Prvi ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#1 Re: Prvi ...

Post by Ghost_Rider_XXX »

Ma bjaaaaži ja mislio šta konstruktivnije.

Prvi poljubac birvaktile i ne sjećam se kako treba, znam da je bilo traumatično iskustvo i sjećam se da sam pomislio, jebote ova će me pojest. :D
User avatar
VeriBizi
Posts: 2565
Joined: 01/08/2011 11:00
Location: Sarajevo

#2 Re: Prvi ...

Post by VeriBizi »

Ghost_Rider_XXX wrote:Ma bjaaaaži ja mislio šta konstruktivnije.

Prvi poljubac birvaktile i ne sjećam se kako treba, znam da je bilo traumatično iskustvo i sjećam se da sam pomislio, jebote ova će me pojest. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#3 Re: Prvi ...

Post by Cholina_Lokica »

Ghost_Rider_XXX wrote:Ma bjaaaaži ja mislio šta konstruktivnije.

Prvi poljubac birvaktile i ne sjećam se kako treba, znam da je bilo traumatično iskustvo i sjećam se da sam pomislio, jebote ova će me pojest. :D
A ti mal' i sitan, bas onako pojedljiv :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#4 Re: Prvi ...

Post by Ghost_Rider_XXX »

Cholina_Lokica wrote:A ti mal' i sitan, bas onako pojedljiv :mrgreen: :lol: :lol:

Pa majka mu stara nisam uvijek bio k'o regal i ekstrovertan i nisam ček'o punoljetstvo. :lol:
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#5 Re: Prvi ...

Post by pape »

:-) Interesantnije bi bilo da si otvorila temu o tome na sta si nas naslovom navlacila, al` hajde, ... nije loshe da znamo kada si pocela sa baljenjem, .... :lol: :kiss:

Ja probao prvi put tu negdje sa 15-ak godina, ... "instruktorka" bila jedna slatkica, ... jaranova rodica.
Tako rek`o zalog i sta cu, ... mor`o sam probati. Svidjelo mi se, a ni danas mi nije mrsko. Usput sam joj i sike popipo, ... malo se strecnula i rekla da to nije bilo u zalogu, ... ali, ... dopustila je da ih malo promeljam :-)
Na to sam joj obecao da necu nikom pricati, ... :D
Last edited by pape on 11/09/2011 23:03, edited 1 time in total.
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#6 Re: Prvi ...

Post by Zovem se Zelena »

Ih, sjećam se, sjećam... :-D
Imala 18 godina, završavala srednju, on došao da studira iz Zenice. Prije toga bili prava ona srednjoškolska ljubav, po 3 sata ragovori na telefon, svaki drugi dan pisma... Uglavnom, izašli, vozali se gradom i vrijeme kući. Dovezla ga pred zgradu, bilo me pravo strah :roll: tog prvog "pravog" poljupca ali sve prošlo ok.
Pamtim i mnoge, bolje, poljupce poslije toga, ali taj prvi zaborava nema :-D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#7 Re: Prvi ...

Post by Not My Idea »

bolje da je ono prvo ...ovo nije interesantno...
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#8 Re: Prvi ...

Post by Zovem se Zelena »

Not My Idea wrote:bolje da je ono prvo ...ovo nije interesantno...
Kako nije? :mrgreen: Evocira neke fine uspomene, pomalo i na ono drugo :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#9 Re: Prvi ...

Post by dječak sa šibicama »

16 godina, zvala se Maja, poljubila me i ja se istopio.... ali sam odglumio da sam macho, i da mi je to jedno peti put, najmanje...
User avatar
VeriBizi
Posts: 2565
Joined: 01/08/2011 11:00
Location: Sarajevo

#10 Re: Prvi ...

Post by VeriBizi »

14 godina, moja prva ljubav ... on stidljiv, ja takođe - al' s opasnim namjerama :D :D :D Strpljenje mi nikad nije bila jača strana. :D
Prije toga isčitala sve što se može isčitat' o ljubljenju, ganjala klikere po fildžanu i ... kad sam apsolvirala tematiku ... spopala ga. :D :D
Ponavljali smo gradivo, više puta, više mjeseci. :D
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#11 Re: Prvi ...

Post by Zoya »

Godina 15, zvao se Blerim :lol: Bila kod tetke u posjetu u gradu Prizrenu, i komsijsko djete jako slatko :D Plave oci, smedja kosa, visoko :D Zaljubim se u njega i izadjemo mi u slasticarnu nekakvu na shampitu, prica, tamo 'vamo, otprati on mene kuci i poljubi, nismo ni jedno od nas znali da se ljubimo, sjecam se da je bilo bez jezika i pomalo razocaravajuce :roll:
sorei
Posts: 27435
Joined: 03/11/2010 13:38

#12 Re: Prvi ...

Post by sorei »

16 godina, registovan forumas pa ne zelim pisati ime, zima, pahulje, zezancija, romantika i onda najtezi dio..tresla sam se od straha :roll: sreca pa nisam lagala da mi je peti :lol: :lol: uglavnom, prva ljubav i duga veza..lijepa uspomena :)
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#13 Re: Prvi ...

Post by pustopoljina »

16, 5
on 17 i nesto sitno...
bila zaljubljena od glave do pete...bio rat, mrak, struje ni za lijeka...januar i mi stisnuti na jednoj klupi nedaleko zgrade. toliko je bilo mracno da nisam ni vidjela da ce me poljubiti...samo osjetih...kao da sam citav zivot vjezbala samo za to...bilo je savrseno i ne znam kad smo prestali. dugo smo se ljubili.
mozda je bljak, ali nisam tu noc, kad sam kuci dosla- nisam htjela prati zube :oops: :skoljka:
i jedva cekala da svane da ga opet vidim :skoljka:
User avatar
VeriBizi
Posts: 2565
Joined: 01/08/2011 11:00
Location: Sarajevo

#14 Re: Prvi ...

Post by VeriBizi »

pustopoljina wrote:16, 5
on 17 i nesto sitno...
bila zaljubljena od glave do pete...bio rat, mrak, struje ni za lijeka...januar i mi stisnuti na jednoj klupi nedaleko zgrade. toliko je bilo mracno da nisam ni vidjela da ce me poljubiti...samo osjetih...kao da sam citav zivot vjezbala samo za to...bilo je savrseno i ne znam kad smo prestali. dugo smo se ljubili.
mozda je bljak, ali nisam tu noc, kad sam kuci dosla- nisam htjela prati zube :oops: :skoljka:
i jedva cekala da svane da ga opet vidim :skoljka:
:lol: :thumbup:
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#15 Re: Prvi ...

Post by pape »

Ako neka odluci da otvori temu o onom Prvom, .... evo jedna sugestija, .... bolje da to bude Moj Drugi, ... bit ce interesantnije. Prvi su obicno bili bolni i traumaticni, ... :oops: :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#16 Re: Prvi ...

Post by shin »

Bilo davno i na silu, pred rajom me uhavi :lol: Samo znam da su me zajebavali poslije toga :lol:
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#17 Re: Prvi ...

Post by Zovem se Zelena »

seka wrote:
Zovem se Zelena wrote:
Not My Idea wrote:bolje da je ono prvo ...ovo nije interesantno...
Kako nije? :mrgreen: Evocira neke fine uspomene, pomalo i na ono drugo :mrgreen:
Upravo. Fine uspomene :) Nikog nisam upoznala da je dozivio traumu. :)
Za ono drugo :oops: :D mogu biti traumaticne.
Dakle, ..... nastavite. :wink:
Može i prvi poljubac biti traumatičan :roll: Meni je pokušaj prvog, sa nekih 16 god, bio takav...
Ja curetak, on fakultetlija, hodali pola godine za ručicu, poljubac u obraz i to je to. Bilo me stid :oops: ne znam se ljubiti. I jedno veče skupim hrabrost, ali zezala me žvaka. Prvo sam to kontala kako je se osloboditi, nisam mogla pred njim u papirić i ono, e haj'mo sad :-D Uzvrtila se k'o kokoš kad se gnijezdi na jajima, pola sata zvjerala okolo, i hajde riješim se žvake nekako i... HOROR, DRAMA :lol: kao što Ghost reče, skočila na frajera da ga progutam :lol: Elem, katastrofa od pokušaja, ubalila ga svog, ništa nije bilo kako treba, sjebo se lik ono konta šta bi. Nekako se kiselo nasmijao i kao da me ohrabri dobaci "ti to mene uhvatila na prepad". Hajde što sam se jogunasto naljutila nego sam molila boga da me zemlja proguta! Poslije toga 2 godine se nisam htjela ljubiti :mrgreen: Itekakve traume imala!
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#18 Re: Prvi ...

Post by Toffee karamela »

shin wrote:Bilo davno i na silu, pred rajom me uhavi :lol: Samo znam da su me zajebavali poslije toga :lol:
I meni je bilo na silu, u hodniku srednje škole pred haman stotinu učenika, samoproglašeni mangup niskog IQ samo je stao preda mnom i zažvalio me.

Iskulirala sam tad, nakon nekog vremena spucala mu šamarčinu u prvoj klupi, ne sjećam se više zbog čega.

Nakon toga opet spucao mu šamarčinu drugi jedan momak iz razreda jer mi je dobacivao prostote. Helem, sex boli, naučio je to već tada :mrgreen:

Zvao se....Zakir (jebeno ime, sigurno je postao pjevač narodne muzike)
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#19 Re: Prvi ...

Post by Toffee karamela »

sanabe wrote:bljak :cry:
Je li ime ili poljubac ? :D Helem, za oboje se slažem
Locked