Radoncic poceo odradjivat proviziju

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Unjustice

Radoncic poceo odradjivat proviziju

Post by Unjustice » 05/05/2007 02:22

Hajmo krenuti po redu. Boska se nalazi u centru Bluke, Miskovic planira napraviti jedan centar u Bluci u centru naravno i idealno mEsto mu je mEsto Boske. Za tu stvar je angazovao Ronhila i on se bacio na posao. Ponistiti privatizaciju i osloboditi mEsto za Miskovica. Dok se ne ponisti privatizacija Boske, Misko ne moze da rusi ni da gradi. Naravno da bi se stvar sto bolje pripremila Misko je angazavo Racka u Sarajevu koji ce stvar pripremiti da se slucajno neko ne nadje iz Federacije koji ce kakiti za njih bez potrebe. I tako je Racko poceo odradjivati proviziju za Miska sa "lekcijom" iz "Republike Srpske".

Još jedna lekcija iz Republike Srpske

*** SPAM *** - Ma koliko se predstavnici federalne vlasti upinjali da dokažu kako Federacija BiH nije ni u kakvom zaostatku za Republikom Srpskom, stvari na terenu naprosto ih demantuju.

Posljednji takav pokazatelj stigao je tokom proteklog vikenda kada su uhapšeni i pritvoreni bivši ministar trgovine manjeg bh. entiteta Boris Gašpar, njegov pomoćnik Braco Vrankić i nekadašnji direktor Robne kuće "Boska" Vladislav Babić. Ta trojka osumnjičena je za nezakonitu prodaju 62% državnog kapitala u "Boski".

Ovo je samo jedan u nizu primjera kako RS gazi naprijed i dokaz da potezi premijera tog entiteta Milorada Dodika povučeni odmah s početka preuzimanja mandata nisu šuplja priča. Pokazalo se, naime, da Zakon o reviziji privatizacije RS već daje prve rezultate na terenu.

U okviru nadležnih pravosudnih institucija RS već su počela i prva procesuiranja. A gdje je Federacija u svemu ovom? Nažalost, tamo gdje je bila i prije deset godina.

I dalje se raznorazni dušebrižnici i zaštitnici državnih interesa samo deklarativno zaklinju da treba načistac izvesti sve što je nelegalno i kriminalno u dosadašnjem procesu privatizacije. A na djelu nema ničega, osim one stare - ko je jamio, jamio je!

Ni nakon mnogobrojnih dokaza iznesenih u medijima o privatizacijskim otimačinama firmi u FBiH, izvršenih potpuno van institucija sistema, u režiji pojedinih političara, a za račun ratnoprofiterskih lobija, nadležna tužilaštva ni prstom nisu makla, niti ima naznaka da namjeravaju krenuti u bilo kakvu ozbiljniju akciju.

Takvom nebrigom, nažalost, samo i dalje ostavljaju prostor da razni sumnjivi klanovi i mešetari preko svojih političara uživaju u, od države i radnika otetim, nekada superuspješnim kompanijama. Ovakav odnos pravosudnih i tužilačkih institucija, federalnih vlastodržaca, pod hitno se mora promijeniti, ako namjeravaju vratiti odavno izgubljeno povjerenje građana.

Za početak, bilo bi dobro da barem donesu i počnu primjenjivati zakon o reviziji privatizacije, kojom bi konačno bilo otkriveno ko je pljačkao imovinu u FBiH, a zatim i da mu, uz izvođenje pred lice pravde, na legalan način bude oduzeto ono što je nelegalno stekao otimajući od radnika.

(avaz.ba)

marijindvorac

Post by marijindvorac » 05/05/2007 03:03

Mene vise zainteresovalo da AVAZ utvrdjuje i objavljuje kako RS cini ono sto BH izbjegava. Avaz?!?

Zar treba nekome u Sarajevu dokazivati da RS stvarno zeli da sredi kucu. Istovremeno, u Sarajevu se sve svodi na vadjenje da je neko drugi kriv.

Prateci obje strane (sa strane), sticem dojam da RS ima mapu puta i odrediste.

Majstorinho

Post by Majstorinho » 05/05/2007 04:48

Radoncic je jedna velika lola...

Bosanski_Amerikanac

Post by Bosanski_Amerikanac » 05/05/2007 07:47

Moje licno misljenje je da je Radoncic veoma uspjesan covjek. Ne znam na koji je nacin dosao do kapitala i to me ne interesuje jer znam da nije od mene i od moje familije nista na silu uzeo. Ali covjek jednostavno vuce pametne i za drzavu korisne poteze.

Pazite Sarajevo je glavni grad BiH. I treba da je metropola. I haman pa jeste. Ali slabo se ulaze u glavni grad. Dosta kapitala zavrsava van zemlje. Mnogi nasi biznismeni zarade novce u BiH i kupuju stanove od milione eura po Londonu. A zaboravljaju da im je potrebna viza da bi u tim stanovima uzivali. A malo rade na poboljsanju drzave i stanja u drzavi. Radoncic je u Sarajevu izgradio dvije prelijepe zgrade. I sad ovaj njegov novi toranj uz Bosmal, Unisove zgrade i Zgradu Parlamenta da ce novi sjaj glavnom gradu BiH. Ne branim ja njega. Niti mi je rod ni porod ali koliko god neko govorio nesto protiv njegovih projekata oni se barem desavaju u BiH. I kad Radoncic ode pod zemlju on nece one zgrade sa sobom ponijeti. One ostaju Sarajevu.

Jos jedna stvar. U biznisu se nekad vuku cudni potezi. Tako nemojte da vas neke stvari iznenade.

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 05/05/2007 10:27

Radoncic pere neciji novac bez imalo stida. "Biznismeni" koji "zarade" u BiH i kupuju stanove po Londonu pokusavaju zataskati trag poput ekipe iz Hercegovine kod kojih je kompletna imovina rasporedjena po rodjacima, tetkama i ujacima. U socijalistickoj Jugoslaviji je postojala "komisija za ispitivanje porijekla imovine" i cim bi se nekome ucinilo da neko ima vise odmah bi na vratima osvanula Komisija.

IlijaLadin

Post by IlijaLadin » 05/05/2007 10:45

Kakve veze ima sa sticanjem novca to gdje će ih i na koji način neko utrošiti?
Meni je drago što imamo moćnog čovjeka. Neka ga.
A neka već neko nađe nekog da provjeri porijeklo njegove imovine. Iako mislim da se to nikad neće desiti :P

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 05/05/2007 10:52

pranje novca je krivicno djelo u svakoj normalnoj zemlji (§ 261 Strafgesetzbuch). Carla del Ponte se bas istakla u Svicarskoj na borbi sa organiziranim kriminalom i pranjem novca. U Bosni se, izgleda, sve moze kupiti, pa i drustveni ugled

IlijaLadin

Post by IlijaLadin » 05/05/2007 11:07

Ako je stekao nelegalno, kupio on tim novcem stan u Londonu ili ćumez u Buća potoku nebitno je. Napravio on Radon plazza hotel ili ribogojilište, opet je svejedno.
A čime se to stiče društveni ugled kod nas? Ko je takav po tvom mišljenju ;)

Za mene je čovjek koji je svojim radom, trudom, lukavstvom (osim ako nije ukrao) stekao bilo šta iznad prosjeka vrijedan pažnje i poštovanja.

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 05/05/2007 15:19

SDA ga "pogurala" da bude Bosnjacka novina,onda je decko malo ojacao i shodno situacijama i licnim koristima mjenjao dresove i strane.

novina koja neme niti jedan ozbijlan novinarski tekst,novina koja ima citavu stranu o koridi ,novina koja pise o turbo folk zvjezdama,novina koja radi po principu "sve sto vole mladi",novina koja je sve osim ozbiljnog objektivnog dnevnog lista.

seljacina ili gospodin radoncic,je stekao sve kako je stekao tokom rata u nasoj drzavi..e sad da ga vidim,ko je to u rat usao sa kesom u ruci a izasao sa milijardama a da je to posteno uradio??

smijesni su oni koji kazu,nista mu se ne moze dokazati..pa naravno da ne moze ,seljak nije ukrao cokoladu iz granapa pa da tako lako dozvoli da bude uhvacen.

ko kupuje i cita avaz?
ljudi koji glasaju za lepog Hareta,ljudi koji su navikli na borbe bikova,ljudi koji velicaju primitivizam,ljudi koji odu na seku aleksic i slusaju cecu kuci,pa sutra dan idu na Dzume
i oni su patriote ,naravno.ljubitelji fasizma,folka,okretanja volova uz litre rakije.
samo stu su se sada malo modificirali,sad su dosli u gradove,presli iz opanaka u cipele ,al glavi im odzvanjaju koze,ovce i hop cup muzika sa teferica i sijela.

Bosanski_Amerikanac

Post by Bosanski_Amerikanac » 05/05/2007 17:07

Jedan veliki problem nas Bosanaca je taj da cemo drugima pa i oni najdrazim svojima sve osim uspjeha oprostiti. Nama jednostavno smeta tudji uspjeh. Ljubomora i trac polako ali sigurno postaju odlike bosanaca.

Ako je neko nesto ukro de to dokazi. Pa i cokola iz granapa kad se mazne moze se dokazati. I milioni kad se maznu mogu se dokazati. Ne branim nikoga ali ne volim blebetanje bez dokaza. Najlakse je srati da izvinete po tudjem uspjehu i svoje komplekse tako lijeciti. Ali najbolja stvar je sto ti supljaci nemaju efetka na uspjesne ljude.

Ne zelim vise ovdje raspravljati da se neko nebi nasao uvrjedjen jer to mi nije namjera.

Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders » 05/05/2007 17:11

Bosanski_Amerikanac wrote:Moje licno misljenje je da je Radoncic veoma uspjesan covjek. Ne znam na koji je nacin dosao do kapitala i to me ne interesuje jer znam da nije od mene i od moje familije nista na silu uzeo. Ali covjek jednostavno vuce pametne i za drzavu korisne poteze.

Pazite Sarajevo je glavni grad BiH. I treba da je metropola. I haman pa jeste. Ali slabo se ulaze u glavni grad. Dosta kapitala zavrsava van zemlje. Mnogi nasi biznismeni zarade novce u BiH i kupuju stanove od milione eura po Londonu. A zaboravljaju da im je potrebna viza da bi u tim stanovima uzivali. A malo rade na poboljsanju drzave i stanja u drzavi. Radoncic je u Sarajevu izgradio dvije prelijepe zgrade. I sad ovaj njegov novi toranj uz Bosmal, Unisove zgrade i Zgradu Parlamenta da ce novi sjaj glavnom gradu BiH. Ne branim ja njega. Niti mi je rod ni porod ali koliko god neko govorio nesto protiv njegovih projekata oni se barem desavaju u BiH. I kad Radoncic ode pod zemlju on nece one zgrade sa sobom ponijeti. One ostaju Sarajevu.

Jos jedna stvar. U biznisu se nekad vuku cudni potezi. Tako nemojte da vas neke stvari iznenade.

Jel se ti to zajebajes il sta ?!

Radoncic je najobicniji cetnik muslimanskog imena, i zasluzuje sto i svaki cetnik - metak u celo.

Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders » 05/05/2007 17:15

Bosanski_Amerikanac wrote:Jedan veliki problem nas Bosanaca je taj da cemo drugima pa i oni najdrazim svojima sve osim uspjeha oprostiti. Nama jednostavno smeta tudji uspjeh. Ljubomora i trac polako ali sigurno postaju odlike bosanaca.

Ako je neko nesto ukro de to dokazi. Pa i cokola iz granapa kad se mazne moze se dokazati. I milioni kad se maznu mogu se dokazati. Ne branim nikoga ali ne volim blebetanje bez dokaza. Najlakse je srati da izvinete po tudjem uspjehu i svoje komplekse tako lijeciti. Ali najbolja stvar je sto ti supljaci nemaju efetka na uspjesne ljude.

Ne zelim vise ovdje raspravljati da se neko nebi nasao uvrjedjen jer to mi nije namjera.

Znaci ti fakat ozbiljan ?! :shock: S koje si ti planete u picku materinu ?

Eshek

Post by Eshek » 05/05/2007 17:22

PITARKA_SA wrote:ko kupuje i cita avaz?
ljudi koji glasaju za lepog Hareta,ljudi koji su navikli na borbe bikova,ljudi koji velicaju primitivizam,ljudi koji odu na seku aleksic i slusaju cecu kuci,pa sutra dan idu na Dzume
i oni su patriote ,naravno.ljubitelji fasizma,folka,okretanja volova uz litre rakije.
samo stu su se sada malo modificirali,sad su dosli u gradove,presli iz opanaka u cipele ,al glavi im odzvanjaju koze,ovce i hop cup muzika sa teferica i sijela.

I mozda oni, koji misle da nemaju nekog izbora, izmedju Dodikovih Nezavisnih i Hilminog Oslobođenja (koje još samo uzimam iz nekih idiotskih emocionalnih razloga)...

Ne, ne vrijeđati, IRR :-) :-) :-) Čim pišeš to što pišeš, nisi ni ti bolja od tih koje opisuješ...

Eshek

Post by Eshek » 05/05/2007 17:23

Bosanski_Amerikanac wrote:Jedan veliki problem nas Bosanaca je taj da cemo drugima pa i oni najdrazim svojima sve osim uspjeha oprostiti. Nama jednostavno smeta tudji uspjeh. Ljubomora i trac polako ali sigurno postaju odlike bosanaca.

A ti, drug, nemaš pojma o životu, ni koliko golub pokenja na sebilj u godini :D

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 05/05/2007 18:49

Radoncic je zaista usao u rat bez icega a izasao kao "poslovni covjek". Za razliku od vlasnika Aqua-e koji se vratio iz Austrije sa vrecama para, Radoncic je svoje "stekao" u Sarajevu. Obzirom da normalno trziste nije funkcioniralo, niti berza, niti bilo kakav mehanizam u kojem bi se novac mogao steci na posten nacin, Radoncic svoj pocetni kapital niti sve ostalo nije mogao steci posteno. Mozda je kao vozac mljekare Rajic prevozio jugo-dinare u rodnu Crnu Goru ili je reketario politicare.

Nancy Drew

Post by Nancy Drew » 05/05/2007 19:13

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 18:07, edited 1 time in total.

Bosanski_Amerikanac

Post by Bosanski_Amerikanac » 06/05/2007 20:04

@ Pegasus317 i @ Alfons Kauders

Ko vama dvojici brani da postignete neki uspjeh id a postanete veliki biznismeni? A ko vam brani da pokrenete sudski postupak protiv Radoncica. Evo ja nista ne znam kako vi tvrdite, ali posto vas dvojica znate na sud pa mu stani u kraj.

To sto covjek ima caku, ima slif, ima poznastva, ima nos za biznis to je sposobnost. Ali to ne znaci da on sutra ne moze sve izgubiti. Ali ova ljubomora i supljaci poput ukro, ratni profiter, itd. su price za malu dijecu. Blebetate bez ikakvih dokaza. Gdje se to krade pa da idemo i mi da ukrademo ko on.

Sta ste to vas dvojica uradili za BiH i grad Sarajevo pa ste bolji od njega a on jos i nije sarajlija. Sarajlije nikad nisu bile poznate po tracu i rekla kazala. To je nekada bila odlika malih gradova i sela. Sve se svodilo na trac i ogovaranje. Ali poslije rata u glavno gradu BiH sve se svodi na rekla kazala. Smijete se Expressu a ponasate se ko jedan express.

Jos jedna stvar, biznis je biznis. Ja radim sa jevrejima, katolicima, srbima, hrvatima, talijanima, arapima, pakistancima, burarima, madzarima, poljacima, marokancima itd. I ne interesuje me ko su sta su, kome se mole i sta rade sa parama koje zarade. Bolje raditi i zaraditi sa Dodikom ili sta ja vec znam nego da taj zaradjuje na meni.

Fahro nije uzeo, nego je dobio donaciju od SDA kako neki vole da kazu od Alije. I on to prizna. To je bio jedini mediji koji je bio naklonjen bosnjacima. Ne bas jedini ali najcitaniji. Licno ne volim Avaz, ali sto neko od vas nije otvorio novinsku agenciju "patriotsku" dobio bi isto tako donaciju. Sramota je da Oslobodnje pise protiv rahmetli Alije dok se granatira Sarajevo. Da izmislja lazi kad je narodu najteze. Pa sta ocekivati da ta novina dobije podrsku i donaciju. Ma ljudi ispadate smijesni. Tema se bezveze razvlaci i razglaba a niko nikakvih dokaza nema.

Radoncic ima moju podrsku sve dok svoj kapital ulaze u BiH. Sve dok gradi BiH, i sve dok zaposljave nase ljudi ima moju podrsku. I sve dok se ne dokaze da krade on ce imati moju podrsku. Bez obzira sto ja ne volim cinjenicu da je sandzaklija i ostalo, ali je veci patriota od mene jer je vise uradio za BiH od mene.

Ljudi, karakter i njihova sposobnost se odlikuje u njihovim dijelima a ne supljacima.

luciferino

Post by luciferino » 06/05/2007 20:44

Ne radi on to radi Bosne nego radi lične koristi. Patriotizam je samo krinka. Uostalom, vrijeme će najbolje pokazati. :oops:

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 06/05/2007 20:59

Pegasus317 wrote:

I mozda oni, koji misle da nemaju nekog izbora, izmedju Dodikovih Nezavisnih i Hilminog Oslobođenja (koje još samo uzimam iz nekih idiotskih emocionalnih razloga)...

Ne, ne vrijeđati, IRR :-) :-) :-) Čim pišeš to što pišeš, nisi ni ti bolja od tih koje opisuješ...

oni koji citaju avaz, su u pet grama ,tamo vamo ,onakvi kakve sam ih i opisala.
istina boli,ali sta ja tu mogu.

beeeeee
muuuuuuuu

:D :D :D

Eshek

Post by Eshek » 06/05/2007 21:14

Bosanski_Amerikanac wrote:@ Pegasus317 i @ Alfons Kauders

Ko vama dvojici brani da postignete neki uspjeh id a postanete veliki biznismeni? A ko vam brani da pokrenete sudski postupak protiv Radoncica. Evo ja nista ne znam kako vi tvrdite, ali posto vas dvojica znate na sud pa mu stani u kraj.

To sto covjek ima caku, ima slif, ima poznastva, ima nos za biznis to je sposobnost. Ali to ne znaci da on sutra ne moze sve izgubiti. Ali ova ljubomora i supljaci poput ukro, ratni profiter, itd. su price za malu dijecu. Blebetate bez ikakvih dokaza. Gdje se to krade pa da idemo i mi da ukrademo ko on.

Sta ste to vas dvojica uradili za BiH i grad Sarajevo pa ste bolji od njega a on jos i nije sarajlija. Sarajlije nikad nisu bile poznate po tracu i rekla kazala. To je nekada bila odlika malih gradova i sela. Sve se svodilo na trac i ogovaranje. Ali poslije rata u glavno gradu BiH sve se svodi na rekla kazala. Smijete se Expressu a ponasate se ko jedan express.

Jos jedna stvar, biznis je biznis. Ja radim sa jevrejima, katolicima, srbima, hrvatima, talijanima, arapima, pakistancima, burarima, madzarima, poljacima, marokancima itd. I ne interesuje me ko su sta su, kome se mole i sta rade sa parama koje zarade. Bolje raditi i zaraditi sa Dodikom ili sta ja vec znam nego da taj zaradjuje na meni.

Fahro nije uzeo, nego je dobio donaciju od SDA kako neki vole da kazu od Alije. I on to prizna. To je bio jedini mediji koji je bio naklonjen bosnjacima. Ne bas jedini ali najcitaniji. Licno ne volim Avaz, ali sto neko od vas nije otvorio novinsku agenciju "patriotsku" dobio bi isto tako donaciju. Sramota je da Oslobodnje pise protiv rahmetli Alije dok se granatira Sarajevo. Da izmislja lazi kad je narodu najteze. Pa sta ocekivati da ta novina dobije podrsku i donaciju. Ma ljudi ispadate smijesni. Tema se bezveze razvlaci i razglaba a niko nikakvih dokaza nema.

Radoncic ima moju podrsku sve dok svoj kapital ulaze u BiH. Sve dok gradi BiH, i sve dok zaposljave nase ljudi ima moju podrsku. I sve dok se ne dokaze da krade on ce imati moju podrsku. Bez obzira sto ja ne volim cinjenicu da je sandzaklija i ostalo, ali je veci patriota od mene jer je vise uradio za BiH od mene.

Ljudi, karakter i njihova sposobnost se odlikuje u njihovim dijelima a ne supljacima.

Hvala, drug, neka si ti meni pojasnio šta je biznis... :roll:

Eshek

Post by Eshek » 06/05/2007 21:15

PITARKA_SA wrote:
Pegasus317 wrote:

beeeeee
muuuuuuuu

A neka si mi ti objasnila šta su beeeeee i muuuuuuuu :D :D

PasoDzigera007

Post by PasoDzigera007 » 06/05/2007 21:25

PITARKA_SA wrote:
Pegasus317 wrote:

beeeeee
muuuuuuuu

Ma pitarka vazno je da si ti "gradjanka"?!
bas ti koji spominju Cece,Pece i Mece srbijanske drobulje oni najvise slusaju te turbofolkasice ,a kobajagi to su oni drugi,daj ba mani se toga,da Avaz citaju samo oni kako ih ti nazivas beeee i muuuuu nebi sigurno imali toliki profit,i neradi se samo o avazu dnevnim novinama,vec oni imju uz to Avaz-sport,Azru i Express plus hiljadu drugih raznih prihoda,cudi me da sa tolikom inteligencijom to nisi prepoznala jer prodajom samo jednih dnevnih novina sigurno nebi izgradio ni jedan sprat bilo koje zgrade.Stampani mediji su velik pojam i dobro je to da ima neko ko je mocan bez obzira kojoj on stranci bio naklonjen i Nezavisne su naklonjene DODI PJEVACU pa niko ni rijeci o tom.

PasoDzigera007

Post by PasoDzigera007 » 06/05/2007 21:27

luciferino wrote:Ne radi on to radi Bosne nego radi lične koristi. Patriotizam je samo krinka. Uostalom, vrijeme će najbolje pokazati. :oops:
Bio on patriota il ne Sarajevo ce da ima najveci toranj na balkanu sa 175 metara visine i to ce ostati iza njeg nece sigurno u mezar sa sobom ponijeti.

luciferino

Post by luciferino » 06/05/2007 21:45

Bio on patriota il ne Sarajevo ce da ima najveci toranj na balkanu sa 175 metara visine i to ce ostati iza njeg nece sigurno u mezar sa sobom ponijeti.

Pa to ne znači da neko od naših komšija neće jednog dana izgraditi toranj od 200 m. :lol:
Kao što rekoh, vrijeme će pokazati ko je i šta je. Ja se više ne sekiram.

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 06/05/2007 21:45

PasoDzigera007 wrote:
PITARKA_SA wrote:
Pegasus317 wrote:

beeeeee
muuuuuuuu

Ma pitarka vazno je da si ti "gradjanka"?!
bas ti koji spominju Cece,Pece i Mece srbijanske drobulje oni najvise slusaju te turbofolkasice ,a kobajagi to su oni drugi,daj ba mani se toga,da Avaz citaju samo oni kako ih ti nazivas beeee i muuuuu nebi sigurno imali toliki profit,i neradi se samo o avazu dnevnim novinama,vec oni imju uz to Avaz-sport,Azru i Express plus hiljadu drugih raznih prihoda,cudi me da sa tolikom inteligencijom to nisi prepoznala jer prodajom samo jednih dnevnih novina sigurno nebi izgradio ni jedan sprat bilo koje zgrade.Stampani mediji su velik pojam i dobro je to da ima neko ko je mocan bez obzira kojoj on stranci bio naklonjen i Nezavisne su naklonjene DODI PJEVACU pa niko ni rijeci o tom.

naravno da bi imali toliki profit i prodavanost ,jer nam je 70% drzave beeee i muuuu i to je cinjenica,malo se osvrni oko sebe pa ces primjetiti.

samo sto,mozda ja i ti nemamo iste kriterije..bice da je do toga.
i da bas usper sto si pomenuo ostale baljezgarije tj.novine koje izdaje radoncic,jer su one bas ,pokazatelj nase kluture i IQ naseg naroda

,expres,koji pise kako je stoja ugradila silikone i kako plesacici viri konac od tampona i slicne stvari.tebi ne govori nista o njihovim citaocima??
i naravno da znam sta je beeeeeee i muuuuuuuu jer takvi su sada svuda oko mene "selo na chelo" :D
goveda ricu u glavi a u porshe se sjeda :D

a nezavisne su isto s*nje,drugom bojom upakovano.

Post Reply