Razvod - da ili ne?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#226 Re: Razvod - da ili ne?

Post by bang and blame »

@al_akhisari


Baš tim redoslijedom, kako ti i napisa, i ide :)
Da dodam, pošto se tiče teme: ovo sve poslije razvodaaa :mrgreen:
Da se insan opusti ;)
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#227 Re: Razvod - da ili ne?

Post by al_akhisari »

bang and blame wrote:@al_akhisari


Baš tim redoslijedom, kako ti i napisa, i ide :)
Da dodam, pošto se tiče teme: ovo sve poslije razvodaaa :mrgreen:
Da se insan opusti ;)
...ja se dobrovoljno javljam za ovaj dio koji ima veze sa kuckanjem čaša :) i kakvom sklepanom rečenicom, a nadam da neće potrajati, tolerancija na alkohol mi nije plaha :D nego b and b, treba li prije toga nekog i razvesti
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#228 Re: Razvod - da ili ne?

Post by bang and blame »

al_akhisari wrote:
bang and blame wrote:@al_akhisari


Baš tim redoslijedom, kako ti i napisa, i ide :)
Da dodam, pošto se tiče teme: ovo sve poslije razvodaaa :mrgreen:
Da se insan opusti ;)
...ja se dobrovoljno javljam za ovaj dio koji ima veze sa kuckanjem čaša :) i kakvom sklepanom rečenicom, a nadam da neće potrajati, tolerancija na alkohol mi nije plaha :D nego b and b, treba li prije toga nekog i razvesti
Zvuči kao ponuda :-D To ja samo 'nako, usput, pomenuh, da ne zaboravimo temu ;)
Umjerenost @al_akhisari, umjerenost. Nema potrebe prelaziti bilo kakve granice "neke" ,tamo,tolerancije :) Dozvoljeno je, jedino, neograničeno konzumiranje doza humora :)
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#229 Re: Razvod - da ili ne?

Post by al_akhisari »

...ja se dobrovoljno javljam za ovaj dio koji ima veze sa kuckanjem čaša :) i kakvom sklepanom rečenicom, a nadam da neće potrajati, tolerancija na alkohol mi nije plaha :D nego b and b, treba li prije toga nekog i razvesti[/quote]

Zvuči kao ponuda :-D To ja samo 'nako, usput, pomenuh, da ne zaboravimo temu ;)
Umjerenost @al_akhisari, umjerenost. Nema potrebe prelaziti bilo kakve granice "neke" ,tamo,tolerancije :) Dozvoljeno je, jedino, neograničeno konzumiranje doza humora :)[/quote]

...vjeruj, samo zvuči tako, no hard feelings :) problem ove vrste komunikacije jest upravo u tome da se lahko pogrešno razumiju misli piscarala :roll: no, ostavimo to, humor je više nego dobrodošao :thumbup:
bang and blame
Posts: 4870
Joined: 29/06/2014 23:41

#230 Re: Razvod - da ili ne?

Post by bang and blame »

Eurosa wrote:Jel se ko razveo?
Ma, jok. Zrelim i civilizovanim razgovorom će se dati još koja šansa posrnulim odnosima :)
Porodica je svetinja.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#231 Re: Razvod - da ili ne?

Post by klixoris »

Eurosa wrote:
direktni wrote:
Eurosa wrote:Ja ne kontam sta cu ja ovoj temi,nisam ni u perspektivi udata a vec citam o razvodu :shock: :lol:
Uči sine uči, nezatrebalo ti :lol:

Ma ja cu njega pred ziri: amidza, bnb, direktni,muha,ramo..pa ako prodje-proso je, ako ne-nije ni valjao. :oops:
Prvo ces ti njega meni na atest dovest', pa ako to prezivi, onda moze pred ostale kolege :D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#232 Re: Razvod - da ili ne?

Post by klixoris »

Eh tako ! :D :thumbup:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#233 Re: Razvod - da ili ne?

Post by al_akhisari »

bang and blame wrote:
Eurosa wrote:Jel se ko razveo?
Ma, jok. Zrelim i civilizovanim razgovorom će se dati još koja šansa posrnulim odnosima :)
Porodica je svetinja.
:thumbup: dole razvod, živio razgovor i dogovor :-D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#234 Re: Razvod - da ili ne?

Post by Ramzess Veliki »

Hoće li to piivo ... vino .... rakija ...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#235 Re: Razvod - da ili ne?

Post by Velkoski »

RiBBiCa071 wrote:Ovih sam dana sva nikakva, razmisljam o hiljadu stvari u svom zivotu, i mislim da sam sebi priznala da uopste ne volim svoga muza. U braku smo dvije i po godine, na jako smo klimavim nogama od samog starta, i ja pokusavam da radim na tome, ali on ne... Izgovori tipa "tako je kod svih parova, svi se svadjaju, to je normalna stvar" su mi se popeli na vrh glave... Imamo malo dijete, i nije se bas pokazao ni kao super otac. Ne zelim da idem protiv svojih ideala i morala, i ne zelim da nalazim nekoga sa strane dok smo jos u braku. Ali osjecam da me on uopste ne potpunjava, ni psihicki ni fizicki i mislim da sam dovoljno mlada za novi start! Problem je sto brak nije sklopljen u Sarajevu, a zanima me da li se u Sarajevu moze okoncati i koliko to traje?
On u sustini ne zeli da se razvede, jer njemu nista ne fali...
Da li jos neko prolazi kroz iste stvari kao ja? Da li sam nenormalna sto mislim da je dovoljno dvije i po godine da se sve sredi izmedju nas??
odma' sutra
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#236 Re: Razvod - da ili ne?

Post by kakavdanakneiskustvu »

.
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 10/03/2015 19:30, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#237 Re: Razvod - da ili ne?

Post by kakavdanakneiskustvu »

za ne povjerovati je sta se sve moze desiti osobama koje su nekad bile najblize,sta su jedna drugoj u stanju reći i učiniti, a su bili skupa,volili se,tuzno je sve to
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#238 Re: Razvod - da ili ne?

Post by kakavdanakneiskustvu »

direktni wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:za ne povjerovati je sta se sve moze desiti osobama koje su nekad bile najblize,sta su jedna drugoj u stanju reći i učiniti, a bili su skupa,volili se,tuzno je sve to
......neko pukne....pukne mozak.....jedna strana (koju nešto tišti) ne obavi razgovor o bitnom.....i dobijaš dva neprijatelja....i onda počnu uvrede.....i nema više povratka. Ne zbog uvreda, nego zbog neobavljenog razgovora.....neko ne zna sa iskušenjima....etc.




tacno,tuzno,dusa me boli
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#239 Re: Razvod - da ili ne?

Post by Reisova »

Ma mora se puno nekih stvari poklopiti, jer svi smo do sada skontali :D da brak nije film već "f..ing lunch paket" u kojem dobiješ super neke stvari koje voliš ali i neku bljuvotinu ali jbg. to je tako, ili igraj ili odstupi :D
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#240 Re: Razvod - da ili ne?

Post by al_akhisari »

direktni wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:za ne povjerovati je sta se sve moze desiti osobama koje su nekad bile najblize,sta su jedna drugoj u stanju reći i učiniti, a su bili skupa,volili se,tuzno je sve to
......neko pukne....pukne mozak.....jedna strana (koju nešto tišti) ne obavi razgovor o bitnom.....i dobijaš dva neprijatelja....i onda počnu uvrede.....i nema više povratka. Ne zbog uvreda, nego zbog neobavljenog razgovora.....neko ne zna sa iskušenjima....etc.
...sva velika neprijateljstva su počela velikim prijateljstvom i nažalost, velika mržnja, poslije i od velike ljubavi i strasti :sad:
sedma_7
Posts: 721
Joined: 03/04/2007 18:24

#241 Re: Razvod - da ili ne?

Post by sedma_7 »

naravno da ne, jer su zene osudjene da dozivotno zive u nesretnom braku i da ih muzevi tuku, i maltretiraju na sve nacine, i sasvim je super da budu pasivno agresivni i govore: ma sve je super, to si ti sebi umislila... i tako to...


sta god da odlucis, srecno.

p.s.

da napomenem da sam ironicna :D
Last edited by sedma_7 on 14/03/2015 02:11, edited 1 time in total.
sedma_7
Posts: 721
Joined: 03/04/2007 18:24

#242 Re: Razvod - da ili ne?

Post by sedma_7 »

direktni wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:za ne povjerovati je sta se sve moze desiti osobama koje su nekad bile najblize,sta su jedna drugoj u stanju reći i učiniti, a su bili skupa,volili se,tuzno je sve to
......neko pukne....pukne mozak.....jedna strana (koju nešto tišti) ne obavi razgovor o bitnom.....i dobijaš dva neprijatelja....i onda počnu uvrede.....i nema više povratka. Ne zbog uvreda, nego zbog neobavljenog razgovora.....neko ne zna sa iskušenjima....etc.
ljudi danas ne znaju razgovarat.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#243 Re: Razvod - da ili ne?

Post by kakavdanakneiskustvu »

sedma_7 wrote:
direktni wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:za ne povjerovati je sta se sve moze desiti osobama koje su nekad bile najblize,sta su jedna drugoj u stanju reći i učiniti, a su bili skupa,volili se,tuzno je sve to
......neko pukne....pukne mozak.....jedna strana (koju nešto tišti) ne obavi razgovor o bitnom.....i dobijaš dva neprijatelja....i onda počnu uvrede.....i nema više povratka. Ne zbog uvreda, nego zbog neobavljenog razgovora.....neko ne zna sa iskušenjima....etc.
ljudi danas ne znaju razgovarat.

tacno,priznajem
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#244 Re: Razvod - da ili ne?

Post by al_akhisari »

sedma_7 wrote:
direktni wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:za ne povjerovati je sta se sve moze desiti osobama koje su nekad bile najblize,sta su jedna drugoj u stanju reći i učiniti, a su bili skupa,volili se,tuzno je sve to
ljudi danas ne znaju razgovarat.
:sad: nažalost, ali tako je...društvo smo u kojem, ne postoji kultura slušanja i dijaloga, društvo u kojem, ukoliko ne mislimo isto, moramo biti neprijatelji
sedma_7
Posts: 721
Joined: 03/04/2007 18:24

#245 Re: Razvod - da ili ne?

Post by sedma_7 »

al_akhisari wrote:
:sad: nažalost, ali tako je...društvo smo u kojem, ne postoji kultura slušanja i dijaloga, društvo u kojem, ukoliko ne mislimo isto, moramo biti neprijatelji
"Ti's mi govorit" "sta ti znas" "glup si" "de ba" "sta te briga" "idiote" "kozo" "kravo" "debela" :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#246 Re: Razvod - da ili ne?

Post by kakavdanakneiskustvu »



ima veze sa temom
allem_77
Posts: 3422
Joined: 17/09/2015 15:46

#247 Re: Razvod - da ili ne?

Post by allem_77 »

Tata ostavlja mamu.
(Kažu, zbog neke žene…)
Samo mi jasno nije
zašto ostavlja mene…

Kako da ga zadržim
malim rukama mojim?
A dobro zna koliko
noću se mraka bojim.

Kada mi bude jednom
doneo čokoladu
reći ću mu da jeste
najgori tata u gradu.

I ova moja mama
treba da se postidi.
Može da vikne: “Stani!”
Ona mu kaže:”Idi!”
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#248 Re: Razvod - da ili ne?

Post by Blixen »

svingeraj je izlaz iz ove situacije
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#249 Re: Razvod - da ili ne?

Post by Ramzess Veliki »

Swinge-ringe-raja pjeva neka raja. :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#250 Re: Razvod - da ili ne?

Post by vjesticanametli »

ma nek pEvaju sta oce :lol: fala mu ko ga izmisli :mrgreen:
Post Reply