Vidim da se ekipa veoma tesko vraca na posao (posebno Fitz, jer se njemu sve spojilo, puno r'n'r ovih dana) ... Meni je iskreno trebalo veoma puno vremena da se psihicki vratim i koncentrisem na posao, ali evo ide sada ...Valaj šljakat, kako reče Čarli kada sam odlazio iz Medulina ... A u nedelju ponovo na put, osvajanje Njemačke - 7 dana u Frankfurt ... Idem u misiju širenja rockabilly brastva po Evropi i da vidim gdje nam je mjesto u EU

...
Karlo, odmah po knjigu

JASNO!?

Mislim da ce ti se svidjeti, odlicna prica o covjeku koji pokusava da napravi rhythm and blues bend ... Mislim da je i film snimljen po prici iz knjge ...
A ovo je slika kada se Karlo pojavio u Medulinu ... ovo je trenutak koji me je pravo podsjetio na uvodnu scenu iz filma "Sjecaš li se Dolly Bell?" --- "Evo onoga Minhauzena, šta li će nam sada slagati?"

... Jos bolje je bilo vidjeti (mada niko to nije uspio uslikati), moju zbunjenu facu, kada se pojavio Karlo u CODENAME:LAB3352 majici, a ja nemam pojma ko je ... bio sam
