PTT i PDV

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
kriticarka_nikova

PTT i PDV

Post by kriticarka_nikova » 14/06/2006 21:58

Dobih racune za telefon i Internet.(pristup mi je dial-up)
Ovo je pljacka!
Nas PTT na svojim racunima fino obracuna bihnet:pretplatu+iznos koliko je potroseno + PDV + nekakvu taksu po nekakvom izmisljenom Zakonu…..
Zatim……..
Na racunima bihline izracuna mi sve to sto znaci da ja PDV za impulse kad se konektujem na Internet placam duplo!
Znaci PDV za Internet placam i na racunima bihnet i OPET na racunima bihline!!!!!!!!!
Ima li ko da stane ukraj tim kriminalcima?????Najskuplji smo u Evropi,pa dokle ljudi,nije fer,nije fer,nije fer……..
Znam dat cete mi savjet idi na ISDN ili kablovsku bla,bla………ali mi je krivo sto su me tj.nas pljackali do sad :- (

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Re: PTT i PDV

Post by mIRCerka » 14/06/2006 22:02

kriticarka_nikova wrote:Dobih racune za telefon i Internet.(pristup mi je dial-up)
Ovo je pljacka!
Nas PTT na svojim racunima fino obracuna bihnet:pretplatu+iznos koliko je potroseno + PDV + nekakvu taksu po nekakvom izmisljenom Zakonu…..
Zatim……..
Na racunima bihline izracuna mi sve to sto znaci da ja PDV za impulse kad se konektujem na Internet placam duplo!
Znaci PDV za Internet placam i na racunima bihnet i OPET na racunima bihline!!!!!!!!!
Ima li ko da stane ukraj tim kriminalcima?????Najskuplji smo u Evropi,pa dokle ljudi,nije fer,nije fer,nije fer……..
Znam dat cete mi savjet idi na ISDN ili kablovsku bla,bla………ali mi je krivo sto su me tj.nas pljackali do sad :- (

fino predjes na logosoft i kupujes one kartice za dopunu :D:D:D

ne savjetujem ti IDSN ni kablovsku, placas haman isto...
a sto se tice racuna, meni se redovno place...zakon o JRTV servisu, zakon o ovom zakon o onom i na kraju te strah postara...

kriticarka_nikova

Post by kriticarka_nikova » 14/06/2006 22:05

Ma da na racunu nabrajaju zakone ,ne znam samo odakle im toliki zakoni :x

Post Reply