RUSIJA
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5351 Re: RUSIJA
Nevjerovatno! Budale misle da ce jedna nazzi drzava kao sto je rusija sklapati save ze sa muslimanima.
advanceeeeeeeeeeeeeee
advanceeeeeeeeeeeeeee
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5352 Re: RUSIJA
Dobar je rum, s čajOm

E cuj rusko muslimanska koalicija

Ko predstavlja muslimane?
Je l' u koaliciju moze svako ko se osjeća muslimanom?
S kim ja i na sta gubim dane, tata me jeb'o
E cuj rusko muslimanska koalicija
Ko predstavlja muslimane?
Je l' u koaliciju moze svako ko se osjeća muslimanom?
S kim ja i na sta gubim dane, tata me jeb'o
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#5353 Re: RUSIJA
biće koalicija kao što je bila vizantijsko-muslimanska birvaktile
treći rim na tebe je red
treći rim na tebe je red
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5354 Re: RUSIJA
muslimani izmedju sebe ne mogu da naprave koaliciju, kamol' sa rusijom da rade nešto 
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#5356 Re: RUSIJA
japin_mutapi wrote:biće koalicija kao što je bila vizantijsko-muslimanska birvaktile
treći rim na tebe je red
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#5357 Re: RUSIJA
Ma nema šanse. Japin je samo sarkastik.Challenger__ wrote:japin_mutapi wrote:biće koalicija kao što je bila vizantijsko-muslimanska birvaktile
treći rim na tebe je red
Čitam komentare Rusa na raznim temema - jedini zaključak koji se meni nameće nakon raznih komentara na razne teme je da bi tako što značilo malte ne predaju Rusije i kapitulaciju prema muslimanima. Rusi će popušit onu priču da su oni preostali jedini na braniku civilizacije od "islamskih hordi koje zar ne vidite hoće da zavladaju cijelim svijetom."
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#5358 Re: RUSIJA
KUZNETSOV wrote:muslimani izmedju sebe ne mogu da naprave koaliciju, kamol' sa rusijom da rade nešto
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5359 Re: RUSIJA
Samo velike budale misle da ce putinko pravit saves s muslimanima. isti koji su objavili krimske plaze.jastuk1 wrote:KUZNETSOV wrote:muslimani izmedju sebe ne mogu da naprave koaliciju, kamol' sa rusijom da rade nešto![]()
Dobar, dobar si mi.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5360 Re: RUSIJA
Putinu je jedino i ostalo da se pokazuje sa toboznjom "vojnom silom" po B.I i gdje god moze ubosti koji poen u javnosti, sve ostalo od zivotne vaznosti kao sto je ekonomija ide nizbrnom linijom za rusiju, vec godinu ipo saveznici raznose ISIL sa stotinama aviona a eto Rusi ce sa eskadrilom su25 nesto prevagnuti

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5361 Re: RUSIJA
Ih, nisi ti vidio clanka i analize, na temi o Siriji neki dan
Rusi blitz krieg-om za tri do pet dana "zavrsavaju" Daesh u Siriji i Iraku a onda u naletu od Istog oslobadjaju Egipat, Jemen i jos po koju zemlju te na BI donose suzivot i demokratiju
Rusi blitz krieg-om za tri do pet dana "zavrsavaju" Daesh u Siriji i Iraku a onda u naletu od Istog oslobadjaju Egipat, Jemen i jos po koju zemlju te na BI donose suzivot i demokratiju
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5362 Re: RUSIJA
insomnia78 wrote:Ih, nisi ti vidio clanka i analize, na temi o Siriji neki dan
Rusi blitz krieg-om za tri do pet dana "zavrsavaju" Daesh u Siriji i Iraku a onda u naletu od Istog oslobadjaju Egipat, Jemen i jos po koju zemlju te na BI donose suzivot i demokratiju

- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5363 Re: RUSIJA
bogam' isilovci obecase da ce pobiti sve zarobljenike ako se rusija umjesa... nema tu mnogo price o efektivnosti nego o moralu vojnika, SAA uz Korejce i Vijetnamce jedina dobila zracnu podrsku sa neba od Sovjeta/Rusa u evo od kad se koristi avijacijaGeneral War wrote:Putinu je jedino i ostalo da se pokazuje sa toboznjom "vojnom silom" po B.I i gdje god moze ubosti koji poen u javnosti, sve ostalo od zivotne vaznosti kao sto je ekonomija ide nizbrnom linijom za rusiju, vec godinu ipo saveznici raznose ISIL sa stotinama aviona a eto Rusi ce sa eskadrilom su25 nesto prevagnuti![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Klavikula
- Posts: 4962
- Joined: 23/05/2012 12:36
- Location: Sarajevo, Jugoslavija
#5365 Re: RUSIJA
Rusi prvi put gadjali iz sistema Tor-M2U iz pokreta.
The firing tests were conducted at Kapustin Yar range in Russia’s southern Astrakhan region. Moving at 25 km/h over rought terrain the Tor-M2U managed to spot and destroy the target maneuvering eight kilometers away.
The firing tests were conducted at Kapustin Yar range in Russia’s southern Astrakhan region. Moving at 25 km/h over rought terrain the Tor-M2U managed to spot and destroy the target maneuvering eight kilometers away.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5366 Re: RUSIJA
AGM-65 Maverick ( Range: Greater than 22 km (12 nmi)Klavikula wrote:Rusi prvi put gadjali iz sistema Tor-M2U iz pokreta.
The firing tests were conducted at Kapustin Yar range in Russia’s southern Astrakhan region. Moving at 25 km/h over rought terrain the Tor-M2U managed to spot and destroy the target maneuvering eight kilometers away.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5367 Re: RUSIJA
ha dobro, nije ni reko dalekometni sistem..General War wrote:AGM-65 Maverick ( Range: Greater than 22 km (12 nmi)Klavikula wrote:Rusi prvi put gadjali iz sistema Tor-M2U iz pokreta.
The firing tests were conducted at Kapustin Yar range in Russia’s southern Astrakhan region. Moving at 25 km/h over rought terrain the Tor-M2U managed to spot and destroy the target maneuvering eight kilometers away.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5368 Re: RUSIJA
Nisam ni mislio na to, vec je Tor glavni ruski PVO izvozni adutsumirprimus wrote:ha dobro, nije ni reko dalekometni sistem..General War wrote:AGM-65 Maverick ( Range: Greater than 22 km (12 nmi)Klavikula wrote:Rusi prvi put gadjali iz sistema Tor-M2U iz pokreta.
The firing tests were conducted at Kapustin Yar range in Russia’s southern Astrakhan region. Moving at 25 km/h over rought terrain the Tor-M2U managed to spot and destroy the target maneuvering eight kilometers away.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5369 Re: RUSIJA
ha i ja sam svasta nesta mislijo..General War wrote: Nisam ni mislio na to, vec je Tor glavni ruski PVO izvozni adut
pa reko,da me prosvijetli klavikula a mores i ti...
jel max visina gadjanja 1 km il 6 km?
jel brzina 850 m/s il 70o m/s?
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5370 Re: RUSIJA
Kaje da je efektivan domet od 1-12 Km (zavisno od varijante) po horizontalisumirprimus wrote:ha i ja sam svasta nesta mislijo..General War wrote: Nisam ni mislio na to, vec je Tor glavni ruski PVO izvozni adut
pa reko,da me prosvijetli klavikula a mores i ti...
jel max visina gadjanja 1 km il 6 km?
jel brzina 850 m/s il 70o m/s?
a po vertikali cca.6Km.
Brzina 2.8M pribliznije 850m/s.
...ali ko ce ga znati, znas da to rusi skrivaju i sto treba i sto netreba.
- Klavikula
- Posts: 4962
- Joined: 23/05/2012 12:36
- Location: Sarajevo, Jugoslavija
#5371 Re: RUSIJA
mozda i jeste. i ima sasvim solidan udio na trzistu.General War wrote:Nisam ni mislio na to, vec je Tor glavni ruski PVO izvozni adut
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5372 Re: RUSIJA
ma kakav tor to je šilka 
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5373 Re: RUSIJA
Mozda prije 40 godinaKUZNETSOV wrote:ma kakav tor to je šilka
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5374 Re: RUSIJA
General War wrote:Mozda prije 40 godinaKUZNETSOV wrote:ma kakav tor to je šilka
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5375 Re: RUSIJA
Da zavaraju neprijatelja.
