Rockabilly - Psychobilly
Moderator: _BataZiv_0809
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#3026 Re: Rockabilly - Psychobilly
To i jesu najbolje fotke kad se ne namještaš....Barem su najiskrenije...Evo maila od Ralpha,samo ti je on sad na putu još neko vrijeme pa ti je bolje da mu pišeš sljedeći tjedan... [email protected]
Halo ekipa! Četvrtak se približava a nitko se ne hvali da ide na Dale Watsona... Ja sam tamo 100 %,a ako mi žena "nastavi srat",imat ću i kartu viška...
Halo ekipa! Četvrtak se približava a nitko se ne hvali da ide na Dale Watsona... Ja sam tamo 100 %,a ako mi žena "nastavi srat",imat ću i kartu viška...
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3027 Re: Rockabilly - Psychobilly
mislim i ja ić, ali još nisam 100% siguran,Don Karlos wrote:To i jesu najbolje fotke kad se ne namještaš....Barem su najiskrenije...Evo maila od Ralpha,samo ti je on sad na putu još neko vrijeme pa ti je bolje da mu pišeš sljedeći tjedan... [email protected]
Halo ekipa! Četvrtak se približava a nitko se ne hvali da ide na Dale Watsona... Ja sam tamo 100 %,a ako mi žena "nastavi srat",imat ću i kartu viška...
javim ti se, u svakom slučaju
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3028 Re: Rockabilly - Psychobilly
@Karlo - gde si kućo stara, zvao me Jane juče i baš pitao za tebe i Divljaka!
Vidim da si zadovoljan sa uradjenim poslom, nadam se da su i gosti.
@ Eddy - jbg - nemam internet kući, privatno sam staromodan tip.
Mislio sam da ste se naljutili na mene zbog onog dranja u bilijaru...
Vidim da si zadovoljan sa uradjenim poslom, nadam se da su i gosti.
@ Eddy - jbg - nemam internet kući, privatno sam staromodan tip.
Mislio sam da ste se naljutili na mene zbog onog dranja u bilijaru...
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#3029 Re: Rockabilly - Psychobilly
Charlie,drago mi je da su te konačno prihvatili na ovaj forum...sad nam fali još samo Vojkan 
Inače,ona Vojkanova fotka je genijalna...
Inače,ona Vojkanova fotka je genijalna...
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3030 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ma trebao sam i ranije, nego mi Omar nije rekao da je password veliko M - i ja se ubi pokušavajući.Don Karlos wrote:Charlie,drago mi je da su te konačno prihvatili na ovaj forum...sad nam fali još samo Vojkan
Inače,ona Vojkanova fotka je genijalna...
(zezao me yahoo mail)
Ne znam na koju Vojkanovu fotku misliš, ali sad ću ti poslati na mail slike da te malo poplašim.
Imam par lepih tvojih/naših slika sa terase onaj dan i iz marine naveče.
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#3031 Re: Rockabilly - Psychobilly
Thx, Fiče! Polako, teško bumo vas dostigli...sun56 wrote:Ivan te upoznao s Markom, to je (i) njegov kontrabasist, zato jedva čekam 9. mjesec da ih vidim live (možda i opalimo zajednički gig). Mogu samo zamislit kak bu to bilo ludo, Morby i Marko zajedno na stage-u, a na vokalu Morbijeva bolja polovica, da niš ne sviraju pomeli bi sve pred sobomlab3352 wrote:A opet gledam slike s koncerta u BG i koliko mogu da se sjetim momak koji svira kontrabas u EF je bio u Medulinu i mislim da je bio s nama u petak za stolom. Ne mogu da se sjetim ko me je upoznao s njime (da li Fitz ili Divljak, nisam siguran)
Šta će ti ono (i)??
Da, Heri (Marko, još jen bosniak) je bio s nama u Medulinu. Svima sam vam pričao o njemu i blijedo ste kimali, ali očito slika i muzika govore više od milijun riječi...
A ne samo da je instant kbas virtuoz, nego je to isto i za virtualni studio i DIY tehniku (sjećam se, jednom je napravio solidan piezzo kbas pikap od starog modema s buvljaka za 3 kn
Sad ga je omela svirka u srbiji, pa čekamo nastavak u srijedu. Čim budemo zadovoljni, kačimo proizvode.
Imamo mi još članova iznenađenja, nema šveranja u bendu, svi nekaj proizvode, ali o tom potom...
Last edited by morbilly on 15/06/2009 09:52, edited 1 time in total.
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#3032 Re: Rockabilly - Psychobilly
Odlično.
Za Vojkana...ova prva dole/gore u "punoj ratnoj opremi"
Za Vojkana...ova prva dole/gore u "punoj ratnoj opremi"
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3033 Re: Rockabilly - Psychobilly
Evo poslata prva tura slika. Sad će i druga.
Aha, Vojkan je zadnje veče bio u kožnjaku i sa nekom poštarskom kapom, Marlon Brando u pokušaju.
Nije smeo pre zadnjeg dana dok Mario nije otišao kući da imitira wild one..
Aha, Vojkan je zadnje veče bio u kožnjaku i sa nekom poštarskom kapom, Marlon Brando u pokušaju.
Nije smeo pre zadnjeg dana dok Mario nije otišao kući da imitira wild one..
-
wild one
- Posts: 129
- Joined: 23/12/2008 17:03
#3034 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ljudi glede drape-a, Karlo je takav kupio u Beču 1986 ili 7 ili 8, a ti si Karlo Vojkana nosi doma...Charlie, što kaže Jane?... Pozdravite Saleta...
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#3035 Re: Rockabilly - Psychobilly
Kad ga čovjek vidi tak mirnog i pristojnog van stagea, teško je povjerovat u te priče.morbilly wrote:Svima sam vam pričao o njemu i blijedo ste kimali, ali očito slika i muzika govore više od milijun riječi...
Sva sreća pa sam ga onomad u routeu vidio sa bopsićima i shvatil kakvu životinju skriva u sebi
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#3036 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ha ha ha...je,još ga imam negdje...a dobro mi je i bez Vojkana...
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3037 Re: Rockabilly - Psychobilly
Jane...pa kaže da bi se rado ispričao sa tobom i Karlom, da čuje kako ste prošli ovih godina a da muwild one wrote:Charlie, što kaže Jane?... Pozdravite Saleta...
za koncerte i nije toliko bitno već više druženje, te da mu javim kad opet bude Mad-ulin
pitao me za još par ljudi o kojima mu nisam znao ništa da kažem...
Edit:
Pozdravićemo Saleta, molio me da donesem neke promo materijale jer nema love da dodje ali
nisam ništa video tamo što već nije - svi znamo ko - već za sebe uzeo, izmolio oteo.
Ja sam od promo materijala doneo litar medovine i po kilo paškog i livanjskog i gavrilovićevu.
Zaboravih da spomenem da mi se pokvarilo zvono na vratima, kao i interfon.
Bureka nisam - pojele švedjanke hahaha.
Tko umije taj zabije, hahaha.
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3038 Re: Rockabilly - Psychobilly
Dva velika havera
... dva velika druga ... malo po malo vadim slike


- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3039 Re: Rockabilly - Psychobilly
Hahaha majstore - slika govori hiljadu reči.
Usput:
Efekt country glazbe na samoubojstva
Sveučilišta Wayne State i Auburn združila su svoje intelektualne potencijale ne bismo li konačno saznali odgovor na pitanje zašto ljudi koji slušaju country imaju veću sklonost samoubojstvima. Autori studije Steven Stack i Jim Gundlach proveli su istraživanje u 49 gradova i zaključili da, osim alkohola, bračnih nesuglasica i otuđenja s radnog mjesta, područja s pojačanim emitiranjem countryja bilježe više slučajeva samoubojstava. Ukoliko u mjestu postoji i razvijena američka narodnjačka supkultura, šanse da će neki utučeni kauboj završiti s omčom oko vrata još su izglednije. ''
http://www.tportal.hr/funbox/funtime/25 ... udija.html
Usput:
Efekt country glazbe na samoubojstva
Sveučilišta Wayne State i Auburn združila su svoje intelektualne potencijale ne bismo li konačno saznali odgovor na pitanje zašto ljudi koji slušaju country imaju veću sklonost samoubojstvima. Autori studije Steven Stack i Jim Gundlach proveli su istraživanje u 49 gradova i zaključili da, osim alkohola, bračnih nesuglasica i otuđenja s radnog mjesta, područja s pojačanim emitiranjem countryja bilježe više slučajeva samoubojstava. Ukoliko u mjestu postoji i razvijena američka narodnjačka supkultura, šanse da će neki utučeni kauboj završiti s omčom oko vrata još su izglednije. ''
http://www.tportal.hr/funbox/funtime/25 ... udija.html
-
wild one
- Posts: 129
- Joined: 23/12/2008 17:03
#3040 Re: Rockabilly - Psychobilly
Omare, Karlo i Vojkan... mrak... Karlo mogao bi provesti s Vojkanom dugo toplo ljeto!?...
- fadill
- Posts: 407
- Joined: 14/01/2007 22:10
#3041 Re: Rockabilly - Psychobilly
imaces sansu da vidis sve sa Garage Fire-a jer je sve snimano i izlazi box set od 8 dvd-a!!! hahhaCharlieMemphisMafia wrote:Hahaha, vala baš!lab3352 wrote: pa ti predlazem da ponovo pogledas u ormar, jer nisam siguran da li je Vojkan bio u Švedskoj prije Medulina![]()
![]()
![]()
Usput, ljudi (iz BG) igrasmo bilijar celo veče u petak na žurci i niko da mi kaže za svirku u studenjaku?
Juče me zvao Jovandeka ni njemu niste rekli srce ste mu slomili , još je bio njegov fazon.
samo ne znam kad...bice
vidices Eddie-ja mene i gocu u prvom redu hehe
http://www.balkanrock.com/galerija/v/garage_fire/
- luckystrike
- Posts: 73
- Joined: 21/12/2008 23:43
#3042 Re: Rockabilly - Psychobilly
Hehee...nisam još poslao onaj cd Don Karlosu pa sam se zato pritajio malo.lab3352 wrote:@ Fadill: Daj nagovori Adu da se ukljuci ovdje, ovo vise nema smisla da ja samo branim boje BiH na ovom forumu (Jefto se povukao, LuckyStrike se nejavlja, tebe sve manje) i smanji s tom pivom, pa makar crna bila
![]()
@Muri
Danas sam konačno isprobao Gretsch G5122 i mogu ti reći da si apsolutno u pravu glede tvojih pohvala za tu đitru jer je stvarno prva liga instrument a ja sam se osjećao kao Chet dok sam je svirao
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3043 Re: Rockabilly - Psychobilly
Evo pronađoh na netu jedan fini izvještaj iz Medulina:
http://regionalexpress.hr/site/more/roc ... u-medulin/
Neke likove ce te prepoznati, nečiji motor također i nečije kripse također
A za tipa s šeširom (ili Vam našeg Nicka), jos jedno malo podsjecnje na Medulin (nadam se da nisi vec zaboravio
?


http://regionalexpress.hr/site/more/roc ... u-medulin/
Neke likove ce te prepoznati, nečiji motor također i nečije kripse također
A za tipa s šeširom (ili Vam našeg Nicka), jos jedno malo podsjecnje na Medulin (nadam se da nisi vec zaboravio

- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3044 Re: Rockabilly - Psychobilly
Hahaha, Omar papraco najgori...šta je sledeće iz kolekcije pitam se?wild one wrote:Omare, Karlo i Vojkan... mrak... Karlo mogao bi provesti s Vojkanom dugo toplo ljeto!?...
Pedja i Rayburn u toaletu na marini?
Ups, htedoh reći ovaj...na trgu, nije u pitanju nikakva orgija.
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3045 Re: Rockabilly - Psychobilly
Well, biće prilike i ovako verujem. Važno da ste vi bili zadovoljni a čujem i moji drugari su.fadill wrote: imaces sansu da vidis sve sa Garage Fire-a jer je sve snimano i izlazi box set od 8 dvd-a!!! hahha
samo ne znam kad...bice
vidices Eddie-ja mene i gocu u prvom redu hehe
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#3046 Re: Rockabilly - Psychobilly
Šta gledaš?
Šta ti gledaš, matori, ona je moja?
/i bi njegova
Sve ostalo je legenda ...
I jedva smo uspjeli da ih rastavimo

- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3047 Re: Rockabilly - Psychobilly
Evo i ja sam stigao da stavim neke slike na internet na nekoj yahoo grupi koju sam napravio pre
100 godina i na kojoj se ništa ne dešava. Koga zanima ima tu slika Bg rockabillyja od kraja 80-ih pa naovamo.
Postavio sam i neke probrane slike sa mog aparata iz Mad-ulina.
Check it out:
http://launch.groups.yahoo.com/group/be ... llsoffire/
100 godina i na kojoj se ništa ne dešava. Koga zanima ima tu slika Bg rockabillyja od kraja 80-ih pa naovamo.
Postavio sam i neke probrane slike sa mog aparata iz Mad-ulina.
Check it out:
http://launch.groups.yahoo.com/group/be ... llsoffire/
- CharlieMemphisMafia
- Posts: 306
- Joined: 12/06/2009 11:46
#3048 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ako nekog zanima, ima i ovaj yahoo club:
http://launch.groups.yahoo.com/group/sunrecordsfanclub/
Evo malo slikica sa Belgrade Balls of Fire


http://launch.groups.yahoo.com/group/sunrecordsfanclub/
Evo malo slikica sa Belgrade Balls of Fire


- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#3049 Re: Rockabilly - Psychobilly
Die porno....


- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#3050 Re: Rockabilly - Psychobilly
E ova fotka s Vojkanom je genijalna!Ali on tu nije imao niti kapi alkohola u sebi!!!! Ajme da je tu krv pakirati u tabletice pa prodavati kao drogu...zgrnuli bi lovu!
Ma sve su fotke sjajne...(ona sa Dragecom je isto genijalna!)
Ma sve su fotke sjajne...(ona sa Dragecom je isto genijalna!)
