Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#3026 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

To i jesu najbolje fotke kad se ne namještaš....Barem su najiskrenije...Evo maila od Ralpha,samo ti je on sad na putu još neko vrijeme pa ti je bolje da mu pišeš sljedeći tjedan... [email protected]

Halo ekipa! Četvrtak se približava a nitko se ne hvali da ide na Dale Watsona... Ja sam tamo 100 %,a ako mi žena "nastavi srat",imat ću i kartu viška...
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#3027 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

Don Karlos wrote:To i jesu najbolje fotke kad se ne namještaš....Barem su najiskrenije...Evo maila od Ralpha,samo ti je on sad na putu još neko vrijeme pa ti je bolje da mu pišeš sljedeći tjedan... [email protected]

Halo ekipa! Četvrtak se približava a nitko se ne hvali da ide na Dale Watsona... Ja sam tamo 100 %,a ako mi žena "nastavi srat",imat ću i kartu viška...
mislim i ja ić, ali još nisam 100% siguran,
javim ti se, u svakom slučaju
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3028 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

@Karlo - gde si kućo stara, zvao me Jane juče i baš pitao za tebe i Divljaka!
Vidim da si zadovoljan sa uradjenim poslom, nadam se da su i gosti.
@ Eddy - jbg - nemam internet kući, privatno sam staromodan tip.
Mislio sam da ste se naljutili na mene zbog onog dranja u bilijaru... :wink:
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#3029 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Charlie,drago mi je da su te konačno prihvatili na ovaj forum...sad nam fali još samo Vojkan :)
Inače,ona Vojkanova fotka je genijalna...
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3030 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Don Karlos wrote:Charlie,drago mi je da su te konačno prihvatili na ovaj forum...sad nam fali još samo Vojkan :)
Inače,ona Vojkanova fotka je genijalna...
Ma trebao sam i ranije, nego mi Omar nije rekao da je password veliko M - i ja se ubi pokušavajući.
(zezao me yahoo mail)

Ne znam na koju Vojkanovu fotku misliš, ali sad ću ti poslati na mail slike da te malo poplašim.
Imam par lepih tvojih/naših slika sa terase onaj dan i iz marine naveče.
User avatar
morbilly
Posts: 237
Joined: 08/09/2007 01:31
Location: Zagreb

#3031 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by morbilly »

sun56 wrote:
lab3352 wrote:A opet gledam slike s koncerta u BG i koliko mogu da se sjetim momak koji svira kontrabas u EF je bio u Medulinu i mislim da je bio s nama u petak za stolom. Ne mogu da se sjetim ko me je upoznao s njime (da li Fitz ili Divljak, nisam siguran)
Ivan te upoznao s Markom, to je (i) njegov kontrabasist, zato jedva čekam 9. mjesec da ih vidim live (možda i opalimo zajednički gig). Mogu samo zamislit kak bu to bilo ludo, Morby i Marko zajedno na stage-u, a na vokalu Morbijeva bolja polovica, da niš ne sviraju pomeli bi sve pred sobom :-)
Thx, Fiče! Polako, teško bumo vas dostigli...
Šta će ti ono (i)?? :D

Da, Heri (Marko, još jen bosniak) je bio s nama u Medulinu. Svima sam vam pričao o njemu i blijedo ste kimali, ali očito slika i muzika govore više od milijun riječi...
A ne samo da je instant kbas virtuoz, nego je to isto i za virtualni studio i DIY tehniku (sjećam se, jednom je napravio solidan piezzo kbas pikap od starog modema s buvljaka za 3 kn :-D). U četvrtak se posnimismo na laptopu i treš opremi i ženskoj čarapi protiv šumova, uz izvrstan štiljro kod pankija i sto trčeće djece itd.
Sad ga je omela svirka u srbiji, pa čekamo nastavak u srijedu. Čim budemo zadovoljni, kačimo proizvode.
Imamo mi još članova iznenađenja, nema šveranja u bendu, svi nekaj proizvode, ali o tom potom...
Last edited by morbilly on 15/06/2009 09:52, edited 1 time in total.
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#3032 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Odlično.
Za Vojkana...ova prva dole/gore u "punoj ratnoj opremi"
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3033 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Evo poslata prva tura slika. Sad će i druga.
Aha, Vojkan je zadnje veče bio u kožnjaku i sa nekom poštarskom kapom, Marlon Brando u pokušaju.
Nije smeo pre zadnjeg dana dok Mario nije otišao kući da imitira wild one.. :lol:
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#3034 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Ljudi glede drape-a, Karlo je takav kupio u Beču 1986 ili 7 ili 8, a ti si Karlo Vojkana nosi doma...Charlie, što kaže Jane?... Pozdravite Saleta...
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#3035 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

morbilly wrote:Svima sam vam pričao o njemu i blijedo ste kimali, ali očito slika i muzika govore više od milijun riječi...
Kad ga čovjek vidi tak mirnog i pristojnog van stagea, teško je povjerovat u te priče.
Sva sreća pa sam ga onomad u routeu vidio sa bopsićima i shvatil kakvu životinju skriva u sebi :-D
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#3036 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Ha ha ha...je,još ga imam negdje...a dobro mi je i bez Vojkana...
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3037 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

wild one wrote:Charlie, što kaže Jane?... Pozdravite Saleta...
Jane...pa kaže da bi se rado ispričao sa tobom i Karlom, da čuje kako ste prošli ovih godina a da mu
za koncerte i nije toliko bitno već više druženje, te da mu javim kad opet bude Mad-ulin 8-)
pitao me za još par ljudi o kojima mu nisam znao ništa da kažem...

Edit:
Pozdravićemo Saleta, molio me da donesem neke promo materijale jer nema love da dodje ali
nisam ništa video tamo što već nije - svi znamo ko - već za sebe uzeo, izmolio oteo. :lol:
Ja sam od promo materijala doneo litar medovine i po kilo paškog i livanjskog i gavrilovićevu.
Zaboravih da spomenem da mi se pokvarilo zvono na vratima, kao i interfon.
Bureka nisam - pojele švedjanke hahaha.

Tko umije taj zabije, hahaha. :dance:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3038 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Dva velika havera :D ... dva velika druga ... malo po malo vadim slike

Image
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3039 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Hahaha majstore - slika govori hiljadu reči.

Usput:
Efekt country glazbe na samoubojstva
Sveučilišta Wayne State i Auburn združila su svoje intelektualne potencijale ne bismo li konačno saznali odgovor na pitanje zašto ljudi koji slušaju country imaju veću sklonost samoubojstvima. Autori studije Steven Stack i Jim Gundlach proveli su istraživanje u 49 gradova i zaključili da, osim alkohola, bračnih nesuglasica i otuđenja s radnog mjesta, područja s pojačanim emitiranjem countryja bilježe više slučajeva samoubojstava. Ukoliko u mjestu postoji i razvijena američka narodnjačka supkultura, šanse da će neki utučeni kauboj završiti s omčom oko vrata još su izglednije. ''

http://www.tportal.hr/funbox/funtime/25 ... udija.html
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#3040 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Omare, Karlo i Vojkan... mrak... Karlo mogao bi provesti s Vojkanom dugo toplo ljeto!?...
User avatar
fadill
Posts: 407
Joined: 14/01/2007 22:10

#3041 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by fadill »

CharlieMemphisMafia wrote:
lab3352 wrote: pa ti predlazem da ponovo pogledas u ormar, jer nisam siguran da li je Vojkan bio u Švedskoj prije Medulina :lol: :lol: :lol:
Hahaha, vala baš!
Usput, ljudi (iz BG) igrasmo bilijar celo veče u petak na žurci i niko da mi kaže za svirku u studenjaku?
Juče me zvao Jovandeka ni njemu niste rekli srce ste mu slomili , još je bio njegov fazon.
imaces sansu da vidis sve sa Garage Fire-a jer je sve snimano i izlazi box set od 8 dvd-a!!! hahha
samo ne znam kad...bice
vidices Eddie-ja mene i gocu u prvom redu hehe

http://www.balkanrock.com/galerija/v/garage_fire/
User avatar
luckystrike
Posts: 73
Joined: 21/12/2008 23:43

#3042 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by luckystrike »

lab3352 wrote:@ Fadill: Daj nagovori Adu da se ukljuci ovdje, ovo vise nema smisla da ja samo branim boje BiH na ovom forumu (Jefto se povukao, LuckyStrike se nejavlja, tebe sve manje :D ) i smanji s tom pivom, pa makar crna bila :lol:
Hehee...nisam još poslao onaj cd Don Karlosu pa sam se zato pritajio malo. :zoka: :lol:

@Muri
Danas sam konačno isprobao Gretsch G5122 i mogu ti reći da si apsolutno u pravu glede tvojih pohvala za tu đitru jer je stvarno prva liga instrument a ja sam se osjećao kao Chet dok sam je svirao :lol: i vrlo skoro će se jedna takva preseliti u moju kolekciju. :thumbup:
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3043 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Evo pronađoh na netu jedan fini izvještaj iz Medulina:

http://regionalexpress.hr/site/more/roc ... u-medulin/

Neke likove ce te prepoznati, nečiji motor također i nečije kripse također :D

A za tipa s šeširom (ili Vam našeg Nicka), jos jedno malo podsjecnje na Medulin (nadam se da nisi vec zaboravio :D ?

Image

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3044 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

wild one wrote:Omare, Karlo i Vojkan... mrak... Karlo mogao bi provesti s Vojkanom dugo toplo ljeto!?...
Hahaha, Omar papraco najgori...šta je sledeće iz kolekcije pitam se?
Pedja i Rayburn u toaletu na marini? :mrgreen:
Ups, htedoh reći ovaj...na trgu, nije u pitanju nikakva orgija.
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3045 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

fadill wrote: imaces sansu da vidis sve sa Garage Fire-a jer je sve snimano i izlazi box set od 8 dvd-a!!! hahha
samo ne znam kad...bice
vidices Eddie-ja mene i gocu u prvom redu hehe
Well, biće prilike i ovako verujem. Važno da ste vi bili zadovoljni a čujem i moji drugari su.
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#3046 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

:D Dva oštra pogleda :D ...


Šta gledaš?
Šta ti gledaš, matori, ona je moja?
/i bi njegova :D /
Sve ostalo je legenda ...

I jedva smo uspjeli da ih rastavimo :lol: :lol: :lol:

Image

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3047 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Evo i ja sam stigao da stavim neke slike na internet na nekoj yahoo grupi koju sam napravio pre
100 godina i na kojoj se ništa ne dešava. Koga zanima ima tu slika Bg rockabillyja od kraja 80-ih pa naovamo.
Postavio sam i neke probrane slike sa mog aparata iz Mad-ulina.

Check it out:
http://launch.groups.yahoo.com/group/be ... llsoffire/
User avatar
CharlieMemphisMafia
Posts: 306
Joined: 12/06/2009 11:46

#3048 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by CharlieMemphisMafia »

Ako nekog zanima, ima i ovaj yahoo club:

http://launch.groups.yahoo.com/group/sunrecordsfanclub/

Evo malo slikica sa Belgrade Balls of Fire

Image

Image
User avatar
Nice Guy Eddie
Posts: 586
Joined: 03/09/2008 13:02
Location: Beograd

#3049 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Nice Guy Eddie »

Die porno.... :lol: :lol:
Image
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#3050 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

E ova fotka s Vojkanom je genijalna!Ali on tu nije imao niti kapi alkohola u sebi!!!! Ajme da je tu krv pakirati u tabletice pa prodavati kao drogu...zgrnuli bi lovu!
Ma sve su fotke sjajne...(ona sa Dragecom je isto genijalna!)
Post Reply