno od varijante) po horizontali
a po vertikali cca.6Km.
Brzina 2.8M pribliznije 850m/s.

...ali ko ce ga znati, znas da to rusi skrivaju i sto treba i sto netreba.
User avatar
Klavikula
Posts: 4962
Joined: 23/05/2012 12:36
Location: Sarajevo, Jugoslavija

#5371 Re: RUSIJA

Post by Klavikula »

General War wrote:Nisam ni mislio na to, vec je Tor glavni ruski PVO izvozni adut
mozda i jeste. i ima sasvim solidan udio na trzistu.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5372 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

ma kakav tor to je šilka 8-)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5373 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:ma kakav tor to je šilka 8-)
Mozda prije 40 godina :lol:
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5374 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

General War wrote:
KUZNETSOV wrote:ma kakav tor to je šilka 8-)
Mozda prije 40 godina :lol:
:lol: ma šilka nikada nije ni bila za PVO, ne znam koji krac su sovjeti stavili onaj radar nazad :lol:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5375 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Da zavaraju neprijatelja.
Post Reply