Ma znam i ja , ali ja vjerujem da je on motivisan sada zbog odnosa prema njemu u Realu.

Eto dosao debeli u Milan... :D Nadam se da ce se vratiti u staru formu,ali eto...drago mi je zbog njega :-D

boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

Post by boston_c » 30/01/2007 22:40

Mislim da Ronaldo nikada više neće biti onaj stari, ali ipak očekujem dobru formu i davanje nekih bitnih golova za Milan ove sezone i bitan doprinos ekipi u osvajanu 4 mjesta (min.)... U svakom slučaju dobar potez uprave Milana.

Post by Neelix » 17/02/2007 22:02

bih_finest wrote:hahaha...Ronaldo guzara, nema on šta više tražiti u fudbalu, još levat opet u Italiju došao...tek sada slijede prave povrede..heehhe :lol:

Post by saviola » 18/02/2007 13:06

Talijanske momčadi koje naredni tjedan očekuje nastup u Ligi prvaka danas su odradile svoje utakmice u Serie A. Milanski klubovi su bili uspješni, dok je Roma porazom kod Empolija izgubila sve nade za Scudetto.
Pobjedom u trileru od sedam golova nogometaši Milana su nastavili svoj uspon prema vrhu, tako da u ovom trenutku plasman u Ligu prvaka izgleda više nego realno. Druga dobra vijest za navijače ovog kluba je da se transfer Ronalda već danas pokazao kao uspješan potez menadžmenta kluba. Uspjeh je tim veći jer u momčadi rossonera nije bilo Seedrofa, Neste i Dide.

U 15. minuti centaršut Pirla prelijeće Mannigera i slijeće na glavu Il Fenomena koji postiže svoj prvi pogodak u Serie A nakon 28. travnja 2002, nakon čega se nije umalo udušio u čestitkama svojih suigrača. Da radost Milana ne traje dugo pobrinuo se Simone Vergassola koji je tri minute kasnije donio izjednačenje domaćinu. U 28. minuti brazilska akcija trojca Kaka – Ronaldo – Oliveira rezultirala je pogotkom posljednje spomenutog igrača. No niti ovaj put rossoneri nisu izdržali dugo. Nepuni minut nakon toga Siena je izjednačila preko Maccaronea, a 2:2 je bio i rezultat prvog poluvremena.

Prvi značajniji događaj u drugom dijelu bio je crveni karton Brocchija u 78. minuti, a tri minute nakon toga Ronaldo koristi dodavanje Kake i postiže svoj drugi zgoditak na utakmici. Međutim Maccarone uzvraća istom mjerom koristeći dva igrača viška na terenu (Brocchi isključen, Ronaldu se ukazivala pomoć op.a.) postiže svoj drugi pogodak za 3:3. U maniri kojom je rješavao znatan broj utakmica prošle sezone, Milan je preko rezerviste Ambrosinija u 94. minuti susreta osigurao pobjedu od 4:3.

Inter je pobjedom 1:0 nad Cagliarijem povećao svoj rekord na fantastičnih 16 uzastopnih pobjeda koji će sigurno dugo vremena ostati neugrožen od strane nekog drugog kluba. Time se premašili i europski rekord od 15 pobjeda koji su do sada imali samo Real Madrid i Bayern.

Na stadionu Giuseppe Meazza u pobjedi Intera mogli su uživati samo gledatelji sa godišnjim ulaznicama dok je za ostale zabrana još na snazi. Nakon ozljede glave u momčadi se ponovo našao i Zlatan Ibrahimović koji je bio i asistent za pogodak glavom Burdissa koji je donio pobjedu nerazzurrima. Mancini je odmarao slavljenika Adriana (rođendan) koji je ušao u 61. minuti kao zamjena za Ibrahimovića.

Roma je porazom od 1:0 protiv Empolija došla na zaostatak od 14 bodova za vodećim Interom koji već danas može staviti šampanjac na hlađenje. Empoli je ranim golom Pozzija, već u 5. minuti došao do vodstva dok su usklici oduševljenja s njihove klupe odjekivali praznim Castellani stadionom.

Dva igrača Rome ušla su u ovaj susret s posebnim emocijama. Tavano je nastupio protiv kluba u kojemu je počeo karijeru, a Totti se još sjeća ozljede zarađene protiv Empolija prije godinu dana. Empoli je ovom pobjedom zadržao četvrtu poziciju, a za leđima mu pušu Lazio i Milan, dok je teško očekivati da će Catania, koja do kraja sezone igra na tuđem stadionu bez gledatelja, zadržati dosadašnji tempo.