radio - problem

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator: Bobi

Post Reply
sLLayer

radio - problem

Post by sLLayer » 27/02/2012 18:57

Juce sam mjenjao daljinsko zakljucavanje i pokvari mi se radio, tacnije ne znam da li je od tog daljinskog ili samo od sebe. Problem je u tome sto kad pojacam preko 30vol radio se automacki ugasi i upali opet, dok sam prije mogao pojacati do 50 i to mu je kao max. Sad nekad nece ni do 30 gasi se. Zna li neko do cega je problem? izvadio sam ovo daljinsko skroz ali radio se opet gasi, radio je neki sony bez usb-a

goran16v

Re: radio - problem

Post by goran16v » 27/02/2012 19:16

sLLayer wrote:Juce sam mjenjao daljinsko zakljucavanje i pokvari mi se radio, tacnije ne znam da li je od tog daljinskog ili samo od sebe. Problem je u tome sto kad pojacam preko 30vol radio se automacki ugasi i upali opet, dok sam prije mogao pojacati do 50 i to mu je kao max. Sad nekad nece ni do 30 gasi se. Zna li neko do cega je problem? izvadio sam ovo daljinsko skroz ali radio se opet gasi, radio je neki sony bez usb-a
Da nisi slucajno "+" pol za to daljinsko zakljucavanje uzimao sa instalacija za radio ili dok si je ugradjivao/skidao (vukao zice ispod kom. table itd isl) nisi oslabio kontakte za radio jer to lici na los napon?

sLLayer

Post by sLLayer » 27/02/2012 20:01

goran16v wrote:
sLLayer wrote:Juce sam mjenjao daljinsko zakljucavanje i pokvari mi se radio, tacnije ne znam da li je od tog daljinskog ili samo od sebe. Problem je u tome sto kad pojacam preko 30vol radio se automacki ugasi i upali opet, dok sam prije mogao pojacati do 50 i to mu je kao max. Sad nekad nece ni do 30 gasi se. Zna li neko do cega je problem? izvadio sam ovo daljinsko skroz ali radio se opet gasi, radio je neki sony bez usb-a
Da nisi slucajno "+" pol za to daljinsko zakljucavanje uzimao sa instalacija za radio ili dok si je ugradjivao/skidao (vukao zice ispod kom. table itd isl) nisi oslabio kontakte za radio jer to lici na los napon?
jesam uzimao sam + sa radija, provjericu sutra napon

žulijan asanž

Post by žulijan asanž » 27/02/2012 20:12

ja konto ti izgubio poso.....kao ono radio si , pa je sad problem jer više ne radiš... :roll:

goran16v

Post by goran16v » 27/02/2012 20:14

sLLayer wrote:
goran16v wrote:
jesam uzimao sam + sa radija, provjericu sutra napon
Provjeri i po potrebi provuci novi + i masu za radio.

Post Reply