oko pičke jest jest...
koliko je puta to meni palo na pamet za taj turbo folk.
Kad bi izdo jednu plocu za turbo folk, cisto radi picke, i ako to prodje samo ih preobratis sa drugim albumom na rockabilly hehehehehe
kao lafo to vam je isto samo nastavite igrati
k'o da bi oni nesto primjetili, daj samo pojacaj bas bubanj i odvrni sto jace heheheh
Ja ne bi imo sta protiv otici na taj turbo folk fest, ali kad bi nas bilo vise. Ja sam tamo da se pojavim bio bi ko krme u Teheranu
Moram napraviti obradu "Englishman in New York", ooooo I 'm an alien, I 'm an legal alien, Rockabilly guy on Turbo Folk"
Klinci = ZAKON
Samo ti svog uci Eddie, ja sam svog vec vaspitao






