Rezolucija filmova

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#26 Re: Rezolucija filmova

Post by 90minut »

johnnykola wrote:Dječko, je li rješenje za nešto što smatram izvrsnim sad da napišem (kako bi ti bio miran) da mi je najednom sve to sranje? Ako će ti biti lakše, eto sranje je. :D :D :D Izvini što imam pravo na svoje mišljenje. Vidiš kako o raspravi o filmu dođemo, ali bukvalno, do slobode mišljenja i govora koju bi da mi je dokineš. Hvala ti.

A koga više zaboli za format slike. Tu bi mi nametnuo da svaki film smijem gledati na maksimalno piksel i pol. Garant.:D :D :D
Al' ja nisam napisao sve da je sranje i ti to dobro znaš 90 posto filma sam rekao da mi je odlican i kraj je urađen na isti nacin kao TAXI driver jer je naravno napisao isti lik oba filma uglavnom bespotrebna rasprava stvarno, al' eto kontam ozbiljan si lik vidjeces koliko je usrao kraj kad ono ti o ljubavi nekoj pricas. :D

A što se futavca tice frajer ne zna ni sam šta hoce. :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#27 Re: Rezolucija filmova

Post by johnnykola »

Baš se prosipaš. Zaboli me ko je pisao, meni film legao ( imam pravo da mi to bude najbolji film u strijeli vremena ikada), tebi nije, završena priča. Još se i posra na ljubav, pride.

Dobro se sjeti aspekta u pedeset i osmom postu, odokativno.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#28 Re: Rezolucija filmova

Post by 90minut »

johnnykola wrote:Baš se prosipaš. Zaboli me ko je pisao, meni film legao ( imam pravo da mi to bude najbolji film u strijeli vremena ikada), tebi nije, završena priča. Još se i posra na ljubav, pride.

Dobro se sjeti aspekta u pedeset i osmom postu, odokativno.
Govorim jer ima lik pomješane emocije jer mu je to najbolje što je uradio ( taxi driver ) i ubacio je nešto u glavni dio filma gdje nije bilo mjesta da ubaci sve ono što se desilo na kraju ne ide u organizam glavnog lika tj svecenika u vecini filmova je glavno upakovati realnost što je on upakovao 90 posto vremena i onda na kraju je to sve posrao s 320 stepeni naprijed završnicom.

Moglo je to bolje, doduše sad nešto kontam mozda je ono i jedino što je mogao da se recimo završilo samo s ljubavi koji bi on shvatio da ima prema njoj to bi bilo mlako previše ovako je eto napravio boom. :D
Post Reply