Razvedene...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Cary Grant

Razvedene...

Post by Cary Grant » 18/02/2007 00:35

Eh svasta mi se desilo al ovo nije jos: Nabacuje mi se razvedena zena sa djetetom. :-) Nije vala nesto, ali nije to ni bitno, koliko je meni ta situacija cudna. :? Kazem, nikad prije, pa mozda zato jbga... Iskustva... anyone?

StLouis

Post by StLouis » 18/02/2007 02:39

Sta je ovdje cudno?? :shock:

Odabi

Post by Odabi » 18/02/2007 03:14

Pa ako se razvela nije umrla! :D

Byanka

Post by Byanka » 18/02/2007 09:26

Kako je samo smjela ??? :D

felichi

Post by felichi » 18/02/2007 09:50

stvarno se covjeku svasta moze desiti, ovaj primjer nam zorno pokazuje.

Murat Sabanovic

Re: Razvedene...

Post by Murat Sabanovic » 18/02/2007 09:55

Cary Grant wrote:Eh svasta mi se desilo al ovo nije jos: Nabacuje mi se razvedena zena sa djetetom. :-) Nije vala nesto, ali nije to ni bitno, koliko je meni ta situacija cudna. :? Kazem, nikad prije, pa mozda zato jbga... Iskustva... anyone?

kol'ko ti imas godina i gdje zivis te ti je ovo cudno?

Cary Grant

Re: Razvedene...

Post by Cary Grant » 18/02/2007 10:24

Cary Grant wrote:Kazem, nikad prije, pa mozda zato jbga...

Eto zato mi cudno. Sad mi je cudno sto je vama cudno. Inace imam 9,5 godina i zivim u Backa Palanka... Trazio sam savjet vela havle a ne osude mog shvatanja situacije, koji vam je...

ninja-san

Post by ninja-san » 18/02/2007 10:51

Dobra su sema razvedene zene:
1- Neko ih je vec tesao, napravio im solidnu "kilometrazu", i znaju sve o tjelesnim uzicima
2-znaju sta znaci brak i duze vezivanje i to im vise ne pada na pamet, tako da te ne dave tim glupostima.
3-imaju usadjenu seksualnu potrebu i nikada im nije mrsko
4-u globalu , samo im je do "bubanja" jer su vec zavrsile neka poglavlja u svom zivotu (ovo sve naravno vazi samo u slucaju ako ti je do provoda, pazi se bilo kakvog dubljeg vezivanja. Vrlo dobro znaju sve muske slabosti i ne daj da te voza.Budi cooler i samo naprijed)

mamica papucarka

Post by mamica papucarka » 18/02/2007 11:00

ninja-san wrote:Dobra su sema razvedene zene:
1- Neko ih je vec tesao, napravio im solidnu "kilometrazu", i znaju sve o tjelesnim uzicima
2-znaju sta znaci brak i duze vezivanje i to im vise ne pada na pamet, tako da te ne dave tim glupostima.
4-u globalu , samo im je do "bubanja" jer su vec zavrsile neka poglavlja u svom zivotu (ovo sve naravno vazi samo u slucaju ako ti je do provoda, pazi se bilo kakvog dubljeg vezivanja. Vrlo dobro znaju sve muske slabosti i ne daj da te voza.Budi cooler i samo naprijed)

jel se ti to salis :?

Sejla

Post by Sejla » 18/02/2007 11:15

ninja-san wrote:Dobra su sema razvedene zene:

hahahhahaha...
Sa kojeg si šovinističkog sajta download-ovao ovu listu? Ili da ti nisi nesretno razvedeni muškarac? :D

ninja-san

Post by ninja-san » 18/02/2007 11:54

Eh, 'bem mu misa.
Covjek postavio temu da muskarci kazu misljenja o razvedenim zenama, a samo se zene javljaju.

Sve u svemu, dokle god zene misle da su one te koje vode igru i prevode ljude zedne preko vode , ipak postoje i iskusni muskarci "Kojoti" koji su eto ipak nesto prosli u zivotu i shvatili kako stvari stoje.

Dakle, vrijeme i iskustvo, stvaraju igraca i majstora u svemu u zivotu , pa i u ovome.

Byanka

Post by Byanka » 18/02/2007 11:58

:D

mamica papucarka

Post by mamica papucarka » 18/02/2007 12:19

ninja-san wrote:Eh, 'bem mu misa.
Covjek postavio temu da muskarci kazu misljenja o razvedenim zenama, a samo se zene javljaju.

Sve u svemu, dokle god zene misle da su one te koje vode igru i prevode ljude zedne preko vode , ipak postoje i iskusni muskarci "Kojoti" koji su eto ipak nesto prosli u zivotu i shvatili kako stvari stoje.

Dakle, vrijeme i iskustvo, stvaraju igraca i majstora u svemu u zivotu , pa i u ovome.

:D :D :D

pirmin

Post by pirmin » 18/02/2007 12:34

M.I.L.F. su zakon :D 8-) :D

shin

Post by shin » 18/02/2007 13:22

pirmin wrote:M.I.L.F. su zakon :D 8-) :D

Napisi puno znacenje ako smijes :D

Btw, polovnjace rulezzzz.

Cary Grant

Post by Cary Grant » 18/02/2007 14:35

Heh... interesantno. Kako bi zivot bio krasan kada bi sve bilo idealno kao sto Ninja-san opisa... Ili kad bi disfokusirali nasu paznju sa bitnog kao Minnela... Helem, da pojasnim malo - meni je bezveze jer kontam da zena u krajnjem slucaju hoce novog babu svom djetetu, a to mi apsolutno ne treba u zivotu, barem ne sada i barem ne sa tudjim djetetom. Eto, mozda bi se prasn'o s njom ali ne dalje od toga, ali kako je zensko vjecita enigma, ko zna sta njoj moze dunut u glavu sto bi moglo prouzrociti probleme i njoj a posebno meni. Zato pitam ako je neko bio na tom teritoriju, neka podijeli svoje misljenje sa nama.

Byanka

Post by Byanka » 18/02/2007 14:49

Evo kao iskusna raspustenica zelim nesto da kazem :D

Zena koja se razvela i odlucila na korak koji nekad mozda zahtjeva i nadljudski napor da bi se ostvario do kraja, sigurno je izvagala da je za njeno dijete bolje da zivi odvojeno od oca nego zajedno po svaku cijenu. Nezdravo zajednistvo moze biti destruktivno po dijete.

E vidi Cary Grante takva jedna zena u tebi ili bilo kom drugom sigurno nece traziti " novog babu " cim je utekla od " starog " i skontala da mu sama moze pruziti dovoljno.

Takva jedna zena moze traziti ljubav, zabavu, prijatelja, drustvo, pilulu od svakodnevnice , sex, svasta nesto, ali posto je imidz zene da bude enigma, necu izloziti sve sto moze da trazi kako bi i dalje ostala enigma :D
Last edited by Byanka on 18/02/2007 14:52, edited 1 time in total.

Ahmmed

Post by Ahmmed » 18/02/2007 14:52

Cary Grant wrote:Heh... interesantno. Kako bi zivot bio krasan kada bi sve bilo idealno kao sto Ninja-san opisa... Ili kad bi disfokusirali nasu paznju sa bitnog kao Minnela... Helem, da pojasnim malo - meni je bezveze jer kontam da zena u krajnjem slucaju hoce novog babu svom djetetu, a to mi apsolutno ne treba u zivotu, barem ne sada i barem ne sa tudjim djetetom. Eto, mozda bi se prasn'o s njom ali ne dalje od toga, ali kako je zensko vjecita enigma, ko zna sta njoj moze dunut u glavu sto bi moglo prouzrociti probleme i njoj a posebno meni. Zato pitam ako je neko bio na tom teritoriju, neka podijeli svoje misljenje sa nama.

Da li tebe neko tjera da budeš s njom, iz bilo kojeg razloga? Da li si ti uvrijeđen činjenicom da razvedena žena , koja ima dijete, misli da s tobom može imati vezu?Sam kažeš da ti takva žena ne treba, da nisi spreman biti otac njenom djetetu.Sklon si teorijama zavjere, vjeruješ i u u priče o ženskom šeru :D , očito je da ti ne trebaju savjeti drugih. I to je dobro. Ili, pak, negdje , u dubini duše , srca i stomaka, osjećaš leptiriće, ali te strah šta će mahala reći? :D

Cary Grant

Post by Cary Grant » 18/02/2007 15:08

A sta ako je on nju ostavio i sad ona ostala, sirota, bez muza i babe svom djetetu i ocajna trazi nekoga da ispuni njegovo mjesto? Ne bih da umanjujem tvoja iskustva i nadasve korisne savjete, ali mislim da je situacija poprilicno relativna i da postoji nekoliko strana medalje. Zato vrijedi input sa vise strana.

Ja licno sumnjam da ce od toga biti ista, jer me jednostavno ne privlaci ona kao feminina, vise mi je intrigantna situacija u kojoj sam se po prvi put nasao. Zato mi te silne "teorije zavjere" naviru u glavu...

A vala, iskren da budem skroz, jebe mi se za mahalu. Dok leptirice cuvam za one koje mi u srce udju kriomice...

Ahmmed

Post by Ahmmed » 18/02/2007 15:17

Cary Grant wrote:A sta ako je on nju ostavio i sad ona ostala, sirota, bez muza i babe svom djetetu i ocajna trazi nekoga da ispuni njegovo mjesto? Ne bih da umanjujem tvoja iskustva i nadasve korisne savjete, ali mislim da je situacija poprilicno relativna i da postoji nekoliko strana medalje. Zato vrijedi input sa vise strana.

Ja licno sumnjam da ce od toga biti ista, jer me jednostavno ne privlaci ona kao feminina, vise mi je intrigantna situacija u kojoj sam se po prvi put nasao. Zato mi te silne "teorije zavjere" naviru u glavu...

A vala, iskren da budem skroz, jebe mi se za mahalu. Dok leptirice cuvam za one koje mi u srce udju kriomice...

Ako je tako, kao što pišeš u prvoj rečenici, a ti to ne želiš, eto ti odgovora :D I slažem se , stvari nisu apsolutne, kad su ljudi i međuljudski odnosi u pitanju :) Ako te ne privlači kao žena,ako nema leptirića....Eto ti još jednog odgovora :D Jer da je drugačije, pa makar ona imala i petero djece iz prethodnog ili prethodnih brakova, ne bi ti tražio objašnjenja na forumu :-) Već bi danas "svoju" dječicu vodio u šetnju,sa ili bez njihove mame :)

Byanka

Post by Byanka » 18/02/2007 15:32

Ako je ona ostala " sirota i trazi nekog da ispuni..." meni je onda nje iskreno zao , jos zalivije mi je jer drugi misle da je sirota, a cim tako misle i ona tako misli o sebi.

Utjesi je prijateljski i daj do znanja da ti i nisi bas najbolja " partija "

Byanka

Post by Byanka » 18/02/2007 15:35

Uh zaboravih, negdje ti spomenu da bi je " pukno " ili tako nesto.
Greota ti je raditi to sa osobom koja je mozda emocionalno razbijena, sam si dao kakva je varijanta mozda u pitanju , ako si pravi muskarac sigurno neces iskoristiti slabost zene a niti bilo koga

semmy

Post by semmy » 18/02/2007 18:43

Cary Grant wrote:A sta ako je on nju ostavio i sad ona ostala, sirota, bez muza i babe svom djetetu i ocajna trazi nekoga da ispuni njegovo mjesto? Ne bih da umanjujem tvoja iskustva i nadasve korisne savjete, ali mislim da je situacija poprilicno relativna i da postoji nekoliko strana medalje. Zato vrijedi input sa vise strana.

Koje ne zrelo razmisljanje...zar je bitno ko je koga ostavio???? Skontali ljudi da je i za njih i za dijete bolje da se razidju...nije sama, ima nas razvedenih koliko hoces a zivimo, nismo umrle...
Iz iskustva ti kazem da nijedna samohrana majka ne trazi oca djetetu na prvi pogled a pogotovo ne sebi muza za ponovnu udaju tako lako, jer cim se razvela nesto nije stimalo u braku....pa nije budala da se tako brzo ponovno zavuce...
mozda ona hoce samo da se „prasne“..jbg ipak je to majka priroda i svi mi volimo istu stvar bili zene ili muskarci.

Ja sam isto SRETNO razvedena, imam sina i trenutno fantasticnu ozbiljnu vezu, njih dvojica se super slazu, niti moj decko izigrava oca niti moj sin trazi oca u njemu..jednostavno su drugovi...

Tako da odrasti malo i promijeni misljenje...ne zivimo vise u zadrtom svijetu kad je bilo sramota biti razveden....

Usput da nece biti nista, sumnjam, jer da ti se ne svidja, ne bi postavio temu i o tome razmisljao....

prleitihi

Post by prleitihi » 18/02/2007 18:56

da ljudi ovoliko razmišljaju o tome kome dati glas na izborima đe bi nam kraj bio.. :D :D ..haj ti prvo zdrmaj to pa ćemo mi poslije davati savjete.. :oops: :D :D :D

debela

Post by debela » 18/02/2007 19:50

Minnela wrote:Nije ona za tebe..Trazi ti nesto drugo za jednu noc...

jasta. jos da je zeni kako dati ovo da procita da ne trosi vrijeme na lika bezze :roll:

Post Reply