ni nemoj, odmah sam ju zbrisallab3352 wrote:![]()
![]()
To je 100% ona slika kada sam ti donio majicu ... nisam imao snage da je postavim ovdje
![]()
![]()
... nije ni photoshop mogao da te popravi ... Super, drago mi je da su OK ispale
Rockabilly - Psychobilly
Moderator: _BataZiv_0809
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3101 Re: Rockabilly - Psychobilly
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3102 Re: Rockabilly - Psychobilly
Blago tebi, kad sam sebe video na TV šokirao sam se.sun56 wrote: ni nemoj, odmah sam ju zbrisal
To se teško da izbrisati.
No u svakom zlu ponešto dobro, živim već danima na salatici.
Stomak i dalje isti, ali zubi porasli ... ovakvi ->
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3103 Re: Rockabilly - Psychobilly
za neko vrijeme bu Lab napisal: i onda je opet sve buknulo kad se Čarli priključil ...(u par dana 10 stranica)
Charlie
Charlie
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#3104 Re: Rockabilly - Psychobilly
Nadjoh jos jednu jaknu na http://www.genuinearmysurplus.co.uk/pag ... /rowid=894

Čekam samo poštarinu

Čekam samo poštarinu
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3105 Re: Rockabilly - Psychobilly
Uh, ovo je odlicna cijena ... ako bude tako i normalna poštarina ide narudžba odmah ...
@Fitz: Mislim da si upravu ... ali dosta pisanja je doprinjeo i "Medulinski skup 2009 - Pjesmom i igrom kroz Istru"
... Charli je pun energije i ima sta da isprica ... to je dobro ...
@Fitz: Mislim da si upravu ... ali dosta pisanja je doprinjeo i "Medulinski skup 2009 - Pjesmom i igrom kroz Istru"
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3106 Re: Rockabilly - Psychobilly
I nestade onaj zalutali post
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3107 Re: Rockabilly - Psychobilly
Nemojte me hvaliti ljudi, nisam siguran da sam baš toliko pun energije van interneta, pogledajte onog koga nećemo
da spominjemo više kakav je bio u Madulinu, on ima višak energije,
a pravo da vam kažem za slike sam mislio da sam previše stavio pa da ne spamujem forum,
šteta što nemam sve skenirano šta imam kod kuće, ima tu slika da nam Tarantino pozavidi.
Nismo lepi al smo ko šoferi.
edit:
Djape, ovo za 20 futni, pa to je džabe, mora da nemaju brojeve?
da spominjemo više kakav je bio u Madulinu, on ima višak energije,
a pravo da vam kažem za slike sam mislio da sam previše stavio pa da ne spamujem forum,
šteta što nemam sve skenirano šta imam kod kuće, ima tu slika da nam Tarantino pozavidi.
Nismo lepi al smo ko šoferi.
edit:
Djape, ovo za 20 futni, pa to je džabe, mora da nemaju brojeve?
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3108 Re: Rockabilly - Psychobilly
wild one wrote:Gledao sam na Elvis shopu, šteta što nema brojeva, Volio bih da se okupi malo ta starija ekipa, da se vidimo...
Stvarno šteta, mada je to odavno na ponudi i obzirom da je 'zvanična roba' u pitanju možda će se pojaviti opet.
Inače imao sam priliku i ponudu od EPE da im organizjuem official fan club za ovu teritoriju,
da valjam robu i pravim skupove i +štitim autorska prava' - šta god to značilo, poslali mi ugovor na potpis
ali nije bilo nikog u Bg koji bi se pridružio organizaciji official fan club-a. Ispadoh papak na kraju.
A mogli smo o njihovom trošku u Memphis...
Kad bih znao da mogu da živiim od toga, sutra bih dao otkaz i posvetio se 200% tome.
Što se tiče starijih, ne znam kako je u Zg ali ovde su 'Jagode u grlu'. Neki se odselili,
neki nemaju love za putovanja i koncerte, neki se posvetil samo poslu i porodici
i retko se kad skupi većina na istom mestu.
Mada kad se skupi, bude super zezanje.
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3109 Re: Rockabilly - Psychobilly
ista stvar i ovdje, to kaj si Zg-a vidio u Medulinu, to je otprilike to, bilo jedino više ljudi na Crockabilly partyuCharlieMemphisMafia wrote:Što se tiče starijih, ne znam kako je u Zg ali ovde su 'Jagode u grlu'. Neki se odselili,
neki nemaju love za putovanja i koncerte, neki se posvetil samo poslu i porodici
i retko se kad skupi većina na istom mestu.
Mada kad se skupi, bude super zezanje.
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#3110 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ima brojeva, samo jšpoštarinu da mi pošalju. Ko što rekoh par postova ranije ja sam platio poštarinu za onu crnu haringtonku 5,95 funti pre 3 meseca.CharlieMemphisMafia wrote: edit:
Djape, ovo za 20 futni, pa to je džabe, mora da nemaju brojeve?
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#3111 Re: Rockabilly - Psychobilly
.bok dećki
.vozdra raja
.pozdrav diletanti
.batice super ti je ovo šema sa jaknama...daj da razrađujemo akciju...generale Omar pokreni inicijativu za ime,pa da se angažujemo oko logoa

.vozdra raja
.pozdrav diletanti
...baš sam se pitao cko će prvi da mi skrene pažnju na ovo...kad ono moj "uncle" Nice Guy PediaHe, he, he...momčić možda je krajnje vreme da "izađeš iz ormara" i pokažeš nam taj crni šešir koji si pazario![]()
![]()
.batice super ti je ovo šema sa jaknama...daj da razrađujemo akciju...generale Omar pokreni inicijativu za ime,pa da se angažujemo oko logoa

- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3112 Re: Rockabilly - Psychobilly
Jutro ekipi ... Za ime grupacije imamo vremena, sada smo u nabavci opreme, pripremi godišnjih odmora, putovanja ... Ovo s jaknama je pravo OK, jer vidim da imaju online placanje, sto znaci da nemoramo s jednog mjesta sve naruciti, vec odmah delivery na kucnu adresu ...
@Charly: Skeniraj te slike ... JASNO VOJNIČE! Ili cu da objavim tvoju fotografiju kako jedeš deset hrenovki za doručak u Medulinu i govoriš "Nije im nesto švedski sto"
A ko je ovaj Nick sto svira u Kuglašu? Zna li ga neko?
I malo slika za dobro jutro ... Kakav je čovjek bez brkova i kakvo je jutro bez slika iz Medulina
Ivanov osmjeh Medulina (zao mi je sto se nevide benkice na kojima pise "Psychobilly") - Mali ce biti opasan u vrtiću

Na moje pitanje Peđi "Kako ti je bilo u Medulinu?" - ovo je odgovor

Vagabundi s Balkana...

@Charly: Skeniraj te slike ... JASNO VOJNIČE! Ili cu da objavim tvoju fotografiju kako jedeš deset hrenovki za doručak u Medulinu i govoriš "Nije im nesto švedski sto"
A ko je ovaj Nick sto svira u Kuglašu? Zna li ga neko?
I malo slika za dobro jutro ... Kakav je čovjek bez brkova i kakvo je jutro bez slika iz Medulina
Ivanov osmjeh Medulina (zao mi je sto se nevide benkice na kojima pise "Psychobilly") - Mali ce biti opasan u vrtiću

Na moje pitanje Peđi "Kako ti je bilo u Medulinu?" - ovo je odgovor

Vagabundi s Balkana...

-
wild one
- Posts: 129
- Joined: 23/12/2008 17:03
#3113 Re: Rockabilly - Psychobilly
Gle, Vojkan i Cat imaju iste kokotice, svaka čast...
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3114 Re: Rockabilly - Psychobilly
@Pedja - ako imaju i brojeve i ta poštarina to je onda super deluxe povoljno. Jedino što već imam 2 kući...
@Omar - jeo sam hrenovke, jeste 10 komada, bio sam na dijeti pa sam samo njih jeo, nije me sramota,
snažnim momcima treba jak doručak, jel znaš ti kakvi su gableci u Zg? A u Madulinu vladala glad.
Jel treba da ispričam kako si ti jeo samo onu voćnu salatu pa si me molio da je ne jedem da tebi bude više?
Pa si svakih 5 min trčao u wc i molio Vojkana da ti drži aparat.
@Omar - jeo sam hrenovke, jeste 10 komada, bio sam na dijeti pa sam samo njih jeo, nije me sramota,
snažnim momcima treba jak doručak, jel znaš ti kakvi su gableci u Zg? A u Madulinu vladala glad.
Jel treba da ispričam kako si ti jeo samo onu voćnu salatu pa si me molio da je ne jedem da tebi bude više?
Pa si svakih 5 min trčao u wc i molio Vojkana da ti drži aparat.
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3115 Re: Rockabilly - Psychobilly
Daaaaaaaaaaaa, ta vocna salata, jos uvijek imam nocne more od nje ... a tako je lijepo izgledala i besplatna bila da nisam mogao da odolim a da ne nepunim zdjelu ... A ukus ... to je nesto sto se zaboravlja, nesto kao zvuk svih moskovskih sirena za Prvi maj ... U Ž A S ukratko ...
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#3116 Re: Rockabilly - Psychobilly
brojutro, doručkaneri!
a neam što napisati, samo da pozdravim ekipu
napokon se nosi sektaška, ali na džobu
@ Muri: Kakve su šanse i uvjeti da vidimo džubox u zege?
@lab3456: kakva je sad cesta gradiška - metković?
čeka me tjedan dana korčule pa razmišljam ima li smisla mustangom preko bosne i njenih kantona, rajona i oblasti ili bolje rutom A1
a neam što napisati, samo da pozdravim ekipu
napokon se nosi sektaška, ali na džobu
@ Muri: Kakve su šanse i uvjeti da vidimo džubox u zege?
@lab3456: kakva je sad cesta gradiška - metković?
čeka me tjedan dana korčule pa razmišljam ima li smisla mustangom preko bosne i njenih kantona, rajona i oblasti ili bolje rutom A1
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3117 Re: Rockabilly - Psychobilly
@Morbilly: Gradiška-Metković je OK cesta, nije nesto brzo ... Imas kracu i duzu relaciju.
Duza relacija: Gradiška-Banja Luka-Jajce-Donji Vakuf-Travnik-Kiseljak-Konjic (odmor kod mene
)-Jablanica-Mostar-Metkovic
Kraca relacija: Gradiška-Banja Luka-Jajce-Donji Vakuf-Bugojno-Gornji Vakuf-Prozor-Jablanica (vidimo se tamo)-Mostar-Metkovic
U oba slucaja, nije brz put, ali je OK sasvim ... i besplatan je
(ako hoces mogu ti poslati od Banja Luke do Mostara gdje ima policije i patrola
Ja cu na Korculu 13.07. i tamo sam 8 dana ... Kada ides ti ...? Javi se u svakom slucaju da se vidimo ili Konjic ili Jablanica - OVO JE NAREĐENJE, VOJNIČE!
Duza relacija: Gradiška-Banja Luka-Jajce-Donji Vakuf-Travnik-Kiseljak-Konjic (odmor kod mene
Kraca relacija: Gradiška-Banja Luka-Jajce-Donji Vakuf-Bugojno-Gornji Vakuf-Prozor-Jablanica (vidimo se tamo)-Mostar-Metkovic
U oba slucaja, nije brz put, ali je OK sasvim ... i besplatan je
Ja cu na Korculu 13.07. i tamo sam 8 dana ... Kada ides ti ...? Javi se u svakom slucaju da se vidimo ili Konjic ili Jablanica - OVO JE NAREĐENJE, VOJNIČE!
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#3118 Re: Rockabilly - Psychobilly
Vidi ti IT stručnjaka al se razgalamio i krenu o da komanduje
Evropa bez granica....

Evropa bez granica....

- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3119 Re: Rockabilly - Psychobilly
Soldat Peđa, ovo cu da smatram neposluhom!
... Sto bi rekli "Svijetu treba samo jedan diktator i sve će biti uredu"
Upravo slusam odlican album holandskih The Rumble Cats "Southern Comfort" (iz 1995, film gledao prije nekoliko dana ponovo), pravo dobra kombinacija rockabilly / rhythm'n'blues zvuka ... ne znam da li je neko vec ovo slusao

Upravo slusam odlican album holandskih The Rumble Cats "Southern Comfort" (iz 1995, film gledao prije nekoliko dana ponovo), pravo dobra kombinacija rockabilly / rhythm'n'blues zvuka ... ne znam da li je neko vec ovo slusao
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#3120 Re: Rockabilly - Psychobilly
http://www.index.hr/xmag/clanak/tereza- ... -cvijece-/
@lab8843: thx, meštre na iscrpnim opisima i planiranoj dočekuši, jednom ćemo svakako sjesti u jablanici na janjca s kenijadom (ako se još uvijek proizvodi), međutim, sjetih se da mi monthy nema pasoš pa zasad još ništa od bosne, možda u 8. mjesecu
Idem sad u subotu dolje na 9 dana, a onda od 15.8. na tri tjedna. Čini se da se opet mimoilazimo
No nastojat ću svratiti oko 15.8. ili 6.9.
a ima najsgaj pravo, otkad si skužio da ti i nismo neki sparinzi, počeo si da komanduješ
pomislit će mi žena da se furamo na militari, dosta je bilo i to što misli da smo gej forum
@lab8843: thx, meštre na iscrpnim opisima i planiranoj dočekuši, jednom ćemo svakako sjesti u jablanici na janjca s kenijadom (ako se još uvijek proizvodi), međutim, sjetih se da mi monthy nema pasoš pa zasad još ništa od bosne, možda u 8. mjesecu
Idem sad u subotu dolje na 9 dana, a onda od 15.8. na tri tjedna. Čini se da se opet mimoilazimo
No nastojat ću svratiti oko 15.8. ili 6.9.
a ima najsgaj pravo, otkad si skužio da ti i nismo neki sparinzi, počeo si da komanduješ
pomislit će mi žena da se furamo na militari, dosta je bilo i to što misli da smo gej forum
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3121 Re: Rockabilly - Psychobilly
@Lab: na čemu si to? baš na dobru stranu puca, daj i nama malo pa da postrojavamo ljude na đobu
@M: jel se nasnimio taj kontrabas?
@M: jel se nasnimio taj kontrabas?
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3122 Re: Rockabilly - Psychobilly
A da ima zena ovdje, nase bi nam odmah zabranile da se javljamo ovdje
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#3123 Re: Rockabilly - Psychobilly
Trebali bismo do kraja mjeseca imati snimljeno par stvari, sve je još u miksanju i nadosnimavanju.
Sporo ide, jer ima se i drugih obaveza, brijem da bute vi prije zamodžijali...
Sporo ide, jer ima se i drugih obaveza, brijem da bute vi prije zamodžijali...
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3124 Re: Rockabilly - Psychobilly
ja brijem da bu bilo gotovo, najkasnije, krajem slijedećeg tjedna, kad bude, prvi upload je ovdje.morbilly wrote:Trebali bismo do kraja mjeseca imati snimljeno par stvari, sve je još u miksanju i nadosnimavanju.
Sporo ide, jer ima se i drugih obaveza, brijem da bute vi prije zamodžijali...
Službeno preslušavanje početkom 8., kod mene, uz moj chili i sve kaj ide uz to...
Ako nam se radi godišnjeg (mene nema od 3. do 27. 7) ne raziđu putevi, osječaj se pozvanim skup sa family
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#3125 Re: Rockabilly - Psychobilly
mmm, Oi čilibili!
