RUSIJA

Post Reply
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#4551 Re: RUSIJA

Post by agnostic_front »

Kombat wrote:
JohnnyS wrote:Ne može se to ni uspoređivati. Tko zna koliko votkom opijenih Rusa prave sranja širom Majčice Rusije, samo što to njihovi cenzurirani i vlastopoklonički mediji ne objavljuju. S druge strane je najveća demokracija na svijetu koja se ne trudi uljepšavati sliku već prikazuje stanje kakvo jest.
:-) :-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


VELIKO HVALA sto si me uspio nasmijati danas...bas je bio nekako sumoran i tezak dan...dok nisam ovo procitao. :mrgreen:

Mislim da ti se na ovo smiju cak i General War, Jefferson, Lucifer i jos par forumasa koji bi sudeci po njihovim forumskim upisima sve uradili za stars and stripes, ali su dovoljno lucidni da se na boldirano mogu samo....hmmm....koji bi bio prikladan izraz (vise od nasmijati).... :run:

Nego da pita nesto chiko...koje si godiste?! :run:
Šta je smiješno, ne razumijem?
User avatar
mirsek
Posts: 12951
Joined: 07/05/2010 15:40

#4552 Re: RUSIJA

Post by mirsek »

Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#4553 Re: RUSIJA

Post by Drvenija87 »

Image

Image
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#4554 Re: RUSIJA

Post by bh.tornjak »

Lajavikrelac wrote:Ima nešto i u hortijevcima i i žabarima :evil:

Kolega tornjak pusti wiki, tu svako svašta piše ima puno grešaka....
ok....
da vidimo sta kaze DER SPIEGEL:
http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-44416531.html
User avatar
pici
Posts: 46408
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4555 Re: RUSIJA

Post by pici »

Rusija zavrnula "slavinu" Ukrajini

Rusija je prekinula isporuke gasa Rusiji, prenosi AFP.
Izvor: B92 sreda, 1.07.2015. | 11:25
:mrgreen:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4556 Re: RUSIJA

Post by 5 0 5 »

User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#4557 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

pici wrote:
Rusija zavrnula "slavinu" Ukrajini

Rusija je prekinula isporuke gasa Rusiji, prenosi AFP.
Izvor: B92 sreda, 1.07.2015. | 11:25
:mrgreen:
A zima ide.Opet :D
User avatar
Ali Kemal
Posts: 2060
Joined: 04/01/2012 18:49

#4558 Re: RUSIJA

Post by Ali Kemal »

I ta zima, mora bas da dodje svake godine :oops:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#4559 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Nikolić zamolio Putina da uloži veto na britansku rezoluciju o Srebrenici
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4560 Re: RUSIJA

Post by 5 0 5 »

Bombarder Su-24, srušio se prilikom poletanja na aerodromu u regionu Kabarovsk, na istoku Rusije, navodi se u saopštenju i dodaje da uzrok nesreće još nije utvrđen.

Ovo je peta nesreća nekog ruskog vojnog aviona za poslednjih mesec dana :-) , ali prva u kojoj ima žrtava, prenosi AP.

U petak, MiG-29, srušio se na jugoistoku Rusije, ali se pilot uspešno katapultirao. Isti tip aviona pao je u junu na jugu zemlje, a dva člana posade prošla su nepovređena.

Takođe u junu, bombarder Su-34, prevrnuo se prilikom sletanja, dok je Tu-95 sleteo s piste. http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1012445
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4561 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

Kombat wrote:
JohnnyS wrote:Ne može se to ni uspoređivati. Tko zna koliko votkom opijenih Rusa prave sranja širom Majčice Rusije, samo što to njihovi cenzurirani i vlastopoklonički mediji ne objavljuju. S druge strane je najveća demokracija na svijetu koja se ne trudi uljepšavati sliku već prikazuje stanje kakvo jest.
:-) :-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


VELIKO HVALA sto si me uspio nasmijati danas...bas je bio nekako sumoran i tezak dan...dok nisam ovo procitao. :mrgreen:

Mislim da ti se na ovo smiju cak i General War, Jefferson, Lucifer i jos par forumasa koji bi sudeci po njihovim forumskim upisima sve uradili za stars and stripes, ali su dovoljno lucidni da se na boldirano mogu samo....hmmm....koji bi bio prikladan izraz (vise od nasmijati).... :run:

Nego da pita nesto chiko...koje si godiste?! :run:
Jel ti fakat mislis da u SAD kada neko nesto snimi to se moze cnzurisati? mzoe neka BUDALA pokusati to uraditi, ali ta BUDALA u pravili plati ogromnu kaznu jos i isplati stetu onome koga je cenzurisao.
Iz SAD poticu Twitter, Facebook itd, itd, internet na kojem ti seres itd. Gdje su te slobodarske platformer iz Rusije na kojoj svi u sivjetu mogu nesto objaviti?
Da tebe chiko nesto pita: koje si ti godiste?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83554
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4562 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Sloboda je dijeliti svoje privatne informacije dobrovoljno.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83554
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4563 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

jefferson wrote: Jel ti fakat mislis da u SAD kada neko nesto snimi to se moze cnzurisati? mzoe neka BUDALA pokusati to uraditi, ali ta BUDALA u pravili plati ogromnu kaznu jos i isplati stetu onome koga je cenzurisao.
Iz SAD poticu Twitter, Facebook itd, itd, internet na kojem ti seres itd. Gdje su te slobodarske platformer iz Rusije na kojoj svi u sivjetu mogu nesto objaviti?
Da tebe chiko nesto pita: koje si ti godiste?
V Kontakte.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4564 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

_BataZiv_0809 wrote:
jefferson wrote: Jel ti fakat mislis da u SAD kada neko nesto snimi to se moze cnzurisati? mzoe neka BUDALA pokusati to uraditi, ali ta BUDALA u pravili plati ogromnu kaznu jos i isplati stetu onome koga je cenzurisao.
Iz SAD poticu Twitter, Facebook itd, itd, internet na kojem ti seres itd. Gdje su te slobodarske platformer iz Rusije na kojoj svi u sivjetu mogu nesto objaviti?
Da tebe chiko nesto pita: koje si ti godiste?
V Kontakte.
Pravo popularan.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83554
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4565 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

jefferson wrote: Pravo popularan.
Ti si tvrdio da nema. Sad kad kad ti se naveo, onda je nepopularan :D

cca 120 miliona korisnika u 2012
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4566 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

_BataZiv_0809 wrote:
jefferson wrote: Pravo popularan.
Ti si tvrdio da nema. Sad kad kad ti se naveo, onda je nepopularan :D

cca 120 miliona korisnika u 2012
Ja sam tvrdio da nema platforme u kojoj kad nesto objavis nece biti cenzurisano, ili nece ti pokucati policija na vrata. Naravno, zavisno od sadrzaja, moze ti se to desiti u Rusiji ili Kina ako objavis i na Facebook ili Twitteru, pod uslovom da je pristup slobodan.
Takodje, ono sto sam ja napisao je da nista iz Rusije ili Kine ne potice. Sve su to blijede kopije FB, Twittera, MySPace itd.
Last edited by jefferson on 06/07/2015 18:48, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83554
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4567 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

jefferson wrote: Ja sam tvrdio da nema platforme u kojoj kad nesto objavis nece biti cenzurisano, ili nece ti pokucati policija na vrata. Naravno, zavisno od sadrzaja, moze ti se to desiti u Rusiji ili Kina ako objavis i na Facebook ili Twitteru, pod uslovom da je pristup slobodan.
Ja tvrdim da ima. V kontakte. Dokazi suprotno. 280 milona korisnika u 2014. Nepopularan bate.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4568 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

_BataZiv_0809 wrote:
jefferson wrote: Ja sam tvrdio da nema platforme u kojoj kad nesto objavis nece biti cenzurisano, ili nece ti pokucati policija na vrata. Naravno, zavisno od sadrzaja, moze ti se to desiti u Rusiji ili Kina ako objavis i na Facebook ili Twitteru, pod uslovom da je pristup slobodan.
Ja tvrdim da ima. V kontakte. Dokazi suprotno. 280 milona korisnika u 2014. Nepopularan bate.
Ti imas tih platformi i u Njemackoj, Francuskoj, Uzbekistanu, Japanu. Problem je sto su sve kopije. Kada je iz Rusije potekla bila koja platforma koja je napravljena da se ljudi slobodno izrazavaju? SVe su kopije, sa kavijatom...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83554
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4569 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

jefferson wrote: Ti imas tih platformi i u Njemackoj, Francuskoj, Uzbekistanu, Japanu. Problem je sto su sve kopije. Kada je iz Rusije potekla bila koja platforma koja je napravljena da se ljudi slobodno izrazavaju? SVe su kopije, sa kavijatom...
Dzefri, prvo nema, pa nisu popularne, pa onda kopije :-)
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#4570 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

_BataZiv_0809 wrote:
jefferson wrote: Pravo popularan.
Ti si tvrdio da nema. Sad kad kad ti se naveo, onda je nepopularan :D

cca 120 miliona korisnika u 2012
Wikipedia wrote:Blacklisted

On May 24, 2013, it was reported in the media that the site had been mistakenly put on a list of websites banned by the Russian government.[40]

Some critics have accused the blacklist of being simply the latest in a series of suspicious incidents to have happened to the website in recent months, as the Russian government look to increase their stake in, and control of the site.[41]

Founder Pavel Durov dismissal

Founder Pavel Durov was dismissed as CEO in April 2014 after he had failed to retract a (according to himself) prank April fools letter of resignation.[19] Durov then claimed the company had been effectively taken over by Vladimir Putin allies,[19][43][44] and suggested his ousting was the result of his refusal to hand over personal details of users to the Russian Federal Security Service and his refusal to shut down a VK group dedicated to anti-corruption activist Alexei Navalny.[19][44]
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4571 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

_BataZiv_0809 wrote:
jefferson wrote: Ti imas tih platformi i u Njemackoj, Francuskoj, Uzbekistanu, Japanu. Problem je sto su sve kopije. Kada je iz Rusije potekla bila koja platforma koja je napravljena da se ljudi slobodno izrazavaju? SVe su kopije, sa kavijatom...
Dzefri, prvo nema, pa nisu popularne, pa onda kopije :-)
Nema sta, originalne platforme koje su Amerikanci kopirali, i koje imaju vise korisnika ali Americki lobi sakriva brojke.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4572 Re: RUSIJA

Post by JohnnyS »

Zanima me koriste li forumski rusofili i putinopušci taj neki slobodarski V kontakt ili mrske lihvaro-cionističke teror menadžmentske platforme poput fejsbuka i tvitera.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83554
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4573 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Ti majke mi nekad isto balavac :-)

Priznaj jbt, nisam znao za vkontakte, nova cinjenica usvojena i idemo dalje. Ha ya :wink:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#4574 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

JohnnyS wrote:Zanima me koriste li forumski rusofili i putinopušci taj neki slobodarski V kontakt ili mrske lihvaro-cionističke teror menadžmentske platforme poput fejsbuka i tvitera.
Sad ce ovdje nastupiti pustos, jer ce se sva mlada putincad slozno i jednoglasno preseliti na VK. Narocito sad kad ga je putinko preuzeo.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4575 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

_BataZiv_0809 wrote:Ti majke mi nekad isto balavac :-)

Priznaj jbt, nisam znao za vkontakte, nova cinjenica usvojena i idemo dalje. Ha ya :wink:
Ja sam znao za VK tamo nekada kada sam hodao sa jednom Ruskinjom 2008 godine.
Jbt, ali eto za ovu diskusiju reci cemo tvoj je veci :lol:
VK nema sta, strasna platforma.
Post Reply